2 117 inzerátov
O Š A T K Y na K Y S N U T I E C E S T A
Ponúkame na predaj rattanové ošatky na kysnutie domáceho chlebíka.Tento prírodný materiál má vynikajúce vlastnosti pri kysnutí cesta, teda oddávna sa využíva v pekarénskom fachu. Cestu dodáva aj vonkajšiu štruktúru (prúžky na povrchu cesta). Chlebík tak nadobúda gazdovský štýl. Cena za 1 ks sa pohybuje od 5 € VYŠŠIE / NIE 5 € ! / Ošatky ponúkame v rôznych gramážiach(0,5.kg cesta, 0,6. kg cesta, 0,75. kg cesta, 1. kg cesta, 1,2. kg cesta, 1,5. kg cesta, 1,75. kg cesta ai.) veľkostiach a tvaroch (oválne, okrúhle, geometrické tvary, bábovky a i.). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám náš katalóg, kde si z pohodlia Vášho domova vyberiete ten typ ošatky, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Náš tovar doručujeme na dobierku kuriérom 48 hodín od Vašej objednávky. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Sobrance
6 €
Buničinové ošatky na kysnutie cesta
Ponúkame na predaj buničinové ošatkyna kysnutie chlebového cesta. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a my Vám zašleme náš katalóg, kde si budete môcť vybrať spomedzi našich produktov. Ceny sa pohybujú od 6 - 8 €ks / bez DPH. V ponuke máme nielen buničinové, ale aj ratanové ošatky. K ošatkám si môžete dokúpiť aj plátenka, či vlažovky, alebo iný pekárenský sortiment.
Sobrance
dohodou
Tupperware výrobky nové
Tupperware vsetko nové a za bezkonkurenčne ceny. Viac ako 50% Zlava. Zostali mi z predaja. Veľký valček - 8,90€!!! Rychlokyska 3l- 11,90€ POSLEDNÝ KUS!! Rychlokyska 2l- 7,90€ POSLEDNÉ DVE!! Stierka úzka -6,90€ Stierka široká -11,90€ Lopatka zelena - 4,40€ VYPREDANÉ Miešačka - 5,90€ Mufiny stredne - 17,90€ Mufiny malé - 14,50€ Zdobička na koláče 12,90€ POSLEDNÝ KUS Haluškár- pasuje na všetky veľkosti hrncov- 11,90€ Termoska 1l- úžasne drží teplo - 39,90 1KUS Maly valček - 8,90€ Silikónová podložka 14€ POSLEDNÝ KUS! Sil. forma na tortu 19,90€ POSLEDNÁ ! Babovka malá -14€ Babovka veľká 19,90€ Kralovska silikonka 19,90€ Škrabky - 5,90€ Utierky tupper- ceny sú na obrázku ( cena je písaná za kus ) Detsky uterák strašiak - 7,70€ Na sklo, okná- 6,90/kus Na okuliare - 3,50 Na sklo - poháre - 7,90€ Na prach- 4,90€ Univerzálna- 5,90€ Na podlahu-12,90€ Mala nádobka 1dc- 2,40/ kus Hitparadky farebne 300ml- 3,30/kus Hitparáda sada 3 veľkosti - 21,90!!! Zelena nádoba -800ml -4,90 Kyska zelena atipicka 2,5l - 8,40€ Silikónová forma na wafle-13,90€ Lyžičky- 0,90€/ kus Naberačka veľká - 8,90€ Naberacka mala- 6,90€ Klieštiky -9,90€ Pučiak na zemiaky-6,50€ Podberacka na mäso -9,90€ Naberacka na cestoviny-5,90€ Miešačka s otvorom-6,90€ Naberacka na cibuľu dierovana-6,90€ Krajač na tortu, koláče-8,90€ Naberacka na tortove kúsky- 5,90€ Radielko na sil. Podložku -6,90€ Krajac cesta na sil. Podložku-6,90€
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
DOSKA NA KRÁJANIE MÄSA.
Vyrábam dosku na krájanie a klepanie mäsa. Doska je vyrobená z kvalitného bukového dreva (masív). Doska nie je lepená. Rozmer: 320x230x40mm. Poštovné je podľa tarify slovenskej pošty.
Revúca
6 €
nôže
Predam nové nože z ocele Damascus, 67 vrstiev. Veľmi ostré, ľahko ovládateľný a pohodlný držiak. Vhodná schránka na uloženie nožov.
Kvačany
124 €
Servírovací podnos na zákusky
Predám podnos servírovací na zákusky, tácky veľkosti dezertného taniera, nerezový, v 100%-nom stave, nepoškodený. Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
7 €
Misa nerezová /+ zľava možná/
Predám misu nerezovú kuchynskú, so zlatými rukoväťami a ornamentmi, nepoškodenú, v 100%-nom stave. Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
4 €
Vešiaky na skriňové dvere /+ zľava možná/
Predám vešiaky na skriňové dvere, dlhé 30 cm, 3 kusy, každý má 4 úchytky, nové, nepoškodené. Cena za kus. Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
2 €
Nože Sola Point
Predám nože Sola Point, 4 kusy, 20 cm čepel, nové, nepoužité ani raz. 3 kusy dlhé: 2,- EUR za kus 1 kus krátky: 1,- EUR Pri kúpe viacerých veci možná dohoda na cene. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
1 €
Hrniec s pokrievkou Mondial Casa
Predám hrniec Mondial Casa, priemer 30 cm, s pokrievkou, v 100%-nom stave, nepoužívaný. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
8 €
Lis na cesnak
Predám lis na cesnak, modrý, v 100%-nom stave, nepoužitý, nový. Pošta: poštovné preferujem (po zlých skúsenostiach) vopred na účet ako záruku, že si zásielku prevezmete a nebudem stratový, ak by ste si ju náhodou nevyzdvihli. Zvyšok sumy za tovar zaplatíte na dobierku. Tovar Vám nenútim, sami oň máte záujem, ak nie ste ochotní na toto pristúpiť a uhradiť sumu za poštovné vopred na účet, ani ma, prosím, nekontaktujte, aby sme sa zbytočne neoberali o čas. Ďakujem. V prípade záujmu zašlem viac informácií a detailnejších fotografií. Ak máte záujem pozrieť si moje ostatné inzeráty (elektronika, nábytok, veci do domácnosti a oblečenie za 1,- euro...), napíšte mi, pošlem vám odkaz, na ktorom nájdete všetky moje inzeráty.
Nitra
1 €
Nerezové hrnce s keramickou panvicou 16ks RL-16RC
16-dielna sada hrncov je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s odolným vonkajším povrchom. Sada je vhodná pre všetky typy sporákov. Panvica je s keramickým povrchom, ktorý má nízky stupeň pórovitosti, takže je ľahko umývateľný. Povrch je nepriľnavý, s ktorým môžete variť na minimálnom množstve oleja, masla či vody. Tento spôsob varenia zabezpečuje v jedle uchovávať čo najviac vitamínov a minerálov. Sada obsahuje nerezové pokrievky s termostatom. Sada hrncov obsahuje: Hrniec Ø 24 x 14 cm s pokrievkou (6,3L) Hrniec Ø 20 x 10 cm s pokrievkou (3,1L) Hrniec Ø 16 x 8 cm s pokrievkou (1,6L) Hrniec Ø 16 x 8 cm s pokrievkou (1,6L) Panvica Ø 24 x 6,5 cm s pokrievkou (2,9L) Hrniec parný Ø 20 x 9,5 cm Misa Ø 20 cm s plastovou pokrievkou 1x Úchytka 2x Termostatické podložky
Komárno
75 €
Predám
Predám umelohmotnú hlbokú zelenú misku, priemer 24cm a 4 malé misky, sada na šalát alebo kompót pre 4 osoby. Pôvodné balenie, nepoužité. Cena: 3,50€ + poštovné.
Banská Bystrica
3,50 €
Ponúkam
odkvapkávač na riad z ušľachtivého nehrdzavého drôtu, šírka 30,5cm, dĺžka 48cm a výška 10cm. Cena: 8€ + poštovné
Banská Bystrica
8 €
Ponúkam
prípravok-náčinie na prípravu drobného pečiva. Dlhšia kovová tyč má šroubovací závit. Toto kovové tvorítko sa ponorí do pripraveného hustejšieho palacinkového cesta, sladké alebo aj slané, s príchuťami, napr. mleté oriešky. Hneď sa ponorí do horúceho oleja na panvici a upečie. Horúce sa môže pocukrovať vanilkovým cukrom. Pridávam aj špikovaciu ihlu na mäso. Cena: spolu 1€ + poštovné, najlepšie osobný odber.
Banská Bystrica
1 €
Drevený chlebník - olivové drevo - made in Thailan
Ponúkam na predaj peknú drevenú chlebovku - chlebník - box na chlieb - rozmery 38 x 28 x 22 cm, cena 19 euro + poštovné alebo osobný odber. - pôvodná cena 45 euro -
Levice
19 €
SUŠIAK NA PRÁDLO
Sušiak používaný, čo je aj vidieť,funkčný, niekoho ešte poteší, cena 2 Eurá + poštovné.
Martin
2 €
Hrnček Minie
Keramicky Minie, 250 mililitrov
Žilina
3 €
Hrnček MeQeen
Keramika, mcqeen 250 mililitrov
Žilina
3 €
Sklená nádoba.
Ponúkam sklenú nádobu na potraviny (cukor,múku). Počet 4 - och kusov.
Dubnica nad Váhom
dohodou
1 2 106