93 inzerátov
Usb kabel na iphone 5.5s,se,6s,6plus,.6.7, 7 plus1
Usb kabel na iphone 5.5s,se,6s,6plus,.6.7, 7 plus1 a 2m 9eur ks
Košice
9 €
usb kábel C na samsung alebo iné mobily
usb kábel C na samsung alebo iné mobily jeden 6eur a orginal Samsung a usb c redukcia 3eur
Košice
6 €
nabíjací kábel-3m,2m
micro USB kábel veľkosť: 3 m, cena: 7€ farba- ružová Ak by mal niekto záujem máme v ponuke 2 m sivej farby, cena: 5,50€
Žilina
5,50 €
DM OTG redukcia, pripojte si USB kľúč k mobilu
Predám DM OTG redukciu na pripojenie smartphonov Samsung, Sony, Huawei a podobne s podporou funkcie USB OTG, vhodná aj pre tablety.Do tohto USB môžete pripojiť flashdisky alebo externé disky a kopírovať z nich alebo na nich dáta, ďalej sa dá pripojiť mys alebo klávesnica.
Stropkov
2 €
Nabijacka iPhone
Predám 2x kabel a 2x adaptér pre Apple iPhone Cena kabel 4€ Adapter 4€
Banská Bystrica
4 €
Predám kábel.
Predám kábel PC SLIM Micro USB biely-kovová koncovka -3,-Eur, +dobierka.
Pavlovce nad Uhom
3 €
Dátový kábel
Dátový kábel, vysoko rýchlostný, USB / Micro USB, Látkový, Dlžka 1m.
Senec
2,50 €
Vysoko rýchlostný kábel
Kábel k mobilu pre nabíjanie alebo dátový prenos. USB / Micro USB , USB / Micro USC
Senec
2,50 €
Certifikovaný Apple dátový kábel na iPhone
Predám certifikovaný Originál Apple nabíjací kábel pre iPhone -Originál certifikovaný USB Lightning dátový kábel 8 PIN pre iPhone 5,5S,5C,SE/6,6S/6+/6S+/7/7+/8/8+ - 6€ -Posielam na dobierku +2,10€ -Osobne v Košiciach V prípade záujmu alebo pre viac informácií mi zavolajte alebo napíšte e-Mail /SMS. Inzerát platný do zmazania !
Košice I - Staré Mesto
6 €
Predám dátový a nabíjací kábel mikro USB samec
Predám dátový a nabíjací kábel mikro USB samec na USB samec, poštou neposielam, dĺžka 20 cm, úplne nový, cena 50 centov za kus, nie sms, len osobný odber v BA, pozrite moje ďalšie inzeráty, ponuka platí do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
0,50 €
Predám dátový a nabíjací kábel USB C samec na USB
Predám dátový a nabíjací kábel USB C samec na USB samec, poštou neposielam, úplne nový, dĺžka 1 meter, čierna farba, cena 1 euro za kus, nie sms, len osobný odber v BA, pozrite moje ďalšie inzeráty, ponuka platí do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
1 €
Dátový kábel pre mobily a tablety
Dátový kábel pre mobily a tablety s microUSB konektorom. Cena: 5€
Bratislava
5 €
Krátky kabel pre iphone
Predám krátky kabel pre iphone.Úplne nový,nepoškodeny.Pošlem aj na dobierku.Info na maily alebo čísle
Trenčín
9 €
Predám kábel.
Predám kábel PC SLIM 2 W 1 MICRO USB/iPhone 5/6/7/8 biely. Jeden koniec kábla obsahuje klasický USB konektor, možno zapojiť do počítača, nabíjačky s USB výstupom. Druhý koniec obsahuje inovatívne dvojicu konektorov microUSB a Apple Lightning - 4,-Eur. +dobierka.
Pozdišovce
4 €
Dátovy kábel Mickey
Datovy kabel v tvare hlavy mickey v ruzovej,ciernej a mentolovej farby.
Ploské
9,70 €
PREPOJOVACÍ KÁBEL micro USB
Predám PREPOJOVACÍ KÁBEL micro USB, ktorý umožňuje pripojiť počítač k mobilnému telefónu alebo inému USB zariadeniu prostredníctvom micro USB konektoru, tiež nabíjať MT. *Rozhranie: USB 2.0, *USB zástrčky: 1x samec micro-USB, 1x samec USB typ A, *Dĺžka kábla: 1 m Uvítam ak si pozriete aj ostatný mix mojich zaujímavých inzerátov (klik na meno)
Bratislava II - Ružinov
4 €
Dvojmetrový Apple Iphone Lightning kábel
Dvojmetrový Apple Iphone Lightning kábel Kábel USB - LIGHTNING IPHONE 5/6 originálne 2m APPLE MD819ZM/A Originálny dátový kábel pre zariadenia Apple s konektorom Lightning. USB 2.0 kábel slúži na nabíjanie a prenosu dát s počítačom. Možno pripojiť aj k adaptéru a nabíjať priamo z elektrickej siete. Vlastnosti: - Konektory: USB 2.0 - Dĺžka: 2 m GARANCIA ORIGINALITY/FUNKČNOSTI VRÁTENÍM PLATBY Ak by kábel nefungoval alebo by ste mali dojem že sa nejedná o originálny model,kábel pošlete späť,a peniaze vám budú vratené. KOMUNIKÁCIA Na e-mail sa snažím odpovedať čo najskôr. Ak potrebujete viacero fotografii určite ma kontaktujte. Ak by som na telefonát neodpovedal,zanechajte mi SMS a ja vám zavolám späť neskôr. POŠTOVNÉ Cena poštovného je pri dobierke +2,25€(1.trieda), pri platbe bankovým prevodom je cena poštovného +1,8€. Svoju objednávku dostanete do jedného až dvoch dní. INZERÁT AKTUÁLNY DO ZMAZANIA
Spišská Nová Ves
9 €
Apple Lightning kábel 1M
Týmto obojstranným originálnym USB 2.0 káblom pripojíte iPhone, iPad alebo iPod s konektorom Lightning k USB portu počítača pre synchronizáciu a nabíjanie. Jedna strana kábla je zakončená USB konektorom, na strane druhej sa nachádza konektor Lightning. Táto kombinácia je zárukou veľmi široké kompatibility so stolovými či mobilnými počítačmi a tiež napájacími adaptérmi. Zaobstaraním originálneho kábla máte úplnú istotu plnej kompatibility s produktmi Apple. KOMUNIKÁCIA Na e-mail sa snažím odpovedať čo najskôr. Ak potrebujete viacero fotografii určite ma kontaktujte. Ak by som na telefonát neodpovedal,zanechajte mi SMS a ja vám zavolám späť neskôr. GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ Ak s produktom nebudete spokojný, tak určite ma môžete kontaktovať a spoločne sa dohodneme na vrátení. POŠTOVNÉ Cena poštovného je pri dobierke +2,25€(1.trieda), pri platbe bankovým prevodom je cena poštovného +1,8€. Svoju objednávku dostanete do jedného až dvoch dní. INZERÁT JE AKUÁLNY DO ZMAZANIA
Spišská Nová Ves
8 €
micro USB kábel - náramok
Predám micro USB kábel - náramok stav - nový cena - 3€ dôvod predaja - nevyužité možnosť zaslania na dobierku (+ poštovné a balné) tovar na 100% zodpovedá popisu Pokiaľ je inzerát tu, je aktuálny!
Liptovský Mikuláš
3 €
Predám kábel pre iPhone.
Kábel PC pre iPhone 5/6/7/8/X biely - 3,-Eur,+poštovné
Pozdišovce
3 €
1 2 5