Slovníky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Slovníky

Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky
Ponúkam na predaj:" Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky, Bobríková katarína ", Alfa, Bratislava -1991, počet strán . 104, formát - 125x195, brožované, cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
slovníky
anglicko-slovenský prekladový a nemecko-slovenský slovník
Nové Zámky
5 €
Predám knihu Hra o tróny / Game of Thrones
Predám knihu Hra o tróny od Georgea R. R. Martina. Ide o vydanie z roku 2014, kniha je v slovenskom jazyku. Je v perfektnom stave. Pošlem na dobierku alebo predám pri osobnom stretnutí.
Výčapy - Opatovce
10 €
Turistický slovník Švédsko - Nemecký a opačne
Predám zachovalý, univerzálny vreckový turistický slovník Švédsko - Nemecký a Nemecko - Švédsky. Obsahuje cca. 30 000 slovíčok. Cena 5e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale samozrejme posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred. Universal-Wörterbuch : Schwedisch - Deutsch und Deutsch - Schwedisch, 30 000 Stichwörtern.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Slovník skratiek a značiek
Dobrý deň, Predám slovníky: Róbert LALÚCH, Monika KONCOVÁ: Slovník skratiek a značiek. Ikar, Bratislava, 2004. (9 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
9 €
Velký anglicko-český slovník I.-III.
Dobrý deň, Predám slovníky: Karel HAIS, Břetislav HODEK: Velký anglicko-český slovník I. A - G. Academia, Nakladatelství ČSAV, Praha, 1984, Karel HAIS, Břetislav HODEK: Velký anglicko-český slovník II. H - R. Academia, Nakladatelství ČSAV, Praha, 1984, Karel HAIS, Břetislav HODEK: Velký anglicko-český slovník III. S - Z. Academia, Nakladatelství ČSAV, Praha, 1985. (Cena spolu I.-III.: 19 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
19 €
Francúzsko-Slovenský a Slovensko-Francúzsky slovní
Dobrý deň, Predám slovníky: Hana MINÁRIKOVÁ, Irena LIŠČÁKOVÁ: Francúzsko-Slovenský a Slovensko-Francúzsky slovník. Slovenské pedagogické nakladateľstvo, Bratislava, 1992. (7 Eur). Cena je v zátvorke za každým titulom. K cene knihy je potrebné pripočítať poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Preferujem platbu vopred na účet. Po dohode odosielam aj na dobierku (na Slovensko). Ďakujem za ponuky.
Levoča
7 €
Kniha : Slovník cudzích slov pre školu a prax
Predám zachovalú knihu : Slovník cudzích slov pre školu a prax - autorka M.I.Šalingová. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Nemecko slovenský slovník
Ako novy, 8eur s poštovnym, platba na účet
Dubnica nad Váhom
8 €
Francúzsko slovenský Slovensko francúzsky slovník
Predám knihu: Smolák Vladimír, Hrčka Ondrej - Francúzsko slovenský a Slovensko francúzsky vreckový slovník vydanie: 4.. počet strán: 872 jazyk: slovenský,francúzsky väzba: kvalitná tvrdá plátená formát: 105x145 v mm Zostavené hlavne pre študentov stredných škôl ale veľmi vhodné aj pre ostatnú populáciu inzerát je aktuálny do zmazania, poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal, bank.prevodom alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty
Bratislava
7 €
Vícejazyčný slovník ekonomických a účetních výrazů
Predám knihu Vícejazyčný slovník ekonomických a účetních výrazů, vyd. Victor print 1991, 256 strán. Slovensko-nemecko-anglicko-francouzsko-španělský slovník.
Bratislava
4,50 €
Španielsko-slovenský slovensko-španielsky slovník
Ponúkam na predaj :" Jozef Šulhan, J. Škultéty: Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky slovník", SPN 1983, váha 1,2 kg, tvrdá väzba, počet strán 1209, cena 4,5 eura + poštovné.
Levice
4,50 €
Jadrová technika-Technický prekladový slovník
Predám knihu Jadrová technika-Technický prekladový slovník-Anglicko-nemecko-francúzsko-rusko-slovenský, vyd. Alfa 1987, 801 strán, väčší formát, hrubšia kniha. Kniha je vo výbornom stave.
Bratislava
7,50 €
Maly synonymicky slovnik
Slovnik je urceny najma tym,ktorym je slovencina rodnym jazykom,ktori vedia zvazovat jemne vyznamove i stylisticke odtienky slov a teda si vedia vybrat z radov synonym najvhodnejsi vyraz.Cena:2€.Uprednostnujem osobny odber.Pri poslani platba vopred na ucet.
Žilina
2 €
MALÝ SLOVNÍK CUDZÍCH SLOV, Ivanová-Šalingová Mária
Ponúkam na predaj - MALÝ SLOVNÍK CUDZÍCH SLOV, Ivanová-Šalingová Mária - SPN 1972, cena 1,5 eura +poštovné. Slovník podáva základné informácie o prevzatých výrazoch v súčasnej spisovnej slovenčine, vysvetľuje ich význam a podáva charakteristiky... 622 strán, malý formát, tvrdá väzba..
Levice
1,50 €
Rusko-český a česko-ruský kapesní slovník
Ponúkam na predaj " Rusko-český a česko-ruský kapesní slovník, Brettová J., Kolafová V., Pleský R., Šroufková M.", SPN, Praha 1962, 2. vydanie, počet stránok 946, cena 1,5 eura + poštovné. - cena je preto taká nízka, lebo sa začína od stránky 21 - čiže pár predných stránok chýba. Kapesní rusko-český a česko-ruský slovník je určen českému uživateli. Má pomoci při četbě nejjednodušších textů společensko-politického a literárního zaměření a umožnit jednoduchou konverzaci na nejběžnější témata... v češtine a ruštine, malý formát- 9 x 6 x 5,5 cm
Levice
1,50 €
technický prekladový slovnik anglicko-slovenský
Predám technický prekladový slovnik anglicko-slovenský A-Z.
Brno
30 €
Lingea / nemecko - slovenský slovník - NOVÝ
Ponúkam na predaj - Slovník LINGEA - nemecko-slovenský - NOVÝ. Pôvodná cena 19,90€.
Poprad
dohodou
Čtyřjazyčný slovník evropského práva
Predám: Tichý, L., Svoboda, P., Zemánek, J.: Čtyřjazyčný slovník evropského práva: anglicko-česko-francouzsko-německý. Vydalo Linde Praha, a.s. v roku 2005, 3. rozšírené vydanie, počet strán: 222. Osobný odber v Bratislave. Cena: 7 eur.
Bratislava
7 €
1 7 8