Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie IP telefóny

Predam IP konferencny telefon Panasonic KX NT700
Predam konferencny telefon Panasonic KX NT700. KX-NT700 je pokrocile konferencne riesenie, ktore je mozne pripojit cez beznu kancelarsku datovu siet alebo aj sirokopasmove pripojenia. Prispieva k zjednoduseniu komunikacie na uroven osobneho kontaktu, cenny nastroj pre podporu komunikacie medzi vasimi kancelariami, pripadne s celym svetom. Technicke parametre: pripojitelny k softverovemu telefonu z PC alebo k prenosnej DECT stanici (cez konektor 3,5 mm pre audio vstup/vystup), podsvieteny displej 103 x 48 bodov, 3 programovatelne funkcne tlacidla a tlacidlo MUTE, slot pre SD kartu pre digitalny zaznam, podporuje system ozvucenia Hi-Definition sound, zabudovane 4 mikrofony(radius 3m), pripojky pre 2 externe mikrofony, digitalna redukcia sumu, USB rozhranie pre nastavenie pristroja, napajanie cez PoE 802.3af alebo cez napajaci zdroj (sucast balenia). Pouzivany malo, funkcny, neposkodeny, ako novy.
Bratislava
250 €
Siemens Gigaset 470 IP Base station základňa.
Siemens Gigaset 470 IP Base station základňa.
Bratislava IV - Karlova Ves
15 €
IP telefon ZyXEL V 300-T1
málo používaný IP telefon v perfektnom stave
Považská Bystrica
10 €
Bezdrôtový telefón Olympia Dual Lphone
Bezdrôtový telefón Olympia Dual Lphone vhodný na pripojenie k pevnej linke a aj k počítaču a používať na internetové telefonovanie napríklad cez SKYPE nové plne funhčné, v originálnom balení.
Handlová
20 €
bezdrôtový telefón Samsung
Predám starší telefón na pevnú linku.
Prešov
10 €
gigaset ip telefon
Predam bezdrôtový ip telefon gigaset c 470 ip od firmy Siemens, vhodny na zapojenie za router na volania v ramci siete antik, treba len zadat svoje cislo a heslo a mozete telefonovat.
Košice IV - Krásna
40 €
Predám bezdrôtový telefón Gigaset A510
Predám bezdrôtový telefón Gigaset A510 s nabíjačkou. Funkčný, málo používaný, 2ks aku AAA, stojan, nabíjačka
Bratislava V - Petržalka
10 €
Predávam
Predavam telefon spolu faxom Philips hfc 20 eur, Arulok telefont Faxal hfc 20 eur.
Vrakúň
20 €