242 inzerátov
sprchová batéria
Na predaj používané sprchové baterie, funkčné. Rozmer 180mm. Cena za kus 5 EUR. Len osobný odber, prosím kontaktovať telefonicky, nie SMS.
Liptovské Beharovce
5 €
Batéria na okamžíty ohrev vody
Prísun horúcej vody na každom mieste. Jednoduchá montáž a manipulácia. Šetrí vodu a energie, nízka spotreba. Napätie 220-240 V/50Hz, 3kW, prívodná šnúra 140 cm. Materiál plast, kov. Ohrev s regulácou do 60 C - voda sa ohreje za 5 sec. Prevádzkový tlak 0,04-05 MPA. Batéria je vybavená s automatickým vypínčom a preto nie je potrebné zapájáť a odpájať napájací kábel. Balenie obsahuje: batériu s LCD displayom a kohútik. Veľkosť ca. 7 cm x 21 cm. Posielam aj na dobierku.
Dunajská Streda
26 €
Vodovodný úsporný perlátor
Predám 4 ks úsporných perlátorov (to je to, čo sa montuje na vodovodnú batériu). Znižuje prietok vody a pri tom perlí vodu, človek ani nezbadá rozdiel. Prietok cca 6 l/min. Majú vnútorný závit, ale k dvom viem dať redukciu aj na vonkajší závit.
Bratislava
8 €
Batéria
Predám staršiu stojatú batériu.
Banská Bystrica
3 €
2x HANSGROHE SPRCHOVY SET s hadicou+batérie
Predam 2 x Sprchový set HANSGROHE sprcha VARIO CROMA 100 s hadicou - cena kus 45 eur možnosť kúpiť aj 2x vaňovú nástennú batériu HANSGROHE FOCUS - cena kus 90 eur Spolu sprcha s hadicou + bateria cena: 125 eur / kus za set Možnosť kúpiť aj úmývadlovú stojánkovú batériu 5 x Hansgrohe MySportM s výpusťou cena kus 70 eur možnosť prikúpiť umývadlá 3x LAUFEN PRO S60 a menšie 2 x LAUFEN PRO S45, prípadne 2x akrýlátová vaňa LAGUNA NORA PLUS 180x80
Bratislava
45 €
LAUFEN PRO S 60 umývadlo 3 ks -NOVÉ, aj s batériou
Predám až 3 ks nových umývadiel LAUFEN PRO S 60 x 46,5 Zabalené, nepoužité. CENA SAMOSTATNE: 105 eur - spolu s chrómovým umývadlovým sifónom Optima 5/4 CR: 125 eur - spolu s chrómovým sifónom a stojánkovou umývadlovou batériou HANSGROHE HG 248 s výpusťou: 195 eur k dispo mám aj 2 ks menších LAUFEN PRO S45 umývadiel - cena /ks 60 eur
Bratislava
105 €
Dve kovové zátky
Dve kovové zátky na priemer výlevky 3,5cm. Spolu za 6€. Nie SMS. Osobný odber alebo dobierka. Poštovné podľa platných taríf. Kuk moje ostatné inzeráty.
Bratislava V - Petržalka
6 €
Batéria umývadlová / drezová
Batéria umývadlová / drezová, rameno 220mm Viking, nová nepoužívaná, originál zabalená
Hlohovec
21 €
sprchová batéria
S-2013,s roztečou 15 cm
Nové Zámky
20 €
Kuchynska drezová bateria s vyťahovaciou sprchou
Predám novú vodovodnu kuchynsku bateriu do drezu s vyťahovacou sprchou. Kompletne montažne a pripojovacie prislušenstvo.
Kraľovany
40 €
Predám pákovú sprchovú bateriu
Predám úplne novú pákovú sprchovú batériu Futura II Cult.Písať prosím na mail.K cene treba priratat poštovné,alebo osobny odber BA,PK,TT.
Pezinok
15 €
Vodovodné kuchynské batérie
Predám staršie , nepoužité 2 vodovodné kuchynské batérie aj s hadicou a kefou na umývanie riadu v kuchyni reštaurácie, jedálne a pod. Výrobca poctivá Armatúrka Myjava.
Trenčín
20 €
Umyvadlova bateria
Predám novú umyvadlovu vodovodnu bateriu s uzaverom vypuste, prevedenie chrom vratane pripojovacich hadic a montazneho materialu.
Kraľovany
10 €
prietokový ohrievač vody
predám úplne nový, raz zapnutý prietokový ohrievač so zásobníkom 5l
Plavecký Štvrtok
60 €
Predám umývadlovú batériu
Predám funkčnú zachovalú umývadlovú batériu.
Levice
5 €
Dodanie batérií a príslušenstva zn. RUBINETA
Dodám batérie všetkého druhu zn. RUBINETA, 5 ročná záruka, sprchové súpravy, hlavice, hadice, doplnkový tovar. Pre firmy aj fyzické osoby, aj jednotlivo. Objednávka nad 150€ bez DPH doručenie zdarma, inak prepravné 4€. Cena podľa cenníka (poskytnem v prípade záujmu). V prípade objednávky dodanie do 4 pracovných dní z distribučného skladu v SR. Platba dobierkou. Link na katalóg Vám zašlem obratom.
Žiar nad Hronom
dohodou
termostatická batéria
Predám termostatickú batériu Hansgrohe ecostat 1001 cl. Nepoužitá nevybalena.
Piešťany
100 €
Drezova bateria
Predám drezovu-umyvadlovú batériu nástennná Optima Lavela s otočným ramienkom 150mm
Snina
35 €
vodovodne baterie
na predaj 2x termostaticka sprchova bateria Grohe kratko pouzivana cena za kus
Krásna Lúka
50 €
HANSA sprchová batéria -
Predám zánovnú HANSA sprchovú batériu, používanú len asi 4 mesiace, lebo kúpeľňa bola zrenovovaná a bola osadená iná batéria. Podľa potreby vám viem pridať aj veľkú hlavicu na dažďovú sprchu. Všetky diely sú v bezchybnom a čistom stave. Nová cena bola ca. 180.- EUR za batériu – teraz len za EUR 40.-, sprchovacia hlavica k tomu len za EUR 10.- Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujeme garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet.
Bratislava II - Ružinov
40 €
1 2 13