899 inzerátov
predám kufríkový písací stroj
Predám kufríkový písací stroj v bezvadnom stave.
Bratislava II - Ružinov
47 €
Predám nový nerozbaleny iqos
Predám nový nerozbaleny iqos za 45€. Viem zaslať aj na dobierku. Prosím kontaktovať telefonicky.
Trenčín
45 €
Betónový plot - zabezpečte si svoje súkromie
Predaj betónových plotov od certifikovaného slovenského výrobcu.Výroba,dovoz,vykládka hydraulickou rukou,montáž na kľúč.Šedé,pieskovcové a antracitové prevedenie(prímes priamo v betóne) Bezplatné poradenstvo a zameranie priamo u vás doma.
Medzilaborce
dohodou
cigareta IQOS. mám 2ks
cigareta I.Q.O.S. mám 2ks nepoužívané 30 € za kus Pošlem aj poštou
Galanta
30 €
IQOS 2,4 nový nerozbaleny
Predám I.Q.O.S 2.4 nový nerozbaleny , mám 2 ks, biely a tmavý. Záruka 2 roky. Viac info Telefonicky. Osobný odber BA, v rámci BA viem priniesť.
Bratislava II - Vrakuňa
32 €
Námorný kontajner
Predávame a prenajímame nové a použité skladové/námorné kontajnery, dĺžka 6m a 12m. Možné využitie ako sklad obilia, poľnohospodárskej techniky, strojov, náhradných dielov, archív, dielňa, garáž, sklad tovaru, náradia, nábytku, materiálu, balených a nebalených tekutín, sušička reziva, ako modul na zabudovanie technológie, meteostanice, ako sklad na stavbu, prepravný obal a pod. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
1 550 €
Poškodený kontajner
Predaj a prenájom ISO nových, použitých a poškodených skladových / námorných kontajnerov. Odber možný ihneď, región Bratislava, Žilina a Košice, podľa stavu zásob. Zabezpečíme aj vydodanie k zákazníkovi. Vystavíme faktúru. Cena je uvedená bez DPH.
Bratislava II - Ružinov
1 400 €
Predám Fotorekvizity
Predám fotorekvizity a starožitnosti od 1€ do 25€ Iba osobný odber v Banskej Bystrici Rôzne druhy rekvizít okrem priložených fotografií.
Banská Bystrica
1 €
MARHULE NA KVAS
Prijímam objednávky na marhule na kvas. Voňavé, sladké cena 0,7€/kg. Dovoz možný - dohoda. Možnosť založenia kvasu, viem zabezpečiť aj vypálenie marhuľovice.
Prievidza
0,70 €
Lodné kontajnery 40´HC a 20´DC
Na predaj lodné používané (aj nové) lodné kontajnery 40´HC a 20´DC - kategória skladovanie. Suché, vodotesné, bez dier, s funkčným uzamykaním a nepoškodenou podlahou. Dostupné v Žiline, Košiciach a Bratislave. Preprava kontajnerov po SR - zabezpečíme, FA samozrejmosť. Ceny od 1 620€ bez DPH Viac info telefonicky, alebo e-mailom.
Žilina
1 620 €
Hasičak minibar
Vyrábame Bar na mieru pre každého chlapa. Jedna sa o bar z hasiaceho prístroja. Možnosť výplne je fľaša, dutnik, ploskacka, pohárik..... Podľa vlastného výberu.
Bretejovce
dohodou
Predám použité kovové palety bedne typu MARS
Predám použité kovové palety bedne typu MARS -vo dobrom stave -800x600x600 mm -750 kg 7 vrstev -farba zelená -256 kusov/t.j.1x LKW/ -doprava dohodou -na faktúru -mame cca 400 ks -aktualne od 01/07
Pôtor
30 €
Používaný kontajner
Predávam a prenajímam námorné kontajnery, používané, nové, zánovné, aj poškodené. Odber ihneď, na faktúru. Naloženie, dovoz a vyloženie zabezpečím v rámci celého Slovenska, za úhradu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Lodné kontajnery
Vypredávame námorné kontajnery 20´DC, 40´DC, 40´HC, 45´HC PW. Odber ihneď, z BA, veľa kusov k dispozícii, všetky dĺžky - 6m, 12m, 13,7m. Máme nové, zánovné, používané aj poškodené kontajnery. Naloženie, dovoz a vyloženie naceníme a zrealizujeme.
Bratislava II - Ružinov
1 400 €
Poškodené kontajnery
Lacné poškodené kontajnery 20´DC, 40´DC, 40´HC, 45´HC PW v ponuke, ihneď, nenáročná oprava. Odber je z BA, okamžite k dispozícii. Viac foto a ponuku môžeme doposlať aj do e-mailu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Darujem stavebnú suť
Darujem ZA ODVOZ čistý stavebný odpad( suť z obkladu, betónu a omietky). Jedná sa o cca 1000-1500 kg(asi dva prívesné vozíky). Zbehy, cca 8 km od Nitry.
Zbehy
zadarmo
Športové Tipy na stávkovanie
Ponúkame tipy na stávkovanie. Sme stávkové poradenstvo, za ktorým stojí komplexný tím ktorí má niekoľkoročné skúsenosti so stávkovaním. Našim klientom každý deň poskytujeme tie najlepšie tipy na stávkovanie. Ku každému poskytnutému tipu sa viaže starostlivá a dôkladná analýza, vrátane zhodnotenia všetkých okolností danej športovej udalosti pre čo najvyššie možné výhry na dennej báze. Aj preto si môžeme dovoliť poskytnúť každému novému klientovi 30 dennú garanciu spokojnosti! Naš názov sa viaže aj s dlhoročnou stávkovou kanceláriou Tipsport, na trhu v zahraničí sme už 17 rokov na slovensku iba par rokov, so stálym zdrojom prebývame všetky stavkove kancelárie :) Naša spoločnosť sa zaoberá poradenskou činnosťou v oblasti tipovania športových výsledkov. Vďaka mnohým nadobudnutým skúsenostiam, kontaktom a informáciám získavame nadhľad vo veciach, ktoré v zápasoch naozaj rozhodujú a vďaka tomu Vám každý deň prinášame servis na maximálnej možnej úrovni. Každý tip prechádza dôkladnou analýzou, kde zohľadňujeme všetky dostupné atribúty a skúmame všetky aspekty, ktoré môžu rozhodovať výsledky zápasov. Informácie ktoré získavame od ľudí nám pomáhajú zvýšiť percento úspešnosti našich stávok. Ako sme už spomenuli, disponujeme kontaktami na ľudí so znalosťami s oblasti. Dovolíme si tvrdiť, že kontakty ktorými disponujeme sú našou hlavnou zbraňou v boji proti stávkovým kanceláriám. Taktiež veľmi dôležitým aspektom v tipovaní je výška stávky. Preto každému členovi individuálne nastavíme na mieru stávkový plán, vďaka ktorému minimalizujeme prípadnú stratu a navýšime percento možného zisku.
Bratislava I - Staré Mesto
dohodou
22 dielna porcelanova tanierova sada
Predam 22 dielnu porcelanovu tanierovu sada. Nova nepouzita. Bol to nevhodny darcek. Na cene sa vieme dohodnut
Bratislava III - Nové Mesto
100 €
Elektronicke cigarety
Predam elektronicke cigarety aramax power+ tesla punk 86w + atomizer pharaon rta +sada cievok a vata k tomu +dve baterky+ puzdro na jednu baterku + nabijačka na dve baterky + liquid + všetko čo bolo v baleniach k ecigaretam. Iba email na telefonat ani SMS neodpovedam. Fajčil som to do kopi asi mesiac dvovod predaja už sa tym nezaoberam.
Hriňová
dohodou
Palivové drevo tvrdé suché
Predám tvrdé /buk,dub,hrab/ suché palivové drevo nakálané na 33 cm.klátiky v klietkach 1x1x1,7 m. Vhodné na okamžité kurenie-PIZZERIA,ako aj predzasoba na zimu. Možný osobný odber,dovoz. Príjmám preodbjednávky na zimnú vykurovaciu sezonu.
Zvolen
113 €
1 2 45