BlackBerry

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie BlackBerry

nový BlackBerry 8900 Curve - BA+celá SR
Predám čisto nový BlackBerry 8900 Curve, čierny, slovenský, neblokovaný, vo fóliach spolu s príslušenstvom, kvalitný a elegantný smartphone s QWERTY klávesnicou, 3.2Mpix fotoaparátom s LEDbleskom, GPS a Wifi, cena: 50€. Možnosť dobierky, výmeny, osobne Bratislava.
Bratislava
50 €
nový BlackBerry 8520 Curve - BA+celá SR
Predám čisto nový BlackBerry 8520 Curve, slovenský, neblokovaný, vo fóliach spolu s príslušenstvom, obľúbený smartphone s QWERTY klávesnicou, 2Mpix foto, Wifi a podporou MicroSD až do 16GB, cena: 50€. Možnosť dobierky, výmeny, osobne Bratislava.
Bratislava
50 €
Blackberry curve 9320
Predam tento telefon BB .Telefon je plne funkčný na všetky siete .K telefonu je nabijacka .Cena 15e .Najlepsie osobny odber v BB . Po dohode viem poslat aj na dobierku cena dobierky je 4e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
15 €
Blackberry 7230
Predám zachovalý Blackberry 7230, ale žial chýba zadný kryt a je bez akumulátora. Vhodný na súčiastky, alebo na doplnenie chýbajúcich vecí, alebo aj pre zberatelov. Cena 15e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
15 €
blackberry key1
Bez zadného kritu Bez škrabancov Plne funkčný na všetky siete
Senec
40 €
BlackBerry Curve 9320 black
predam blackberry telefon komplet s prislusenstvom
Bratislava
25 €
Predám
Predám nálezový stav...
Martin
20 €
-1