IP telefóny

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie IP telefóny

IP telefon ZyXEL V 300-T1
málo používaný IP telefon v perfektnom stave
Považská Bystrica
10 €
Bezdrôtový telefón na pevnú linku
Siemens Gigaset S 450 - osvetlený farebný displej (4096 farieb) aj klávesnica, pamäť 150 záznamov, SMS, hlasité telefonovanie, jednotlačidlová voľba, dátum, čas, výročia – pripomienka, označenie VIP-partnerov, polyfónne melódie zvonenia, a i. Interné hovory medzi prenosnými časťami na tej istej základni bezplatne, režim „Babyalarm“. Dosah signálu: na voľnom priestranstve až do 300 m, v budovách až do 50 m. Ponúkam dva komplety, z ktorých každý obsahuje základňovú stanicu, slúchadlo, kábel na pripojenie k telefónnej sieti (možnosť výberu dĺžky), sieťový napájač. Samostatne návod na obsluhu 1 ks a dobíjateľné batérie – 4 ks nové + 2 ks použité. Cena 14 € za všetko, v prípade len jedného kompletu cena prvého je 10 €. Dohoda. Osobný odber BA Dlhé Diely. Poštou: cena + poštovné, platba vopred. Pozrite aj moje ostatné inzeráty.
Bratislava IV - Karlova Ves
14 €
Predám bezdrôtový telefón Gigaset A510
Predám bezdrôtový telefón Gigaset A510 s nabíjačkou. Funkčný, málo používaný, 2ks aku AAA, stojan, nabíjačka
Bratislava V - Petržalka
10 €
Predám bezdrôtovú pevnú linku SIEMENS
Predám telefón, bezdrôtovú pevnú linku GIGASET AS 180 značky SIEMENS. Telefón je plne funkčný , málo používaný, žiaden škrabanec.K telefónu je aj návod, vrátane 2 KS batérii. V prípade , ak by som nedvíhal telefón , tak ma kontaktujte formou SMS , alebo cez E-MAIL.
Michalovce
15 €
Bezdrôtový telefón Olympia Dual Lphone
Bezdrôtový telefón Olympia Dual Lphone vhodný na pripojenie k pevnej linke a aj k počítaču a používať na internetové telefonovanie napríklad cez SKYPE nové plne funhčné, v originálnom balení.
Handlová
20 €
bezdrôtový telefón Samsung
Predám starší telefón na pevnú linku.
Prešov
10 €
gigaset ip telefon
Predam bezdrôtový ip telefon gigaset c 470 ip od firmy Siemens, vhodny na zapojenie za router na volania v ramci siete antik, treba len zadat svoje cislo a heslo a mozete telefonovat.
Košice IV - Krásna
40 €
Predávam
Predavam telefon spolu faxom Philips hfc 20 eur, Arulok telefont Faxal hfc 20 eur.
Vrakúň
20 €
-1