189 inzerátov
Ochranné tvrdené sklá na mobilný telefon
Ochranne sklo chrani mobilny telefon teda jeho displej od rozbitia alebo poskrabania. V ponuke modely: Samsung, Lenovo, LG, HTC, *Microsoft-Nokia, Huawei, Xiaomi a IPhone.
Poprad
5 €
ochranné sklo a folie nano na iphone 5,5s,se,6,6s,
ochranné sklo a folie nano na iphone 5,5s,se,6,6s,6plus,7,8.aj plus ,X,Xs. aj max
Košice
5 €
Predám tvrdé sklá – maj iphone ako skala!
Predám tieto kvalitné tvrdé sklá na iphone. Farba je priesvitná, zabalené sú v bielom obale. Ku každému je pridaná aj čierna „taštička“ so suchou a vlhkou utierkou. Vhodné pre väčšinu iphonov: 5s, 5se, 6, 6s, 7, 8, 8 plus, XS, XR. Iphone mi už stihol medzičasom padnúť so sklom tejto značky a ani sklu sa nič nestalo :) Viac info na tel. čísle, prípadne na maili. Dobierka je možná. Cena 2 €/kus.
Bratislava
2 €
9D tvrdené sklo pre iPhone X,XS,XS Max
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Revolúcia v ochrane displeja, špičkové ochranné temperované sklo, ktoré chráni úplne celú prednú stranu vášho iPhonu, na rozdiel od starších verzií, ktoré nechránili jeho rohy. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja a všetkých jeho rohov. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Zakryje už existujúce drobné škrabance a vyniká skvelou priehľadnosťou s dôrazom na ostrosť obrázkov a verné podanie farieb, ako má váš displej, takže Vám z neho nič neunikne. - skutočná ochrana displeja - najdokonalejšia technológia - chráni celú prednú časť Vášho iPhonu - 100% priehľadnosť, nespôsobí zmenu farieb displeja, neznižuje reakcie dotykového displeja - displej s aplikovaným sklom sa menej mastí - absolútne jednoduchá aplikácia - balenie obsahuje vlhčenú aj suchú handričku na vyčistenie displeja pred aplikovaním skla V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
10 €
Tvrdené sklo pre kameru a fotoaparát iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu fotoaparátu na Vašom iPhone. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie a jeho dokonalé prichytenie. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Dostupné pre všetky modely iPhonov. - 100% priehľadnosť, nespôsobí zmenu farieb fotografie - dôraz na ostrosť obrázkov a verné podanie farieb - absolútne jednoduchá aplikácia - ultratenké V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
5 €
Anti-Spy tvrdené sklo pre všetky iPhony
Či už ste niekto, kto nemá neustále svoj iPhone pred očami, alebo ste niekto, kto hľadá len trochu viac súkromia, či už v kaviarni, v autobuse, v práci, v škole, na rôznych podujatiach, alebo na preplnenom verejnom priestranstve, Anti-Spy tvrdené sklo s ochranou obrazovky je ako stvorené pre Vás. Vaše súkromie tak ostane neporušené. Displej je viditeľný len vtedy, keď pozeráte priamo na obrazovku, takže ľudia okolo Vás nemôžu sledovať, či posielate e-maily šéfovi, alebo či upravujete fotky pre Instagram. Zabraňuje tak putujúcim očiam z pozorovania činnosti vášho iPhone. Je tiež navrhnutý tak, aby chránil obrazovku Vášho iPhone od každodenného nosenia ako náhodné škrabance, malé pády a dokonca aj odtlačky prstov a škvrny. A navyše Anti-Spy ochranné sklo je ľahko inštalovateľné a nebudete sa musieť obávať ani bublín. - ponúka to najlepšie - kombinuje súkromie a spoľahlivú ochranu obrazovky - tvrdosť skla 9H - neznižuje reakcie dotykového displeja - displej s aplikovaným sklom sa menej mastí - absolútne jednoduchá aplikácia - ultratenké - balenie obsahuje suchú a vlhkú handričku na vyčistenie displeja pred aplikovaním skla Dostupné pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7/8, 7 Plus/8 Plus, iPhone X, XS, XS Max, XR V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
10 €
Ochranné sklo na iPhone 6 Plus
Ochranné sklo na iPhone 6 Plus, balenie obsahuje sklo na prednú aj zadnú časť telefónu.
Brezno
5 €
Tvrdené sklo iPhone X,XS,XS Max,XR - predné+zadné
Pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho iPhonu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru a zakryje už existujúce drobné škrabance. Balenie obsahuje prednú a zadnú časť. - tvrdosť skla 9H - 100% priehľadnosť, nespôsobí zmenu farieb displeja, neznižuje reakcie dotykového displeja - dôraz na ostrosť obrázkov a verné podanie farieb ako má Váš displej, takže Vám z neho nič neunikne - displej s aplikovaným sklom sa menej mastí - absolútne jednoduchá aplikácia - ultratenké - balenie obsahuje suchú a vlhkú handričku na vyčistenie displeja pred aplikovaním skla Cena predného+zadného pre ostatné modely: 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7 ,7 Plus, 8, 8 Plus je 10€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
12 €
Tvrdené sklo pre iPhone X,XS,XS Max,XR - zadné
Pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu Vášho iPhonu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru a zakryje už existujúce drobné škrabance. Cena zadneho skla pre ostatné modely: 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7 ,7 Plus, 8, 8 Plus je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
7 €
Ochranné sklo na iPhone 7 Plus
Kvalitné ochranné sklo na iPhone 7 Plus.
Brezno
5 €
Tvrdené sklo Prémium HD pre iPhone X,XS,XS Max,XR
Pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho iPhonu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru a zakryje už existujúce drobné škrabance. - tvrdosť skla 9H - 100% priehľadnosť, nespôsobí zmenu farieb displeja, neznižuje reakcie dotykového displeja - dôraz na ostrosť obrázkov a verné podanie farieb ako má Váš displej, takže Vám z neho nič neunikne - displej s aplikovaným sklom sa menej mastí - absolútne jednoduchá aplikácia - ultratenké - balenie obsahuje suchú a vlhkú handričku na vyčistenie displeja pred aplikovaním skla Cena skla pre ostatné modely: 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7 ,7 Plus, 8, 8 Plus je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
7 €
farebné tvrdené sklá pre všetky iPhony
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. predne + zadne ochranne temperovane sklo pre iphone XS, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 plus/6S plus, 6/6S, 5, 5S, SE, 4/4S dostupné v 6 farbách. Logo Apple na zadnej strane je vyrobené priamo na ochrannom skle (presne ako na fotkách), takže žiadny okrúhly priesvitný výrez, ako sa bežne predáva. Nakoľko je sklo zrkadlové, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho telefónu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovanýym sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdviham telefon, napište mi správu. Prosím Vás, ak mi píšete z iphonu, zapnite si iMessage! Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
13 €
3D ochranné sklo pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. 3D ochranné temperované sklo s rámom pre iPhone 5,5S,SE,6,6S,7,8 dostupné farby: zlatá, strieborná, čierna, ružová Revolúcia v ochrane displeja, špičkové temperované sklo, ktoré chráni úplne celú prednú stranu vášho iPhonu 5,5S,SE,6,6S,7,8, narozdiel od starších verzií, ktoré nechránili jeho rohy. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja a všetkých jeho rohov. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -oproti starším verziám chráni cely prednú stranu Vášho iphonu -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovaným sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Farebné ochranné tvrdené sklá iphone X, XS
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. predné + zadné ochranné temperované sklo pre iphone XS, X, 8 Plus, 8, 7, 7 Plus, 6 plus, 6S plus, 6, 6S, 5, 5S, SE, 4, 4S dostupné v 6 farbách. Logo Apple na zadnej strane je vyrobené priamo na ochrannom skle (presne ako na fotkách), takže žiadny okrúhly priesvitný výrez, ako sa bežne predáva. Nakoľko je sklo zrkadlové, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho telefónu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovanýym sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
13 €
Farebné ochranné tvrdené sklá iphone 7/8, 7+/8+
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. predné + zadné ochranné temperované sklo pre iphone XS, X, 8 Plus, 8, 7, 7 Plus, 6 plus, 6S plus, 6, 6S, 5, 5S, SE, 4, 4S dostupné v 6 farbách. Logo Apple na zadnej strane je vyrobené priamo na ochrannom skle (presne ako na fotkách), takže žiadny okrúhly priesvitný výrez, ako sa bežne predáva. Nakoľko je sklo zrkadlové, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho telefónu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovanýym sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
13 €
Farebné ochranné tvrdené sklá iphone 6/6S, 6+/6S+
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone predné + zadné ochranné temperované sklo pre iphone XS, X, 8 Plus, 8, 7, 7 Plus, 6 plus, 6s plus, 6, 6S, 5, 5S, SE, 4, 4S dostupné v 6 farbách. Logo Apple na zadnej strane je vyrobené priamo na ochrannom skle (presne ako na fotkách), takže žiadny okrúhly priesvitný výrez, ako sa bežne predáva. Nakoľko je sklo zrkadlové, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho telefónu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovanýym sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
13 €
Farebné ochranné tvrdené sklá iphone 5,5S,SE
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. predné + zadné ochranné temperované sklo pre iphone XS, X, 8 Plus, 8, 7, 7 Plus, 6 plus, 6s plus, 6, 6s, 5, 5S, SE, 4, 4S dostupné v 6 farbách. Logo Apple na zadnej strane je vyrobené priamo na ochrannom skle (presne ako na fotkách), takže žiadny okrúhly priesvitný výrez, ako sa bežne predáva. Nakoľko je sklo zrkadlové, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. Špičkové temperované sklo predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu displeja Vášho telefónu. Unikátna ochrana LCD displeja s druhou vrstvou špeciálneho vytvrdeného skla. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie na iPhone a dokonalé prichytenie na povrch displeja. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. Je priehľadné a zakryje už existujúce drobné škrabance. -unikátne vlastnosti skla -100% garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmi -extrémna odolnosť a plná transparentnosť -ochranné sklo nespôsobí zmenu farieb displeja -displej s aplikovanýym sklom sa bude menej mastiť -príjemné na dotyk -jednoduchá a pohodlná aplikácia -vysoká kvalita a odolnosť -sklo zakryje už vzniknuté drobné škrabance -ultratenke V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
13 €
Predám nové temperované sklo na Apple iPhone 6/6s
Predám nové temperované sklo predné aj zadné na Apple iPhone 6/6s. Cena za kus je 3€, pri odbere oboch cena 5€. Najlepšie osobný odber, pošlem aj na dobierku. Cena 3€/ks+poštovné.
Turzovka
3 €
Predám nové temperované sklo na Apple iPhone 6/6s
Predám nové temperované sklo na Apple iPhone 6/6s. Tvrdosť 9H. Najlepšie osobný odber, pošlem aj na dobierku. Cena 4€+poštovné.
Turzovka
4 €
Tvrdené sklo pre kameru a fotoaparát iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Dostupné pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S, 6 Plus,6S Plus,7,8,7 Plus,8 Plus, X, XS, XS Max, XR Skvelý nástroj pre dlhodobú ochranu fotoaparátu na Vašom iPhone. Tvrdené sklo je potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou pre jednoduché aplikovanie a jeho dokonalé prichytenie. Je odolné voči poškriabaniu ostrými predmetmi ako nože, kľúče a podobne. Zabezpečí dokonalú ochranu pred škrabancami akéhokoľvek charakteru. - 100% priehľadnosť, nespôsobí zmenu farieb fotografie - dôraz na ostrosť obrázkov a verné podanie farieb - absolútne jednoduchá aplikácia - ultratenké V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
5 €
1 2 10