Skriptá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Skriptá

LF UK BA materiály medicína/zub 2020+iné medicíny
Dobrý deň! ponúkam úplne najnovšie knihy, pre prípravu na Medicínu/zubarinu na Univerzitu Komenského v Bratislave, ktoré budú aktuálne na prijímačky 2020/2021 Viem poradiť aj ohľadom iných medicín, dával som si viacero prihlášok, mám aj iné materiály. Píšte ohľadom slovenských aj českých fakúlt, rád poradím :) Pošlem knihy poštou v originál podobe alebo v elektronickej podobe na mail. Pre bližšie info mi napíšte. S DARCEKOM (212 str. CHEMIA V CENE) !!! Kedže sú tam priamo tieto otázky z modeloviek, inú literatúru Vám netreba, ale samozrejme ak Vám je niečo nejasné tak si to pozriete v tej knihe, ktorú Vám dám k tomu zadarmo! a hneď pochopíte princíp a budete hravo zvládať podobné úlohy. modelové otázky z biologie a chémie na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave pre uchádzačov na Všeobecné aj Zubné lékarstvo. Celkovo sa jedná o 1500 otázok z chémie a 1500 otázok z biologie + odpovede. pretože obsahujú zmeny oproti minulým rokom, hlavne v príkladoch! Ponúkam takisto vyratané priklady s postupmi, aby ste vedeli ako sa dopracovať k výsledku z bio a chemie . ----Ďalej materialy z doučovania: - chémia (anorganika, organika, príklady, vzorce, pokusy, najčastejšie chyby, tabuľky- pomôcky...) - biologia (človek, ekologia, rastliny, živočíchy, genetika....) Mne pomohli, preto posúvam ďalej. :) :) Mail mám stále pristupný, to znamená, že odpisujem na mail okamžite, nemusíte dlho čakať na odpoveď. Kľudne sa pýtajte, rád odpoviem. -----VIAC INFO V MAILY-------
Bratislava
dohodou
Predám latinčinu pre ošetrovateľov
Predám kópiu latinčiny pre ošetrovateľov UPJŠ LF. Používaná, v dobrom stave. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom.
Prešov
5 €
Skriptá UNIPO - fakulta manažmentu
Svetové turistické destinácie – Jana Mitríková nové 2 € + poštovné Základy cestovného ruchu pre manažérov – Daniela Matušíková nové 2 € + poštovné Účtovníctvo – zbierka príkladov – Suhányiová, Korečko, Ondrijová používané, pár strán popísaných ceruzkou 2 € + poštovné
Michalovce
6 €
EUBA
EUBA predám Market Leader 15€ MARKETING PRAKTIKUM – Jaroslav Kita a kol., vydavateľstvo EKONÓM - 4€ Ekonomická teória Rozborilová a kol. 2018- 1- praktikum 5€ Praktikum k základom práva pre ekonómov 2018- 7€ Diplomacia - úvod do štúdia, Peter Rusiňák a kolektív, Ekonóm , 2013- 8€ Ekonómia praktikum 2, Podnikové hospodárstvo PREDANÉ --------- + poštovné / osobný odber BA
Bratislava V - Petržalka
4 €
Kriminologia
Predám knihu Kriminologia z roku 2011. Kniha bez poškodenia, nepouzivana.
Lučenec
8 €
Lisabonská zmluva
Predám knihu Lisabonska zmluva od Mazáka a Jánošíkovej. Kniha j n poškodena v hrebenovej väzbe.
Lučenec
8 €
Manažment - skriptá, materiály, podklady...
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Manažment. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Žurnalistika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá, materiály, spracované podklady, testy, podklady ku skúškam a tiež knihy v odbore Žurnalistika. V ponuke tiež podklady k celkovému štúdiu (zo všetkých predmetov) počas celého Bc. a Mgr. štúdia + štátnicové otázky a odporúčaná literatúra. Všetky skriptá, materiály a spracované podklady sú priamo moje, od lektorov, kolegov, takže zdroje sú spoľahlivé. Foto je len ilustračné, nakoľko je toho veľa a všetko by sa mi sem nevošlo. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Základy politológie
Predám knihu Základy politológie. Žijeme v čase prudkých a zásadných zmien. Zrútil sa totalitný režim, zrodil sa občan. Je to ako ozajstný zrod človeka. Žije, ale ešte nevie, čo všetko môže, kam až siaha jeho moc, a tak skúša. Donedávna bol súčasťou masy, zaraďovaný do tried, organizácií. Všade bol niekto, kto zaňho rozhodoval, hovoril mu, čo je dobré a správne, a čo nie. Deklarovaním občianskych práv a slobôd sa človek osamostatnil, stal sa suverénom. Rozsah svojej suverenity však nechápe: veď je tu štát, politické strany. To sú prvky, ktoré majú moc. Zase je človek bezmocný? Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Biológia - príprava na maturitu a prijimačky na VŠ
Predám knihu Biológia - príprava na maturitu a prijímacie skúšky na vysokú školu. Veľmi úspešná pomôcka pre maturantov vychádza. V publikácii je prehľadne spracovaná stredoškolská biológia. Niektoré kapitoly v prijateľnej a prospešnej miere presahujú rozsah gymnaziálneho štandardu z tohto predmetu, pretože kniha je určená študentom s hlbším záujmom o bilologické vedné disciplíny. Môže slúžiť aj ako pomôcka pri príprave na maturitnú skúšku z biológie i na prijímacie skúšky na vysokú školu. Učiteľom biológie môže pomôcť pri príprave na vyučovanie. Súčasťou knihy sú testy na zopakovanie prebratého učiva a overenie získaných vedomostí. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
TESTY NA PRÁVO
Ponúkam na predaj minuloročné kvalitne vypracované testové otázky na prijímacie skúšky na právnické fakulty (hlavne do TT,BB), univerzálne testy, prípadne aj iné potrebné materiály. Testy pozostávajú z viacerých okruhov – dejepis, právo, všeobecný prehľad, logika atď. V prípade záujmu zašlem aj ukážku. Cena samostatne: testy do TT - 10 eur, testy do BB - 10 eur, univerzálne testy - 10 eur, cena spoločne: 20 eur. Pre bližšie info ma kontaktujte na môj mail.
Banská Bystrica
10 €
Farmácia/Farmaceutická fakulta - skriptá, podklady
Predám skriptá, materiály, podklady, knihy z celého štúdia farmácie/na Farmaceutickej fakulte. Skriptá obsahujú predmety ako Všeobecná a anorganická chémia, fyzika, matematika, všeobecná biologia, farmaceutická propedeutika, základy latinského jazyka pre farmaceutov, farmaceutická botanika, organická chémia, fyzikálna chémia, anatómia a fyziológia a základy latinského jazyka pre farmaceutov a mnoho ďalších - kompletné predmety z celého šúdia farmácie vrámci veci na skúšky a tiež štátnicové otázky. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Klavírní škola pro začátečníky
Predám knihu Klavírní škola pro začátečníky. Klavírní škola pro začátečníky, určená pre najširší okruh žiakov, predstavuje neustále pevný bod medzi pedagogickou literatúrou pre klavír. Jej popularita je daná spojením domácich mnohoročných skúseností a nových prvkov a zásad elementárneho vyučovania, ku ktorým dospela moderná klavírna pedagogika. Výber a zostavenie látky školy rešpektuje zásadu rozmanitosti a všestrannosti, hudobnej, presnejšie prednesovej skladby a sú doplnené nevyhnutnými etudami a technickými cvičeniami. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Euba Knihy
Ekonómia v novej ekonomike - Rozborilová a kol. -Praktikum –7€ Účtovníctvo- Šlosárová a kol.- 6€ Nemecký jazyk- Exportwege- 8 € Marketing – Kita a kol.- 10€ Podnikové financie- Fetisovová a kol. – 5€ Kompendium Franchisingu – Orgonáš – 8€ Základy práva pre ekonómov- Szabo a Holub – 5€ Finančná matematika v Exceli- Huťka – 4 € Finančná a ekonomická analýza obchodného podniku – Oreský – 10€ Prehľad nemeckej gramatiky s cvičeniami – Kunovská – 3€ Zbierka úloh z ekonómie- Piovarčiová a kol- 2€ Nákup a predaj praktikum – Kita a kol. – 3€ Manažment – Majtán a kol- 3€ Štatistika pre bakalárov – Sodomová a kol – 4€ Regulovaný trh výrobkov – Kollár – 3€
Bratislava
2 €
prijímačky na medicínu
Predávam za symbolické ceny. Chémia I. II. III. - každá za 3 € Odmaturuj z Chémie - najmä príprava na prijímačky v ČR - 7€. Rozšírené sylaby pre podklady LF SZU BA - 5€. Biológia I. v kocke pre stredné školy - 5€. Modelove otázky Brno, bio chem fyz - nepoužívané - 5€. Posielam aj na dobierku.
Komárno
dohodou
Klavírna škola pre začiatočníkov
Predám knihu Klavírna škola pre začiatočníkov. Kniha je určená pre najširší okruh žiakov. Vhodná pre žiakov ZUŠ ako aj pre samoukov. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Psychológia - podklady na prijimačky, testy...
Predám podklady, spracované materiály, testy a tiež knihy potrebné k prijimacím skúškam v odbore Psychológia na všetky fakulty na Slovensku. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. K dispozícii tiež skriptá z celého Bc. a Mgr. štúdia študijného odboru Psychológia, tiež veci ku skúškam z jednotlivých predmetov (vypracované otázky, testy) a tiež štátnicové otázky. Všetky podklady sú spoľahlivé, takže reálny predpoklad na úspešné zvládnutie prijímacích skúšok je zaručený. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
ATLAS ľudského tela
Predám špičkový atlas anatómie ľudského tela. Je veľmi podrobný samozrejme s latinským popisom. Je k nemu aj obal. Zanechala som štúdium, tak ho posúvam ďalej. Napriek používaniu je v perfektnom stave. Vhodné pre štúdium biológie, antropológie, medicíny a podobné odbory. Pôvodná cena cca 140 eur teraz len 65! Ak treba viac fotiek obrázkov alebo obshahu, tak píš, pošlem. Viac info mail, t. č. je neplatné. Preferujem osobný odber v BA alebo
Bratislava
65 €
Andragogika - skriptá, materiály, podklady, knihy
Predám skriptá/materiály v odbore Andragogika. K dispozícií tiež rôzne knihy k predmetom v jednotlivých semestroch. Skriptá a materiály rôzneho druhu sú zo všetkých predmetov vyskytujúcich sa počas celého štúdia andragogiky na filozofickej fakulte a tiež skriptá k štátniciam a štátnicové otázky.. Foto je len ilustračné, pretože všetky foto by sa mi sem nevošli. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou