Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Siemens

Retro telefón Siemens
používaný, starý,funkčný
Prešov
12 €
mobilný telefón Siemens C 60 s nabíjačkou.
Predám na náhradné diely mobilný telefón Siemens C 60 s nabíjačkou.
Námestovo
5 €
Siemens C45
Predám: mobil SIEMENS C45 funkčný, bez baterky, do zbierky alebo na súčiastky. Cena 10,00 Eur + poštovné.
Michalovce
10 €
mobil Siemens S55
Predám: mobil SIEMENS S55, plne funkčný, + nabíjačka. Cena + poštovné.
Michalovce
12 €
Siemens AX72
Predam tento telefon plne funkcny odblokovany na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 15e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam
Banská Bystrica
15 €
Siemens CX70
Predam tento telefon siemens plne funkcny odblokovany na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 15e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam
Banská Bystrica
15 €
Siemens CX65
Predam tento telefon siemens plne funkcny na vsetky siete telefon bateria nabijacka cena 15e,Poslem aj na dobierku cena dobierky 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
15 €
Siemens C65
Predam tento telefon siemens c65 Telefon je plne funkcny odblokovany na vsetky siete ,Telefon ma komplet novy originalny kryt a klavesnicu.Bateria vydrzi tak dva tri dni . K telefonu je nabijacka cena 22e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
22 €
Siemens C72
Predam tento telefon , je plne funkcny slusny zechovaly stav bateria vydrzi tak dva tri dni plus nabijacka cena 12e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
12 €
Siemens C75
Predam tento telefon siemens plne funkcny na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 12e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
12 €
Siemens AX75
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete zachovaly plus bateria a nabijacka cena 12e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sm neodpovedam
Banská Bystrica
12 €
Siemens CXT65
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 12e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
12 €
Siemens CXT70
Predam tento telefon plne funkcny na vsetky siete plus bateria a nabijacka cena 20e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
20 €
SIEMENS GIGASET DL500A
Predám nepoužitý inovatívny stolný telefón zn. Siemens Gigaset DL500A s krabicou. Možné napojiť na analogovú linku s integrovanou bezdrôtovou DECT/GAP základnou, rozšírený na 6 slúchadiel, podpora SMS, Bluetooth/Link2mobile pre integráciu GSM mobilov k stolovému telefónu, LAN rozhranie pre CTI synchronizáciu s PC, veľký 3,5" farebný grafický displej, integrovaný digitálny záznamník s celkovou kapacitou do 55 minút. Uvedený na trh v roku 2011. Bližšie info na t. čísle. Len osobný odber Bratislava - Ružinov
Bratislava
50 €
Predám prídavný fotoaparát pre starý SIEMENS
Vhodné len pre múzeum a vášnivého zberateľa. Len osobný odber - BA + Ivanka pri Dunaji.
Ivanka pri Dunaji
ponúknite
Siemens CF75
predam tento telefon siemens plne funkcny odblokovany na vsetky siete bateria vydrz tak dva tri dni plus nabijacka cena 12e Poslema aj na dobierku cena dobierky je 3,40e Na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
12 €
RARITA Siemens S6 Classic
Perfektný stav, žiadne poškriabania atď. Nepoužívaný; Funkčný; Originálna krabica a súčiastky. Obsah krabice: Originálna nabíjačka; Originálna náhradná batéria.
Bratislava
100 €
Siemens S55
Predam tento telefon siemens s55 plne funkcny odblokovany na vsetky siete .Telefon bateria nabijacka cena 17e Poslem aj na dobierku cena dobierky je 3,40e na sms neodpovedam.
Banská Bystrica
17 €
Siemens A50
Predam telefon siemens a50. Telefon je plne funkcny odblokovany na vsetky siete. na telefone je novy originalny kryt . K telefonu je bateria a nabijacka.Cena 20e Poslem aj na dobierku, dobierka 2,50e Na SMS neodpovedam.
Banská Bystrica
20 €