Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Vodovodné batérie

Vodovodná batéria - termostatická GROHMIX G3/4"
Ponúkam na predaj viac kusov centrálnej termostatickej batérie GROHE, typ Grohmix G 3/4" pre podomietkovú montáž (zabudovanie do steny). Batéria sa skladá z podomietkového tela a montážneho setu (kryt + rukoväť termostatu) - cena kompletu je 90,- EUR/ks. Batéria sa používa na centrálnu reguláciu teploty vody do kúpeľní, spoločných spŕch a iných odberných miest teplej vody. Termostat má tepelnú poistku do 38°C. K batérii je podrobný návod na montáž a údržbu v nemčine. Výrobky sú nepoužité v originálnom balení. Batéria dokáže ušetriť až 80% teplej a celkovej spotreby vody. Rýchla návratnosť nákladov!
Myjava
90 €
Vodovodná batéria - termostická Automatic 2000
Ponúkam na predaj viac kusov termostatickej batérie GROHE, typ Automatic 2000 G 1/2" pre podomietkovú montáž (zabudovanie do steny pod obkladačky). Batéria sa skladá z podomietkového tela a montážneho setu (kryt + ovládacie rukoväte) - cena kompletu 60,- EUR/ks. K batérii je možné pripojiť sprchu, výtok do umývadla, napúšťanie do vane a podobne. Súčasťou batérie je uzatvárací ventil a termostat s tepelnou poistkou do 38°C. K batérii je podrobný originálny návod na montáž a údržbu v nemčine. Výrobky sú nepoužité v originálnom balení. Batéria dokáže ušetriť až 80% teplej a celkovej spotreby vody. Rýchla návratnosť nákladov!
Myjava
60 €
Sprcha bezdotyková s termostatickou batériou
Ponúkam na predaj viac kusov bezdotykových spŕch s termostatickou batériou pre podomietkovú montáž (zabudovanie do steny pod obkladačky). Vhodné pre spoločné, ale aj individuálne sprchy a podobne. Zariadenie sa skladá zo zdrojovej jednotky 220V/24V/50Hz/50VA (na 1 zdroj je možné pripojiť až 3 sprchy) - cena zdroja 20,- EUR/ks, z hlavovej sprchy (možnosť použiť aj iné hlavové sprchy) a z podomietkovej skrinky s vodovodnou armatúrou pre pripojenie k vodovodu (umožňuje výmenu a opravu dielov bez odstavenia vody - uzáver + elektromagnetický ventil 24V=) a nerezového krytu s elektronikou (infračervený systém), cena 50,- EUR/ks. K zariadeniu je možné pripojiť buď pod každú sprchu termostatickú podomietkovú batériu GROHE Automatic 2000 G 1/2" (cena za podomietkové telo + set (kryt + ovládacie rukoväte) je 60,- EUR/ks)), alebo na centrálnu termostatickú podomietkovú batériu pre viac spŕch GROHE, typ Grohmix G 3/4"(cena za podomietkové telo + set (kryt + ovládacia rukovät) je 90,- EUR/ks)). K zariadeniu je podrobný návod na montáž a obsluhu.Zariadenie dokáže ušetriť až 80% teplej a celkovej spotreby vody. Rýchla návratnosť nákladov!
Myjava
130 €
Splachovač pisoárov bezdotykový
Ponúkam na predaj viac kusov bezdotykových pisoárových splachovačov pre podomietkovú montáž (zabudovanie do steny pod obkladačky). Vhodné pre reštaurácie, športoviská, verejné budovy a podobne. Zariadenie sa skladá zo zdrojovej jednotky 220V/24V/50Hz/50VA (na 1 zdroj je možné pripojiť až 3 splachovače) - cena zdroja 20,- EUR/ks, z podomietkovej skrinky s vodovodnou armatúrou pre pripojenie k vodovodu (umožňuje výmenu a opravu dielov bez odstavenia vody - uzáver + elektromagnetický ventil 24V=) a nerezového krytu s elektronikou (infračervený systém), cena 40,- EUR za 1 skrinku a kryt s elektronikou. K zariadeniu je podrobný návod na montáž a obsluhu. Výrobky sú nepoužité v originálnom balení.Zariadenie dokáže ušetriť až 80% celkovej spotreby vody. Rýchla návratnosť nákladov a výrazné zvýšenie hygieny!
Myjava
60 €
kolená na batériu
č. produktu 7101830205 Kolená na batériu vyrobené z kvalitného materiálu.
Jablonka
25 €
Umyvadlová batéria Retro
č. produktu 7334632673 Batéria má malú veľkosť, ktorá dokonale zapadá do väčšiny umývadiel a kuchynských výleviek.Je to najnovší model, je vyrobená z kvalitného materialu mosadze.
Jablonka
85 €
sprchovacia vaňová batéria RETRO
č. produktu 7909017837 Sprchovacia vaňová batéria Retro Style sú kombináciou klasického štýlu a moderného dizajnu. Vrelo odporúčam
Jablonka
149 €
vaňová batéria
č. produktu 7187400231 Vaňová batéria - vyrobená z kvalitného materialu - mosadze. Je to model 2019
Jablonka
59 €
batéria čierna páková RETRO
č. produktu 7434981551 Batéria čierna je vyrobená z mosadze v čiernej farbe, je dokonalým prvkom pre kúpeľne v retro štýle, perfektne zapadá do keramických umývadiel.
Jablonka
89 €
batéria SAVON MIA
č. produktu 7713360179 SAVON MIA umývadlová batéria je vyrobená z kvalitného materiálu - mosadze. Moderný dizajn vám poskytne jedinečný vzhľad každej kúpeľne.
Jablonka
64 €
Batéria na okamžíty ohrev vody
Prísun horúcej vody na každom mieste. Jednoduchá montáž a manipulácia. Šetrí vodu a energie, nízka spotreba. Napätie 220-240 V/50Hz, 3kW, prívodná šnúra 140 cm. Materiál plast, kov. Ohrev s regulácou do 60 C - voda sa ohreje za 5 sec. Prevádzkový tlak 0,04-05 MPA. Batéria je vybavená s automatickým vypínčom a preto nie je potrebné zapájáť a odpájať napájací kábel. Balenie obsahuje: batériu s LCD displayom a kohútik. Veľkosť ca. 7 cm x 21 cm. Posielam aj na dobierku.
Dunajská Streda
25 €
Predám sifón LILLVIKEN z IKEI
Predám nepoužitý a kompletný sifón LILLVIKEN z IKEI. Dôvod predaja je, že sme použili iný.
Kremnica
5 €
HANSA sprchová batéria
Predám zánovnú HANSA sprchovú batériu, používanú len asi 4 mesiace, lebo kúpeľňa bola zrenovovaná a bola osadená iná batéria. Podľa potreby vám viem pridať aj veľkú hlavicu na dažďovú sprchu len za EUR 10.-. Všetky diely sú v bezchybnom a čistom stave. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujeme garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet.
Bratislava II - Ružinov
30 €
Sprcha bezdotyková
Ponúkam na predaj viac kusov spŕch s bezdotykovým ovládaním pre podomietkovú montáž (zabudovanie do steny pod obkladačky). Vhodné pre spoločné, ale aj individuálne sprchy a podobne. Zariadenie sa skladá zo zdrojovej jednotky 220V/24V/50Hz/50VA (na 1 zdroj je možné pripojiť až 3 sprchy) - cena zdroja 20,-EUR/ks, z hlavovej sprchy (možnosť použiť aj iné hlavové sprchy) a z podomietkovej skrinky s vodovodnou armatúrou pre pripojenie k vodovodu (umožňuje výmenu a opravu dielov bez odstavenia vody - uzáver + elektromagnetický ventil 24V=) a nerezového krytu s elektronikou (infračervený systém), cena 50,- EUR/ks. K zariadeniu je možné pripojiť rôzne sprchové batérie, napr. jednopákovú alebo termostatickú podomietkovú batériu. K zariadeniu je podrobný návod na montáž a obsluhu. Výrobky sú nepoužité v originálnom balení. Zariadenie dokáže ušetriť až 80% teplej a celkovej spotreby vody. Rýchla návratnosť nákladov!
Myjava
70 €
Umyvadlova bateria
Predám novú umyvadlovu vodovodnu bateriu s uzaverom vypuste, prevedenie chrom vratane pripojovacich hadic a montazneho materialu.
Kraľovany
10 €
Predám umývadlové batérie CASSAI granit biely
Predám jednopákové umývadlové Cassai batérie granit biele. Mám dva kusy. Sú nové, zabalené, neboli použité. Pôvodná cena bola 82,99€/ks. Batéria je vybavená pripojovacími hadicami, ktoré zodpovedajú aktuálnej legislatíve pre pitnú vodu. Táto dizajnovo pekná batéria je vhodná pre montáž na umývadlo. Rozmery a hmotnosť: Hmotnosť: 1,45 kg Výška: 17,4 cm Šírka: 5,1 cm Dĺžka: 26,0 cm Kus predám za 40€, ak vezmete obe tak kus za 30€.
Bratislava
40 €
Jednopakova bateria CAVONE
Predám Jednopákovú umývadlovú batériu Cavone pochrómovaná s funkciou senzoru. Senzor zaisťuje úsporu vody tým, že optimalizuje dobu prietoku vody. Okrem toho umožňuje bezdotykové ovládanie, čím zaisťuje vysokú hygienickú úroveň. Okrem zmiešavacej trysky Neoperl je táto umývadlová batéria osadená osvedčenou značkovou kartušou a pripojovacími hadicami v súlade s aktuálnou legislatívou pre pitnú vodu. Batéria je nová, zabalená a nepoužitá. Pôvodná cena 82,99€. Predám za 40€ Rozmery a hmotnosť: Hmotnosť: 1,56 kg Výška: 18,7 cm Šírka: 6,0 cm Dĺžka: 16,2 cm
Bratislava
40 €
Usmerňovač vody, nový
Predám nový, zabalený usmerňovač vody, dĺžka 10 cm. Materiál: plast + guma K dispozícii 9 ks, 1 ks za 1,80 €, množtevná zľava pri odbere 3 a viac ks 1,60 €/ks
Banská Bystrica
1,60 €
Drezová batéria
Drezová batéria EM.2106.A Samplus otočný výtok 225 mm kartuša 35 mm povrchová úprava chróm foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
26 €