552 inzerátov
Kúpim lúpané vlašské orechy
Kúpim lúpaní vlašské orechy. Musia byt uplne suche, chutne, prevzane polovicky. Nesmu byt tmave. Cena podla mnozstva poloviciek od 4€ do 4,5€ za kg. Mam zaujem o kupu okolo 50kg. Iba PRESOV Kontaktujte ma na telefonne cislo alebo email.
Prešov
4,50 €
Predaj priesady sadenice planty chilli papriky par
Ponúkame na predaj domáce pestované sadenice / priesady / planty – možné k odberu od 20. apríla, do konca mája : len osobný odber Ivanka pri Nitre. CHILLI PAPRIČKY sadenice: JALAPEŇOS = 2eura / 1ks HABANERO Červené / Čokoládová / Oranžová = 3 eur / 1 ks TRINIDAD MORUGA SCORPION = 3 eur / 1 ks BHUT JOLOKIA červená / žltá / biela / čokoládová = 3 eur / 1 ks • Sladkú Papriku SLOVAKIA 10kusov / 10eur. • Sladkú Paprika California Wonder 10 ks / 10eur • Sladkú Papriku dlhú 10 ks / 10eur • Rajčiny / Paradajky rôznych odrôd 10 kusov / 10 eur. - TORNADO - Cherry McDreamy, Tramezzino, Brioso Papričky pestujeme v skleníkoch na záhrade v Ivanke pri Nitre výhradne prírodnou výživou, čím dosahujeme kvalitné plody. Navštívte našu novú internetovú stránku, kde mame všetky druhy papričiek s cenami a objednajte si v internetovom obchode, e-mailom alebo telefonicky / SMS. Možný osobný odber v Ivanke pri Nitre alebo posielame v balíkoch kuriérom GEIS alebo Slovenskou poštou formou dobierky.
Ivanka pri Nitre
1 €
Slané pečivo
Ponúkam slané pečivko na rôzne oslavy, svadby, narorodeniny, alebo len tak pomašktiť si... V ponuke sú slané syrovo cesnakové uzle, oškvarkové pagáčiky, slané tyčinky a slané drobné pečivko... V prípade záujmu píšte... Foto, cenu pošlem...
Prievidza
dohodou
kozlicina
Ponúkam na predaj (rezervaciu) bio mladé 4 mesačné kozľacie mäso. Váha kozľaťa je 18kg. Cena v živého 3€/kg, cena očisteného 4,5€. Treba zavolať a dohodnúť sa na odber. Viac informácií po telefóne. Inzerát platí do zmazania. Môžete volať kedykoľvek.
Chminianska Nová Ves
3 €
Škoricové pečivo
Ponúkam domáce škoricové pečivo. Vhodné na rôzne oslavy a sviatky
Prievidza
dohodou
Línecke pečivo
Ponúkam domáce línecke pečivo. Vhodné na rôzne oslavy a sviatky
Prievidza
dohodou
Kokosové pečivo
Ponúkam domáce kokosové pečivo. Vhodné na rôzne oslavy a sviatky
Prievidza
dohodou
Medvedí cesnak
Predám sadenice medvedieho cesnaku. Do 20 ks - 0,80 eur/ks, do 30 ks - 0,70 eur/ks, do 50 ks -0,60 eur, do 100 ks - 0,40 eur, do 200 ks 0,20 eur, do 500 ks - 0,10 eur. Plus poštovné. Osobne v Rim. Sobote, alebo cestou Lučenec - Zvolen - Žarnovica - Levice - Galanta- Bratislava.
Bakta
dohodou
Vlašské orechy
Predám lúpané vlašské orechy. Cena 6 eúr/kg.
Myjava
6 €
Predám bio jablká vhodné pre deti
Predám jablká bio vhodné na konzum pre deti chutné a šťavnaté K odberu v Martine -Priekope
Martin
1 €
Jazvečia masť
Čistá jazvečia masť. 1dcl/5,50€ (Rimavská Sobota)
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
5,50 €
Atriplex hortensis var. viridis - Loboda záhradná
Ponúkam semeno Lobodu záhradnú alias antikrt (ako špenát)-Atriplex hortensis var. viridis 5€/ 10g Rod Atriplex je bohatý,má viac ako 270 druhov. Značná časť je jedlá a využívaná ako potravina minimálne od strednej doby kamenej ( JZ Slovensko 7 300 pred Kr. – 3 700 pred Kr.) so vznikom polousadlého spôsobu života) na väčšine kontinentov. Poskytuje takmer dvojnásobnú úrodu oproti špenátu.Konzumnou časťou sú listy, ktoré možno upravovať ako špenát. Aj výživnou hodnotou sa veľmi približuje špenátu. Obsahuje však menej kyseliny oxalovej, čo je výhodné zo zdravotného hľadiska. Loboda záhradná je kultúrna odroda našej buriny lobody. Vysiata na plochu dorastá postupne. Ľahko sa vytrháva. Ak sa rozhodí na pripravenú plochu neskoro na jeseň, vzchádza ako prvá, neohrozujú ju mrazíky a pokryje plochu záhona-nedovolí vyrásť inej nevhodnej či agresívnejšej burine. Nemá škodcov a netrpí chorobami. Výskumy uskutočnené v USA ukázali, že obsahuje množstvo bielkovín a vitamínu C. Údajne by mohla poskytnúť obživu miliónom hladujúcich a bola navrhnutá ako súčasť obživy kozmonautov. Sliepky ju milujú. Loboda či stí krv, posilňuje imunitu, často sa pridáva do čajových zmesí. Pochádza zo Strednej Ázie a známa bola už v 6. storočí p.n.l Loboda je dokonale prispôsobená podmienkam v našej krajine. Je imúnna voči väčšine škodcov a chorôb.(Okrem môjho známeho vitariána,ktorý mi ju, ak ho nestrážim, pri každej návšteve obžiera :) ) Nemajú na ňu vplyv nízke teploty. V mrazničke si udržuje neporušenú chuť a nutričné vlastnosti. Atriplex hortensis var. viridis - má zelené listy Atriplex hortensis var. suber - listy sú farebné červeno-fialová Atriplex hortensis var. luteus - žlté listy sú ľahké (menej častá) Sama Lobodu pestujem od 2002r. Je absolútne perfektná, len ju treba ochrániť pred sliepkami, lebo ju vyzobú aj s korienkom. Používam ju: na prívarky, zelené pre sliepky, na ochranu pripravenej pôdy pred burinou, (najskôr hustý výsev, potom mulč), na mulčovanie a udržovanie vlahy. Už môžme siať :) Na konzum odporúčam vysiať veľmi husto na malú plochu (cca 50 x 50) asi o veľkosti dlaždice. Pri zbere vytrháme celé rastlinky aj s koreňom, tak uvoľníme miesto pre ďalšie podlažie. Ušetríme tak vodu aj robotu s odburiňovaním či kyprením, Keď začne drevnatieť, používame iba listy.
Bratislava II - Podunajské Biskupice
5 €
kralovske vlasske orechy
predam lupane kralovske vlasske orechy, velke, chutne z mojej zahradky.
Komjatice
8 €
Predám domáci med priamo od včelára
Predám domáci med priamo od včelára Kvetový: 5,50€ Lesný: 6€ Agátový: 7€ Pri väčšom odbere cena dohodou.
Nitra
5 €
Cukrovinky Pedro
Dobrý deň,mám na predaj rodinné balenia cukroviniek značky Pedro.Cena sa pohybuje od 3,49€-4,39€ za balík 1kg alebo 500g.Pre viac info mi napíšte na email a ja vám pošlem kompletnú ponuku.Pri väčšom odbere v rámci Ke viem doviezť až k vám domov.
Sokoľ
dohodou
Domace vajicka
Predam slepacie domáce vajicka cena 0.13 cent
Levice
1 €
Osivo kukurice
Predám osivo kukurice, od Rapool Slovakia, odroda JUDOKA, FAO 340, 55.000 ks vo vreci, mám 7 vriec, cena 70 €/vrece.
Dunajská Streda
70 €
Medovník, medovníky
Ručne zdobený medovník na 60tku, v ozdobnom balení. Mám nazvyš 1 ks. Rozmer : 20 x 21 cm. CENA: 18€ :) Osobný odber možný v Prešove :)
Prešov
18 €
Zemiaky
Predavam zemiaky konzumné cena za kg 0,28 zemiaky sa predávajú po 25kg baleniach možný aj odvoz pre viac info volajte
Jatov
7 €
orechy
Predám čerstvo nalúpane domáce vlašské orechy dobrej kvality a chuti. Možnosť odberu aj na dobierku.
Bardejov
6 €
1 6 28