215 inzerátov
Predám knihy 8 ks na učenie francúzskeho jazyka
Predám knihy na francúžštinu celkom nové - slovniky, gramatika, pracovný zošit...8 kusov kníh v hodnote 100 eur za cenu komplet 40 eur, poštovné si platí záujemca extra. Platba na účet.
Piešťany
40 €
Wazzup? - slovník slangu a hovorovej angličtiny
Predám knihu Wazzup? - slovník slangu a hovorovej angličtiny. Kniha je ako nová, v mäkkej väzbe a má 237 strán. Poštovné: platba vopred na účet 0,90€, dobierka 2,30€.
Spišská Nová Ves
5 €
Rôzne české slovníky
Predám rôzne staré české slovníky v dobrom stave
Bratislava IV - Karlova Ves
ponúknite
Anglicko-český slovník technický
Predám knihu Anglicko-český slovník technický-J.V.Kučera, A. Stuchlík, vyd. Nakladatel A. Neubert 1948, 190 strán.
Bratislava
2,50 €
Nemecko-slovenský slovník masových komunikačných
Predám Nemecko-slovenský slovník masových komunikačných prostriedkov , autor: Cecília Skalická, Eva Szeherová. Tvrdá väzba. Slovník je určený novinárom,redaktorom,vedeckým pracovník, študentom žurnalistiky a všetkým ,ktorí sa zaoberajú problematikou komunikačných a informačných prostriedkov. Obsahuje vyše 16000 termínov. Je vo veľmi dobrom stave. Cena 5,5 € + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
5,50 €
Hugo Siebenschein, Německo-český slovník I. A-L
Ponúkam Vám na predaj veľký slovník:" Německo-český slovník I. , A-L - za vedení a redakce Hugo Siebenscheina ; zpracovali Josef Fanta .../, Státní pedagogické nakladatelství 1970, počet strán 754, váha knihy 1,1 kg, cena 3,5 eura + poštovné.
Levice
3,50 €
Hugo Siebenschein, Česko-německý slovník II. P-Ž
Ponúkam na predaj slovník :" Česko-německý slovník - za vedení a redakce Hugo Siebenscheina ; zpracovali Eduard Beneš .../, Praha : Státní pedagogické nakladatelství 1968, počet strán 878, váha knihy 1,5 kg, cena 3,5 eura + poštovné
Levice
3,50 €
Hugo Siebenschein - Německo-český slovník II. M-Z
Ponúkam na predaj veľký slovník:" Německo-český slovník II. , M-Z - za vedení a redakce Hugo Siebenscheina ; zpracovali Josef Fanta .../, Státní pedagogické nakladatelství 1970, počet strán 701, váha knihy 1,1 kg, cena 3,5 eurá + poštovné.
Levice
3,50 €
Penguin English student´s dictionary
Predám anglický slovník " Penguin English student´s dictionary " vhodný pre stredne pokročilých a pokročilých študentov, ideálne pre použitie s prvým osvedčením. Počet strán 1045. Cena 7€ + poštovné. Záujemca nech ma kontaktuje na e-mail.
Príbovce
7 €
Predam slovnik
Predám slovník anglicko nemecky z roku 1911
Prievidza
dohodou
Francúzsko-slovenský slovník
Ponúkam francúzsko-slovenský slovník. Obsahuje základnú slovnú zásobu, hovorenú a expresívnu lexiku, najpoužívanejšie skratky, základné terminologické výrazy z techniky, informatiky atď. POČET STRÁN - 800 HMOTNOSŤ - 1080 g ROK VYDANIA - 2002 VÄZBA - pevná väzba VYDAVATEĽSTVO - Ikar ROZMER - 165×235 mm ISBN - 8055102597 Cena v obchode: 16.37 € Bol to nevhodný darček, dám vám to za 10 eur.
Košice
10 €
Velký slovník-česko-anglický
Predám knihu velký slovník-česko-anglický,v edícii-Státni pedagogické nakladatelství Praha,z roku-1986,v dobrom stave.
Košice II - Sídlisko KVP
1,90 €
Malý synonymický slovník
Predám knihu Malý synonymický slovník. Autori: Pisárčiková, Michalus, vydalo SPN 1988. Počet strán 252, rozmery knihy: 20,5x13 cm. Kniha nemá pôvodný papierový prebal, ale bola nepoužívaná a je v peknom,nepoškodenom stave. Odosielam aj obyčajne. Pozri všetky moje inzeráty. C E N A: 4,00 EUR
Bratislava
4 €
Taliansko-slovenský slovník v hotelierstve
Praktická pomôcka pri práci v hotelierstve a gastronómii v taliansky hovoriacich krajinách. Kniha je určená všetkým, ktorí chcú pracovať alebo pracujú v hoteloch v Taliansku a chcú si svoju konverzáciu na pracovisku zlepšiť alebo doplniť. Zachytáva potrebné výrazy k zvládnutiu konverzácie v talianskom jazyku na pracoviskách v hoteloch, penziónoch a reštauráciách. Slovná zásoba je zoraďovaná tematicky podľa členenia hotela a pracovných pozícií. Formát knihy A4, lepená väzba, 60 strán, cca. 2600 výrazov plus 430 konverzačných viet. Cena: 11,90 Eur Dodanie do 3 dní, poštovné na dobierku 2,55 EUR. V ponuke tiež Nemecko-slovenský slovník v hotelierstve.
Banská Bystrica
11,90 €
Nemecko-slovenský slovník v hotelierstve
Praktická pomôcka pri práci v hotelierstve a gastronómii v nemecky hovoriacich krajinách. Kniha je určená všetkým, ktorí chcú pracovať alebo pracujú v hoteloch v nemecky hovoriacich krajinách a chcú si svoju konverzáciu na pracovisku zlepšiť alebo doplniť. Zachytáva potrebné výrazy k zvládnutiu konverzácie v nemeckom jazyku na pracoviskách v hoteloch, penziónoch a reštauráciách. Slovná zásoba je zoraďovaná tematicky podľa členenia hotela a pracovných pozícií. Formát knihy A4, lepená väzba, 65 strán, cca. 2600 výrazov plus 430 konverzačných viet. Cena: 11,90 Eur Dodanie do 3 dní, poštovné na dobierku 2,55 EUR. V ponuke tiež Taliansko-slovenský slovník v hotelierstve.
Banská Bystrica
11,90 €
Slovník cudzích slov - menší formát.
Predám knihu Slovník cudzích slov - menší formát. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Slovník cudzích slov.
Predám Slovník cudzích slov. Zachovalý, skoro 1000 strán.
Trnavá Hora
1 €
Slovníky
Predám slovníky ceny sú v texte - 1. Malý synonymický slovník 2 € 2. Malý synonymický slovník 3 € 3. Malý slovník cudzích slov 3 € Knihy sú kompletné a zachovalé V prípade akýchkoľvek otázok sa kľudne pýtajte či už na obsah knihy alebo čokoľvek iné čo vás zaujíma Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
3 €
Rusko - Sllovenský / Slovensko - Ruský slovník
Predám slovník - Rusko Slovenský, Slovensko - Ruský. Cena 8 eur
Košice I - Staré Mesto
8 €
Slovník cudzích slov pre školu a prax,Ivanová..
Ponúkam na predaj málo používanú knihu :" Slovník cudzích slov pre školu a prax,Ivanová-Šalingová Mária, SPN 1988, 520 strán, váha knihy 0,7 kg, cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
1 2 11