692 inzerátov
Callan method + CD (MP3)
Predám celú sériu kníh Callan method + CD (MP3). Callanova metóda je určená pre deti, mládež, dospelých a seniorov. Je vhodná pre všetky jazykové úrovne, pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých študentov. Pokročilé úrovne sa zameriavajú na odbúranie strachu hovoriť cudzím jazykom, u začiatočníkov je motivujúci hlavne výrazný jazykový pokrok, ktorý dosahujú. Callanova metóda umožňuje študentom osvojiť si angličtinu štyrikrát rýchlejšie než pri tradičných spôsoboch výučby. Výučba pomocou Callanovej metódy patrí medzi „priame“ metódy výučby. Študent sa prostredníctvom Callanovej metódy (na rozdiel od iných metód) učí hovoriť cudzím jazykom a nie informácie o jazyku. Callanova metóda „núti“ študentov hovoriť celú hodinu – niekedy až desaťkrát viac ako u iných metód, pretože musia neustále odpovedať na lektorove otázky. Callanova metóda nepatrí medzi tie metódy, pri ktorých dosiahnutie výsledkov trvá príliš dlho, čo spôsobuje, že študent buď stratí záujem o jazyk alebo sa stáva „večným študentom“. Knihy sú nijak nepopísané, nevyplnené, nezvýrazňované. K dispozícii 2 verzie - s prekladom i bez prekladu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Angličtina - knihy gramatiky, praktickej konverzác
Predám rôzne pomôcku na výuku angličtiny: A/ Přehled anglické mluvnice, Dr. Rostislav Nebol, 1991, 48 strán, C E N A: 2,50 EUR. B/ Gramatika angličtiny v kocke, V. Ševčíková, 1991, 33 strán, C E N A: 3,00 EUR. C./ Angličtina do vrecka. Počet strán 319, Vyd. 1991. Rozmery 15,5x11 cm. Kniha nebola používaná len jej časom listy zažltli. CENA: 2,50 EUR. Odosielam aj obyčajne. Info prosím mailom. Pozri všetky moje inzeráty.
Bratislava
dohodou
Dalf C1/C2
Predám knihu francúzštiny DALF C1/C2. Každá kniha ponúka výcvik jednotiek, ktorý sa zameriava na štyri zručnosti a schopnosti. V rámci aktivitného prístupu poskytujú aktivity potrebné nástroje na prípravu skúšok. Uvádzajú konkrétne príklady, ktoré spĺňajú očakávania kandidátov aj skúšajúcich. Táto kniha zodpovedá DALF C1 / C2. 250 aktivít ponúka rovnováhu medzi porozumením a výrobnými činnosťami, ústne i písomne. Na úrovni C1 môžu študenti rozumieť pomerne zdĺhavým textom a musia sa vyjadrovať ústne i písomne ​​v osobnom, profesionálnom alebo akademickom kontexte. Študenti na úrovni C2 musia byť schopní pochopiť "bez veľkého úsilia všetko, čo čítajú alebo počujú, reagovať s maximálnou efektívnosťou v rôznych situáciách francúzštiny". Všetky záznamy sú na konci knihy. Táto kniha je sprevádzaná zvukovým CD MP3 čitateľným na podpore prispôsobenou na tento účel a brožúru obsahujúcu všetky opravy. MP3 audio CD obsahuje všetok zvuk potrebný na dobrú prípravu pre C1 / C2, zvuk je tiež k dispozícii samostatne v klasickej zvukovej krabici CD. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Učebnice pre jazykové školy, samoukov, SŠ
Predám učebnice: 1.Taliančina pre samoukov + CD,Michaela Saccardin, cena 11€ 2.Longman Dictionary of Contemporary English+ CD, cena 29€ (anglicky vykladový slovnik v angličtine) 3.PASSWORD - Anglicky výkladový slovnik so slovenskými ekvivalentmi,cena 19€ 4.Taliansko-anglicky/anglicko taliansky slovnik,cena 8€ 5.Testy z Angličtiny-v knihe nájdete vyše 400 testov,ktoré vám pomôžu osvojiť si množstvo nových slov z najrozličnejších oblastí každodenného života,cena 6 € 6.Diccionario Lengua Espanola, mini Ecuador - slovnik v španielčine s ekvádorskými výrazmi,cena 6€ 7.Langenscheidt Grund- und Aufbauwortschatz Spanisch - Nemecko-spanielsky slovnik, cena 10€ 8.Nemčina pre jazykové školy, PREDANÁ 9.Nemčina pre III.roč. SŠ,cena 2,50€ 10.Nemčina podĺa novej pravopisnej normy, cena 4,50€ 11.Nemčina pre najmenších, PREDANÁ 12.Themen new 1, nemčina pre SŠ a jazykové školy, pracovný zošit, cena 4€ 13.Učebnica nemčiny pre samoukov a kurzy, cena 4€ 14.Nemčina pre 1.ročník SŠ,cena 2,50€ 15.M.Šolochov - Osud človeka, v ruštine, cena 2€ 16.Polština do vrecka, cena 2,50€ Pri kúpe viacero kníh, možná dohoda Bližšie info iba cez email. Na SMS nereagujem.
Spišská Nová Ves
11 €
Talianske slovníky a učebnice (Hlušík, Saccardini,
Predám talianske slovníky, učebnice a materiály, v 100%-nom stave, nepoškodené. - Taliansko-slovenský slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Slovensko-taliansky slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Talianska gramatika (Michal Hlušík): 4,- EUR - Veľký taliansko-slovenský frazeologický slovník (Zlata Sehnalová Roman Sehnal): 8,- EUR - Parlare e scrivere senza errori (Sabrina Carollo): 2,- EUR - Italština do kapsy, 1 600 praktických vět, 3 000 slovíček, Gramatika, Turistický průvodce (Zuzana Wotkeová): 2,- EUR Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
2 €
NÓRČINA + SLOVNÍK
Úplne nová učebnica a slovník, pôvodne stala učebnica 31 a slovník 14 Euro, predám spolu za 30
Bratislava IV - Dúbravka
30 €
ANJ učebnice rôzne
Gateway A2 učebnica 9 € (zo 17,50 €) a pracovný zošit 5 € (z 10,40 €). Oba v zachovalom stave. Pri kúpe spolu 13 €. Headway Pre-Intermediate učebnica 9 € (zo 16,21€) a pracovný zošit 4€ (z 9,99€), ako nové, v učebnici sú dopísané poznámky ceruzkou, PZ je okrem posledných dvoch lekcií vypracovaný ceruzkou. Pri kúpe spolu 12 €. Angličtina, Maturitní příprava, Infoa (tá žltá): používaná, niektoré cvičenia vyplnené perom 4 €(pôvodná cena vyše 11€) Project grammar (graded practice) - pracovný zošit pre 2. stupeň ZŠ 10 € (zo 16,50€). Ako nový, zopár cvičení vyplnených ceruzkou. Slovensko-anglický slovník A learner´s dictionary of English 5 €. Veľmi zachovalý. Ostatné je už predané. Pri kúpe viac kusov dohoda možná.
Diviaky nad Nitricou
4 €
Predám anglické učebnice
Predám všetko spolu učebnice a cvičné zošity z anglického jazyka viď. obrázky - Headway, Matrix, Face to face, Reward, Letstalk, Maturita anglický jazyk, Friendship. Niektoré používané, niektoré bez čiarky. Pri niektorých je aj CD, prípadne aj kazetka. Osobný odber Lučenec. Navrhnite sumu a určite sa dohodneme.
Lučenec
dohodou
Nemecky s usmevem
Predam tuto ucebnicu nemciny " nemecky s usmevem" od autorov Drmlova,Homolkova,Kettnerova,Tesarova. Je bez CD a doplnkoveho zositu.Aktualne pocas zverejnenia. Vyborny stav ako nova, k cene postovne. Dobierku odoslem len po prijati zalohy 5€.AKTUALNE DO ZMAZANIA. REAGUJEM OBRATOM. NAPISTE HNED BANKU A CI SI ZELATE DOBIERKU, DAKUJEM.
Bratislava V - Petržalka
12 €
Ucebnica nemciny pre jazykove a stredne skoly
Predam tuto ucebnicu nemciny d A1 pre jazykove a stredne skoly, vratane CD a integrovanym pracovnym zositom od autorov Funk, Kuhn a Demme. Aktualne pocas zverejnenia. Vyborny stav ako nova, k cene postovne. Dobierku odoslem len po prijati zalohy 5€.AKTUALNE DO ZMAZANIA. REAGUJEM OBRATOM. NAPISTE HNED BANKU A CI SI ZELATE DOBIERKU, DAKUJEM.
Bratislava V - Petržalka
15 €
Taliančina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Taliančina pre samoukov od Michaely Saccardinovej. Učebnica je venovaná všetkým tým, čo majú chuť osvojiť si pravidlá talianskej gramatiky, ktorá je vysvetlená ľahko prístupným a pre všetkých pochopiteľným spôsobom. Nové vydanie učebnice Taliančina pre samoukov s CD je určené všetkým, čo majú chuť osvojiť si pravidlá talianskej gramatiky, ktorá je vysvetlená ľahko prístupným a pre všetkých pochopiteľným spôsobom. Učebnica obsahuje 30 základných kapitol, z ktorých je každá zložená z gramatického okruhu, konverzačnej témy, cvičení pre gramatiku a konverzačnú tému a zo slovnej zásoby pre jednotlivú kapitolu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Nemecky s úsmevom I., II.
Predám knihy Nemecky s úsmevom I., II. Učebnica je zameraná na komunikatívne zvládnutie hovorového jazyka. Vedie k získaniu zručnosti dorozumieť sa v základných životných situáciách, poskytuje vhodný slovný materiál k najčastejším témam rozhovorov a zoznamuje s niektorými reáliami nemecky hovoriacich krajín. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
učebnice z Anglického jazyka, aj jednotlivo
Predám učebnice z Anglického jazyka, aj jednotlivo. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Cena za kus 3 euro.
Nitra
3 €
Učebnice angličtiny
Predám staršie, ale zachované učebnice angličtiny. Ponúkam Yes (príprava na maturitu), English Result, Business Result, Headway viac úrovní.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
English Vocabulary in Use
Predám učebnicu v zachovalom stave, miestami niektoré časti vyplnené ceruzkou. Pošlem aj poštou (+ poštovné)
Košice I - Staré Mesto
20 €
Day by Day, Deean Curry, učebnica angličtiny
Predám vzácnu učebnicu angličtiny - Day by Day, Dean Curry. Cena 48 eur
Košice I - Staré Mesto
48 €
Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2
Predám knihu Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2. 1. časť univerzálnej cvičebnice vhodnej k akejkoľvek učebnici nemčiny pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Študentom i učiteľom nemčiny poskytuje bohatý zdroj látky na precvičovanie nemeckej gramatiky. V 48 kapitolách sa postupne precvičujú gramatické javy týkajúce sa podstatných mien, prídavných mien, zámen, slovies, predložiek a skladby nemeckej vety. Posledné tri kapitoly sú venované záverečným testom. Použité slovíčka a frázy vychádzajú zo živého hovoreného jazyka, pričom akceptujú nový nemecký pravopis. Okrem precvičovania gramatiky umožňujú i rozširovanie slovnej zásoby a frazeológie. Publikácia je doplnená kľúčom k cvičeniam v samostatnej väzbe. 2. časť univerzálnej cvičebnice vhodnej k akejkoľvek učebnici nemčiny pre mierne až stredne pokročilých. Študentom i učiteľom nemčiny poskytuje bohatý zdroj látky na precvičovanie nemeckej gramatiky. Cvičebnica je vhodná na výučbu v triede či skupine, na samostatnú prípravu doma, na prípravu na maturitu, štátnu jazykovú skúšku, medzinárodné jazykové skúšky a pod. Cvičebnica je určená žiakom vyšších ročníkov základných škôl, študentom stredných a jazykových škôl, učiteľom, samoukom a ostatným záujemcom o štúdium nemčiny. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
LASER B2
Predam obe spolu,komplet aj s neotvorenymi CD,pracovný zosit bol popisany na dvoch stranach,ale je to komplet vygumované,nové stoja 30 Euro,vieme sa dohodnúť aj na predaji jedného kusu
Bratislava IV - Dúbravka
17 €
FIRST CERTIFICATE MASTERCLASS
Úplne nová kniha,len jedno cvičenie je tam vyplnené perom,pôvodne ma stála 24 Euro
Bratislava IV - Dúbravka
13 €
Prekladový slovník-Hotely a Reštaurácie
Predám: Prekladový slovník slovensko-rusko-nemecko-anglicko-francúzsko-maďarský. Hotely a reštaurácie.Kniha je okrem papierového obalu v bezchabnom stave. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Kniha obsahuje 5 400 termínov, frazeologických spojení, ustálených zvratov a vetných fráz z problematiky stolovania, spoločného stravovania a cestovného ruchu.
Nitra
8 €
1 2 35