2 173 inzerátov
Apple iphone 6/ 6S púzdro -
Predám výnimočné púzdro pre iphone 6 alebo iphone 6S, ktoré urobí z vášho iphone 6 alebo 6S PLNOHODNOTNÝ DUÁLNY TELEFÓN!!! Žiadne prepínanie medzi dvoma SIM kartami. OBIDVE SIM KARTY SÚ SÚČASNE AKTÍVNE !!! UROBTE ZO SVOJHO IPHONE VÝNIMOČNÝ DUÁLNY TELEFÓN...! mám už iba jeden kus! PERFEKTNY PRE MAJITELA iPhone 6/ 6S. V prípade vážneho záujmu pošlem aj na dobierku.
Košice
69 €
Nillkin Obal so vstavaným príjmačom
Elegnatný obal uplne nový s extra zabudovaným príjmačom na bezdrotové nabíjanie . 2 rôzne farby v ponuke (zlata, čierna), iPhone 6/6S iPhone 6+/6S+. Doprava zadarmo.
Bratislava I - Staré Mesto
25 €
Luxusná celotelová fólia na všetky druhy iPhone
Jedinečná briliantová fólia, ktorá premení celý váš iPhone na nádherny šperk, ktorý len tak všade nevidieť. Fólia je zo špeciálneho materiálu, ktorý ma vynikajúcu životnosť a v prípade jeho odstránenia na iPhone neostanú žiadne známky aplikovania tejto fólie. Váš iPhone bude plne chŕanený proti škrabancom a samozrejme premení sa na nepoznanie ale k lepšiemu. Postup aplikovania fólie je jednoduchý a zvládne ho určite každý. K výrobku ponúkame samozrejme 24mesačnú záruku a doklad o kúpe. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať :)
Banská Bystrica
9,99 €
Predám ultratenký plastový kryt na Iphone 5/5S/5SE
Predám tento štýlový, ultraneký plastový kryt na iPhone. Kryt je tenký 0,3mm a na telefóne ho skoro necítiť. Dokonale ochráni váš telefón voči škrabancom. Na zadnej strane je zobrazený homer simpson. Mám tento kryt na Model iPhone 5/5S/5SE a 6/6S. Cena:6€. Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€. Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1€.
Prievidza
6 €
Predám silikónový ochranný kryt na IPHONE 6 /6PLUS
Predám úplne nový, ochranný, silikónový kryt na telefón IPHONE 6 / 6PLUS. Kryt dokonale chráni telefón voči nárazom a pádom. Je tenký, priehladný tak že nekazí pekný dizajn telefónu. Cena krytu je 5€.Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€.Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1€. Záujemcovia kontaktujte ma na mail.
Prievidza
5 €
Kryt na telefón Sony Ericsson W910,W910i,W910c
Predám úplne nový,nepoužitý kryt na telefón Sony Ericsson W910,W910i,W910c.Kryt je čiernej farby,jemne pogumovaný.Ku krytu je aj ochranné sklíčko na display,na ktorom je ešte nalepená fólia.Kryt je komplet tak ako vidíte na obrázku,čize s klávesnicami,bočnými tlačídlami. Cena krytu je 11€.Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€.Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1€. záujemcovia kontaktujte ma na môj mail.
Prievidza
11 €
Predám úplne nový kryt na telefón Nokia N73
Predám úplne nový,nepoužívaný kryt na telefón Nokia N73.Kryt mám v dvoch farbách a to v bielej a čiernej.Na display je nalepená fólia proti poškriabaniu.Kryt je komplet v rátane bočných tlačidiel. Cena krytu je 10€ Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€.Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1€. Záujemcovia kontaktujte ma na môj mail
Prievidza
10 €
Predám nový, gumený kryt na SAMSUNG Galaxy S3 mini
Predám úplne nový, nepoužitý kryt na telefón SAMSUNG Galaxy S3 mini. Kryt je gumený a chráni telefon voči nárazom a poškrabaniu zadného krytu. Kryt chráni aj bočné tlačídka telefónu. Má výrezy na konektory. Kryty mám v bielej a čiernej farbe tak ako vidíte na obrázku. Cena krytu je: 5€. Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€.Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1€.
Prievidza
5 €
Predám nový kryt na telefón Nokia E71
Predám úplne nový kryt na telefón Nokia E71.Mám kryt šedej a bielej farby.Kryt je úplne nový oblepený fóliami proti poškriabaniu z oboch strán.Zadná časť krytu je kovová.Je to kompletný kryt vrátane bočných tlačidiel.Ku krytu na požiadanie pribalím sadu náradia. Cena:11€ Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,5€.
Prievidza
11 €
Predám ultratenký plastový kryt na Iphone 5/5S a 4
Predám úplne nový,priehladný na Iphone. Kryty mám aj na Iphone 5/5S a Iphone 4/4S. Kryt je ultratenký s harúbkou 0,3mm, na telefóne ho prakticky nevidieť. Dokonale ochráni váš telefón voči skrabancom a pádom bez toho aby narušil krásny dizajn telefónu. Kryt je vyrobený z plastu a na telefone sedí dokonale. CENA KRYTU JE 2€. Kryt môžem poslať aj formou dobierky,ktorej cena je 2,50€. Alebo poslať peniaze vopred na účet, čím cena poštovného bude 1,50€ .
Prievidza
2 €
Kryty na mobil ...
Predám kryty na staršie mobily : Nokia 3310,3410,6510,5110,6110, 7650,6210 ... Siemens A35,C45,A55,M55,SX65 ... a rôzne iné.V prípade záujmu ma kontaktujte emailom.
Trenčín
dohodou
Silikónový obal na IPHONE 6
Až 11 farieb : priesvitný, čierny, žltý, zelený, modrý, ružový, neónová ružová , sivý, červený a levanduľová Dodanie cca 40 dní Poštovné a balné: podľa taríf pošty (cca pod 2 €)
Tvrdošín
5 €
Silikónový kryt na iPhone 6 / 6plus
Dodanie cca 40 dní Poštovné a balné: podľa taríf pošty MOŽNOSŤ DOBIERKY /// OSOBNÝ ODBER MOŽNÝ AJ V BRATISLAVE
Tvrdošín
9 €
Silikónový kryt na iPhone 6 / 6plus 2
Dodanie cca 40 dní Poštovné a balné: podľa taríf pošty MOŽNOSŤ DOBIERKY /// OSOBNÝ ODBER MOŽNÝ AJ V BRATISLAVE
Tvrdošín
9 €
Silikónový kryt na iPhone 6 / 6plus mramor
Dodanie cca 40 dní Poštovné a balné: podľa taríf pošty MOŽNOSŤ DOBIERKY /// OSOBNÝ ODBER MOŽNÝ AJ V BRATISLAVE
Tvrdošín
9 €
Kryt na IPhone 5S
Predám úplne nový kryt na Iphone 5S so vzorom buldočka.
Trnava
5 €
Kryty na iphone 5
Predám nové kryty na iphone 5. Cena za oba 10€
Hlohovec
10 €
iPhone 7 Plus obal Spigen AIR SKIN
Predám obal na iPhone 7 Plus. Značky Spigen AIR SKIN. Obal bol kúpený za 25 €, nosený len týždeň. Na zadnej strane je škrkanec ktorý je ale kvôli bielej farbe obalu takmer neviditeľný.
Senec
10 €
iPhone 7 Plus obal Spigen ULTRA HYBRID
Predám obal na iPhone 7 Plus. Značky spigen ULTRA HYBRID. Pôvodná cena bola 25 eur, Obal bol nosený len týždeň. Nie sú na ňom žiadne známky po používaní.
Senec
13 €
Obal Sony Xperia M
Predam silikonovy obal na mob Sony Xperia M.
Veľký Krtíš
3 €
1 2 109