218 inzerátov
Talianske slovníky a učebnice (Hlušík, Saccardini,
Predám talianske slovníky, učebnice a materiály, v 100%-nom stave, nepoškodené. - Taliansko-slovenský slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Slovensko-taliansky slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Talianska gramatika (Michal Hlušík): 4,- EUR - Veľký taliansko-slovenský frazeologický slovník (Zlata Sehnalová Roman Sehnal): 8,- EUR - Parlare e scrivere senza errori (Sabrina Carollo): 2,- EUR - Italština do kapsy, 1 600 praktických vět, 3 000 slovíček, Gramatika, Turistický průvodce (Zuzana Wotkeová): 2,- EUR - Taliančina do vrecka (Igor Hanes): 2,- EUR Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
2 €
Francúzsko-slovenský slovník
Ponúkam nový francúzsko-slovenský slovník. Obsahuje základnú slovnú zásobu, hovorenú a expresívnu lexiku, najpoužívanejšie skratky, základné terminologické výrazy z techniky, informatiky atď.
Košice
10 €
Slovník cudzích slov.
Predám Slovník cudzích slov. Zachovalý, skoro 1000 strán.
Trnavá Hora
1 €
Penguin English student´s dictionary
Predám anglický slovník " Penguin English student´s dictionary " vhodný pre stredne pokročilých a pokročilých študentov, ideálne pre použitie s prvým osvedčením. Počet strán 1045. Cena 5€ + poštovné. Záujemca nech ma kontaktuje na e-mail.
Príbovce
5 €
Turistický slovník Švédsko - Nemecký a opačne
Predám zachovalý, univerzálny vreckový turistický slovník Švédsko - Nemecký a Nemecko - Švédsky. Obsahuje cca. 30 000 slovíčok. Cena 5e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale samozrejme posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred. Universal-Wörterbuch : Schwedisch - Deutsch und Deutsch - Schwedisch, 30 000 Stichwörtern.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Common Mistakes in English Basic
Mám záujem o titul Common Mistakes in English Basic, dakujem
Košice II - Západ
dohodou
Slovník cudzích slov z roku 1953
Predám 66 rokov starý slovník cudzích slov z roku 1953. Stav ako na fotkách, podpísal sa na knihe čas... Slovník cudzích slov je slovník cudzích slov (majúci však čiastočne aj charakter náučného slovníka) stredného rozsahu s popularizačným zameraním, ktorý vyšiel v roku 1953 vo vydavateľstve Tatran. Napísala ho redakčná rada s kolektívom pomocníkov, pod vedením Antona Hollého a Ľudovíta Zúbeka. Slovník obsahuje 16 000 hesiel a 1054 strán. Poštovné podľa podmienok Slovenskej pošty. Ďakujem Vám za Váš nákup!:-)
Nitra
8 €
Francúzsko-slovenský a slovensko-francúzsky vrecko
Predám francúzsko-slovenský a slovensko-francúzsky vreckový slovník vo veľmi zachovalom stave. Vydalo SPN v roku 1971, autori Hrčka a Smolák, strán 872. CENA 2,00€ Poštovné doporučene 1,70€ Platba vopred prevodom na účet, po pripísaní platby okamžite zasielané Slovenskou poštou. Tovar neposielame na dobierku ani nevymieňame za iný tovar z vašich albumov.
Bratislava IV - Lamač
2 €
Predám 2 vreckové slovníky - francúzština
Predám 2 vreckové slovníky - Francúzsko - slovenský a Slovensko francúzsky slovník ( vydané v rokoch 1962 a 1963). Cena 6 EUR je uvedená za obidva spolu.
Bratislava V - Petržalka
6 €
Malý synonymický slovník, Pisárčiková, Michalus
Ponúkam na predaj málo používaný: " Malý synonymický slovník, Pisárčiková, Michalus", SPN 1978, 210 strán, cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Kniha : Slovník cudzích slov pre školu a prax
Predám zachovalú knihu : Slovník cudzích slov pre školu a prax - autorka M.I.Šalingová. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Latinsko-slovenský-slovensko latinský slovník
Predám knihu Latisnko-slovenský-slovensko latinský slovník, Július Špaňár, Jozef Hrabovský, vyd. Slovenské pedagogické nakladateľstvo 1998, 1222 strán. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
12 €
Rozprávate po Srbochorvátsky? SPN 1968 špeciálna
Predám knihu: Jan Frýdecký a Vincent Blanár - Rozprávate po Srbochorvátsky? Govorite li srpskohrvatski?, SPN 1968 137 strán, rozmer: 15x11 v cm, špeciálna pogumovaná väzba vydrží veky, Kniha aj po rokoch stále v dobrom stave. inzerát je aktuálny do zmazania, poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal , bank.prevodom alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty
Bratislava
7 €
Francúzsko slovenský Slovensko francúzsky slovník
Predám knihu: Smolák Vladimír, Hrčka Ondrej - Francúzsko slovenský a Slovensko francúzsky vreckový slovník vydanie: 4.. počet strán: 872 jazyk: slovenský,francúzsky väzba: kvalitná tvrdá plátená formát: 105x145 v mm Zostavené hlavne pre študentov stredných škôl ale veľmi vhodné aj pre ostatnú populáciu inzerát je aktuálny do zmazania, poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal, bank.prevodom alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty
Bratislava
7 €
Slovensko esperantský turistický slovník
Slovník je vo výbornom stave. Skladá sa z dvoch časti Slovensko-esperantskej a Esperantsko-slovenskej, na začiatku je vysvetlená gramatika, výslovnosť. Autor je Magda Šaturová-Seppová. Vydavateľstvo: Slovenské pedagogické nakladateľstvo Bratislava rok 1989. Vynikajúca pomôcka, kto sa chce naučiť esperanto.
Trebišov
6,59 €
Slovník cudzích slov, SAMO, 2003
Nový Slovník cudzích slov, SAMO, 2003
Poprad
dohodou
KÓREJČINA
Úplne nová kniha,v obchode stoji 12 Euro
Bratislava IV - Dúbravka
7 €
Nemecko-slovenský slovník masových komunikačných
Predám Nemecko-slovenský slovník masových komunikačných prostriedkov , autor: Cecília Skalická, Eva Szeherová. Tvrdá väzba. Slovník je určený novinárom,redaktorom,vedeckým pracovník, študentom žurnalistiky a všetkým ,ktorí sa zaoberajú problematikou komunikačných a informačných prostriedkov. Obsahuje vyše 16000 termínov. Je vo veľmi dobrom stave. Cena 5,5 € + poštovné. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail.
Príbovce
5,50 €
Nemecké + anglické slovníky
Ponuka podla fotky (okrem Nemecko slovenského slovnika) Pri kupe viacerych alebo vsetkych vyrazna zlava Anglicko slovenský slovensko anglický slovník Slovensko nemecký slovník Nemecko slovenský slovensko nemecký slovník Meyers Taschenlexikon in einem Band
Bratislava V - Petržalka
5 €
Francúzsko-slovenský slovník
Ponúkam nový francúzsko-slovenský slovník. Obsahuje základnú slovnú zásobu, hovorenú a expresívnu lexiku, najpoužívanejšie skratky, základné terminologické výrazy z techniky, informatiky atď. POČET STRÁN - 800 HMOTNOSŤ - 1080 g ROK VYDANIA - 2002 VÄZBA - pevná väzba VYDAVATEĽSTVO - Ikar ROZMER - 165×235 mm ISBN - 8055102597 Cena v obchode: 16.37 € Bol to nevhodný darček, dám vám to za 10 eur.
Košice
10 €
1 2 11