Slovníky

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Slovníky

Nový slovník cudzích slov, SAMO, 2003
Ponúkam na predaj Veľký slovník cudzích slov.
Poprad
dohodou
Anglicko slovenský /slovensko anglický slovník
**Anglicko slovenský /slovensko anglický slovník**** Erna Haraksimová Slovník je prednostne určený žiakom všetkých stupňov a typov škôl. ktorí sa učia angličtinu ako cieľový cudzí jazyk. slovná zásoba súčasnej angličtiny a slovenčiny základná spoločenskovedná. prírodovedná a technická terminológia fonetický prepis anglickej výslovnosti SLOVNíK JE POUžíVANý, v dobrom stave,obal bol lepený, inak ok, 863strán, VÝROBCA: SPN POŠTOVNÉ A BALNÉ: 3,50 EUR
Nitra
6 €
Francúzsko-slovenský vreckový slovník
Predám francúzsko-slovenský vreckový slovník, cena slovníku sú 3e plus poštovné.
Preseľany
3 €
Slovníky
Predám slovníky ceny sú v texte - 1. Malý synonymický slovník 2 € 2. Malý synonymický slovník 3 € 3. Malý slovník cudzích slov 3 € Knihy sú kompletné a zachovalé Kontakt emailom, SMS-správou ďakujem Posielam aj na dobierku Pozrite aj ostatné moje inzeráty
Michalovce
2 €
Veľký francúzsko slovenský slovník Lingea
Predám nový veľký francúzsko-slovenský slovník Lingea.
Sabinov
25 €
Malý synonymický slovník, Pisárčiková, Michalus
Ponúkam na predaj málo používaný: " Malý synonymický slovník, Pisárčiková, Michalus", SPN 1978, 210 strán, cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky
Ponúkam na predaj:" Nemecko slovenský slovniček pre šikovné ruky, Bobríková katarína ", Alfa, Bratislava -1991, počet strán . 104, formát - 125x195, brožované, cena 1,5 eura + poštovné.
Levice
1,50 €
Slovník : Slovensko - ruský a rusko - slovenský
Predám zachovalý, vreckový - Slovensko - ruský a rusko - slovenský slovník. Jedná sa o 4. opravené a doplnené vydanie, 509 strán. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Predám Oxford Advanced Learner´s Dictionary
Predám výkladový slovník Oxford Advanced Learner´s Dictionary 8th Edition + CD, ako nový, top stav, potrebný najmä gymnazistom. Cena 15€+ poštovné alebo osobne v PO.
Prešov
15 €
Talianske slovníky a učebnice (Hlušík, Saccardini,
Predám talianske slovníky, učebnice a materiály, v 100%-nom stave, nepoškodené. - Taliansko-slovenský slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Slovensko-taliansky slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Talianska gramatika (Michal Hlušík): 4,- EUR - Veľký taliansko-slovenský frazeologický slovník (Zlata Sehnalová Roman Sehnal): 8,- EUR - Parlare e scrivere senza errori (Sabrina Carollo): 2,- EUR - Italština do kapsy, 1 600 praktických vět, 3 000 slovíček, Gramatika, Turistický průvodce (Zuzana Wotkeová): 2,- EUR Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
2 €
Latinsko-slovenský-slovensko-latinský slovník
Predám knihu Latinsko-slovenský-slovensko latinský slovník-J. Špaňár, J. Hrabovský, vyd. Slovenské pedagogické nakladateľstvo 1987, 1222 strán.
Bratislava
8,50 €
Španielsko-slovenský slovensko-španielsky slovník
Ponúkam na predaj :" Jozef Šulhan, J. Škultéty: Španielsko-slovenský a slovensko-španielsky slovník", SPN 1983, váha 1,2 kg, tvrdá väzba, počet strán 1209, cena 6,5 eura + poštovné.
Levice
6,50 €
Predám nepoužitý nemecko-slovenský slovník Lingea
Predám nepoužitý nemecko-slovenský a slovensko-nemecký veľký slovník Lingea v 100% stave. Pôvodná cena: 52e. Na cene sa viem ešte dohodnúť.
Košice
45 €
Anglický slovník pre malých školákov
Predám anglický slovník. Dobierka plus poštovné
Martin
15 €
Oxford essential dictionary-výkladový slovník
Predám výkladový slovník v anglickom jazyku. Bez cédečka. Dobierka plus poštovné
Martin
20 €
MALÝ SLOVNÍK CUDZÍCH SLOV, Ivanová-Šalingová Mária
Ponúkam na predaj - MALÝ SLOVNÍK CUDZÍCH SLOV, Ivanová-Šalingová Mária - SPN 1972, cena 1,5 eura +poštovné. Slovník podáva základné informácie o prevzatých výrazoch v súčasnej spisovnej slovenčine, vysvetľuje ich význam a podáva charakteristiky... 622 strán, malý formát, tvrdá väzba..
Levice
1,50 €
Rusko-český a česko-ruský kapesní slovník
Ponúkam na predaj " Rusko-český a česko-ruský kapesní slovník, Brettová J., Kolafová V., Pleský R., Šroufková M.", SPN, Praha 1962, 2. vydanie, počet stránok 946, cena 1,5 eura + poštovné. - cena je preto taká nízka, lebo sa začína od stránky 21 - čiže pár predných stránok chýba. Kapesní rusko-český a česko-ruský slovník je určen českému uživateli. Má pomoci při četbě nejjednodušších textů společensko-politického a literárního zaměření a umožnit jednoduchou konverzaci na nejběžnější témata... v češtine a ruštine, malý formát- 9 x 6 x 5,5 cm
Levice
1,50 €
Arabsko český , česko arabský slovník
Ponúkam na predaj:" Arabsko český , česko arabský slovník, Kropáček Luboš", SPN Praha 1972, formát - 150x210, počet strán 532,váha knihy 0,9 kg, cena 3,5 eura + poštovné. - 4 500 nejpoužívanejších slov denního tisku. úredních listin a naukové prózy.
Levice
3,50 €
Čtyřjazyčný slovník evropského práva
Predám: Tichý, L., Svoboda, P., Zemánek, J.: Čtyřjazyčný slovník evropského práva: anglicko-česko-francouzsko-německý. Vydalo Linde Praha, a.s. v roku 2005, 3. rozšírené vydanie, počet strán: 222. Osobný odber v Bratislave. Cena: 8 eur.
Bratislava
8 €