7 inzerátov
mobil ALCATEL 2051D
Predám ešte zabalený ALCATEL 2051D Metal Silver. Mobilný telefón 2,4" TN 320 x 240, MicroSDHC až 32 GB, Fotoaparát 2 Mpx, bluetooth 2.1, hudobný prehrávač, FM rádio, microUSB, Dual SIM Dôvod: zobrala som s paušálom v decembri 2016 , pre mňa na vyše.
Konská
28 €
Alcatel 100
Predam MT Alcatel Mobile 100 Reflexes. Jedna sa o zberatelsky kusok z r. 1999. K dispozicii len samotny telefon.
Košice IV - Vyšné Opátske
dohodou
Slúchadlá na mobil zn. Alcatel
Predám slúchadlá na mobil zn. Alcatel. Cena 5 eur
Košice I - Staré Mesto
5 €
Alcatel 2008G.
Predám mobilný telefón Alcatel model 2008G. Plne funkčný a odskúšaný telefón, voľný na všetky sietě a ve slovenčine. Telefón + nabíjačka. Osobne v Trenčíne a okolie, jazdím aj Žilina a Bratislava. Po dohode možné poslať poštou, dobierka podľa cenníka SK pošty. Pri platbe vopred na účet je poštovné zadarmo.
Trenčín
10 €
997D | Alcatel onetouch ULTRA - Dual SIM
Predám na fotkách opotrebovaný Alcatel one touch Ultra. Displej absolútne nepoškodený do posledna bola na ňom fólia. Možnosť vložiť 2 SIM karty. Je plne funkčný tak isto aj zvuk a hlavne nemrzne. Mám k nemu iba USB kábel samozrejme origo krabičku. Doma je nepotrebný, nepoužiteľný, ležiac v skrini. Určite pre nejakého majstra na stavbe úplne vhodný. Viď foto... Špecifiká: Na dve SIM KARTY Procesor - S frekvenciou 1 GHz Ukl. priestor: 2GB, možnosť rozšíriť pomocou SB karty max. 32GB Oper. Systém: Android 4.1.1 (Ice Cream) Uhlopriečka veľkosti: 4.3“ Fotoaparát: 8 Mpx Ostatné: Bluetooth, Wi-Fi, AGPS Podmienky sú nasledovné: - Nevymieňam! - Iba seriózny záujem! - Platba vopred na účet iba za poštovné (€3.00 ako rezervácia a garancia), ostatné pri preberaní balíka na pošte - Iba Slovensky, Česky hovoriaci - Preferujem osobný odber - Telefónne číslo poskytnem iba na Mail Mám aj iné inzeráty, ktoré vás možno budú zaujímať preto klikni na moje ,,MENO" pod inzerátom a pozri si ďalšie ponuky. Ďakujem
Púchov
25 €
Alcatel 2005
Predám mobilný telefón Alcatel 2005. Plne funkčný a odskúšaný telefón, voľný na všetky sietě a ve slovenčine. Telefón + nabíjačka. Osobne v Trenčíne a okolie, jazdím aj Žilina a Bratislava. Po dohode možné poslať poštou, dobierka podľa cenníka SK pošty. Pri platbe vopred na účet je poštovné zadarmo.
Trenčín
14 €
Predám retro mobil ALCATEL One touch 302.
Rok výroby asi 2000, plne funkčný, nepoužívaný, TOP stav. Vzhľadom na použitie dobíjateľných bežných NiMH batérií ho možno používať ešte dlhú dobu. Originál krabica, príslušenstvo, záručný list. Plne funkčný zberateľský kúsok.
Nové Mesto nad Váhom
ponúknite