Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Siemens

Predám prídavný fotoaparát pre starý SIEMENS
Vhodné len pre múzeum a vášnivého zberateľa. Len osobný odber - BA + Ivanka pri Dunaji.
Ivanka pri Dunaji
ponúknite
Siemens CXT70
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 25e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
25 €
Siemens CXT65
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
17 €
Siemens AX75
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sm neodpovedam
Banská Bystrica
17 €
Siemens C75
Predam tento telefon siemens plne funkcny na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
17 €
Siemens CX65
Predam tento telefon siemens plne funkcny na vsetky siete telefon bateria nabijacka cena 17e,Poslem aj na dobierku cena dobierky 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
17 €
Siemens CX70
Predam tento telefon siemens plne funkcny odblokovany na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam
Banská Bystrica
17 €
Siemens AX72
Predam tento telefon plne funkcny odblokovany na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam
Banská Bystrica
17 €
Siemens S55
Predam tento telefon siemens s55 plne funkcny odblokovany na vsetky siete .Telefon bateria nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
17 €
mobilný telefón Siemens C 60 s nabíjačkou
Predám na náhradné diely mobilný telefón Siemens C 60 s nabíjačkou.
Námestovo
5 €
Siemens CF75
predam tento telefon siemens plne funkcny odblokovany na vsetky siete bateria vydrz tak dva tri dni plus nabijacka cena 12e Poslema aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
12 €
Siemens M35i
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete ,Telefon, bateria vydrz tak dva dni ,nabijacka cena 20e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e
Banská Bystrica
20 €
Siemens AX75
Predam tento telefon siemens ax75.Telefon je plne funkcny odblokovany na vsetky siete.Telefon je peknom zachovovalom stave. Bateria vydrzi asi tak dva tri dni .K telefonu je nabijacka .Cena 20e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e na sms neodpovedam .
Banská Bystrica
20 €
Siemens C72
Predam tento telefon , je plne funkcny slusny zechovaly stav bateria vydrzi tak dva tri dni plus nabijacka cena 20e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
20 €
Siemens C75
Predam tento telefon siemens c75 .Telefon je plne funkcny na vsetky siete. Telefon je v peknom zachovalom stave . Bateria vydrzi asi dva tri dni .K telefonu je nabijacka . Cena 20e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
20 €
Siemens C65
Predam tento telefon siemens c65 Telefon je plne funkcny odblokovany na vsetky siete ,Telefon ma komplet novy originalny kryt a klavesnicu.Bateria vydrzi tak dva tri dni . K telefonu je nabijacka cena 22e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
22 €
BENQ - SIEMENS CXT70
Predám zachovalý a funkčný telefon pre vyznávačov starších mobilov SIEMENS GTX70. Mam v ňom O2 kartu a funguje v pohode. Parametre uz presne neviem.Mám k nemu aj originál nabijačku. Cena: 15€
Michalovce
15 €
Predám rôzné staršie telefóny SIEMENS a doplnky
Predám rôzné staršie telefóny SIEMENS a doplnky k nim - nabíjačky, dátové káble, handsfree a batérie, telefóny funkčné aj pokazené na súčiastky alebo opravu, momentálne mám dve plné krabice od banánov, cena za súčiastky od 50 centov do 3 euro, alebo cena za jednu plnú krabicu 30 euro, treba vidieť osobne, nie sms, pozrite moje ďalšie inzeráty, ponuka platí do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
0,50 €