90 inzerátov
Siemens Gigaset A220
Predám: Siemens Gigaset A220, používaný, plne funkčný, zíde sa mu vyčistenie :) Pošlem na dobierku + 3€ Alebo, platba vopred na účet + 1€ Alebo osobný odber v Devínskej Novej Vsi (okraj Bratislavy) Inzerát je aktuálny, až do zmazania.
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
4 €
Mobilný telefón JABLOTRON-GDP-02 na SIM kartu
Predám: Veĺmi málo používaný mobilný telefón JABLOTRON-GDP-02 na SIM kartu. Vyzerá ako klasická pevná linka, je určený prevažne pre seniorov. Telefón je odblokovaný, je možné ho použiť vo všetkých sieťach. Má veľký prehľadný displej a prehľadné tlačidlá. Napájanie je cez adpater na 220V + integrovaná záložna batéria v prípade výpadku elektriny. Možnosť uloženia až 6 čísiel do rýchlej voľby. Veĺmi ĺahké a jednoduché ovládanie. Písanie SMS prostredníctvom klávesnice QWERTY. Uprednostňujem osobný odber, viem poslať aj poštou. Podrobnejšie info cez email. Cena 60€
Spišská Nová Ves
60 €
Digitálny telefon
Predám digtálny bezdrôtový telefon PANASONIK KX-TG 6811 FX
Zvolen
12 €
Digitálny telefon
Predám digitálny bezdrôtový telefon PANASONIK KX-TG 2511 FX
Zvolen
8 €
Mobil NOKIA a bezdrotový telefon SIEMENS GIGASET
1 - Predám bezdrôtový telefon Siemess Gigaset plne funkčný s dobýjačkou, veľmi málo bol používaný. Cena: 7 - Euro. 2 - Predám mobilný telefon Nokia v zachovalom stave, naposledy keď sme používali bol plne funkčný. Cena: 7.- Euro. Pri odbere obidvoch prístrojov dám za 10.- Euro. Dodanie-doprava poštou na DOBIERKU , poštovné vychádza na 5.- Euro v ochrannom obale. Prípadný osobný odber je možný tu umňa. Na požiadanie môžem poslať dalšie detailné fotografie mailom. Pozrite si prosím všetky moje inzeráty s kliknutím na - všetky inzetáty - pod mojim užívateľským menom na tejto stránke
Veľký Meder
7 €
Giga set C430xc
Bezdrôtový analógový telefón Gigaset C430HX,
Levoča
25 €
PANASONIC KX-TGC210
Predám bezdrôtový telefón na pevnú linku značky PANASONIC KX-TGC210, použitý cca 2 týždne v originál krabici.
Zlaté Moravce
10 €
Telefony na pevnu linku
Predám tieto telefony na pevnu linku. Su plné funkčné ,nepoškodené a možno ešte niekomu poslužia. Dôvod predaja zrušenie pevnej linky.Pošlem aj na dobierku.Pozrí aj moje iné inzeráty.
Poprad
9 €
Predám telefóny
Predám rôzne telefńy, cena za kus. Mám aj iné veci pozri ostatné inzeráty.
Prešov
3 €
Bezdrôtový telefón Panasonic KX TG1311
Ponúkam bezdôtový telefon na pevnú linku značky Bezdrôtový telefón Panasonic KX TG1311. Telefón je používaný cca 3 roky bez známok poškodenia či nefunkčnosti. Pri novej z, mluve sme si vzali nový tak tento ponúkame ďalej. Funguje spoľahlivo v pevnej linke v byte dosah cca 30m na vonkajšom priestore nemá problém aj 100m. telefón na dokovaciu - nabíjaciu stanicu, sieťový adaptér a manuál na nastavenie prístroja, originál krabica s predajne. Je potrebné dokúpiť nové AAA nabíjateľné batérie a spoľahlivo ešte niekomu dobre poslúži. Pošta nieje problém +3€ ako list 1.triedy.
Vranov nad Topľou
6 €
Philips SE150
Predám telefón na pevnú linku Philips SE150. Cena 20€. Len osobný odber. Kontaktovať len mail alebo sms.
Bernolákovo
20 €
Panasonic KX - T 7565, bez slúchadla
Predám telefón zn. KX - T 7565, bez slúchadla. Cena 34 eur
Košice I - Staré Mesto
34 €
Telefon
Predám nepoužitý telefón - pevnú linku.
Michalovce
9 €
telefón na pevnú linku
Predám klasický, funkčný telefón na pevnú linku. Cena 10 €.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Predám telefón k pevnej linke
Predám zachovalý bezdrôtový telefón určený k pevnej linke PANASONIC model KX-TG 1100 ce . Telefón je plne funkčný bez poškodenia. V prípade , ak by som nedvíhal ,tak ma kontaktujte prosím formou SMS, alebo cez E-mail.Ďakujem.
Michalovce
10 €
Tlačítkový telefon zn. Tesla Stropkov Isn 2832
Predám nový, tlačítkový telefon zn. Tesla Stropkov Isn 2832. Telefon má viacero funkcií a v prípade potreby okrem používania na pracovnom stole, je možné ho upevniť aj na stenu. Súčasťou ponuky je aj kompletná dokumentácia a vš. potrebné pripojovacie káble. Cena 15e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
15 €
Siemens Gigaset AS180
Bezdrôtový telefón s nabíjacou stanicou, dosah 50m, takmer nepoužívaný, cena 7€
Ružomberok
7 €
Panasonic KX - T 2355
Predám Panasonic KX - T 2355. Cena 20 eur
Košice I - Staré Mesto
20 €
Bezdrotovy telefon stary
Predam bezdrotovy telefon stary.
Modra
1 €
Stolové tlačidlové telefóny Tesla Stropkov
Stolové tlačidlové telefóny Tesla Stropkov Predám stolové tlačidlové telefóny Tesla Stropkov : Tesla Stropkov GS 2832 ( 1995 ) - Tmavo modrý Tesla Stropkov lsn 2832 ( 1999 ) - Biely ( časom zažltnutý plast ) Isn 2832 - 4 FP 122 68 - prepínanie voľby PULSE/TONE - REDIAL - opakovanie voľby naposledy volaného čísla - FLASH - kalibrované prerušenie linky 100 ms , resp. 600 ms - elektronický zvonček s reguláciou hlasitosti vyzváňania - stolné a nástenné prevedenie Cena : 5 € / ks --------- Možnosti platby : 1. Osobne v hotovosti 2. Prevodom na účet ( platba vopred ) 3. Na dobierku ( platba vopred, platí kupujúci ) Možnosti dodania : 1. Osobne 2. Zásielková služba ( kuriér ; - platí kupujúci ) 3. Pošta ( list, balík, kuriér ; - platí kupujúci ) Inzerát platí do jeho zmazania. POZOR !!! Uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu nie len do poľa „Váš e-mail“ , ale aj do poľa „Text správy“ , lebo inak Vám moja odpoveď nebude systémom doručená !!!
Martin
5 €
1 2 5