Skriptá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Skriptá

LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2020/2021 Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Psychológia - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, podklady, testy a tiež knihy potrebné v študijnom odbore Psychológia. K dispozícii skriptá z celého Bc. a Mgr. štúdia študijného odboru Psychológia, tiež veci ku skúškam z jednotlivých predmetov (vypracované otázky, testy) a tiež štátnicové otázky. Foto je len ilustračné, pretože je toho veľa a všetko by sa sem nevošlo. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Repetitorium rodinného prava
Predám 2.vyd.od Luprichovej.Nepopisana.
Považská Bystrica
6 €
Trestné právo
Predám učebnicu: Základy trestného práva ( Vladimír Čečot, Ondrej Samaš, 2001) - 1,50 Trestné právo procesné ( Jaroslav Ivor a kolektív, 2006) - 5,00 eur Trestné právo hmotné - Všeobecná časť (Jaroslav Ivor a kol. , 2006) - 2,00 eur Trestné právo hmotné - Osobitná časť (Jaroslav Ivor a kolektív, 2006) - 2,00 eur V prípade zasielania + poštovné
Trenčín
10 €
Masmediálna komunikácia - skriptá, materiály...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Masmediálna komunikácia.. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biofyzika
Súrne kupim tuto knihu
Skalica
dohodou
Manažment - skriptá, materiály, podklady...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Manažment. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Praktická škola pre akordeón
Predám knihu Praktická škola pre akordeón - J. Vašica. Z obsahu: Ako držíme nástroj pri hre. Ošetrovanie nástroja, opis nástroja, Noty - kľúče, Dynamické znamienka - abreviatúry, atd... brožovaná, veľký formát, kniha v plastovom obale, 160 strán. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Predám knihu Biológia - príprava na maturitu a prijímacie skúšky na vysokú školu. Veľmi úspešná pomôcka pre maturantov vychádza. V publikácii je prehľadne spracovaná stredoškolská biológia. Niektoré kapitoly v prijateľnej a prospešnej miere presahujú rozsah gymnaziálneho štandardu z tohto predmetu, pretože kniha je určená študentom s hlbším záujmom o bilologické vedné disciplíny. Môže slúžiť aj ako pomôcka pri príprave na maturitnú skúšku z biológie i na prijímacie skúšky na vysokú školu. Učiteľom biológie môže pomôcť pri príprave na vyučovanie. Súčasťou knihy sú testy na zopakovanie prebratého učiva a overenie získaných vedomostí. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu
Predám knihu Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1.díl, Ladislav Daniel. Flauto Dolce - škola hry na sopránovou zobcovou flétnu je třídílná publikace. Jedná se o jednu z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Podklady k prijímacím skúškam na JLFUK Martin
Predám podklady k prijímacím skúškam na JLFUK v Martine.Podklady sú veľmi užitočné, mne samému pomohli sa tam dostať.Zahŕňajú všetky otázky z biológie aj chémie, ktoré sa nachádzali/nachádzajú na prijímacích skúškach.K možnostiam boli po najnovšom pridané dve možnosti navyše, ale myslím si, že aj tak sú veľmi užitočné, lebo tvoria základ všetkých otázok.Na fotkách sú iba príklady, otázky sú spracované vo Worde, aj so správnymi odpoveďami.V prípade záujmu píšte e-mail, telefónne číslo je neplatné.
Hronovce
dohodou
Škola hry na kytaru - J. Jirmal
Prdám knihu Škola hry na kytaru - J. Jirmal. Jiří Jirmal (1925) - česká kytarová legenda 20. století. Na kytaru hrál od mládí, a to především jazzovou hudbu. Odborné klasické hudební vzdělání získal na Státní hudební konzervatoři v Praze, kde také později sám učil. Svou úspěšnou koncertní činnost musel ukončit v roce 1965 po těžké autonehodě a od té doby se věnoval především pedagogické činnosti. Škola hry na kytaru pro začátečníky Jiřího Jirmala se hned od svého prvního vydání před třiceti lety stala jednoznačně nejužívanějším pedagogickým materiálem pro výuku kytarové hry u nás. Na základě kombinací technických cvičení a skladeb hudebního klasicizmu probírá všechny základní technické postupy nutné pro zvládnutí tzv. klasické hry na kytaru. Velmi povedená dvojjazyčná česko-německá škola hry na kytaru. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Univerzální škola hry na malý buben a bicí souprav
Predám knihu Univerzální škola hry na malý buben a bicí soupravu. Moderní škola hry na bicí nástroje je univerzální pomůckou pro hráče na bicí soupravu, určenou pro žáky základních uměleckých škol či konzervatoří, ale je možné využít ji také pro samostudium. Je elementární učebnicí, která seznámí s technikou hry a všemi potřebnými rytmickými variantami a naučí základní dovednosti v oboru nezbytné. Škola vychází z praxe hry v tanečním orchestru a rockové skupině a po prostudování by měla vybavit hráče natolik, aby mohl působit v kapelách různých žánrů a stylů. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na pětistrunné banjo - Petr Brandejs
Predám knihu Škola hry na pětistrunné banjo - Petr Brandejs. Učebnice pro bluegrassové bendžisty, ale i pro ty, kteří chtějí na bendžo hrát jen tak sami či s partou. Množství tabulatur s rozepsanými sóly (Roll on Budy, Blackberry Blossom, Novej Harley, Panenka, …). Životopisy slavných amerických hráčů, rozhovory s našimi předními bendžisty a ukázky jejich sól. Odkazy na internetové bluegrassové adresy. Přiloženo doprovodné CD. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na klavír a keyboard - J. Stojan
Predám knihu Škola hry na klavír a keyboard - J. Stojan. Učebnice pro žáky ZUŠ i samouky. Zařazena výuka improvizace a tvoření akordů. Doporučeno MŠMT ČR. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Škola hry na klavír pro stř. ped. školy - E. Klein
Predám knihu Škola hry na klavír pro střední pedagogické školy (4. ročník) - Eliška Kleinová. Kniha je nová, nepopísaná, nezvýrazňovaná. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Základy politológie
Predám knihu Základy politológie. Žijeme v čase prudkých a zásadných zmien. Zrútil sa totalitný režim, zrodil sa občan. Je to ako ozajstný zrod človeka. Žije, ale ešte nevie, čo všetko môže, kam až siaha jeho moc, a tak skúša. Donedávna bol súčasťou masy, zaraďovaný do tried, organizácií. Všade bol niekto, kto zaňho rozhodoval, hovoril mu, čo je dobré a správne, a čo nie. Deklarovaním občianskych práv a slobôd sa človek osamostatnil, stal sa suverénom. Rozsah svojej suverenity však nechápe: veď je tu štát, politické strany. To sú prvky, ktoré majú moc. Zase je človek bezmocný? Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Zmaturuj z biológie
Predám knihu zmaturuj z biológie. Používaná. V dobrom stave.
Ivanka pri Nitre
5 €
Žurnalistika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Žurnalistika. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 15 16