Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Nokia

Nokia 6700s
Zla maticna doska (motherboard). Kryt ako novy (neosuchany, bez skrabancov). Dobra original bateria, bez nabijacky. Osobne 16e, dobierka 20e.
Banská Bystrica
16 €
Nokia e52
Chrci (rezonuje) reproduktor, inak v poriadku. Mobil a dobra original bateria, bez nabijacky. Osobne 21e, dobierka 25e.
Banská Bystrica
21 €
NOKIA E72 Fólia na displeji+v zadu-Orig.krabica
Predám NOKIA E72 ešte ochranná fólia na displeji, aj na zadnom kryte. Stav nového mobilu, žiadne známky z používania TOP! Pozri detailné reálne aktuálne fotky. Originál pôvodná krabica, podľa IMEI čísla. Všetko plne funkčné, najnovší softvér V091.004, aj Slovenské menu, vhodná do všetkých sietí nie je blokovaná. Cena za mobil + batériu + Krabicu, BEZ nabíjačky je 45.00Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
45 €
NOKIA E71 Wifi Qwerty Fólia na displeji aj s orig.
Predám NOKIA E71 ešte ochranná fólia na displeji, stav nového mobilu, žiadne známky z používania TOP! Pozri detailné reálne aktuálne fotky. Originál pôvodná krabica, podľa IMEI čísla. Všetko plne funkčné, najnovší softvér V510.21.009, aj Slovenské menu, vhodná do všetkých sietí nie je blokovaná. Cena za mobil + batériu + Krabicu, BEZ nabíjačky je 30.00Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
30 €
NOKIA 6280 slide Má celkom prevolaných len 33hodín
Predám NOKIA 6280 vo veľmi zachovalom pôvodnom stave, ktorý sa podpisuje k doposiaľ celkom prevolanému času len 33 hodín a 26 minút viď fotka číslo 4. Na mobile je perfektne všetko plne funkčné. Má aj Slovenské menu, a je vhodný na všetky druhy-typy sim kariet. Krásny čistí prehľadný displej, vysúvanie zasúvanie ide krásne ľahko, nezadrháva sa. Kryt nie je lepkavý, ako to pri týchto modeloch býva zvykom, kompletne celí mobil krásny čistý, absolútne bez prachu nečistôt, viď foto... Má najaktuálnejší softvér V6.43 pri ktorom sa skončila výroba tohto modelu. Výborná výdrž batérie, samozrejme záleží od spôsobu používania... Cena za mobil+batériu+512MB pamäťovú kartu, BEZ nabíjačky je 25Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
25 €
NOKIA 6303i Classic
Predám NOKIA 6303i classic predný zadný kryty sú kovové, preto je odolnejšia pri nechcenom páde... Stav je totožný so stavom na aktuálnych fotkách. Mobil je neblokovaný, vhodný do všetkých sietí, menu v Slovenčine. Na mobile je všetko plne funkčné. Cena za mobil+batériu, BEZ nabíjačky je 16Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
16 €
Nokia 216
Mam Ťažko postihnute dievčatko kúpila som si mobil za 75 Euro teraz predám nový mobil za 20Euro súrne
Topoľčany
20 €
Nokia C3
Predám qwerty Nokiu C3 v ružovej farbe, telefón nemá žiadne škrabance, je ako nový.
Sereď
29 €
NOKIA 3510i výborný pôvodný stav veľmi zachovalá
Predám NOKIA 3510i, vo výbornom veľmi zachovalom pôvodnom stave, ak je to možné vidieť na reálnych aktuálnych fotkách. Krásny čistí priehľadný displej, ako aj celý mobil bez prachu nečistôt, a rokmi nazbieraných usadením, ako to pri týchto starých mobiloch býva... Je plne funkčný, všetko ide ako má, každý symbol na klávesnici reaguje ľahko rýchlo. Mobil je vhodný do všetkých sietí, nie je blokovaný, má menu aj v Slovenskom jazyku. Posledná softvérová verzia V5.35 (nemrzne, samovoľne sa ne-reštartuje, ako predošlé sw verzie). Cena za mobil+batériu, BEZ nabíjačky je 15Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku hrubý 3.5mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
15 €
NOKIA 6103 Fólia na displeji nové kryty aj batéria
Predám NOKIA 6103 celú čiernu, s úplne novými krytmi, aj úplne novou batériou. Na sklíčku displeja, je ešte ochranná fólia. Všetko jasne detailne vidieť na aktuálnych fotkách. Plne funkčný mobil, bez závad a nedostatkov. Vhodný na všetky typy sim kariet, aj do všetkých sietí, menu aj v Slovenskom jazyku viď foto.... Posledná softvérová verzia V5.22 s ktorou sa tieto modely prestali vyrábať. Cena za mobil+batériu, BEZ nabíjačky je 25Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
25 €
NOKIA 7230
Predám NOKIA 7230, ktorej stav je krásne viditeľný na jasných detailných aktuálnych fotkách. V prípade záujmu, možnosť kúpi s úplne novým originál Nokia predným krytom za 35Eur. (VIĎ NA FOTKE ČISLO 3+4 ešte fólia z prednej aj vnútornej strany !!!) Vysúvanie aj zasúvanie ide krásne ľahúčko, nezadrháva sa. Nemá po bokoch na prednom kryte polámané plasty, ako to pri týchto modeloch býva. Mobil je plne 100% funkčný všetko ide ako má. Nie je blokovaný, vhodný na všetky typy kariet. Menu mobilu aj v Slovenskom jazyku. Výborná výdrž batérie, samozrejme záleží od používania. Cena za mobil+batériu , BEZ nabíjačky je 20Eur. Cena za mobil+batériu , BEZ nabíjačky s novým krytom je 35Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
20 €
NOKIA 6300 s novým predným krytom ešte s fóliou
Predám NOKIA 6300, vo veľmi peknom stave, keď že je po výmene predného krytu. Nokia 6300 je obľúbená pevná klasika, ktorá má predný aj zadný kryt kovový. Všetko ide ako má, pekne to vidieť na reálnych aktuálnych fotkách. Neblokovaná, vhodná do všetkých sietí, menu aj v Slovenčine. Posledná softvérová verzia V7.21 Cena za mobil+batériu, BEZ nabíjačky je 30Eur. Ak náhodou doma nemáte nabíjačku tenký 2mm koniec, tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
30 €
Pekná Nokia predam
Pekná Nokia predám bez chybí predam
Bratislava III - Nové Mesto
15 €
Nokia 2110 retro do zbierky globtel.
Nokia 2110 retro do zbierky globtel.
Bratislava IV - Karlova Ves
50 €
NOKIA 6070 Ojedinelí Stav Fólia na Displayi+Kamere
Predám NOKIA 6070, tento typ mobilného telefónu v takom stave je už len RARITOU! Mobil má úplne nové Originál nokia kryty ešte s ochranou fóliou na displeji aj na kamere. Tak isto má aj zánovnú batériu. Klasická (pevná odolná) tlačítková staršia nokia, vo veľmi ojedinelom perfektnom stave. Všetko krásne vidieť na detailných reálnych fotkách. Kompletne celý mobil čistučký, bez prachu nečistôt, rokmi nazbieraných usadenín. Nokia je plne 100% funkčná, bez nedostatkov a bez závad. Každý symbol na klávesnici reaguje ihneď pohotovo, a krásne ľahučko. Je vhodná do všetkých sietí, na všetky typy druhy SIM kariet, nie je blokovaná, na žiadneho operátora. Menu mobilu aj v Slovenskom jazyku. Výborná výdrž batérie 4-5 dní, samozrejme záleží od spôsobu používania... Cena za mobil + batériu BEZ nabíjačky je 20.00Eur. Ak doma nemáte a potrebujete nabíjačku tenký 2mm kolík tak + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
20 €
NOKIA 6210 Originál pôvodný perfektný stav
Predám NOKIA 6210 v pôvodnom perfektnom stave, s originál 6210 slim lithium batériou BLS-2N. Reálne aktuálne fotky 17 kusov. Všetko plne funkčné, vrátane: - Vibrátora - Stabilného ne-padajúceho signálu - Ne polámané kontakty na batériu je bez závad. Nie je blokovaný, vhodný do všetkých sietí. Posledná softvérová verzia s ktorou sa prestali vyrábať V5.56 Aktivované doplnkové servisné menu: Net monitor (viac info: google - Nokia dct3 net monitor) Celí mobil pekný čistý, je bez nečistôt, rokmi nazbieraných usadenín, a hlavne Display bez prachu! Každý symbol na klávesnici reaguje veľmi ľahko, pohotovo, a okamžite, symboly sa nezasekávajú, netreba silno stláčať... Cena za mobil + batériu BEZ nabíjačky = 25.00Eur. Ak nemáte a potrebujete nabíjačku (hrubý 3.5mm koniec), tak + 4.00Eur. Môžem poslať aj poštou. Poštovné na dobierku 4.50Eur. Pri úhrade VOPRED celej sumy, je poštovné 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem!!!
Rimavská Sobota
25 €
Nokia E71
Ponúkám na predaj tento mobil je volný na všetké siete s novou bateriou aj s nabijačkou
Veľké Úľany
40 €
Nokia E71
Na predaj volný na všetké sieťe nová bateria s nabijačkou
Veľké Úľany
40 €
NOKIA N73 Plum Silver - Skoro ako nová max. zachov
Predám NOKIA N73 verzia Plum Silver, v stave skoro ako nová, maximálne (na svoj vek) zachovalá, pozri reálnych detailných 15ks fotiek. Veľmi zriedkavý a ojedinelý model ! (hlavne čo sa týka stavu a funkčnosti)! Všetko ide ako má, plne funkčná bez závad a nedostatkov. Kamera sa pekne aktivuje pri zosunutí zadného krytu, a pri následnom vysunutí sa deaktivuje. Mobil má poslednú softwérovú verziu, pri ktorej sa prestali vyrábať V4.0839.42.2.1 Menu aj v Slovenskom jazyku. Nie je blokovaná, na žiadnu sieť, vhodná na všetky typy aj druhy sim kariet. Pekný čistý priehľadný displej, kompletne celí mobil bez prachu nečistôt, ako to pri starých mobiloch býva... Batéria ešte vždy s dobrou výdržou, nakoľko mobil, sa používal veľmi málo, o čom svedčí aj jeho stav... Cena za mobil + batériu, BEZ nabíjačky je 35.00Eur. Ak náhodou nemáte a potrebujete nabíjačku tenký 2mm koniec + 4Eur. V prípade potreby môžem poslať aj poštou. Cena poštovného na dobierku je 4.50Eur. Cena poštovného pri úhrade vopred celej sumy je 3.50Eur. Na sms neodpisujem, prosím len seriózni a vážni záujem !!!
Rimavská Sobota
35 €