Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Domáce potreby

Mlynček na mäso
Predám použitý starý mlynček na mäso č. 5, plne funkčný, sovietskej výroby č. gost 4025-83 za sumu 10 €. Odber v Dubnici nad Váhom alebo + poštovné podľa tarify Slovenskej pošty.
Dubnica nad Váhom
10 €
Tupperware nádoba 1,1 L
Nádoba 1,1 L kvet vodotesná vzduchotesná nádoba na uskladnenie cena: 8,00 € + pošt. (mám 1 ks)
Prešov
8 €
Tupperware Variacia 4,3 L
Misa Variacia 4,3 L pekná zelená. Vhodná na uskladnenie, vodorovné prenášanie, ale aj servírovanie. Výhodou sú malé okienka cez, ktoré vidíte do misy na jej obsah. Cena za 12,70 € + pošt (mám 1 ks)
Prešov
12,70 €
Tupperware - Guľaté ultimo 1,5l, nové
Nádoba je vhodná na uchovávanie potravín na kuchynskej linke, v zásuvke, v chladničke i na cestách. Prvotriedny vzduchotesný a vodotesný vrchnák chráni obsah nádoby pred vlhkosťou, prachom, špinou a hmyzom. Vrchnák je vďaka svojej vodotesnosti bezpečný na uchovávanie a prevážanie tekutých potravín. Rovnaké nádoby sa dajú vrstviť na seba. Vďaka špeciálnemu dizajnu na hornej strane vrchnáka, nádoby uložené na sebe dobre držia a neskĺznu jedna z druhej. Je to tá správna nádoba na uchovávanie a servírovanie sušienok, sladkostí a malých koláčikov, muffinov, orieškov, cukríkov, popcornu, sušeného ovocia, suchárov, sladkých a slaných zákuskov, a ďalších ... V nádobe je možné tiež uchovávať spracované alebo uvarené pokrmy a potraviny v chladničke. Vďaka vodotesnému a bezpečnému vrchnáku sa hodí aj na cesty. Rozmery: priemer 20 cm (21cm vrátane úchytu) výška: 7,5 cm objem: 1,5 l V Bratislave aj osobný odber. Poštovné a balné 2,00€,resp. podľa cenníka pošty. (na dobierku o 1 € drahšie).Platba na účet. Pozrite si všetky moje inzeráty. K dispozícii ihneď.
Bratislava II - Vrakuňa
10 €
Kuch. riad - Ceramica Delicia, set 6 ks
Predám sadu plne nového kuchynského riadu zn. DELIMANO - panvice. Ešte zabalené nepoužíté. Cena nového riadu je cca 175,-€.
Vranov nad Topľou
120 €
sada nožov
Predám krásnu sadu nožov+ škrabka, nepoužívané, cena bez pošty, preferujem prevod na účet kôli zlým skusenostiam s dobierkami,viac info rada poskytnem mailom,alebo na telefone , pozrite si aj ďalšie moje inzeráty a ušetrite na poštovnom
Želiezovce
8 €
Tupperware objem 700 ml
Nízka obdĺžniková nádoba, vzduchotesná, veko nie je 100% vodotesné objem 700 ml za 7,00 € + pošt. (mám 3 ks) nahliadnite aj ostatné moje inzeráty (stačí kliknúť na moje meno)
Prešov
7 €
Tupperware Kompaktus 500 ml
Kompaktus sú 3 obdlžníkové nádoby v objeme 500 ml na bežné uskladnenie potravín. Veko nie je úplne vodotesné. kus za 5,00 € ak sada spolu: 12,00 € + pošt. nahliadnite aj ostatné moje inzeráty (stačí kliknúť na moje meno)
Prešov
5 €
Tupperware Oval 200 ml
Oval je vzduchotesná a vodotesná nádoba. Vhodná na bežné uskladnenie, či prenos. objem 200 ml kus 4,00 € sad 3 ks spolu za 10,00 € + pošt.
Prešov
4 €
Tupperware Rychlokyska 2 L
Rýchlokyska objem 2 L tmavo modrej farby. Táto osvedčená misa je v každej domácnosti absolútne nepostrádateľná. Je ideálna na prípravu, uchovávanie a tiež na servírovanie potravín. Tým že je tmavá a nevidieť zafarbenie môžete ju použiť aj na nakladanie, marinovanie mäsa, rýb, hydiny. Veľmi dobrá je na bežné uskladnenie jedál, na koľko je to vodotesná vzduchotesná nádoba, ale aj na uloženie zemiakového šalátu, ktorý je po niekoľkých dňoch vďaka bezpečnému uzatvoreniu dlhšie čerstvý, lahodnejší. Taktiež vhodná na prípravu menšieho množstva kysnutého cesta. Cena : 7,00 € Mám aj iné nádoby z tohto typu, nahliadnite aj ostaté moje inzeráty. Prosím kontaktujte ma písomne na mail.
Prešov
7 €
Tupperware Kuchtik 2,75 L
Ponúkam na predaj nový a zabalený, Kuchtík 2,75 L v peknej žltej farbe. Cena 8,50 € + pošt (mám 2 ks) Mám aj iné veľkosti Kuchtíkov či iných nádob na prenos a uskladnenie, nahliadnite ostatné moje inzeráty.
Prešov
8,50 €
Tupperware kuchtík 1,4 L
Ponúkam na predaj nový a zabalený, Kuchtík 1,4 L v peknej zeleno-modrej farbe. Cena 6,50 € + pošt Mám aj iné veľkosti Kuchtíkov, či iných nádob na prenos a uskladnenie, nahliadnite ostatné moje inzeráty.
Prešov
6,50 €
Tupperware Elegancia
Ponúkam misu Eleganciu. Misa sú fantastické veľmi štýlové a elegantné, určené na servírovanie pochutín na stole. Dizajn výrobkov Elegancia nie je typizovaný a každý výrobok z tohto radu je svojim spôsobom jedinečný. Preto i tato krásna servírovacia sada určite nájde uplatnenie v každej domácnosti. Luxusna servírovacia sada Elegancia sa vyznačuje svojim vysoko moderným a do detailov prepracovaným dizajnom, napriek tomu však čistým prevedením. Zvlnený tvar, vysoký lesk a jemná vnútorná textúra dodávajú tejto servírovacej sade tretí rozmer v podobe jasného svetla, ktoré ním prestupuje. Elegancia misa 3,2 L cena: 14,00 € (mám 1 ks) Prosím nahliadnite aj na ostatné moje inzeráty. Kontaktujte ma prosím mailom.
Prešov
14 €
Tupperware Allegra kôš na chlieb
Allegra kôš na chlieb Vhodný nielen na servírovanie chleba, ale aj ovocia. Cena znížená 6,00 € + pošt. (mám 1 ks)
Prešov
6 €
Tupperware Thermo misa 2,25 L
Thermo II je fantastická, elegantná misa na uchovávanie, servírovanie a ohrievanie jedla. Súprava je vyrobená tak, aby sa dala použiť v mikrovlnnej rúre. Vďaka dvojvrstvovej izolácii udržia Thermo nádoby jedlo dlhšie teplé alebo studené. Thermo misa 2,25 L má rozmer 28,3 x 24,5 x 13,9 cm cena: 18,00 € + pošt (mám 1 ks)
Prešov
18 €
Dievčenské ružové obliečky s bodkami Kika
nové, zabalené, veľkosť 140/200, 70/90
Šamorín
25 €
Tácka provence
2 rozmery, velká 45x30 cm, malá: 4' cm, 1x použité, kvalitné, pevné tácky, cena spolu
Šamorín
45 €
Plastové držiaky
Predám nový plastový držiak tvaru T na uchytenie tyčky SOUPRAVA T 153. Výrobca JESAN Adolfovice za sumu 1 € a taktiež nový plastový držiak tvaru trojuholník na uchytenie tyčky SOUPRAVA T 148. Výrobca JESAN Adolfovice za sumu 1 €. Odber v Dubnici nad Váhom alebo + poštovné podľa tarify Slovenskej pošty.
Dubnica nad Váhom
1 €
Zepter vacSy uzávery na fľaše – 2 ks
Predám nové Zepter vacSy uzávery na fľaše 2 ks. Rozmery: 1,7 - 2,0 cm Majú tvar kužela, preto sú podľa potreby vhodné na fľaše s hrdlom 17- 20 mm. Uzávery na fľaše za používajú na utesnenie fľaší. Praktické na skladovanie ovocných štiav, mliečnych nápojov paradajkovej omáčky, ovocných šalátov.
Bratislava II - Ružinov
12 €