Kuchyne

545 inzerátov
Škárovka smrek, Buk, Dub - Masívne lepené dosky
Škárovka smrek, Buk, Dub - Masívne lepené dosky
skarovka99 sk, Smrek 2500 x 1250, hr. 18, 28, 38 mm Buk 830 x 4100, hr 19, 27, 40 mm Dub 830 x 4100, hr 19, 27, 40 mm
Košice IV - Šebastovce
1 €
Škárovka smrek, Buk, Dub - Masívne lepené dosky Škárovka smrek, Buk, Dub - Masívne lepené dosky
Vlnková kuchyňa so spotrebičmi
Vlnková kuchyňa so spotrebičmi
Ponúkame exotickú vlnkovú kuchyňu so spotrebičmi za výbornú cenu. Linka bola vyrobená pre miestnosť rozmerov 540x450cm, jednotlivé komponenty vypĺňajú steny a rohy miestnosti. Pre usporiadanie jednotlivých častí však vyhovujú aj iné rozmery vašej miestnosti. Kuchyňa poskytuje množstvo úložného priestoru v skrinkách a poličkách, taktiež disponuje aj sekundárnou menšou linkou s pracovnou doskou. Súčasťou kompletu je aj atypický stôl s miestom na sedenie pre troch ľudí. V cene sú zahrnuté aj spotrebiče: rúra, umývačka riadu, digestor a mikrovlnka. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať mailom alebo na telefonicky.
Bratislava
2 900 €
Vlnková kuchyňa so spotrebičmi Vlnková kuchyňa so spotrebičmi Vlnková kuchyňa so spotrebičmi
Kuchynská linka pouzivana
Kuchynská linka pouzivana
Predám kuchyňu vhodnú na chatu poprípade letnú kuchyňu....Materiál smrek a korpus lamino. Používaná 18 rokov- teda s bežnými známkami opotrebenia... Dohoda možná, rozmery pošlem na vyžiadanie., na dovoze sa môžme dohodnúť..a.h
Raková
200 €
Akciová kuchyňa dub+čierne lamino
Akciová kuchyňa dub+čierne lamino
Ponúkame výstavnú kuchyňu za dobrú cenu v atraktívnej kombinácii prírodného dreva a čiernych hladkých plôch. Linka je vyhotovená z dyhy z kartáčovaného dubu chráneného priehľadným matným lakom. Čierne plochy sú vyhotovené z laminátu a sú rovnako ošetrené vrstvou priehľadného matného laku. Linka je tak odolná voči výparom a vlhkosti. Linka je 300cm dlhá a 230cm vysoká. Pracovná doska na ostrovčeku je z technického kameňa s vizuálom čierneho mramoru. Doska sa vyznačuje rezistenciou voči škvrnám od nápojov či kyselín (citrón, víno…), stačí ju len pretrieť vlhčenou handričkou. Doska sa rovnako vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškrabaniu (napr. od noža). Ostrovček má rozmery 200x100 cm. Všetky skrinky majú zabudované push systémy. Spotrebiče nie sú zahrnuté v cene a ani ich nedodávame. Kuchyňa však disponuje možnosťami pre vstavanie vlastnej rúry a umývačky riadu, prípadne chladničky. V cene je zahrnutú aj obývačková stena s TV stolíkom so štyrmi skrinkami s push systémom. Na drevenú zástenu je možné namontovať vlastnú TV. Súčasťou setu sú aj čierne poličky. V prípade potreby vieme nábytok upraviť. Celý komplet ponúkame s 33 % zľavou za 4.500 €. Kuchyňu či obývačkovú stenu je možné zakúpiť zvlášť. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať mailom alebo na telefónnom čísle.
Bratislava
4 500 €
Akciová kuchyňa dub+čierne lamino Akciová kuchyňa dub+čierne lamino Akciová kuchyňa dub+čierne lamino
drevená kuchynská zostava + spotrebiče
drevená kuchynská zostava + spotrebiče
Predáme komplet drevenú kuchyňu s pracovnou doskou s mramorovým vzoromo, spolu s osvetlením, dresom a funkčnými spotrebičmi: - rúra Innova (teplovzdušná, s grilovacou funkciou), - mikrovlnná rúra Elektrolux, - sklo-keramická varná doska Fagor, - vstavaná mraznička a vstavaná chladička, - digestor Fagor. Preferujeme kúpiť vcelku a zabezpečiť si odvoz samostatne, ale možné sa dohodnúť prípadne aj inak.
Jánovce
650 €
drevená kuchynská zostava + spotrebiče drevená kuchynská zostava + spotrebiče drevená kuchynská zostava + spotrebiče
Talianská kuchyňa + ostrov so spotrebičmi  50% off
Talianská kuchyňa + ostrov so spotrebičmi 50% off
Predávame výstavnú kuchyňu s ostrovčekom. Taliansky dizajn, luxusné prevedenie prvotriedne materiály. Sťahujeme sa do nového priestoru a potrebovali by sme sa zbaviť tohto vystaveného kusu. Kuchyňa je ošetrená bielym lesklým nástrekom, z oboch strán je elegantne zaoblená. Vybrané policové systémy majú zabudované LED osvetlenie na fotobunku. V strednej časti sú zabudované dve rúry (popis viď nižšie). Linka má aj pripravený priestor pre zabudovanú chladničku. Korpusy a dvierka na ostrovčeku majú tmavé morenie ošetrené lesklým lakom. Pracovná doska je z bieleho matného laminátu. Súčasťou ostrovčeka je aj umývadlo s hadicovou batériou. Na pracovnej doske je nalepená štýlová maketa varnej dosky, je však možné ju nahradiť funkčným variantom, prípadne iným modelom. V cene sú zahrnuté aj vstavané spotrebiče: 1x rúra AEG BSE782320B 1x rúra AEG BCE552350B 1x umývačka Hotpoint Ariston LSTB 4B01EU Pôvodná cena kuchyne so spotrebičmi bola 16.000€ - ponúkame ju teraz za 6.500€ Rozmery a jednotlivé úložné dispozície nájdete v priložených fotkách. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať, prípadne sa na ňu príďte pozrieť osobne do našej predajne SDF v OC Styla.
Bratislava
6 500 €
Talianská kuchyňa + ostrov so spotrebičmi  50% off Talianská kuchyňa + ostrov so spotrebičmi  50% off Talianská kuchyňa + ostrov so spotrebičmi  50% off
Kuchynská linka
Kuchynská linka
Predávame kuchynskú linku, prevedenie: dub-svetlý, v cene sú zahrnuté aj spotrebiče v prípade záujmu a možná aj dohoda. V prílohe je foto kuchynskej linky a foto rozmerov linky.
Bratislava IV - Lamač
200 €
Moderní kuchyne (2205.101)
Moderní kuchyne (2205.101)
Moderní kuchyně, 300 x 220 cm, ostrůvek 125 x 80 cm. Spotřebiče: vestavěná kombi trouba Bosch, XL plynová varná deska, prostorová digestoř 90 cm, plně integrovaná myčka, vestavěná kombi lednice s mrazákem. Kuchyně k dispozici na konci srpna. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
2 480 €
Moderní kuchyne (2105.104)
Moderní kuchyne (2105.104)
Moderní kuchyně, 240 x 240 cm, bar 130 x 75 cm. Spotřebiče: vestavěná trouba Pilgrim, plynová varná deska Pilgrim, digestoř Pilgrim, plně integrovaná myčka Siemens. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
2 150 €
Stôl
Stôl
Stôl používaný 4 roky dĺžka 160 cm
Sabinov
dohodou
Predam kuchynsku linku
Predam kuchynsku linku
predam pouzivanu kuchynsku linku s umyvadlom. Sirka 2,6m.
Svidník
200 €
Moderní kuchyne (2105.103)
Moderní kuchyne (2105.103)
Moderní kuchyně v trendovém stylu, spotřebiče: vestavěná multifunkční trouba Siemens HB24D561/0, vestavěná kombi mikrovlnná trouba Bosch HMT35M653, XL plynová varná deska, velká prostorová digestoř, plně integrovaná myčka Siemens SE65M350EU/70, vestavěná lednice Siemens KI20RA50/01, vestavěný mrazák Siemens GU15DA40/01. Skleněná pracovní deska. Kuchyně k dispozici v polovině září. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
3 070 €
Moderní kuchyne (2105.102)
Moderní kuchyne (2105.102)
Moderní kuchyně v minimalistickém stylu, spotřebiče: vestavěná trouba Bauknecht, vestavěná kombi trouba s mikrovlnnou Bauknecht, plynová varná deska Bauknecht, digestoř, plně integrovaná myčka Indesit, vestavěný mrazák Bauknecht. Kuchyně k dispozici v polovině července. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
2 700 €
Kuchynská linka
Kuchynská linka
Dobrý deň,z dôvodu rekonštrukcie predám veľmi zachovalú kuchynskú linku aj s mikrovlnkou,digestorom novým smaltovaným drezom a batériou všetko je plne funkčné. Rozmery kuchynskej linky sú 260cm×120cm.Predám aj rozkladací kuchynský stôl,ktorý je v cene.Cena možná aj dohodou.
Klokočina
500 €
Darujem za odvoz.
Darujem za odvoz.
Darujem za odvoz starú kuchynskú linku vhodnú na chatu.
Bratislava IV - Dúbravka
zadarmo
doplnky kuchyňa
doplnky kuchyňa
Antikorové doplnky na kuchynskú linku
Myjava
dohodou
Kuchynské utierky bavlnené-2 ks
Kuchynské utierky bavlnené-2 ks
Ponúkam bavlnené kuchynské utierky, kárované. Farba - podklad biely a hnedé pásiky v oboch smeroch. Rozmery - 60 cm x 35 cm. Cena za 2 kusy - 2 Eur+poštovné
Humenné
2 €
Kuchynská utierka
Kuchynská utierka
Ponúkam bavlnenú kuchynskú utierku, károvanú. Farba - podklad biely a hnedé pásiky v oboch smeroch. Rozmery - 70 cm x 50 cm. Cena - 1,50 Eur+poštovné
Humenné
1,50 €
Klasická kuchyne (1905.101)
Klasická kuchyne (1905.101)
Klasická kuchyně, spotřebiče: vestavěná kombi trouba s mikrovlnnou, plynová varná deska, digestoř, plně integrovaná myčka, vestavěný mrazák. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
2 150 €
Moderní kuchyne (1705.103)
Moderní kuchyne (1705.103)
Moderní kuchyně, spotřebiče: vestavěná kombi trouba s mikrovlnnou Miele, vestavěná parní trouba Miele, XXL plynová varná deska Bauknecht, designová digestoř Falmec, plně integrovaná myčka, samostatně stojící kombi lednice s mrazákem Siemens. Granitová pracovní deska z Belgického kamene. Kuchyni dovezeme až k Vám, platíte 0,50 Euro/km (pouze cesta k Vám). Platba za kuchyni při předání u Vás. Na spotřebiče poskytujeme záruku. Více fotek mohu poslat mailem. Další informace či reference rád sdělím po telefonu, nebo e-mailem.
Karlovy Vary
3 590 €
1 2 28