Životopisy

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Životopisy

Graham, Ashley: A New Model
What Confidence, Beauty, and Power Really Look Likepopis: Voluptuous beauty Ashley Graham has been modeling professionally since the age of thirteen. Discovered at a shopping mall in Nebraska, her stunning face and sexy curves have graced the covers of top magazines, including Cosmopolitan and British Vogue, and she was the first size 14 model to appear on the front of the wildly popular Sports Illustrated swimsuit issue. The face of brands such as H&M Studio, she is also a judge for the latest season of America's Next Top Model. And that's only the beginning for this extraordinary talent. Ashley is leading a new generation of women breaking ground and demolishing stereotypes, transforming our ideals about body image and what is fashionable and beautiful. A woman who proves that when it comes to beauty, size is just a number, she is the voice for the body positivity movement today and a role model for all women-no matter their individual body type, shape, or weight. In this collection of insightful, provocative essays illustrated with a dozen photos, Ashley shares her perspective on how ideas around body image are evolving-and how we still have work to do; the fun-and stress-of a career in the fashion world; her life before modeling; and her path to accepting her size without limiting her dreams-defying rigid industry standards and naysayers who told her it couldn't be done. As she talks about her successes and setbacks, Ashley offers support for every woman coming to terms with who she is, bolster her self-confidence, and motivates her to be her strongest, healthiest, and most beautiful self.autor/autori: Graham, Ashley; Paley, Rebeccavydal: Dey Street, 2017číslo produktu: 10203595dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Valuch, Matej: Univerzita samoty
popis: Začiatkom roka 2013 obehla Slovenskom správa o zadržaní slovenského občana v medzinárodne izolovanom Iráne. Matej Valuch, mladý, idealistický a tak trochu bezstarostný podnikateľ, čelil obvineniam zo špionáže v krajine, kde sa tento zločin bežne trestá obesením. V krátkej autobiografii pod názvom Univerzita Samoty zachytáva svoj polročný pobyt v jednom z najznámejších a najbrutálnejších väzení sveta, Evin Prison v Teheráne. Tu bojuje nielen s nepriazňou osudu, s ťažkými podmienkami na samotke a s nátlakom, ktorý naňho nepretržite vyvíjali, ale tvrdý boj sa odohráva aj v jeho mysli - čelí strate ideálov o svete a sebe samom. V neustálom kolotoči nezabudnuteľných zážitkov, ničivých myšlienok a príbehov iných väzňov, ktorých časom spoznáva, sa opakovane presviedča o zmysle svojho utrpenia a získava nový pohľad na svet a na vlastný život. Univerzita Samoty ponúka nevšedný pohľad na život a vnútorný svet väzňa v tvrdých podmienkach iránskych väzníc. Odkrýva nejedno tajomstvo špinavých praktík používaných príslušníkmi tajných služieb po celom svete. Kniha vnáša svetlo do pohľadu na svetom démonizovaný Irán, ako aj do autorovho života a samotného príbehu, ktorý po prezentácií v médiách zanechal množstvo otáznikov. autor/autori: Valuch, Matejvydal: Tatran, 2014číslo produktu: 10203587dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Rušin, Vojtech: Astronóm Milan Rastislav Štefánik
popis: Generál doktor Milan Rastislav Štefánik je mimoriadne veľkou postavou v dejinách slovenského národa. A nielen jeho. V rannom vysielaní rozhlasovej stanice Bratislava boli dňa 12. marca 1989 citované slová Alexandra Matušku: "O veľkých ľuďoch treba hovoriť vo veľkom, alebo mlčať." A adresované boli Štefánikovi, tomu Štefánikovi, ktorý sa narodil v Košariskách pri Brezovej pod Bradlom 21. júla 1880 a tragicky zahynul 4. mája 1919 neďaleko Ivanky pri Dunaji... autor/autori: Rušin, Vojtechvydal: Veda, 2009číslo produktu: 10089501dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
3,99 €
Janičkárová, Jolana: Osudy slanských Forgáčovcov a Waldbottovcov
Spomienky na významný šľachtický rod spod Slanských vrchovpopis: Táto publikácia sleduje iba líniu slanských Forgáčovcov od Hunt-Poznanovcov cez gýmešských, haličských a sečianskych Forgáčovcov a prostredníctvom poslednej slanskej príslušníčky tohto rodu, grófky Alžbety Forgáčovej-Waldbottovej, sleduje aj osudy jej štyroch detí, ich detstvo chránené pevnými múrmi ich kaštieľov a spoločenským postavením rodiny, ich zápas o prežitie počas vojnového besnenia v Európe a trpké skúsenosti emigrantov na americkom kontinente.autor/autori: Janičkárová, Jolanavydal: JES, 2014číslo produktu: 10203557dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,49 €
Prochasko, Taras: Z tohto sa dá spraviť niekoľko poviedok
popis: Taras Prochasko (* 1968, Ivano - Frankivsk) je ukrajinský prozaik a esejista. Spolu s Jurijom Andruchovyčom patrí k jadru tzv. Stanislavovského fenoménu - živého umeleckého prostredia, ktoré sa v spisovateľovom rodnom meste (s historickým názvom Stanislavov) sformovalo koncom osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Prochaskove prózy - Z tohto sa dá spraviť niekoľko poviedok a Ako som prestal byť spisovateľom - majú výrazne autobiografický rozmer a vychádzajú z reálií mesta počas jeho sovietskej éry, hoci pre autora - vzdelaním botanika - je literárnym domovom celá krajina okolo Karpát. Blízky dotyk s prírodou, citlivosť voči pohybom dejín a imaginatívna práca s pamäťou sú nosnými znakmi celého Prochaskovho diela a vedú k úvahám nad svojskou, stredoeurópskou verziou magického realizmu. autor/autori: Prochasko, Tarasvydal: OZ Brak , 2015číslo produktu: 10026811dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
Života sladké hořkosti - Lída Baarová.
Darujem k nákupu knihu Života sladké hořkosti - Lída Baarová. Obálka na boku poškodená, knižka v peknom stave.
Trnavá Hora
zadarmo
Život Toulouse-Lautreca - Henri Perruchot.
Predám knihu Život Toulouse-Lautreca - Henri Perruchot. Zachovalá.
Trnavá Hora
1 €
Woody Allen - Film za filmem.
Predám novú knihu Woody Allen - Film za filmem - Jason Solomons. Veľký formát.
Trnavá Hora
17 €
Woody - David Evanier.
Predám novú knihu Woody - David Evanier.
Trnavá Hora
5 €
Helena Vondráčková a Jiří Korn - Hvězdná dvojice.
Predám knihu Helena Vondráčková a Jiří Korn - Hvězdná dvojice. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Tvář za obrazem Jackie Kennedyová 1929-1994.
Predám knihu Tvář za obrazem Jackie Kennedyová 1929-1994 - Katherine Pancol. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Tajný život Jackie Kennedyové.
Predám knihu Tajný život Jackie Kennedyové - Edward Klein. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Sophia Loren - Aaron Edward Hotchner.
Predám knihu Sophia Loren - Aaron Edward Hotchner. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Mé šťastné hvězdy - Paměti z Hollywoodu
Predám knihu Mé šťastné hvězdy - Paměti z Hollywoodu - Shirley MacLaine. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
3 €
Sedm životů - Vladimír Votýpka.
Predám knihu Sedm životů - Vladimír Votýpka. Veľmi pekný tav. Životné osudy Františka Podstatzkého-Lichtensteina. Kniha je z roku 2017 a má 304 strán.
Trnavá Hora
4 €
Rvu se se životem - Jiří Krampol.
Predám knihu Rvu se životem - Jiří Krampol - Heda Bartíková, rok 2000, 230 strán, veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
1 €
Romy - Catherine Hermary-Vieille - R.Schneider.
Predám knihu Romy - Catherine Hermary-Vieille - životopis Romy Schneider. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Richard Chamberlain - Jeffrey Ryder.
Predám knihu Richard Chamberlain - Jeffrey Ryder. Veľmi pekný stav.
Trnavá Hora
2 €
Richard Branson - Virgin: Hledání sebe sama.
Predám novú knihu Richard Branson - Virgin: Hledání sebe sama.
Trnavá Hora
12 €
1 64 65