Skriptá

276 inzerátov
Svalová medicína
Svalová medicína
Predám knihu Svalová medicína. Revolučný prístup k zachovaniu, posilňovaniu a obnove vašich svalov a kĺbov. Kniha je určená všetkým - od športovcov vrcholových a výkonnostných až po seniorov, jednoducho všetkým, ktorí si chcú po celý život užívať bezbolestného pohybu. Nejaké problémy s chrbtom, ramenami, bedrovými kĺbmi alebo kolenami pociťuje po štyridsiatke takmer každý. Dvaja poprední americkí odborníci na problémy so svalmi a kĺbmi sa spojili a vytvorili program, ktorý môže každému pomôcť cítiť sa skvele. Tento program ponúka: samoliečbu postihnutých a problematických miest pohybového aparátu a obnovu tkanív desiatkami ilustrovaných cvikov pre prevenciu úrazov nutričný program, aby svaly dostávali "palivo", potrebné pre očakávané výkony. Starajte sa o svoje telo a užívajte si bezbolestný aktívny život bez ohľadu na váš vek. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Maturitné otázky/témy/zadania
Maturitné otázky/témy/zadania
Predám vypracované maturitné témy zo všetkých maturitných predmetov - Slovenský jazyk, jazykové - anglický, nemecký..., náuka o spoločnosti, dejepis, biológia, chémia, matematika, ekonómia, geografia, fyzika, informatika a ďalšie. Všetky témy sú kvalitne prepracované a spracované a navyše skontrolované učiteľmi, preto je úspešnosť na maturitnej skúške zaručená. V prípade záujmu viem poskytnúť aj knihy príslušné daným predmetom. Foto je len ilustračné, pretože všetko by sa mi sem nevošlo. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Maturitné otázky - Anglický a Nemecký jazyk
Maturitné otázky - Anglický a Nemecký jazyk
Predám kompletne spracované maturitné témy z Anglického a Nemeckého jazyka - zadania a ďalšie materiály/podklady k maturite. Obe časti sú kvalitne spracované spolu s pomocou profesorky, ktorou sú aj skontrolované, takže sa dá predpokladať úspešnosť. Je tam zahrnuté všetko, čo by sa malo vyskytovať v zadaní samotnej maturitnej témy. K dispozícií sú 2 verzie, čiže je možnosť výberu (informácie tie isté, len trošku inak spracované). Témy viem poslať v papierovej forme, ale aj elektronicky. Foto je len ilustračné. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Andragogika - podklady na prijimačky, testy...
Andragogika - podklady na prijimačky, testy...
Predám podklady k prijimačkám, materiály, testy a rôzne knihy v odbore Andragogika. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. K dispozícii skriptá z celého Bc. a Mgr. štúdia študijného odboru Andragogika, tiež veci ku skúškam z jednotlivých predmetov (vypracované otázky, testy) a tiež štátnicové otázky. Všetky podklady sú spoľahlivé, takže reálny predpoklad na úspešné zvládnutie prijímacích skúšok je zaručený. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
PRIJÍMAČKY NA MEDICÍNU
PRIJÍMAČKY NA MEDICÍNU
ahoj, predám podklady na prípravu na prijímačky na medicínu do ČR, ale aj na SK. Učila som sa z nich, sú v elektronickej podobe. Obsahuju knihy, skripta, obrazky aj prezentácie. Vždy je k jednej téme viac spracovaní čiže si môžeš vybrať a učiť sa z toho, čo ti sedí najviac. Ja som sa dostala všade do ČR aj na SK. Ak máš záujem o viac info, tipy na prijímačky alebo o podklady, kludne napíš :)
Nitra
25 €
Maturitné otázky - Slovenský jazyk a literatúra
Maturitné otázky - Slovenský jazyk a literatúra
Predám kompletne spracované maturitné témy zo Slovenského jazyka a literatúry - zadania a ďalšie materiály/podklady k maturite. Zadania sú kvalitne spracované spolu s pomocou profesorky, ktorou sú aj skontrolované, takže sa dá predpokladať úspešnosť. Je tam zahrnuté všetko, čo by sa malo vyskytovať v zadaní samotnej maturitnej témy. K dispozícií sú 2 verzie, čiže je možnosť výberu (informácie tie isté, len trošku inak spracované). Témy viem poslať v papierovej forme, ale aj elektronicky. Foto je len ilustračné. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Modelové otázky Masarykova univezitav Brne
Modelové otázky Masarykova univezitav Brne
Predám nové nepoužité modelové otázky na lekársku fakultu Masarykovej univerzity v Brne. Na predaj sú modelové otázky a pracovné listy na precvičenie k otázkam.
Košice
15 €
Testovnice UPJŠ
Testovnice UPJŠ
Predám testovnicu z chémie na prijímacie skúšky na lekársku fakultu Univerzity P.J.Šafárika. V knihe je zvýraznených niekoľko otázok zvyraznovacom. Kontaktujte ma prosím e-mailom.
Košice
10 €
Prehľad psychológie - E. Gajdošová
Prehľad psychológie - E. Gajdošová
Predám knihu Prehľad psychológie - výber psychologických disciplín (E. Gajdošová). Cieľom tejto publikácie je ponúknuť študentskej i širšej verejnosti poznatky z vybraných základných, špeciálnych aj aplikovaných psychologických disciplín a ukázať im, aké problémy psychologia a psychologické disciplíny riešia, čo je ich základným cieľom a poslaním, čím sa zaoberajú, aké metódy používajú, kde v konkrétnom živote sa výrazne efektívne uplatňujú. Keďže obsahuje viac informácií ako stredoškolské učebnice, je vhodná pre študentov, ktorí sa o tento odbor zaujímajú bližšie, prípadne si chcú rozšíriť vedomosti na prijímacie skúšky na vysokú školu. Kniha je nepopísaná, nijak nepoškodená. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Základy psychológie - M. Košč
Základy psychológie - M. Košč
Predám knihu Základy psychológie - M. Košč. Stredoškolská učebnica je zostavená pre študentov stredných škôl. Poskytuje základné informácie o psychológii (Základy všeobecnej psychológie, Základy sociálnej psychológie) s cieľom, aby absolvent strednej školy si osvojil a naučil sa používať odborné termíny z tejto oblasti. Zároveň však má možnosť využiť ich v každodennom živote pri riešení osobných problémov. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Chémia v kocke I., II.
Chémia v kocke I., II.
Predám knihy Chémia v kocke I., II.. Táto edícia je určená predovšetkým študentom stredných škôl pre prípravu k maturitným skúškam a k prijímacím skúškam na vysoké školy, ale i pre tých, ktorí si potrebujú zopakovať základné poznatky zo stredoškolského učiva. Základné pojmy, definície, grafy, vzorce sú farebne odlíšené a zvýraznené, čo napomáha k jednoduchšej orientácii v texte. Titul - i. diel je zameraný na obecnú a anorganickú chémiu, obsahuje výpočty v oboru chémie. Titul - II. diel je zameraný na organickú chémiu a biochémiu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia v kocke I., II.
Biológia v kocke I., II.
Predám knihy Biológia v kocke I., II..Táto edícia je určená predovšetkým študentom stredných škôl pre prípravu k maturitným skúškam a k prijímacím skúškam na vysoké školy, ale i pre tých, ktorí si potrebujú zopakovať základné poznatky zo stredoškolského učiva. Základné pojmy, definície, grafy, vzorce sú farebne odlíšené a zvýraznené, čo napomáha k jednoduchšej orientácii v texte. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Prehľad chémie I., II.
Prehľad chémie I., II.
Predám knihy Prehľad chémie 1, 2. Obsahom dvojdielnej učebnice je aktualizované stredoškolské učivo chémie doplnené riešenými otázkami a úlohami. Publikácia je vhodným materiálom na prípravu a prijímacie skúšky z chémie na vysoké školy. Druhá časť Prehľadu chémie s podtitulom Organická chémia a biochémia, nadväzuje na prvú časť, pojednávajúcou o vlastnostiach a štruktúre anorganických zlúčenín... Publikácia je vhodným materiálom na prípravu na maturitu a prijímacie skúšky z chémie na vysoké školy, nadväzuje na prvú časť o vlastnostiach a štruktúre anorganických zlúčenín. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Parodontológia ll
Parodontológia ll
Predám čisto novú knihu vo výbornom stave. Parodontológia ll je vhodná pre študentov zubného lekárstva/ dentálnej hygieny, pripadne ako príprava na prijímacie konanie dentalna hygiena. 465 strán. Cena 45€ + poštovné.
Hontianske Nemce
45 €
Zubné lekárstvo miniatlas
Zubné lekárstvo miniatlas
Predám čisto novú knihu Zubné lekárstvo vo výbornom stave. Kniha je vhodná pre študentov zubného lekárstva/ dentálnej hygieny, pripadne ako príprava na prijímacie konanie v odbore dentalna hygiena. 191 strán. Cena 20€ + poštovné.
Hontianske Nemce
20 €
Ekonómia, ekonomika - skriptá, štátnicové otázky
Ekonómia, ekonomika - skriptá, štátnicové otázky
Predám skriptá + štátnicové otázky zo študijného odboru Ekonómia a ekonomika. Skriptá sú z celého Bc. a Mgr. štúdia. Ponuka obsahuje komplet skriptá, materiály, spracované podklady, testy, spracované tézy ku skúškam, súbory MS Word + PDF, Power point prezentácie ku všetkým predmetom zo štúdia na Bc. a Mgr. stupni. Štátnicové otázky sú kompletne vypracované, spracované na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Foto je len ilustračné. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Lekárska fakulta/Medicína - model. otázky, testy..
Lekárska fakulta/Medicína - model. otázky, testy..
Predám modelové otázky, testy, skriptá, spracované materiály a podklady na lekárske fakulty. K dispozícii mám celú kompletenú prípravu vrátane biológie, organickej a anorganickej chémie, modelových otázok atď. na viaceré univerzity slovenské ako aj zahraničné. Foto je len ilustračné, keďže všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Materialy do 1. ročníka, farmácia, FaF UK
Materialy do 1. ročníka, farmácia, FaF UK
Ponúkam aktuálne, kvalitné materialy do 1. ročníka FaF UK v elektronickej podobe. Bližšie info telefonicky.
Košice
dohodou
Modelové otázky 1.LFUK - lekárska fakulta v Prahe
Modelové otázky 1.LFUK - lekárska fakulta v Prahe
Po úspešne zvládnutých prijímačkách na medicínu Vám za SYMBOLICKÚ cenu ponúkam materiály z ktorých som sa aj ja učila. Sú v online podobe, nevypísané. 1 výtlačok ponúkam aj v papierovej podobe. Biológia, chémia a fyzika dokopy za 10€ a k tomu Vám dám zadarmo úžasnú učebnicu fyziky vďaka ktorej sa nielen naučíte fyziku, ale začnete ju mať radi. Ak máte záujem kontaktujte ma na mojom emaily a všetko spoločne dohodneme. Ak máte akékoľvek otázky aj ohľadom prijímacích skúšok, rada všetky Vaše zvedavé otázky zodpoviem. Ak máte záujem o modelové otázky, učebnice, materiály na iné lekárske fakulty( v SR alebo v ČR) pozrite ostatné moje inzeráty. :)
Liptovský Mikuláš
10 €
Modelové otázky UJPŠ - lekárska fakulta v Košicia
Modelové otázky UJPŠ - lekárska fakulta v Košicia
Po úspešne zvládnutých prijímačkách na medicínu Vám za SYMBOLICKÚ cenu ponúkam materiály z ktorých som sa aj ja učila. Sú v online podobe, nevypísané. Biológia aj chémia dokopy za 7€. Ak máte záujem kontaktujte ma na mojom emaily a všetko spoločne dohodneme. Ak máte akékoľvek otázky aj ohľadom prijímacích skúšok, rada všetky Vaše zvedavé otázky zodpoviem. Ak máte záujem o modelové otázky, učebnice, materiály na iné lekárske fakulty( v SR alebo v ČR) pozrite ostatné moje inzeráty. :)
Liptovský Mikuláš
7 €
1 3 14