Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Obuv

Moto topánky SIDI Meta Black
Predám moto topánky značky SIDI Meta Black velkosť 42. Použité cca 4 krát. Ako nové bez škrabancov a iného poškodenia. Dobre odvetrávané, netlačia nešúchajú ani pri dlhších jazdách. Dôvod predaja je že končím z jazdením.
Zvolen
80 €
Pánske čižmy ALPINESTARS SMX PLUS - 42
Predám nosené, ale veľmi pekné a zachovalé čižmy zn. ALPINESTARS SMX PLUS PERFOROVANÉ white black veľkosť 42.
Trnava
160 €
Pánske čižmy
Veľkosť 42, kožené, nosené, žiadne poškodenia, zn. Falco, Made in Italy +poštovné 4€
Košice I - Sídlisko Ťahanovce
50 €
Predám motocýklovú obuv FORMA DIABLO,EU-41.
Ponúkam na predaj motocyklovú obuv FORMA DIABLO,veľkosť EU-41. Sú v zachovalom stave. Posielam aj na dobierku.
Ružomberok
45 €
Predám cross čižmy
Predám použité cros čižmy Scott nové 490 eur/ klbové najvyžšej rady typ 550,velk. 41,42,43 a inné v dobrom stave,cena a velkost dohodou.
Banská Bystrica
129 €
Moto kožené topánky RAY veľ.43, č.497
Predám moto kožené topánky zn.RAY. - farba červená - veľkosť 43 - vnútorná dĺžka 27cm Tovar posielam na dobierku, poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel. č. alebo emailom.
Bardejov
20 €
Kožené chopper topánky veľ.42, č.557
Predám kožené chopper topánky veľ.42. - veľkosť 42 - hnedá farba - vnútorná dĺžka 27cm - trochu ošúchané špice Tovar posielam na dobierku, poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel. č. alebo emailom.
Bardejov
20 €
Moto kožené topánky LE MANS veľ.43, č.462
Predám moto kožené topánky zn.LE MANS - veľkosť 43 - vnútorná dĺžka 26,5cm Tovar posielam na dobierku, poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel. č. alebo emailom.
Bardejov
20 €
Moto kožené topánky zn.DAYTONA veľ. 43, č.1544
Predám moto kožené topánky zn. Daytona. -vnútorná dĺžka 28cm -veľmi dobrý stav - zn. DAYTONA Tovar posielam na dobierku, plus poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel.č. alebo emailom. Predávam aj iné motorkárske oblečenie a doplnky, prosím kliknite v inzeráte na moje meno.
Bardejov
40 €
Moto kožené topánky zn. GIGANT, veľ.42 ,č.1547
Predám moto kožené topánky zn. GIGANT. - výborný stav - vnútorná dĺžka 26cm - zn. GIGANT Tovar posielam na dobierku, plus poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel.č. alebo emailom. Predávam aj iné motorkárske oblečenie a doplnky, prosím kliknite v inzeráte na moje meno.
Bardejov
45 €
Moto kožené topánky zn.HEIN GERICKE veľ.41, č.1546
Predám moto kožené topánky zn. HEIN GERICKE. - výborný stav - vnútorná dĺžka 26,5cm Tovar posielam na dobierku, plus poštovné 5 €. Možnosť vyskúšať osobne po dohode na tel.č. alebo emailom. Predávam aj iné motorkárske oblečenie a doplnky, prosím kliknite v inzeráte na moje meno.
Bardejov
45 €
SHOT X10 MX čižmy čierne
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 43-44-45-46-47-48 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
125 €
SHOT X10 RAID MX čižmy čierne
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 46-47-48 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
139 €
SHOT X10 2.0 MX čižmy čierno červeno bielo žlté
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 39-40-41-42-43-44-45-46-47 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
139 €
SHOT X10 2.0 MX čižmy camo
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 39-40-41-42-43-44-45-46-47-48 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
139 €
SHOT X10 MX čižmy oranžové neon
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 40-41-42-43-44-45-46-47 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
139 €
SHOT X10 2.0 MX čižmy žlté neon
Predám nepoužité, zabalené originálne čižmy SHOT. Veľkosť 41-42-43-44-45-46-47 vyrobená z prírodnej a syntetickej kože ktorá odpudzuje vlhkosť, chráni pred vodou a snehom zdvojená ochrana členku, ktorá zvyšuje ochranu a zároveň poskytuje vysoký komfort pohybu nohy vonkajšia vystužená stavba a vnútorné spevnenie z tepelnou izoláciou - vnútorná penová výplň pre dokonalý komfort, ochranu a pohodlie vymenitelné štyri spony a dvojité zapínanie klipsne pre lepšie držanie nastavitelné mikrometrické ramienka (pracky), pre stabilnejšie dopnutie ku chodidlu zapínanie na suchý zips v hornej časti horná manžeta je z nového priedušného materiálu chráni topánku proti vniknutiu piesku a kamenia do vnútra topánky vystužená špicka topánky s ochranou prstov pre zvýšenie citu pri ovládaní radiacej páky ocelová vymenitelná špicka pre väcšiu bezpecnosť dvojzložková vymeniteľná gumová podrážka tlmiaca otrasy nižší profil na špičke uľahčuje radenie Pošlem na dobierku, alebo osobný odber. Platné až do zmazania
Štúrovo
139 €
Kožené čižmy na chopper
Predám akurát nové, pravé kožené čižmy. Kúpené v Nemecku za 179 €. Veľkosť 39. Na dobierku.
Dunajská Streda
100 €
Predam cizmy na moto
Predam cizmy na motorku, stvorkolku, obute 1-2x,kupovane asi pred mesiacom aj pol, krabica k nim, cena 115€.Su to detske cizmy, vel 38 ale mne super sedeli na nohe. Cize su to aj damske cizmy.
Rajecké Teplice
115 €