Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Jazykové učebnice

Raduga 2, 3
Predám jazykovú učebnicu ruského jazyka. Nová, málo používaná. Cena jednej 5€.
Želiezovce
10 €
Nemčina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Nemčina pre samoukov + CD (MP3). Učebnica sa snaží podnietiť aktívny záujem študenta, inšpiruje samouka k tomu, aby intenzívne pracoval so slovníkom alebo si i domýšľal, a tak sa naučil nie otrocky prekladať, ale najmä postrehnúť zmysel písaného a hovoreného textu. Pätnásť lekcií obsahuje množstvo textov a celou knihou sa vinie zaujímavý príbeh. Obsahuje CD s MP3 nahrávkami Nemčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú pomerne rýchlo, ľahko a hlavne zábavnou formou naučiť nemecky a používať tento jazyk v bežnom živote. Hrdinky knihy Karin a Conny vás prevedú rôznymi úskaliami nemčiny a oboznámia vás aj s reáliami nemecky hovoriacich krajín. Pri čítaní ich príbehu pritom nebudete mať dojem, že sa učíte – nemčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Po zvládnutí tejto knihy bude čitateľ – samouk či študent, ktorý ju prechádza s lektorom, vyzbrojený na komunikáciu v nemeckom jazyku. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Španielčina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihy španielčiny + CD (MP3). Španielčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú v pomerne krátkom čase naučiť používať tento jazyk v bežnom živote. Po zvládnutí knihy bude čitateľ - samouk či študent, ktorý ju prechádza s učiteľom, kompletne vyzbrojený na komunikáciu v španielskom jazyku. Cvičebnica k Španielčine pre samoukov obsahuje jedinečný súbor nových cvičení na zopakovanie gramatiky či na precvičenie najbežnejších fráz a slovnej zásoby. Všetky cvičenia v tejto knihe sú zoradené podľa obsahovej a gramatickej štruktúry učebnice Španielčina pre samoukov, takže môžu byť skvelým doplnkovým materiálom pre všetkých, ktorí sa z tejto učebnice učia či učili sami alebo ju využívajú v rámci jazykových kurzov. Využiť ju však môžu aj takí študenti, ktorí so Španielčinou pre samoukov nikdy nepracovali a chceli by si len otestovať svoje znalosti španielčiny. Kniha obsahuje aj cvičenia na precvičenie výslovnosti a počúvania s porozumením. Aktualizované, ôsme vydanie úspešnej a obľúbenej dvojdielnej učebnice španielčiny je ideálnou pomôckou pre tých, ktorí majú záujem naučiť sa komunikovať v jednom z najrozšírenejších jazykov sveta. V praxi overená metodika je založená na princípe malých krokov a sústavnej spätnej väzbe, ktorá umožňuje spoľahlivo dosiahnuť stanovené komunikatívne ciele, t. j. nielen dohovoriť sa v bežných situáciách každodenného života, ale vedieť sa tiež aktívne zúčastňovať rozhovorov na témy z osobného, pracovného, ako aj spoločenského života. Aktualizácia učebnice zahŕňa najmä úpravy textov podľa poslednej reformy španielskeho pravopisu a zmeny v reáliách Španielska a krajín Latinskej Ameriky. Moderne koncipovaná učebnica, ktorá spĺňa všetky požiadavky efektívneho prístupu k osvojeniu si jazyka. Tematické okruhy v pätnástich kapitolách zodpovedajú požiadavkám praxe, či už ide o bežné témy každodenného života, korešpondenciu, objednanie hotela, pohyb na letisku a pod. Uvádza dialógy reprezentujúce bežné situácie, ukážky, ako napísať list, životopis, objednávku, faktúru či porozumieť inzerátu, otázkam na pracovnom pohovore a iné. Knihy sú nepopísané, nezvýrazňované, nijak nepoškodené. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Taliančina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Taliančina pre samoukov + CD (MP3). Taliančina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú ľahko, pomerne rýchlo a hlavne zábavnou formou naučiť taliančinu a používať ju v bežnom živote. Hrdina knihy Gigi, majiteľ baru v centre historickej toskánskej Sieny, jeho priatelia, rodina a známi prevedú čitateľov rôznymi úskaliami talianskeho jazyka. Ich príbehy a rozhovory sprostredkujú frekventovanú slovnú zásobu a užitočné frázy, ktoré sa využívajú v každodenných situáciách. Táto učebnica je určená študentom, ktorí sa odhodlali naučiť sa taliančinu sami alebo s lektorom v rámci kurzu či individuálnych hodín. Súčasťou knihy je aj CD s MP3 nahrávkami textov s talianskou výslovnosťou. Vďaka tejto učebnici sa vám taliančina dostane ľahko pod kožu a vy si ani neuvedomíte, že sa ju učíte. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Nemčina pre zdr. sestry/opatrovateľky + CD (MP3)
Predám knihu Němčina pro zdravotní sestry/opatrovateľky. Zoznamuje s nemeckými odbornými termínmi týkajúcimi sa stavby ľudského tela a najčastejších onemocnení a dáva návod pre komunikáciu s nemecky hovoriacimi pacientmi. Určené študentom stredných a vyšších zdravotnických škôl a študentom bakalárskeho štúdia na lekárských fakultách. Môže však dobre poslúžiť i záujemcom z radov zdravotnických pracovníkov. K dispozícii tiež ďalšie podklady s odbornou tématikou z oblasti zdravotníctva/opatrovania - slovná zásoba, frázy, slovné spojenia, odborné výrazy, tiež CD vo forme MP3 s touto tématikou. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
PROJECT 4 pracovny zosit
PROJECT 4 pracovny zosit
Rimavská Sobota
5 €
Citanka 8 pre ZS a iba za postovne
Predam knihu iba za postovne Platbu cakam vopred na Bankovneho spojenie Kontaktovat SMS spravou... 16:00-19:00
Tornaľa
zadarmo
DUDEN-Die deutsche Rechtschreibung-Pravopisný slov
Die deutsche Rechtschreibung-Jednojazyčný výkladový slovník nemeckého pravopisu. NOVÁ KNIHA 24.vydanie 1216 strán - vydavatel Dudenverlag 2006 Die deutsche Rechtschreibung: Das umfassende Standardwerk auf der Grundlage der neuen amtlichen Regeln Rund 130.000 Stichwörter, davon 3.000 neue Wörter. Über 500.000 Beispiele, Bedeutungserklärungen und Angaben zu Worttrennung, Aussprache, Grammatik, Etymologie und Stil. In 300 übersichtlichen Infokästen werden schwierige Zweifelsfälle der deutschen Sprache anhand von Beispielen ausführlich erklärt.
Lučenec
20 €
Učebnice FJ Édito a Grammaire Progressive Francais
Predám učebnice: Edito úplne nová, nepoužitá - 12€, Grammaire Progressive Francais- používana mesiac, perom popísaných 10 strán- 20€.
Bratislava IV - Karlova Ves
20 €
PREDÁM UČEBNICE ANJ/NEJ
zdravím, predám tieto dve učebnice. PO ANGLICKY ZA 4 TÝŽDNE - použitá asi tak 2x, vzhľadom k tomu, že moja sestra sa chcela doučiť anglicky ale prestalo ju to baviť NEMECKY S ÚSMEVOM - určite nie s úsmevom, je opotrebovaná, obal je po nej dočmáraný - zjavne ju viac zaujímalo obťahovanie ilustrácií a textu ako samotné učenie. obsahuje gramatiku. AK VEZMETE OBIDVE - tak ich máte za 5€ obe+poštovné AK VEZMETE LEN TÚ ZELENÚ - tak ju máte za 6€+poštovné v prílohe sú nafotené obsahy na cene sa dá dohodnúť, chcem sa ich zbaviť
Ladce
5 €
Academic Encounters: Life in Society Student's Book
Dobrý deň, predám učebnicu angličtiny Academic Encounters: Life in Society Student's Book : Reading, Study Skills, and Writing. Bola málo používaná, skoro ako nová.
Bratislava
27 €
Callan method + CD (MP3)
Predám celú sériu kníh Callan method + CD (MP3). Callanova metóda je určená pre deti, mládež, dospelých a seniorov. Je vhodná pre všetky jazykové úrovne, pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých študentov. Pokročilé úrovne sa zameriavajú na odbúranie strachu hovoriť cudzím jazykom, u začiatočníkov je motivujúci hlavne výrazný jazykový pokrok, ktorý dosahujú. Callanova metóda umožňuje študentom osvojiť si angličtinu štyrikrát rýchlejšie než pri tradičných spôsoboch výučby. Výučba pomocou Callanovej metódy patrí medzi „priame“ metódy výučby. Študent sa prostredníctvom Callanovej metódy (na rozdiel od iných metód) učí hovoriť cudzím jazykom a nie informácie o jazyku. Callanova metóda „núti“ študentov hovoriť celú hodinu – niekedy až desaťkrát viac ako u iných metód, pretože musia neustále odpovedať na lektorove otázky. Callanova metóda nepatrí medzi tie metódy, pri ktorých dosiahnutie výsledkov trvá príliš dlho, čo spôsobuje, že študent buď stratí záujem o jazyk alebo sa stáva „večným študentom“. Knihy sú nijak nepopísané, nevyplnené, nezvýrazňované. K dispozícii 2 verzie - s prekladom i bez prekladu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Francúzština pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Francúzština pre samoukov + CD (MP3). Francúzština pre samoukov je určená pre všetkých, ktorí sa chcú učiť po francúzsky sami. Po 15 lekciách zvládnete základné komunikačné situácie. Súčasťou knihy sú 2 CD s nahrávkami cvičení, textov a dialógov. Francúzština pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú začať učiť sami po francúzsky. Knihu môžu využívať aj učitelia na hodinách francúzštiny. Ústredné postavy Isabelle a Christoph sprevádzajú samouka/ žiaka cez svoje príbehy základmi fonetiky, gramatiky a lexiky francúzštiny. Kniha má 15 kapitol, v ktorých sa riešia základné komunikačné situácie vo francúzskom jazyku. Kniha obsahuje CD s nahrávkami cvičení, textov a dialógov. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou
Headway - Intermediate - Student´s Book
Rozne knihy a pracovné zošity.New Headway English Course takes the successful Headway series into an exciting new era. It introduces new features to challenge adult and young adult intermediate students and ensure that learning English is interesting and motiv..
Košice II - Západ
2 €
Academic Vocabulary in Use
Predám používanú učebnicu pre vysoké školy Academic Vocabulary in Use. Učebnica je v dobrom stave, nie je popísaná (bolo do nej písané iba ceruzkou). Pôvodná cena bola 24 eur, knihu predávam za 17 eur plus poštovné.
Bardejov
17 €
Taliančina pre samoukov
Predám túto knižku pre samoukov taliančiny aj spolu s CD... Cena 8€+pošta
Rimavská Sobota
8 €
Talianske slovníky a učebnice (Hlušík, Saccardini,
Predám talianske slovníky, učebnice a materiály, v 100%-nom stave, nepoškodené. - Taliansko-slovenský slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Slovensko-taliansky slovník (Michal Hlušík a Michaela Saccardin): 6,- EUR - Talianska gramatika (Michal Hlušík): 4,- EUR - Veľký taliansko-slovenský frazeologický slovník (Zlata Sehnalová Roman Sehnal): 8,- EUR - Italština do kapsy, 1 600 praktických vět, 3 000 slovíček, Gramatika, Turistický průvodce (Zuzana Wotkeová): 2,- EUR Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
2 €
KÚPIM UČEBNICU ANGLIČTINY
Kúpim učebnicu English Unlimited, viď foto.
Bratislava
dohodou
Taliančina pre samoukov + CD (MP3)
Predám knihu Taliančina pre samoukov + CD (MP3). Učebnica je venovaná všetkým tým, čo majú chuť osvojiť si pravidlá talianskej gramatiky, ktorá je vysvetlená ľahko prístupným a pre všetkých pochopiteľným spôsobom. Nové vydanie učebnice Taliančina pre samoukov s CD je určené všetkým, čo majú chuť osvojiť si pravidlá talianskej gramatiky, ktorá je vysvetlená ľahko prístupným a pre všetkých pochopiteľným spôsobom. Učebnica obsahuje 30 základných kapitol, z ktorých je každá zložená z gramatického okruhu, konverzačnej témy, cvičení pre gramatiku a konverzačnú tému a zo slovnej zásoby pre jednotlivú kapitolu. Bez poškodenia. Viac info v maily.
Bratislava
dohodou