Životopisy

1 911 inzerátov
 Perruchot, Henri: Cézanne
Perruchot, Henri: Cézanne
autor/autori: Perruchot, Henrivydal: Tatran, 1980číslo produktu: 10012128dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
Stendhal: Haydnov život
Stendhal: Haydnov život
Slovenské vydavateľstvo krásnej literatúry, Bratislava, 1959., Edícia hudobnej literatúry, zv. 18., strán: 196., väzba: tvrdá, jazyk: slovenský, vydanie: 1., náklad: 5240., stav: fliačky, bez prebalu
Levice
1,70 €
A. Zverev - William Saroyan - Obzor BA 1988, 1.vyd
A. Zverev - William Saroyan - Obzor BA 1988, 1.vyd
Predám knihu: Alexej Zverev - William Saroyan Kniha približuje život a dielo svetoznámeho spisovateľa. William Saroyan bol americký spisovateľ, prozaik a dramatik arménského pôvodu. Vydal Obzor 1988, 1.vydanie, formát A5 , brožovaná väzba, slovensky 220 strán + 8 obraz. príloh z Arménska aj USA - Kalifornie. Kniha je v dobrom stave. inzerát platí do zmazania - poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal, bank.prevod alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty - Bratislava III
Bratislava
5 €
A. P. Čechov, V. Jermilov
A. P. Čechov, V. Jermilov
A. P. Čechov, V. Jermilov, SVKL, 1954, tvrdá väzba 314 strán, 14 x 20,5 cm, 500 g, V knihe je pečiatka - 3,50 €
Michalovce
3,50 €
 Vanovič, Július: Zápisky z mŕtveho času / Anti-memoáre
Vanovič, Július: Zápisky z mŕtveho času / Anti-memoáre
autor/autori: Vanovič, Júliusvydal: Literárne informačné, 2014číslo produktu: 10029221dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
Vyznanie Marie Vrabcová kniha
Vyznanie Marie Vrabcová kniha
Držíte v ruke neobyčajnú knihu. Touto vetou sa začína veľa odporúčaní, ale táto kniha nie je tá, ktorá by sa mala ponúkať týmto spôsobom. Stačí povedať toľko, aby človek, ktorý ju začne čítať, otvoril svoje srdce, dušu aj um, lebo sa vďaka nej môže stať lepším. Ak poznáte príbeh nepochopiteľne a nedôstojne odvolaného, ale medzi veriacimi naďalej obľúbeného katolíckeho biskupa Róberta Bezáka, viete, že ten je už sám o sebe mimoriadny. Raz čítaná.
Michalovce
7 €
 Valovič, Jozef: Ľudový liečiteľ
Valovič, Jozef: Ľudový liečiteľ
autor/autori: Valovič, Jozefvydal: Racio, 1991číslo produktu: 10199504dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
1,99 €
Joseph Fouché , Portrét politika , Stefan Zweig
Joseph Fouché , Portrét politika , Stefan Zweig
Joseph Fouché , Portrét politika , Stefan Zweig , Epocha , 1969 , tvrdá väzba 217 strán, 13,5 x 20,5 cm, 350 g - 5,70 €
Michalovce
5,70 €
 Tamplin, Ronald: Nejkrásnější milostné dopisy
Tamplin, Ronald: Nejkrásnější milostné dopisy
Intimní poselství vášně a cituautor/autori: Tamplin, Ronaldvydal: Perfekt, 1996číslo produktu: 10199489dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
14,99 €
 Vároš, Milan: Putovanie za krajanmi
Vároš, Milan: Putovanie za krajanmi
autor/autori: Vároš, Milanvydal: Euroskop, 1997číslo produktu: 10164062dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 Sprague, Marshall: A Gallery of Dudes
Sprague, Marshall: A Gallery of Dudes
autor/autori: Sprague, Marshallvydal: Little Brown and Com, 1967číslo produktu: 10199437dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
5,99 €
 Ferencová, Elena: Maximilián Hell
Ferencová, Elena: Maximilián Hell
významná osobnosť slovenskej vedy a technikyautor/autori: Ferencová, Elenavydal: Asklepios, 1995číslo produktu: 10199460dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
2,99 €
 Jurík, Ľuboš: Rok delší než století
Jurík, Ľuboš: Rok delší než století
Životní příběh Alexandra Dubčekapopis: Čtenáři se dostává do rukou literární text, který přináší informace ze zákulisí nejen Pražského jara v roce 1968 a sametové revoluce v roce 1989. Je to poutavý příběh založený na faktech a představuje rok 1968 a Alexandra Dubčeka tak, jak jej neznáme. Kniha Rok delší než století podává strhující, informačně bohatý a mnohorozměrný obraz působení významného slovenského politika, klíčové osobnosti Pražského jara. ... „Slunce vám občas ukázalo svou tvář. Bylo to Pražské jaro 1968… Výjevy onoho odvážného pokusu se nám nesmazatelně zapsaly do paměti a naše neschopnost vám pomoci stále tíží svědomí svobodného světa.“ MARGARET THATCHEROVÁ, ministerská předsedkyně Velké Británie na 6. společné schůzi Sněmovny lidu a Sněmovny národů ČSR 18. 9. 1990 při oficiální státnické návštěvě. autor/autori: Jurík, Ľubošvydal: Ideál, 2017číslo produktu: 10199487dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 Fest, Joachim: Hitler Tváře diktátora
Fest, Joachim: Hitler Tváře diktátora
popis: Obrazová publikace představující Adolfa Hitlera tak, jak jej zachytil objektiv Heinricha Hoffmanna - Hitlerova osobního fotografa. Za dobu působení u Hitlera pořídil Hoffmann více než dva a půl milionu snímků. Z těch ovšem nebyla velká většina nikdy publikována, protože to Adolf Hitler zakázal a dnes jsou tyto součástí obsáhlého archivu uloženého v mnichovské Bavorské státní knihovně. Výběr z fotografií uvedený v této poutavé knize vám představí tváře Adolfa Hitlera jak jej na vzestupu i pádu zachytil jeho dvorní fotograf. autor/autori: Fest, Joachim; Hoffmann, Heinrichvydal: Ottovo nakladatelstv, 2006číslo produktu: 10062138dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 Hendrix, Jimi: Začať od nuly
Hendrix, Jimi: Začať od nuly
Jeho vlastný príbehautor/autori: Hendrix, Jimivydal: Ikar, 2014číslo produktu: 10029247dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
9,99 €
 Blundell, Nigel: J. V. Stalin
Blundell, Nigel: J. V. Stalin
ilustrovaný životopisautor/autori: Blundell, Nigelvydal: Columbus, 1998číslo produktu: 10197753dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
6,99 €
 Mahlerová-Werfelová, Alma: Můj život
Mahlerová-Werfelová, Alma: Můj život
autor/autori: Mahlerová-Werfelová, Almavydal: Panorama, 1993číslo produktu: 10200036dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 Smith, Claire Bidwell: The Rules of Inheritance
Smith, Claire Bidwell: The Rules of Inheritance
popis: In this astonishing debut, Claire Bidwell Smith, an only child, is just fourteen years old when both of her charismatic parents are diagnosed with cancer. What follows is a coming-of-age story that is both heartbreaking and exhilarating. As Claire hurtles towards loss she throws herself at anything she thinks might help her cope with the weight of this harsh reality: boys, alcohol, traveling, and the anonymity of cities like New York and Los Angeles. By the time she is twenty-five years old they are both gone and Claire is very much alone in the world. Claire's story is less of a tragic tale and more of a remarkable lesson on how to overcome some of life's greatest hardships. Written with suspense and style, and bursting with love and adventure, The Rules of Inheritance vividly captures the deep grief and surprising light of a young woman forging ahead on a journey of loss that humbled, strengthened, and ultimately healed her.autor/autori: Smith, Claire Bidwellvydal: Hudson Street Press, 2012číslo produktu: 10197706dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
7,99 €
 Nálevka, Vladimír: Fidel Castro - Podzim diktárora
Nálevka, Vladimír: Fidel Castro - Podzim diktárora
autor/autori: Nálevka, Vladimírvydal: Epocha, 1997číslo produktu: 10197762dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,99 €
 Berkovec, Jiří : Život plný hudby
Berkovec, Jiří : Život plný hudby
Vyprávění o Antonínu Dvořákoviautor/autori: Berkovec, Jiří vydal: Academia, 1996číslo produktu: 10032544dodanie: v SR: dobierka (3 €), pri objednávkach cez olejar.eu osobný odber 2x Bratislava (0 €), na PickUp pointoch (1.5 €) Banská Bystrica, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Nitra, Piešťany, Prešov, Ružomberok, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Žilina; v ČR: dobierka (149 Kč) a osobný odber v 60 miestach; v EU a svet: platba vopred, poštovné podľa váhy poznámka: Fotografia je ilustračný obrázok, použitý produkt môže vykazovať známky menšieho, alebo väčšieho použitia, nemusí mať prebal ak ho mal pri výrobe, prílohy a odnímateľné časti. Poskytujeme plnú záruku na vnútro knihy, t.j. je prevedená ručná kontrola chýbajúcich strán a ich čistoty.
Bratislava I - Staré Mesto
4,49 €
1 20 96