1 292 inzerátov
Kryty na iPhone od GUCCI a LOUIS VUITTON
CENY V INZERÁTE! Ponúkam na predaj čisto nové kryty na iPhone 5/5s/SE, 6/6s, 7, 7 PLUS, 8, 8 PLUS a X, XS. Skladom na iPhone 6/6S, 7, 7 PLUS, 8, 8 PLUS a X, XS sú dostupné GUCCI kryty s kvietkami, na iPhone 6/6s sú dostupné GUCCI kryty s mašľou a LOUIS VUITTON kryt, na iPhone 5/5s/SE je dostupný silikónový kryt so zlatými okrajmi s kamienkami. Kryty sú vhodné ako darček na narodeniny a pod. Ceny krytov: GUCCI: 25€, LOUIS VUITTON: 25€, silikónový kryt je za 5€. Kryty sú vhodné ako darček na narodeniny, meniny, Vianoce, prípadne iný sviatok.
Banská Bystrica
5 €
Kryt
Predám nepoužívaný kryt na Samsung Galaxy J3 2017
Bratislava
10 €
Ultratenké priesvitné kryty pre všetky iPhony
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone 5,5S,SE,6,6S (4.7),6 plus,6S plus, 7, 7 plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR, ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom Cena pre iPhone X, XS, XS Max, XR je 7€. - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - oceníte špeciálny protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z mojej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
6 €
Meizu M6 Note
Predám nové nepoužívané modré knižkové púzdro na telefón značky Meizu M6 Note. Cena je 2€+poštovné treba doplatiť. V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom alebo smskou.
Dulovce
2 €
Kryt s rámom pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone 6/6S, 7, 8 ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón dostupné farby: zlatá, strieborná, čierna a ružová - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Zrkadlové kryty pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Nakoľko je kryt zrkadlový, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. dostupné farby: zlatá, strieborná, čierna a ružová dostupné pre iphone 5/5S/SE, ,6/6S, 6 Plus/6S Plus, 7, 8 - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone so zrkadlovým efektom, torý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - oceníte špeciálny protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovaniepohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Kryt na iPhone 8
Jemne chlpatý kryt na iPhone 8 v ružovej a šedej farbe -nové -nepoužité +dobierka
Dunajská Streda
8,90 €
Odolný kryt shockproof pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Veľmi odolný kryt so zosilnenenou ochranou proti poškodeniu bočných strán telefónu, vďaka technológii Air Drop ochráni Váš iPhone proti nečakaným pádom. Je navrhnutý presne na mieru, takže necháva dostupné všetky ovládacie prvky a konektory. Jeho telo s protišmykovým povrchom je vyrobené z TPU doplneného o ďalšie odolné, ale ľahké materiály, ktoré majú schopnosť pohlcovať nárazy. Na rozdiel od iných krytov tak silu nárazu nielen stlmí, ale aj rozloží a vstrebe. Vaše zariadenie tak zostane v bezpečí. Lepšia ochrana než kedykoľvek predtým - vďaka revolučnému materiálu je váš telefón skutočne chránený pred nárazmi - nenápadný a zároveň štýlový vzhľad upozorní na váš vycibrený vkus - kryt ponechá prístupné konektory prístroje dostupné pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S materiál: TPU dostupné farby: zlatá, priesvitná, šedá, modrá a ružová - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
7 €
Ultratenký kryt s ochranou proti prachu pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone 6/6s(4.7), 7, 8, ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - oceníte špeciálnu uzatvárateľnú ochranu proti prachu na otvoroch pre nabíjací kábel a jack - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón dostupné farby: čierna, modrá, červená, ružová, priesvitná - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
9 €
Silikónový obal na iPhone 8 / 8+
Predám silikónové obaly s rôznym farebným lemom /červená,biela,čierna,bledo-ružová,námornícka tm. modrá/ -1ks na iPhone 8+ /biela/ -TRENDy -nové -nepoužité -99.99% ochrana MT -priehľadný tvrdený plast Ku každému obalu darček, ktorý ochráni Váš nabíjací kábel /viď foto/ +dobierka
Dunajská Streda
9,90 €
Kryt soft pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone 5/5S/SE, 6/6S, ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - oceníte špeciálny protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón dostupné farby: biela, čierna, modrá, červená - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
7 €
Hliníkový bumpe r+ zadný zrkadlový kryt pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. dostupné farby: zlatá, strieborná, čierna, ružová Hliníkový bumper na iPhone 5, 5S, SE, 6, 6S (4.7), 7, 8 spája v sebe eleganciu a odolnosť v jednom. Hliníkový bumper narozdiel od plastových obalov nepraská pri páde, má vyššiu odolnosť a samozrejme pôsobý oveľa elegantnejším dojmom. Taktiež chráni ovládacie prvky po stranách na ovládanie hlasitosti a takzvaný lock screen na uzamykanie obrazovky. - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
11 €
Kryt s logom pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Vysokokvalitný plastový obal z odolného materiálu. Mnohé farebné kombinácie, z ktorých si môžete vybrať. - určené pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S - dostupné v nádherných sviežich farbách - jednoduchá inštalácia - všetky ovládacie prvky a konektory sú voľne prístupné a iPhone sa dá používať bez nutnosti vyberať ho z obalu - chráni boky telefónu a udrží ho v čistote, bez prachu a škrabancov - je ultratenky - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
10 €
Silikónové obaly na iPhone 5/5S/SE
Silikónové obaly farby červená/zeleno-tyrkysová/ružová na iPhone 5/5S/SE -nové -nepoužité -moderné -spoľahlivá ochrana MT -červený a zel.-tyrkys. imitácia CAT Ku každému obalu darček viď foto-(ochrana proti zalomeniu nabíjaciého kábla /rôzne farby/) +dobierka
Dunajská Streda
5,90 €
Kryt hybrid pre iPhone 5/5S/SE, 6/6S
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iphone 5/5S/SE, 6/6S (4.7), ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - oceníte špeciálny protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčame sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
7 €
Zrkadlové kryty pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. Nakoľko je kryt zrkadlový, záleží od svetla a uhla pohľadu, preto je tu viac fotiek, z rôznych uhlov a pod rôznym svetlom. dostupné farby: zlatá, strieborná, čierna a ružová - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iPhone 5, 5S, SE, 6, 6S, 7, 8 so zrkadlovým efektom, torý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - oceníte špeciálny protišmykový povrch, ktorý pomáha proti nechcenému vykĺznutiu z rúk - samozrejmosťou je tiež zachovaniepohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z mojej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Kryty s rámom 2 v 1 pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. ultratenký trblietavý kryt s kryštálovým rámom a zadnou trblietavou fóliou pre iPhone, možnosť použiť s fóliou, alebo bez nej. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iphone 5, 5S, SE, 6, 6S, ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z mojej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Kryty s kryštálovým rámom pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iphone 5, 5S, SE, 6, 6S, ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z mojej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Kryt s rámom pre iPhone
pozri ďalšie moje inzeráty, všetko pre iPhone. - štýlový a pevný ochranný kryt pre váš iphone 5, 5S, SE, 6, 6S, 7, 8 ktorý poskytne spoľahlivú ochranu proti škrabancom - kryt je špeciálne tvarovaný, takže k prístroju dokonale sadne a bude na ňom pevne držať - samozrejmosťou je tiež zachovanie pohodlného prístupu k všetkým ovládacím prvkom a konektorom - spolu s vysokou odolnosťou sa navyše dočkáte skutočne veľmi dlhej životnosti - ultratenký - vďaka špeciálnej konštrukci materiálu nerobí fľaky po nasadení na telefón - pre ešte lepšiu ochranu displeja pred rozbitím odporúčam sklenenú ochrannú fóliu na displej (temperované sklo), z mojej ponuky, ktoré je tým najlepším, čo sa v priebehu posledných niekoľko rokov na ochranu displeja vymyslelo. Cena skla pri kúpe spolu s krytom je 5€. V prípade, ak nezdvíham telefón, napíšte mi správu. Nezabudnite napísať na aký typ iPhonu a o akú farbu máte záujem. Posielam na dobierku, alebo osobný odber v Košiciach.
Košice II - Sídlisko KVP
8 €
Kryt na iPhone 8 / 8+
Predám elegantný kryt na iPhone 8 - čierny alebo iPhone 8+ - ružový -moderný -lesklý -elegantne jemný na pohľad -99.99% ochrana MT -nové -nepoužité Ku každému obalu darček-->ochrana proti zalomeniu nabíjaciého kábla (rôzne farby). Viď foto +dobierka
Dunajská Streda
9,90 €
1 8 65