737 inzerátov
Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2
Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2
Predám knihu Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2. 1. časť univerzálnej cvičebnice vhodnej k akejkoľvek učebnici nemčiny pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Študentom i učiteľom nemčiny poskytuje bohatý zdroj látky na precvičovanie nemeckej gramatiky. V 48 kapitolách sa postupne precvičujú gramatické javy týkajúce sa podstatných mien, prídavných mien, zámen, slovies, predložiek a skladby nemeckej vety. Posledné tri kapitoly sú venované záverečným testom. Použité slovíčka a frázy vychádzajú zo živého hovoreného jazyka, pričom akceptujú nový nemecký pravopis. Okrem precvičovania gramatiky umožňujú i rozširovanie slovnej zásoby a frazeológie. Publikácia je doplnená kľúčom k cvičeniam v samostatnej väzbe. 2. časť univerzálnej cvičebnice vhodnej k akejkoľvek učebnici nemčiny pre mierne až stredne pokročilých. Študentom i učiteľom nemčiny poskytuje bohatý zdroj látky na precvičovanie nemeckej gramatiky. Cvičebnica je vhodná na výučbu v triede či skupine, na samostatnú prípravu doma, na prípravu na maturitu, štátnu jazykovú skúšku, medzinárodné jazykové skúšky a pod. Cvičebnica je určená žiakom vyšších ročníkov základných škôl, študentom stredných a jazykových škôl, učiteľom, samoukom a ostatným záujemcom o štúdium nemčiny. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
ENGLISH - Essential Grammar In Use (CAMBRIDGE)
ENGLISH - Essential Grammar In Use (CAMBRIDGE)
Predám učebnicu angličtiny/gramatiky pre začiatočníkov a mierne pokročilých. The world\'s best-selling grammar series for learners of English. Essential Grammar in Use is a self-study reference and practice book for elementary-level learners (A1-B1), used by millions of people around the world. With clear examples, easy-to-follow exercises and answer key. Vo vynikajúcom stave, 300str. Osobný odber BA alebo poštou. V PRÍPADE ZÁUJMU KONTAKTUJTE PROSÍM MAILOM.
Bratislava II - Ružinov
12 €
Solutions, Headway a ine ucebnice AJ a NJ
Solutions, Headway a ine ucebnice AJ a NJ
1. New Headway Upper-Intermediate, Student’s Book (ucebnica anglictiny), the third edition, Liz and John Soars, 2005, 160 stran. Kniha bola iba malo pouzivana, takze je v dobrom stave, popisana tiez iba malo, trochu ceruzkou (cca 6 cviceni), trochu perom (8 cviceni) - 6€. 2. New Headway Upper-Intermediate Workbook with key, the new edition, Liz and John Soars, Sylvia Wheeldon, 2005, 96 stran. Pracovny zosit s klucom (PZ). Kniha bola iba velmi malo pouzivana (takmer nepouzivana), takze je vo velmi dobrom stave, na jednej strane popisana ceruzkou (str. 31), ostatne vsetko je ciste, nepopisane a nepouzite - 6€. 3. New Headway Pre-Intermediate, Student’s Book (ucebnica anglictiny), zlta, 144 str. Stav knihy: pouzivana, popisana ceruzkou a perom, zohladnene v cene - 2€. 4. New Headway Intermediate Workbook with key (modra), 96 stran. Pracovny zosit s klucom (PZ). Kniha je pouzivana, ciastocne popisana perom, zohladnene v cene - 2€. 5. Solutions Pre-Intermediate ucebnica (Student’s Book) – malo pouzivana, vo velmi dobrom stave, trochu popisana ceruzkou, prevazne na zaciatku knihy, na jednej strane (str. 130) trochu popisane perom - 5€. 6. Solutions Pre-Intermediate Pracovny zosit - popisane perom a ceruzkou, zohladnene v cene - 1€. 7. New Headway English Course Elementary, Student’s Book (ucebnica), Liz and John Soars, sixth impression 2002. Pouzivany stav, popisane ceruzkou aj perom - 3€. 8. Infos aus Deutcshland 1. (deutsch / slowakisch) Michael Steindl, 1996, malo pouzivane, vo velmi dobrom stave, na zaciatku knihy (cca 3 strany) popisane iba ceruzkou, dalej – nepopisane - 2,50€. 9. The Cambridge English Course 1 Student\'s Book + Practice Book (kniha / ucebnica + pracovny zosit). Autor: Maichael Swan, Catherine Walter. Vydavatelstvo: Cambridge Univercity Press. Pocet stran: Student\'s Book - 160 stran; Practice Book - 128 stran. Knihy su v dobrom stave, bolo do nich pisane iba ceruzkou. Cena spolu 8€. 10. New Headway Pre-Intermediate Workbook with key, Liz and John Soars, 98 stran. Pracovny zosit s klucom (PZ). Stav: skenovany zosit, nepouzity, nepopisany. Darujem k nakupu nad 3€. Cena + postovne podla vahy (0,95€ - 2,50€). Posielam po nabehnuti penazi na ucet. Alebo osobny odber v Bratislave (Dubravka). Na dobierku posielam len po nabehnuti na ucet zalohy vo vyske sumy postovneho (postovne na dobierku je drahsie). Inzerat plati do zmazania. Pozrite si kliknutim na meno aj ostatne moje inzeraty.
Bratislava IV - Dúbravka
6 €
Finština pre samoukov + CD (MP3)
Finština pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Fínština nielen pre samoukov. Prvá učebnica fínskeho jazyka pre Čechy ponúka v 31 lekciách úplné základy súčasnej fínštiny. Je určená predovšetkým pre tradičnú výuku pod vedením učiteľa, ktorý môže ďalej doplňovať a rozvíjať i to, čo mohlo byť naznačeno alebo zmieneno len okrajovo. Svojím usporiadaním je však táto učebnica vhodná i pre samoukov. Súčásťou učebnice sú praktický kľúč, ktorý okrem prekladov učebných textov a rozhovorov z jednotlivých lekcií učebnice a okrem riešení k cvičeniam obsahuje aj veľmi užitočný finsko-český slovník obsahujúci zhruba 3000 hesiel a česko-finský slovník o rozsahu zhruba 1000 hesiel a 2 audio CD (MP3). Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Francúzština pre samoukov + CD (MP3)
Francúzština pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Francúzština pre samoukov - Pravda, Pravdová. Učebnica je určená predovšetkým pre samoukov, ale môže byť užitočnou pomôckou aj pre tých, ktorí si chcú zopakovať a osviežiť svoje znalosti z francúzštiny. Učivo je spracované v 35 lekciách, po každých piatich lekciách je jedna opakovacia. Je určená pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základy hovorovej francúzštiny individuálnym tempom a bez učiteľa. Pomocou učebnice sa môžete učiť všade, kde chcete užitočne stráviť čas. Naučíte sa francúzsku výslovnosť, gramatiku, slovnú zásobu a frazeológiu potrebnú na dorozumenie v bežných situáciách. Učiteľa vám nahradia 3 CD (ktoré nie sú súčasťou knihy) a kľúč so správnym riešením všetkých cvičení. Súčasťou učebnice je kľúč (riešenia cvičení a prekladov zo slovenčiny do francúzštiny) ako aj francúzsko-slovenský slovník. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
 Božoňová, Iveta : Francúzština na cesty
Božoňová, Iveta : Francúzština na cesty
popis: Minipríručka konverzácie je určená na rýchle dorozumenie v zahraničí. Je určená tým, ktorí sa potrebujú dorozumieť v základných situáciách turistického a spoločenského styku. Výrazy a frázy sú usporiadané tematicky.autor/autori: Božoňová, Iveta vydal: Príroda, 2002číslo produktu: 10063003dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Knihy z nemeckého jazyka
Knihy z nemeckého jazyka
Ponúkam na predaj knihy z nemeckého jazyka. Cena a viac info v správe.
Stropkov
dohodou
Themen aktuell 2
Themen aktuell 2
Ponúkam na predaj učebnicu aj pracovný zošit z nemeckého jazyka Themen aktuell 2. Cena 12€. Bližšie info v správe.
Stropkov
12 €
Themen aktuell 1
Themen aktuell 1
Ponúkam na predaj učebnicu aj pracovný zošit z nemeckého jazyka Themen aktuell 1. Cena 12€. Bližšie info v správe.
Stropkov
12 €
Zmaturuj z literatúry 1,2
Zmaturuj z literatúry 1,2
Ponúkam na predaj knihy Zmaturuj z literatúry 1,2. Knihy sú v dobrom stave. Cena 12€. Bližšie info v správe.
Stropkov
12 €
Francúzština ALTER EGO 2 3
Francúzština ALTER EGO 2 3
Predam francuzske ucebnice Alter ego 2 a 3,pouzivane iba raz, niektore su trochu popisane perom,predam po 5 Euro pracovné zošity a po 5 aj učebnice (su aj komplet s CD,nove stoja okolo 22,pracovné zošity 10-11 Euro )
Bratislava IV - Dúbravka
5 €
Španielčina NOS VEMOS
Španielčina NOS VEMOS
Predám ucebnicu NOS VEMOS za 15 Euro (komplet) a s minimalnymi znamkami použitia (pôvodne stojí 31 Euro),pre záujemcov pridám aj pracovný zošit zadarmo (jedno CD sa mi stratilo)
Bratislava IV - Dúbravka
15 €
Španielčina VIA RAPIDA
Španielčina VIA RAPIDA
Predám komplet knihu Via Rapida s CD za 15 Euro (pôvodne 29), pracovný zosit uplne nepouzity za 10 (pôvodne za 17),kniha používaná len raz,spolu za 20
Bratislava IV - Dúbravka
10 €
FIRST CERTIFICATE GOLD
FIRST CERTIFICATE GOLD
Predam úplne nove knihy New first certificate..., komplet aj s CD,uvedená cena je za obe
Bratislava IV - Dúbravka
15 €
FIRST CERTIFICATE MASTERCLASS
FIRST CERTIFICATE MASTERCLASS
Na dvoch stranach vyplnene cvičenie,inak ako nová kniha,pôvodne ma stála 24 Euro,predám za 10 Euro
Bratislava IV - Dúbravka
10 €
Učebnica angličtiny LASER B2
Učebnica angličtiny LASER B2
Predam obe spolu,komplet aj s neotvorenymi CD,pracovný zosit bol popisany na dvoch stranach,ale je to komplet vygumované,nové stoja 30 Euro,vieme sa dohodnúť aj na predaji jedného kusu
Bratislava IV - Dúbravka
15 €
NÓRČINA + SLOVNÍK
NÓRČINA + SLOVNÍK
Úplne nové učebnice, pôvodne stala Učebnica 31 a slovník 14 Euro, predám spolu za 27,dá sa dohodnúť aj jednotlivo
Bratislava IV - Dúbravka
28 €
Cracking the TOEFL ibt 2019 edition
Cracking the TOEFL ibt 2019 edition
Najlepšia kniha na pripravu k TOEFL :)
Bratislava
27 €
Kniha YES C1
Kniha YES C1
Predám knihu YES level C1 v 100% stave, ktorá sa využíva na prípravu na písomné maturity
Lipany
15 €
Angličtina pre samoukov + CD (MP3)
Angličtina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Angličtina pre samoukov + CD (MP3). Angličtina pre samoukov je učebnica pre každého, kto sa chce naučiť po anglicky. Jednotlivé lekcie oboznámia študenta so základmi anglickej gramatiky i so slovnou zásobou a naučia ho správne sa vyjadrovať v daných situáciách. Táto učebnica je určená dospelému samoukovi-začiatočníkovi, ale dá sa použiť aj na hodinách s učiteľom. Je praktickým sprievodcom života Paddyho Browna, pričom zároveň dáva praktické rady, ako používať jazyk v bežnej praxi. V každej lekcii sa vyskytujú reálne situácie a vhodná slovná zásoba. V prvých štyroch lekciách každého bloku sa oboznámite s novými gramatickými javmi, piata lekcia sa venuje opakovaniu. Angličtina pre samoukov je napísaná so zreteľom na potreby učiaceho sa. Cieľom každej lekcie je motivovať študentov ukážkou, čo všetko sa dá dosiahnuť. Učebnica ponúka nový prístup k štúdiu jazyka, využíva humorné situácie a opakovanie. Je praktickou príručkou na zvládnutie jazyka v akejkoľvek učebnej situácii, s učiteľom i bez neho. Každá lekcia má týchto sedem častí: 1. článok 1 (Reading 1), 2. Slovná zásoba k článku 1, 3. Gramatika, 4. Článok 2 (Reading 2), 5. Slovná zásoba k článku 2, 6. Rozhovor, 7. Cvičenia. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 2 37