732 inzerátov
Grammar Practice Intermediate
výborný stav, s CD -gramatické cvičenia z ANJ
Poprad
5 €
Maturita Solutions
Pre-intermediate, 2nd edition, používané ale v dobrom stave, vygumované, pracovný zošit (slovenský) málo používaný, cena za sadu 11 eur
Poprad
11 €
Project 1
4th edition, students book, úplne nová
Poprad
7 €
Real Life Pre-intermediate
Students book - nová
Poprad
7 €
Nemčina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Nemčina pre samoukov + CD (MP3). Učebnica sa snaží podnietiť aktívny záujem študenta, inšpiruje samouka k tomu, aby intenzívne pracoval so slovníkom alebo si i domýšľal, a tak sa naučil nie otrocky prekladať, ale najmä postrehnúť zmysel písaného a hovoreného textu. Pätnásť lekcií obsahuje množstvo textov a celou knihou sa vinie zaujímavý príbeh. Obsahuje CD s MP3 nahrávkami Nemčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú pomerne rýchlo, ľahko a hlavne zábavnou formou naučiť nemecky a používať tento jazyk v bežnom živote. Hrdinky knihy Karin a Conny vás prevedú rôznymi úskaliami nemčiny a oboznámia vás aj s reáliami nemecky hovoriacich krajín. Pri čítaní ich príbehu pritom nebudete mať dojem, že sa učíte – nemčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Po zvládnutí tejto knihy bude čitateľ – samouk či študent, ktorý ju prechádza s lektorom, vyzbrojený na komunikáciu v nemeckom jazyku. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Španielčina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihy španielčiny + CD (MP3). Španielčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú v pomerne krátkom čase naučiť používať tento jazyk v bežnom živote. Po zvládnutí knihy bude čitateľ - samouk či študent, ktorý ju prechádza s učiteľom, kompletne vyzbrojený na komunikáciu v španielskom jazyku. Cvičebnica k Španielčine pre samoukov obsahuje jedinečný súbor nových cvičení na zopakovanie gramatiky či na precvičenie najbežnejších fráz a slovnej zásoby. Všetky cvičenia v tejto knihe sú zoradené podľa obsahovej a gramatickej štruktúry učebnice Španielčina pre samoukov, takže môžu byť skvelým doplnkovým materiálom pre všetkých, ktorí sa z tejto učebnice učia či učili sami alebo ju využívajú v rámci jazykových kurzov. Využiť ju však môžu aj takí študenti, ktorí so Španielčinou pre samoukov nikdy nepracovali a chceli by si len otestovať svoje znalosti španielčiny. Kniha obsahuje aj cvičenia na precvičenie výslovnosti a počúvania s porozumením. Aktualizované, ôsme vydanie úspešnej a obľúbenej dvojdielnej učebnice španielčiny je ideálnou pomôckou pre tých, ktorí majú záujem naučiť sa komunikovať v jednom z najrozšírenejších jazykov sveta. V praxi overená metodika je založená na princípe malých krokov a sústavnej spätnej väzbe, ktorá umožňuje spoľahlivo dosiahnuť stanovené komunikatívne ciele, t. j. nielen dohovoriť sa v bežných situáciách každodenného života, ale vedieť sa tiež aktívne zúčastňovať rozhovorov na témy z osobného, pracovného, ako aj spoločenského života. Aktualizácia učebnice zahŕňa najmä úpravy textov podľa poslednej reformy španielskeho pravopisu a zmeny v reáliách Španielska a krajín Latinskej Ameriky. Moderne koncipovaná učebnica, ktorá spĺňa všetky požiadavky efektívneho prístupu k osvojeniu si jazyka. Tematické okruhy v pätnástich kapitolách zodpovedajú požiadavkám praxe, či už ide o bežné témy každodenného života, korešpondenciu, objednanie hotela, pohyb na letisku a pod. Uvádza dialógy reprezentujúce bežné situácie, ukážky, ako napísať list, životopis, objednávku, faktúru či porozumieť inzerátu, otázkam na pracovnom pohovore a iné. Knihy sú nepopísané, nezvýrazňované, nijak nepoškodené. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Direct method + CD (MP3)
Predám celú sériu kníh Direct method + CD (MP3). V súčasnosti je na trhu množstvo metód a prístupov, ktoré sa odvolávajú na "komunikačné aktivity". Tieto majú zaručiť, že študent sa naučí konverzovať a stratí zábrany z rozprávania. Avšak existuje veľký rozdiel medzi tzv. „voľnou“ konverzáciou a „riadenou“ konverzáciou. Pri voľnej konverzácii nie je študent časovo obmedzovaný, rozmýšľa nad tým, čo povie a častokrát si to aj prekladá. Pri riadenej konverzácii ide o systém otázka-odpoveď, pri ktorom je študent "nútený" odpovedať bez dlhšieho rozmýšľania. Tým pádom nemá reálne čas sa zamýšľať nad prekladom a „musí“ odbúrať strach z rozprávania. Na takomto princípe funguje aj metóda Direct method. Ide o licencovaný systém výučby, určený pre výučbu cudzích jazykov (angličtiny, nemčiny a iných). Tento systém je založený na priamej metóde výučby cudieho jazyka. Metodicky je postavený na riadenej konverzácii, pri ktorej sa študenti učia priamo tak že rozprávajú. Knihy sú nijak nepopísané, nevyplnené, nezvýrazňované. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Angličtina pre jazykové školy a kurzy
Ponúkam angličtinu pre jazykové školy a kurzy, 2. ročník, SPN, 1976, 450 strán, Mária Maříková
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
American English 1 KOMPLET štyri Učebnice angl.
Predám tieto štyri učebnice americkej angličtiny American English I Books 1 2 3 & 4 by Cornelius Edwin , PACE INTERNATIONAL edition Praha 1990. Dobrý stav a kvalitná výučba. Sú to učebnice k televíznemu kurzu, ktorý bol vysielaný kedysi v TV. poštovné ZDARMA pri platbe na PayPal / SKRiLL , bank.prevod alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty
Bratislava
12 €
Anglická konverzácia
Predám knihu - Anglická konverzácia rozmer 10 x 14 cm. Cena 8 eur
Košice I - Staré Mesto
8 €
Taschenlehrbuch Tscheschisch (Učebnica Češtiny)
Predám zachovalú, velmi praktickú, nemeckú učebnicu češtiny. Dieser Taschenlehrbuchvermittelt Ihnen solide Grundkentnisse der Tscheschischen Sprache. Cena 5e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
5 €
FRANCÚZŠTINA
Úplne nová učebnice Francúzštiny pre samoukov za 8 Euro (bez CD) a slovník za 5 Euro, dobrá pomôcka na začiatok
Bratislava IV - Dúbravka
5 €
Holandčina
Gramatika súčasnej holandčiny 8 Euro, Holandčina konverzácia 6 Euro, knihy sú úplne nové, v deň ako boli kúpené, boli aj položené do poličky
Bratislava IV - Dúbravka
6 €
Uctovnictvo k maturite 2 sady
Predam cvicebnice k maturite z uctovnictva: 1 sada: Uctovnictvo A Mazikova - zbierka prikladov Uctovnictvo B Slosarova - cvicebnica Uctovnictvo prac. cast Slosar 2. sada: Uctovnictvo A Mazikova - zbierka prikladov Uctovnictvo B Slosarova - cvicebnica Cena 1. sady 9€, 2. sady 6€. Odber BA.
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
New Headway Upper-Intermediate Student`s Book the
Osobny odber BA alebo plus postovne.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Market Leader - Upper Intermediate - 3rd Edition E
Osobny odber BA alebo plus postovne.
Bratislava IV - Karlova Ves
7 €
Praktische Grammatik Franzoesisch
Die zuverlaessige Grammatik zum Lernen und Nachschlagen. Langenscheidt. 8,- €. Predam prirucku Francuzskej gramatiky v nemeckom jazyku. Vydavatelstvo Langenscheidt 2006. Nepouzivana, nova.
Bratislava
8 €
Francúzština pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Francúzština pre samoukov + CD (MP3). Francúzština pre samoukov je určená pre všetkých, ktorí sa chcú učiť po francúzsky sami. Po 15 lekciách zvládnete základné komunikačné situácie. Súčasťou knihy sú 2 CD s nahrávkami cvičení, textov a dialógov. Francúzština pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú začať učiť sami po francúzsky. Knihu môžu využívať aj učitelia na hodinách francúzštiny. Ústredné postavy Isabelle a Christoph sprevádzajú samouka/ žiaka cez svoje príbehy základmi fonetiky, gramatiky a lexiky francúzštiny. Kniha má 15 kapitol, v ktorých sa riešia základné komunikačné situácie vo francúzskom jazyku. Kniha obsahuje CD s nahrávkami cvičení, textov a dialógov. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Taliančina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Taliančina pre samoukov + CD (MP3). Taliančina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú ľahko, pomerne rýchlo a hlavne zábavnou formou naučiť taliančinu a používať ju v bežnom živote. Hrdina knihy Gigi, majiteľ baru v centre historickej toskánskej Sieny, jeho priatelia, rodina a známi prevedú čitateľov rôznymi úskaliami talianskeho jazyka. Ich príbehy a rozhovory sprostredkujú frekventovanú slovnú zásobu a užitočné frázy, ktoré sa využívajú v každodenných situáciách. Táto učebnica je určená študentom, ktorí sa odhodlali naučiť sa taliančinu sami alebo s lektorom v rámci kurzu či individuálnych hodín. Súčasťou knihy je aj CD s MP3 nahrávkami textov s talianskou výslovnosťou. Vďaka tejto učebnici sa vám taliančina dostane ľahko pod kožu a vy si ani neuvedomíte, že sa ju učíte. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Nemčina pre zdr. sestry/opatrovateľky + CD (MP3)
Predám knihu Němčina pro zdravotní sestry/opatrovateľky. Zoznamuje s nemeckými odbornými termínmi týkajúcimi sa stavby ľudského tela a najčastejších onemocnení a dáva návod pre komunikáciu s nemecky hovoriacimi pacientmi. Určené študentom stredných a vyšších zdravotnických škôl a študentom bakalárskeho štúdia na lekárských fakultách. Môže však dobre poslúžiť i záujemcom z radov zdravotnických pracovníkov. K dispozícii tiež ďalšie podklady s odbornou tématikou z oblasti zdravotníctva/opatrovania - slovná zásoba, frázy, slovné spojenia, odborné výrazy, tiež CD vo forme MP3 s touto tématikou. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
1 2 37