Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie LED, svietidla a lampy

Svietidla+prislušenstvo, Lampy kovové
Predám väčšie množstvo svietidiel/lámp z kovu, čierna farba aj s príslušenstvom. Lampy majú rôznu veľkosť
Trenčín
dohodou
Luster
Moderný, sklenený luster, priemer ca. 50 cm
Košice IV - Juh
20 €
Ledreflektory 30,200 W.
Predám led reflektory. Farba: studená bielá: , 30 w - 10eu, 200w-20 eur.
Dunajská Streda
10 €
Predám veľmi peknú dizajnovú lampu
Predám veľmi peknú dizajnovú lampu v tvare gule - znázorňuje mesiac. Lampa nebola používaná, je plne funkčná a v 100% stave. Súčasťou lampy je diaľkový ovládač, kde sa dá nastaviť rôzne farebné osvetlenie a nabíjací kábel. Lampa je umiestnená na drevenom podstavci. Obvod gule je 63 cm. CENA: 26,00 EUR Pôvodná cena: 32,00 EUR Lampu viem vrámci Bratislavy doručiť osobne,prípadne poslať poštou. Cena nezahŕňa cenu poštovného.
Bratislava
26 €
Lampa v tvare gule, priem. 25cm, farba matná biela
Predám dekoratívnu lampu tvar gule-matná biela farba, 1x E27,60W, priem. 25cm, vypínač na kábli. Príjemné osvetlenie do interiéru, aj na nábytku,i na zemi vyzneje. Predajná cena po zľave 22 Eur. Pôvodná cena vyššia. dôvod predaja- menší byt výmena.Len osobný odber v Nitre.Seriózny záujemca prosím.
Nitra
22 €
Discogula na bluetooth, s usb vstupom a FM radiom
Diskogula so 6 farebnými LED diódami. Lampa je vybavená Bluetooth zariadenim, ktore nám umožní prehrávať hudbu napr.cez telefon. Môže byť inštalovana na steny alebo aj na strop. Ma vstup na usb kluc a taktiez ma aj FM radio. Diskogula je nabijatelna nabije sa a je mozne ju pouzit aj na miestach bez el. prudu. Bluetooth verzia 3.0 5V / 1A Výkon reproduktorov 2 x 4W Životnosť batérie 3-4 hodiny Rádio FM 87,5 - 108 MHz
Poprad
26 €
LED stolná lampa z dreva a živice TREE
Ponúkam "handmade" lampu vyrobenú z epoxidovej živice a dreva. Vhodná na nočný stolík v spálni, pracovný stôl alebo kdekoľvek v interiéri na vytvorenie príjemného osvetlenia. Zaujme zapnutá aj vypnutá, posúďte sami.Lampa je remeselnou výrobou a líši sa od všetkých ostatných. Nenájdete dva rovnaké kusy. Podsvietenie je LED s nízkou spotrebou. Napájanie je cez 12V adaptér. Pekné svetlo jedinečne osvetlí váš domov. Buďte originálny.
Vyšná Šebastová
60 €
LED interiérová lampa z dreva a živice TWO
Ponúkam "handmade" lampu vyrobenú z epoxidovej živice a dreva. Vhodná na nočný stolík v spálni, pracovný stôl alebo kdekoľvek v interiéri na vytvorenie príjemného osvetlenia. Zaujme zapnutá aj vypnutá, posúďte sami.Lampa je remeselnou výrobou a líši sa od všetkých ostatných. Nenájdete dva rovnaké kusy. Podsvietenie je LED s nízkou spotrebou. Napájanie je cez 12V adaptér. Pekné svetlo jedinečne osvetlí váš domov. Buďte originálny.
Vyšná Šebastová
60 €
LED interiérová lampa z dreva a živice ONE
Ponúkam "handmade" lampu vyrobenú z epoxidovej živice a dreva. Vhodná na nočný stolík v spálni, pracovný stôl alebo kdekoľvek v interiéri na vytvorenie príjemného osvetlenia. Zaujme zapnutá aj vypnutá, posúďte sami.Lampa je remeselnou výrobou a líši sa od všetkých ostatných. Nenájdete dva rovnaké kusy. Podsvietenie je LED s nízkou spotrebou. Napájanie je cez 12V adaptér. Pekné svetlo jedinečne osvetlí váš domov. Buďte originálny.
Vyšná Šebastová
50 €
led svietidlo
led svietidlo vhodne do obyvacky aj do baru
Levoča
80 €
Handmade lampa- ženská sila
Umelecký pretvorené torzo, ktoré privedie do izby nezvyčajnú atmosféru. 43x82
Prešov
dohodou
LED SVIETIDLO 120 TUBE SVIETIDLÁ -STUDENÁ BIELA 72
Studená biela farba Nástenné svietidlo LED 120 cm je novinkou na trhu a je ideálne ako náhrada za žiarivkové svietidlo a iné klasické zdroje svetla. Hlavným znakom tohto svietidla sú veľmi malé rozmery len 2,5 cm na výšku, 7,5 cm na šírku, nízka spotreba energie a tiež vysoký svetelný výkon. Svietidlo je použiteľné v kanceláriách, štúdiách, obchodoch, výrobných halách a na mnohých ďalších miestach. Vysoko kvalitná integrovaná LED technológia. Ľahká inštalácia LED žiarovky, ktorá dáva veľa svetla. Jedna lampa stačí na efektívne osvetlenie od 6 do 12 metrov miestnosti. LED panel má paralelne pripojené SMD 2835 LED na špeciálnej doske, ktorá zakrýva opálový tieň. Svietidlá namontované na povrch môžu byť použité ako náhrada za stropy, klasické žiarivky, ako stropné a nástenné svietidlá. Svietidlo je možné namontovať na betón, rigips, kovové konštrukcie, sendvičové panely. Príkon: 72 W Farba svetla: 6500 K (studená biela) Napájanie: 230V Životnosť: 40 000 hodín Energetická trieda: A + Typ LED: SMD Typ diód SMD: 2835 Materiál: Hliníkové puzdro, PC odtieň Dĺžka lampy: 120 cm Šírka lampy: 7,5 cm Výška žiarovky: 2,5 cm Farba krytu: biela Profesionálne LED diódy udržujú silný svetelný tok a vysoký index vykreslenia farieb. Integrovaná karoséria zaisťuje prevádzkovú bezpečnosť, ľahkú a rýchlu inštaláciu – zapustené a namontované na povrch. Plášť sa vyznačuje veľkou estetikou vyhotovenia, preto funguje dobre vo všetkých interiéroch. Výhodou LED žiarovky v porovnaní s klasickou žiarivkou je: nízka spotreba energie dlhá životnosť – minimálne 25 000 hodín nízke emisie CO2, žiadne škodlivé látky, ako je ortuť, rýchly štart – bez „zahrievania / blikania“.
Nové Zámky
7 €
LED SVIETIDLO 120 TUBE SVIETIDLÁ -STUDENÁ BIELA 60
Studená biela farba Nástenné svietidlo LED 120 cm je novinkou na trhu a je ideálne ako náhrada za žiarivkové svietidlo a iné klasické zdroje svetla. Hlavným znakom tohto svietidla sú veľmi malé rozmery len 2,5 cm na výšku, 7,5 cm na šírku, nízka spotreba energie a tiež vysoký svetelný výkon. Svietidlo je použiteľné v kanceláriách, štúdiách, obchodoch, výrobných halách a na mnohých ďalších miestach. Vysoko kvalitná integrovaná LED technológia. Ľahká inštalácia LED žiarovky, ktorá dáva veľa svetla. Jedna lampa stačí na efektívne osvetlenie od 6 do 12 metrov miestnosti. LED panel má paralelne pripojené SMD 2835 LED na špeciálnej doske, ktorá zakrýva opálový tieň. Svietidlá namontované na povrch môžu byť použité ako náhrada za stropy, klasické žiarivky, ako stropné a nástenné svietidlá. Svietidlo je možné namontovať na betón, rigips, kovové konštrukcie, sendvičové panely. Príkon: 60 W Farba svetla: 6500 K (studená biela) Napájanie: 230V Životnosť: 40 000 hodín Energetická trieda: A + Typ LED: SMD Typ diód SMD: 2835 Materiál: Hliníkové puzdro, PC odtieň Dĺžka lampy: 120 cm Šírka lampy: 7,5 cm Výška žiarovky: 2,5 cm Farba krytu: biela Profesionálne LED diódy udržujú silný svetelný tok a vysoký index vykreslenia farieb. Integrovaná karoséria zaisťuje prevádzkovú bezpečnosť, ľahkú a rýchlu inštaláciu – zapustené a namontované na povrch. Plášť sa vyznačuje veľkou estetikou vyhotovenia, preto funguje dobre vo všetkých interiéroch. Výhodou LED žiarovky v porovnaní s klasickou žiarivkou je: nízka spotreba energie dlhá životnosť – minimálne 25 000 hodín nízke emisie CO2, žiadne škodlivé látky, ako je ortuť, rýchly štart – bez „zahrievania / blikania“.
Nové Zámky
6,99 €
LED SVIETIDLO 120 TUBE SVIETIDLÁ -STUDENÁ BIELA 42
Studená biela farba Nástenné svietidlo LED 120 cm je novinkou na trhu a je ideálne ako náhrada za žiarivkové svietidlo a iné klasické zdroje svetla. Hlavným znakom tohto svietidla sú veľmi malé rozmery len 2,5 cm na výšku, 7,5 cm na šírku, nízka spotreba energie a tiež vysoký svetelný výkon. Svietidlo je použiteľné v kanceláriách, štúdiách, obchodoch, výrobných halách a na mnohých ďalších miestach. Vysoko kvalitná integrovaná LED technológia. Ľahká inštalácia LED žiarovky, ktorá dáva veľa svetla. Jedna lampa stačí na efektívne osvetlenie od 6 do 12 metrov miestnosti. LED panel má paralelne pripojené SMD 2835 LED na špeciálnej doske, ktorá zakrýva opálový tieň. Svietidlá namontované na povrch môžu byť použité ako náhrada za stropy, klasické žiarivky, ako stropné a nástenné svietidlá. Svietidlo je možné namontovať na betón, rigips, kovové konštrukcie, sendvičové panely. Svetelný tok: 3 000 lúmenov Príkon: 42 W Farba svetla: 6500 K (studená biela) Napájanie: 230V Životnosť: 50 000 hodín Energetická trieda: A + Typ LED: SMD Typ diód SMD: 2835 Materiál: Hliníkové puzdro, PC odtieň Dĺžka lampy: 120 cm Šírka lampy: 7,5 cm Výška žiarovky: 2,5 cm Farba krytu: biela Profesionálne LED diódy udržujú silný svetelný tok a vysoký index vykreslenia farieb. Integrovaná karoséria zaisťuje prevádzkovú bezpečnosť, ľahkú a rýchlu inštaláciu – zapustené a namontované na povrch. Plášť sa vyznačuje veľkou estetikou vyhotovenia, preto funguje dobre vo všetkých interiéroch. Výhodou LED žiarovky v porovnaní s klasickou žiarivkou je: nízka spotreba energie dlhá životnosť – minimálne 25 000 hodín nízke emisie CO2, žiadne škodlivé látky, ako je ortuť, rýchly štart – bez „zahrievania / blikania“.
Nové Zámky
5,99 €
Led žiarovka MR16
Predám 40ks led žiaroviek MR16, 2W, color 5500-6500K..input AC/DC 12V. Min. odber 10ks.
Bratislava I - Staré Mesto
1 €
Stojacia lampa
Ponúkam samostatne stojáciu lampu. Stav výborný, ako nová. Šírka tienidla: 25 x 25 cm Výška: 148 cm Dĺžka kábla: 280 cm Počet závitov na žiarovky 3 ks. V prípade záujmu dodám k lampe aj 3ks žiaroviek nízko energetickej triedy A++, v cene 5 EUR. Poprosím len osobný odber
Bratislava II - Ružinov
15 €
BOSCH 12V + 2ks bat.
Super stav. S náhradnou žiarovkou. S dvoma batériami Ni-Cd. Neviem to nabíjať. Pravdepodobne baterie nebudú v naj.kondícii.
Malacky
9 €
Predam 2x krystalovy luster - priemer 25 cm
Predam 2x krystalovy luster - priemer 25 cm. Stav ako novy. Povodna cena 60,-, teraz cena 30,-.
Košice
30 €
Predam krystalovy luster - 35 cm
Predam krystalovy luster - priemer 35 cm. Stav ako novy. Povodna cena 80,-, teraz cena 40,-,
Košice
40 €