349 inzerátov
Svetelná reklama LED panel 200x40cm NOVÁ
NOVÝ VEĽKÝ atraktívny svetelný programovateľný panel s červenými LED na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu..textu. Rozmery: 200 x 40 x 9cm. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám a pod. Výška veľkého písmena až 28cm. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty - animácie, dvojriadkove zobrazovanie – text sa dá rozdeliť do 2 riadkov alebo na ľavú a pravú časť podľa potreby. Napr. v jednom okamihu na LED panely beží jednoriadkový text v plnej veľkosti 28cm, v druhom okamihu na LED panely bežia dva texty a každý riadok môže mať: inú rýchlosť nezávisle od seba, typ písma alebo rôzne svetelné efekty. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC, veľké a malé písmená s diakritikou, aktuálny dátum aj čas. Priemerna spotreba: 80W, váha: 11kg. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Vhodný aj na vonkajšie použitie. S dokladom+záruka. Panel s bielymi LED cena: 550 EUR Dobierka: 15 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, červenom, zelenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch.
Veľké Kapušany
500 €
3farebná svetelná LED reklama na bežiaci text NOVÁ
NOVÁ atraktívna 3-farebná svetelná reklama - programovateľný LED panel na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu. Rozmery: 105 x 40 x 9cm. Priťahuje pohľady aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám a pod. Výška veľkého písmena až 30cm. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty - animácie, dvojriadkove zobrazovanie – text sa dá rozdeliť do 2 riadkov alebo na ľavú a pravú časť podľa potreby. Napr. v jednom okamihu na LED panely beží jednoriadkový text v plnej veľkosti 30cm, v druhom okamihu na LED panely bežia dva texty a každý riadok môže mať: inú rýchlosť nezávisle od seba, typ písma alebo rôzne svetelné efekty. Texty sa môžu archivovať a opäť nahrať. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC, veľké a malé písmená s diakritikou, aktuálny dátum aj čas. Priemerna spotreba: 40W, váha: 8kg. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Panel je vodeodolný, vhodný aj pre vonkajšie použitie. NOVÝ s dokladom + ZÁRUKA! Dobierka: 10 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, červenom, zelenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB - 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch.
Veľké Kapušany
350 €
NOVÁ svetelná LED reklama panel 7-farebný 135x40cm
N O V Ý atraktívny svetelný programovateľný LED panel na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu.. Výber zo 7 farieb – červená, purpurová, zelená, biela, tmavomodrá, svetlomodrá, žltá. Ľubovoľne farebne sa dá nastaviť samostatne každé písmeno alebo slovo alebo celé vety. Pre lepšie zvýraznenie súčasne sa ľubovoľne farebne dá nastaviť aj pozadie. Napr. na bielom pozadí beží tmavomodrý text. Rozmery: 135 x 39 x 9cm. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám, aktuálny dátum, čas a pod. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty – animácie. Panel sa dá nastaviť – rozdeliť na výšku: pre 2-riadkove zobrazovanie – text sa rozdelí do 2 riadkov, aby zobrazoval naraz 2 riadky s rozdielnym textom a každý text môže mať: inú rýchlosť, typ písma alebo rôzne svetelné efekty: napr. v hornom riadku je stojací text-bez efektov a v dolnom riadku sa zobrazuje bežiaci text alebo text s efektami. Panel sa dá aj nastaviť – rozdeliť na šírku: ľavú a pravú časť - takisto s rozdielnym zobrazovaním. Nastavenie intenzity svietenia LED. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC veľké a malé písmená s diakritikou. Priemerna spotreba: 60W, váha: 10kg. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Vhodný aj na vonkajšie použitie. Nový s dokladom + záruka. Dobierka: 12 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, zelenom, červenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch podľa požiadaviek.
Veľké Kapušany
550 €
2 lístky na MS v hokeji FINÁLE, sedadlá vedľa seba
Predám 2 lístky na finále MS v hokeji, výborná pozícia s dobrým výhľadom, sedadlá vedľa seba. Sektor B1, rad 24, sedadlo 6L a 7L. Cena za kus 800€.
Zvolen
800 €
Balony cisla 70-75cm
zlate aj strieborne balony, cisla vysoke 70-75cm v ponuke za 3€/kus. Daju sa lahko nafukat ustami pomocou slamky a tak isto aj zasa sfuknut a odlozit na dalsie pouzitie.
Žilina
3 €
Drevene srdiecka a gombiky rozne druhy
ponukam siroky vyber roznych drevenych gombikov a inych tvarov z dreva, pri zaujme poslem celu aktualnu ponuku aj s cenami obratom do mailu, nedaju sa mi do inzeratu vlozit fotky s popisom.
Žilina
3 €
Rekvizity 31ks a 58ks na zabavne fotenie
predam rekvizity do fotokutika, balenie 31ks za 6€ a balenie 58ks za 9€. su skvele na zabavne fotenie na svadbach, oslavach ci inych party. sady su nove, obsahuju palicky aj lepiacu sadu. skladom, odosielam ihned. Pozri aj ostatne moje inzeraty, ponukam rozne svadobne a spolocenske doplnky
Žilina
6 €
7 farebná svetelná LED reklama - panel 135cm NOVÝ
Atraktívny svetelný programovateľný LED panel na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu.. Výber zo 7 farieb – červená, purpurová, zelená, biela, tmavomodrá, svetlomodrá, žltá. Ľubovoľne farebne sa dá nastaviť samostatne každé písmeno alebo slovo alebo celé vety. Pre lepšie zvýraznenie súčasne sa ľubovoľne farebne dá nastaviť aj pozadie. Napr. na bielom pozadí beží tmavomodrý text. Rozmery: 135 x 39 x 9cm. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám, aktuálny dátum, čas a pod. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty – animácie. Panel sa dá nastaviť – rozdeliť na výšku: pre 2-riadkove zobrazovanie – text sa rozdelí do 2 riadkov, aby zobrazoval naraz 2 riadky s rozdielnym textom a každý text môže mať: inú rýchlosť, typ písma alebo rôzne svetelné efekty: napr. v hornom riadku je stojací text-bez efektov a v dolnom riadku sa zobrazuje bežiaci text alebo text s efektami. Panel sa dá aj nastaviť – rozdeliť na šírku: ľavú a pravú časť - takisto s rozdielnym zobrazovaním. Nastavenie intenzity svietenia LED. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC veľké a malé písmená s diakritikou. Priemerna spotreba: 60W, váha: 10kg. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Vhodný aj na vonkajšie použitie. Nový s dokladom + záruka. Dobierka: 12 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, zelenom, červenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch podľa požiadaviek.
Veľké Kapušany
550 €
Dekoračná farby meniaca plexi trubica NOVÁ
LED diódová blikajúca a farby meniaca plexi trubica vhodná ako dekorácia pre diskotéky, nočné kluby, bary, reštaurácie, kaviarne, herne, domáce párty, záhradky a pod. Dĺžka 1m, šírka 5cm, možno spájať aj viac trubíc za sebou. Balenie obsahuje aj 2ks plastové držiaky. Cena je za 1ks. Dobierka: 6 EUR. Prikladám aj videoukážku !!!
Veľké Kapušany
18 €
Predam listky stvrtfinale v KE CAN-SUI a FIN-SWE
Predam vstupenky na stvrtfinale CAN-SUI v KE o 16:15 sektorB15,rad10,seat12, a sektor B35,rad2,miesto 10 a 11. Vsetko su super miesta rovno v strede. Predam 2 vstupenky na FIN-SWE tie iste miesta. Cena 120€ kus, predam aj jednotivo. I will sell tickets for CAN-SUI in Kosice at 16:15 sectorB15, rad10, seat12, and sector B35, row2, seat 10 and 11. Super places are right in the middle. I sell tickets to FIN-SWE for same places. I will sned for original price 100 € piece. Great places. Myydä lippua CAN-SUI: lle Kosice: ssä klo 16:15 sektoriB15, rivi10, istuin12 ja sektori B35, rivi2, istuin10 ja 11. Molemmat ovat hienoja paikkoja keskellä. Myyn lippua FIN-SWE-sitoviin paikkoihin. Hinta 100 € kappale, myydään myös. I can speak english
Košice
70 €
Teleskopický obušok Fox 26 (64cm)
Predám Teleskopický obušok Fox 26 nový kvalitný ( teleskop) teleskopický obušok fox 26" ( 64cm) dĺžka zatvorený 24 cm dĺžka otvorený 64 cm Protišmyková penová rukovať. balenie obsahuje aj nylonové púzdro ktoré sa dá povesiť na opasok. Po dohode možná aj pošlem +poštoné Všetko je komplet ako na fotkách. Kontaktovať ma na MAIL! Na sms nereagujem.
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
Predám kartónové krabice - Stupava
Predám väčšie pevné kartónové krabice. Krabice sú 1 x použité, čisté. Viac rozmerov, napr. výška 40cm x dĺžka 75cm x šírka 53cm, 55x66x43cm a iné. K dispozícii cca 50ks. Cena za 1ks - 1€.
Stupava
1 €
Púder na ošetrovanie oblečenia z gumy a latexu
Ponúkam na predaj púder (prášok) na ošetrovanie a skladovanie oblečenia a doplnkov z gumy a latexu (masky,rukavice,overaly,catsuity,ponožky,čiap ky atď..) Púder zabráni aby sa oblečenie po vypraní zlepilo a tým aj poškodilo. Cena je za 100g balenie. Ceny v sexshopoch sú 2x vyššie :(( Môžem poslať aj na dobierku. P O Z R I A J M O J E Ď A L Š I E I N Z E R A T Y
Prešov
5 €
PREDÁM PUZZLE --- 500 ks --- LACNO
Predám puzzle - 500 ks Puzzle je len poskladané, NIE JE prilepené, ani zarámované, nechýba ani jeden dielik (viď foto) Pôvodná cena jedného puzzle bola 6.99, 1 puzzle predám za 3 eurá Predám spolu alebo osobitne, posielam aj na dobierku. Prosím kontaktovať ma na mail, číslo je neplatné. Prosím pozrite si aj ďalšie moje inzeráty. Ďakujem
Vranov nad Topľou
3 €
zelený, prútený košík
Predám tento zelený ,prútený košík na ovocie, zeleninu, huby.... cena: 15,- eur
Bratislava II - Ružinov
15 €
Neodýmový magnet 250 kg obojstranný magnet fishing
redám čisto novy, nepoužitý neodymový magnet. Rozmer 67x28 mm. Magnet pre lovcov pokladov 2x250 kg s dvoma aktívnymi stranami. Oko je možné zaskrutkovať z boku aj zhora. Odtrhová sila 150 - 250kg. Magnet s okom určený na hľadanie pokladov pod vodou. Magnet má vnútorný závit s dĺžkou 15 mm, na ktorom je naskrutkované oceľové oko na uviazanie lana. Oko sa dá v prípade potreby oddeliť. Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Pri ideálnych podmienkach dokáže uniesť 160-kilogramový oceľový predmet. Uvádzaná sila magnetov je meraná pri ideálnych podmienkach kolmo na plochu magnetu. Zhrdzavený predmet nepravidelného tvaru ťahaný šikmo si vyžaduje magnet s väčšou magnetickou silou, treba preto pri výbere počítať s veľkou rezervou. Magnety pre magnet fishing sa skladajú zo silného neodýmového magnetu a oceľového obalu, ktorý prispieva k celkovej magnetickej sile a chráni magnet pred poškodením. POŠTOVNÉ: 2,30€ Doporučený list- doručenie do 2 dní 3,50€ Doporučený list - prvá trieda - doručenie nasledujúci deň Dobierka je + 1€ k cene poštovného
Liptovská Štiavnica
24 €
Neodýmový magnet 300 kg obojstranný magnet fishing
Predám čisto novy, nepoužitý neodymový magnet. Rozmer 75x28mm. Magnet pre lovcov pokladov 2x300 kg s dvoma aktívnymi stranami. Oko je možné zaskrutkovať z boku aj zhora. Odtrhová sila 200 - 300kg. Magnet s okom určený na hľadanie pokladov pod vodou. Magnet má vnútorný závit s dĺžkou 15 mm, na ktorom je naskrutkované oceľové oko na uviazanie lana. Oko sa dá v prípade potreby oddeliť. Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Uvádzaná sila magnetov je meraná pri ideálnych podmienkach kolmo na plochu magnetu. Zhrdzavený predmet nepravidelného tvaru ťahaný šikmo si vyžaduje magnet s väčšou magnetickou silou, treba preto pri výbere počítať s veľkou rezervou. Magnety pre magnet fishing sa skladajú zo silného neodýmového magnetu a oceľového obalu, ktorý prispieva k celkovej magnetickej sile a chráni magnet pred poškodením. POŠTOVNÉ: 2,50€ Balík na poštu - doručenie do 2 dní 3,30€ Doporučený list - doručenie do 2 dní 3,50€ Doporučený list - prvá trieda - doručenie nasledujúci deň Dobierka je + 1€ k cene poštovného
Liptovská Štiavnica
28 €
Neodýmový magnet 500 kg obojstranný magnet fishing
Predám čisto novy, nepoužitý neodymový magnet. Rozmer 97x40mm. Magnet pre lovcov pokladov 2x500 kg s dvoma aktívnymi stranami. Oko je možné zaskrutkovať z boku aj zhora. Odtrhová sila 300 - 500kg. Magnet s okom určený na hľadanie pokladov pod vodou. Magnet má vnútorný závit s dĺžkou 15 mm, na ktorom je naskrutkované oceľové oko na uviazanie lana. Oko sa dá v prípade potreby oddeliť. Magnet je vhodný na hľadanie skrytých kovových pokladov pod vodou, vytiahnutie spadnutého náradia z kanála, triedenie odpadu alebo vyčistenie fontány od nánosu mincí. Uvádzaná sila magnetov je meraná pri ideálnych podmienkach kolmo na plochu magnetu. Zhrdzavený predmet nepravidelného tvaru ťahaný šikmo si vyžaduje magnet s väčšou magnetickou silou, treba preto pri výbere počítať s veľkou rezervou. Magnety pre magnet fishing sa skladajú zo silného neodýmového magnetu a oceľového obalu, ktorý prispieva k celkovej magnetickej sile a chráni magnet pred poškodením. POŠTOVNÉ: 2,50€ Balík na poštu - doručenie do 2 dní 3,70€ Balík na adresu - doručenie do 2 dní 5,15€ Express kuriér na poštu - doručenie na druhý deň 6,80€ Express kuriér na adresu - doručenie na druhý deň Dobierka je + 1€ k cene poštovného
Liptovská Štiavnica
47 €
dreveny maliarsky stojan
Predam protišmykovu skladaciu zinenku. Cena 25€, odber BA lebo poštou.
Bratislava IV - Karlova Ves
25 €
Pokrový kufrík
Predám pokrový kufrík, nepoužívaný.
Prešov
10 €
1 2 18