Jazykové učebnice

770 inzerátov
 Giscombe, Carol: Streetwise Upper-Intermediate Teacher's Book
Giscombe, Carol: Streetwise Upper-Intermediate Teacher's Book
autor/autori: Giscombe, Carol; Reilly, Teresa; Nolasco, Robvydal: Oxford University Pr, 1999číslo produktu: 10173669dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 Ruppeldtová, Jean: Konverzačná príručka angličtiny pre pokročilých
Ruppeldtová, Jean: Konverzačná príručka angličtiny pre pokročilých
autor/autori: Ruppeldtová, Jean; Vácha, Zdenekvydal: SPN, 1964číslo produktu: 10191290dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Höppnerová, Věra: Moderní učebnice němčiny
Höppnerová, Věra: Moderní učebnice němčiny
Němčina pro hospodářskou praxi 1autor/autori: Höppnerová, Věra; Vitovská, Evavydal: SNTL, 1980číslo produktu: 10006344dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Ready for First
Ready for First
Predám používanú učebnicu a workbook s vyplnenými cvičeniami.
Bratislava II - Ružinov
4 €
face2face
face2face
Predám používanú knihu a pz s vyplnenymi cviceniami face2face.
Bratislava II - Ružinov
4 €
 Groll, Jiří: Česko-švédská konverzace
Groll, Jiří: Česko-švédská konverzace
autor/autori: Groll, Jiřívydal: SPN Praha, 1971číslo produktu: 10188609dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Baumbach, Rudolf: Německý jazyk pro filology 1
Baumbach, Rudolf: Německý jazyk pro filology 1
autor/autori: Baumbach, Rudolf; Václavková, Gertrudavydal: SPN, 1989číslo produktu: 10193526dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,49 €
 Kařízek, Adolf: Němčina v ekonomice
Kařízek, Adolf: Němčina v ekonomice
autor/autori: Kařízek, Adolfvydal: Novinář, 1970číslo produktu: 10181665dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,49 €
 Janešová, Jarmila: Česko-italská konverzace
Janešová, Jarmila: Česko-italská konverzace
autor/autori: Janešová, Jarmila; Prokopová, Libuševydal: SPN, 1972číslo produktu: 10189147dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Francúzke učebnice aj s CD 2 x
Francúzke učebnice aj s CD 2 x
Učebnica + pracovný zošit vrátane vloženého audio CD 2 ks - rozdelenie do celkov zodpovedá učebnici - v lekciách sú odkazy na stránky v učebnici, ktoré pojednávajú o rovnakom deji - na konci zošitu sú přepisy nahrávok a kľúč - obsahuje 2 CD - táto informácia je uvedená priamo v texte knihy Pri rýchlom jednaní možná zľava
Žilina-Hliny
10 €
Slovensko-nemecký ekonomický slovník - zľava !
Slovensko-nemecký ekonomický slovník - zľava !
Slovensko-nemecký ekonomický slovník - pre bankára, šéfa firmy, účtovníka i sekretárku Kniha AKO NOVÁ Autor : Dr. Ivan Krenčey Vydané Centrom jazykov vo vydaveteľstve SVORNOSŤ Bratislava, 266 strán, praktický formát A 5
Žilina-Hliny
9 €
 Horecký, Ján: Slovenčina v našom živote
Horecký, Ján: Slovenčina v našom živote
autor/autori: Horecký, Jánvydal: SPN, 1988číslo produktu: 10006391dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,49 €
 Oravec, Ján: Slovenčina pre krajanov hovoriacich po anglicky
Oravec, Ján: Slovenčina pre krajanov hovoriacich po anglicky
A Slovak Textbook for English-Speaking Countrymenautor/autori: Oravec, Ján; Prokop, Jozefvydal: Matica slovenská, 1986číslo produktu: 10180305dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
Ucebnica nemciny pre jazykove a stredne skoly
Ucebnica nemciny pre jazykove a stredne skoly
Predam tuto ucebnicu nemciny d A1 pre jazykove a stredne skoly, vratane CD a integrovanym pracovnym zositom od autorov Funk, Kuhn a Demme. Aktualne pocas zverejnenia. Vyborny stav ako nova, k cene postovne. Dobierku odoslem len po prijati zalohy 5€.AKTUALNE DO ZMAZANIA. REAGUJEM OBRATOM. NAPISTE HNED BANKU A CI SI ZELATE DOBIERKU, DAKUJEM.
Bratislava V - Petržalka
15 €
Nemecky s usmevem
Nemecky s usmevem
Predam tuto ucebnicu nemciny " nemecky s usmevem" od autorov Drmlova,Homolkova,Kettnerova,Tesarova. Je bez CD a doplnkoveho zositu.Aktualne pocas zverejnenia. Vyborny stav ako nova, k cene postovne. Dobierku odoslem len po prijati zalohy 5€.AKTUALNE DO ZMAZANIA. REAGUJEM OBRATOM. NAPISTE HNED BANKU A CI SI ZELATE DOBIERKU, DAKUJEM.
Bratislava V - Petržalka
12 €
 Tichý, Oldřich: Španělština pro jazykové školy III.
Tichý, Oldřich: Španělština pro jazykové školy III.
autor/autori: Tichý, Oldřich; Vaculík, Antonínvydal: SPN, 1980číslo produktu: 10199362dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 kolektív autorov: Moja prvá angličtina
kolektív autorov: Moja prvá angličtina
autor/autori: kolektív autorovvydal: SNP, 2008číslo produktu: 10181996dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Success Intermediate
Success Intermediate
Predám zachovalú sadu učebnica + pracovný zošit. Uprednostňujem predaj v rámci Košíc a okolia.
Košice
15 €
Success Upper Intermediate
Success Upper Intermediate
Predám zachovalú sadu učebnica + pracovný zošit. Uprednostňujem predaj v rámci Košíc a okolia.
Košice
15 €
Kniha English Literature for Graduation Exam - Jam
Kniha English Literature for Graduation Exam - Jam
O knihe: Přehled anglické a americké literatury vyučované v rámci angličtiny na středních školách. Učebnice je vhodná jak pro průběžné studium, tak i pro přípravu na maturitní zkoušku. Nakladatel: Fragment Kód: 11352735 ISBN: 80-7200-377-1 Rok vydání: 2001 Jazyk: Angličtina Druh: Kniha Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Počet stran: 108 O
Lučenec
7 €
1 20 39