Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Vianočné dekorácie

Vianocne hracky
Vianocne hracky, po 2€ za ks len maly sediaci dedo mraz je za 1€
Bratislava II - Ružinov
2 €
Veniec
Predám vyrábaný adventný veniec Moderný.
Nové Zámky
20 €
Vianočný domček " , windlicht tealight holder
Ponúkam na predaj : " Vianočný domček " , windlicht tealight holder, dekorácia na čajovú sviečku, cena 3,5 eura + poštovné.
Levice
3,50 €
Ručne vyrábaná sójová sviečka
Ručne vyrábaná sviečka zo sójového vosku so 100% prírodnými silicami zdravšia alternatíva k parafínovému vosku oproti parafínu horí až o 50% dlhšie, nedymí, nesteká, pri horení nevylučuje škodlivé látky má aromaterapeutický účinok vďaka postupnému vyparovaniu prírodných silíc šetrnejšia k životnému prostrediu a zdraviu vlievaná už do použitých sklenených nádob čím šetrí naše životné prostedie 100% bavlnený knôt po spotrebovaní stačí umyť mydlovou vodou a použiť znova a znova Sviečky su odlievané do rôzne tvarovaných sklenených nádob čím je každá sviečka ešte výnimočnejšia. Pri záujme si viete vybrať, ktorá sa vám najviac páči. Taktiež si môžete zvoliť umiestnenie loga - logo bude nalepené na viečku, na nádobe alebo na viečku+ dekoratívna stužka na nádobe) Starostlivosť o sviečku: Pred každým zapálením skráťte knôt na 5mm,nechajte sviečku horieť kým sa vosk neroztopí až po okraj (min 1.5h, max. 4hod.) Potom sviečku zhasnite,opätovne skráťte knôt a postup opakujte. Tak dosiahnete najdlhšie horenie a predíde sa tzv.tunelovému efektu a samozaduseniu. Na výber: 100g -5€ 150g- 7€ 200g- 9€ 250g-11€ 300g-13€ 350g-15€ Vône: - levanduľa - levanduľa+rozmarín+citrón - mäta kučeravá -eukalyptus - citrón - citrónová tráva -grep červený+citrón+pomaranč -materina dúška - šalvia -borovica+santálové drevo Na fotke sú tie, ktoré mám práve vyrobené. Ak si nevyberiete, urobím vám na objednávku
Valča
dohodou
1x vankúš+2x svietnik
Predám vankúš tvar stromček +2x svietniky cena spolu+poštovné
Nitra
10 €
Nový drevený Betlehém
Vianočná dekorácia vyrezaná z dreva hrúbky 4 mm.Prírodný neupravovaný povrch.Ozdoby sú ľahké.Ak chcete tak si ich môžete vyfarbiť, alebo si ich necháte pekné prírodné.Vyberiete z dreva a sami si ho poskladáte. Na predaj mám dva kusy Betlehému. Cena 5 eur je za jeden kus. Poštovné a balné je 3 eur platba vopred na účet.
Nitra
5 €
Vesele Vianoce
Merry Christmas.Top stav.Vyska:7cm.Cena:2€.Uprednostnujem osobny odber.Pri poslani platba vopred na ucet.
Žilina
2 €
Drevené vintage anjeliky sada 2 ks
zaujímavé,nevšedné naturálne ozdoby na Vianoce,drevené,krásny doplnok,na jutovej šnúrke,hand made, ( fotené s bleskom aj bez blesku ),rozmer : 16 x 15 cm
Prešov
12 €
Drevené vintage sobíky sada 3 ks
zaujímavé,nevšedné naturálne ozdoby na Vianoce,drevené,krásny doplnok,na jutovej šnúrke,hand made ( fotené s bleskom aj bez blesku ), cena je za sadu 3 ks rozmer : 14 x 13 cm,nožičky sú pohyblivé po koľajničke
Prešov
20 €
Anjelik zo šúpolia / sada 3 ks
krásna jemná naturálna dekorácia materiál - šúpolie,krásne detaily,15 x 7 cm ( meraný spodok) ,v oblasti krídel širšie,na stojato ale aj na zavesenie, farba smotanovo biela nie snehobiela - naturálna ako je farba šúpolia,mám celkovo 4 ks rovnaké -fotené s bleskom i bez blesku
Prešov
18 €
16 ružových sklenených gúľ
Predám nepoužité (kupované tento rok, len rozbalené) vianočné sklenené gule. Staroružová farba, 16 kusov - lesklé a matné. Priemer 6 cm.
Trenčín
8 €
Medené ozdoby na stromček
Predám medené ozdoby na vianočný stromček. Sada obsahuje: - cca 50 gúľ - lesklé, matné, glitrované - 10 cencúľov / špicov - lesklé, matné, glitrované - hviezda na vrchol stromčeka - glitrovaná, miestami ošúchaná - 12 hviezdičiek - lesklé, matné, glitrované - 4 sviečky Predaj len spolu.
Trenčín
15 €
Nové Vianočné ozdoby - sada 5 kusov, filc, drevo
Ozdoby sú z pevného filcu.Zvončeky, stromčeky, hviezda - drevo.Majú peknú korálku a sú zavesené na koženke.Cena je za celú sadu 5 kusov. Veľkosť: hviezda 7 x 6 cm a dlhá so šnúrkou 16,5 cm Zvonec 8 x 7 cm dlhý 16,5 cm Stromček 8 x 5,5 cm, 17 cm zvonček 5 x 4,5 cm, 16 cm stromček 6 x 4 cm, 16 cm Materiál: iné mäkké drevo, filc, koženka, drevená korálka. Poštovné a balné je 3 eur - platba vopred na účet.
Nitra
5 €
Vianočné nové prestieranie a vianočná obliečka
Vianočné nové prestieranie a vianočná obliečka na vankúš.Predávam to ako sadu. Cena za tieto dve veci je len 3,50 eur. Poštovné a balné je 3 eur - platba vopred na účet.Poprosím nevolať, píšte prosím na e -mail.Zloženie - 45 percent bavlna, 35 percent polyester,20 percent acrylic.
Nitra
3,50 €
Vianočná guľa - Nešitý vpichovaný patchwork
Originálna dekorácia vám oživí domov nielen na Vianoce.Nešitý vpichovaný patchwork na polystyrénovej guli.Guľa je vhodná na zavesenie, alebo ako stolová dekorácia.Veľkosť: Guľa je vysoká 9 cm a obvod dookola, teda okolo celej guli je 29 cm.Poštovné a balné je 3 eur - platba vopred na účet.Poprosím nevolať, píšte prosím na e -mail.
Nitra
3,50 €
Vianočné VTÁČIKY z dreva 17,5 x 16 cm
Dekorácia vyrezaná z dreva hrúbky 4 mm. Prírodný, neupravovaný povrch.Majú šnúrku na zavesenie.Veľkosť: 17,5 x 16 cm.Poštovné a balné je 3 eur - platba vopred na účet.Poprosím nevolať, píšte prosím na e -mail.
Nitra
2 €
Vianočný zvonček - Nová vianočná ozdoba z keramiky
Mám na predaj novú vianočnú ozdobu z keramiky - zvonček Poštovné a balné je 3 eur - platba vopred na účet.Posielam ako krehký balík. Poprosím nevolať, píšte prosím na e -mail.Vysoký zvonček bez stuhy meraný je 6 cm, široký - 5,5 cm, meraný dole v najširšom mieste.
Nitra
3 €
Nová veľká Vianočná dóza - keramika
Mám na predaj veľkú vianočnú dózu. Made in Italy, keramika. Vysoká so stromčekom je 25 cm, Samotná dóza - výška - 14 cm. Priemer dózy je 12 cm. Má pekný vrchnák na ktorom je vianočný stromček. Poštovné a balné je 3 eur , platba vopred na účet. Posielam ako krehký balík.
Nitra
11 €
Vianočný obrus, štóla - dlhý 93 cm
Mám na predaj vianočný obrus. Dlhý je 93 cm , široký je 43 cm. Má pekné trblietky. Poštovné a balné je 3,50 eur , platba vopred na účet.
Nitra
4 €