CD, DVD, Blu-ray médiá

96 inzerátov
DVD Celá séria Pingu Obsahuje 9 Kusov
DVD Celá séria Pingu Obsahuje 9 Kusov
DVD Pingu Obsahuje 9 kusov
Nitra
9 €
CD-ROM Project 2 Third edition angl. detská hra
CD-ROM Project 2 Third edition angl. detská hra
CD sa nikdy nepoužívalo, preto mi ho bola škoda zahodiť, lebo pracák a učebnicu už používať nemôžem ak by ste chceli vidieť podrobnejšie fotky, stačí ma kontaktovať na gmail PODMIENKY !!! v prípade záujmu o kúpu, prosím vopred poslať peniaze na môj účet, následne pošlem balík s produktom !!! poštovné (závisí od hmotnosti posielaného produktu) sa pripočítava k cene produktu !!! na inzeráte je napísaná suma BEZ prirátania poštovného (napr. 1€ + poštovné = výsledná suma)
Stupava
1 €
Karel Poláček: Bylo nás pět - Audiokniha
Karel Poláček: Bylo nás pět - Audiokniha
My hoši, co spolu chodíme, prožíváme všelijaká dobrodružství... Autor: Karel Poláček Bylo nás pět Edice: Vypravuje: Jan Zadražil Režie: Jitka Škápíková Ilustrace: Tomski&Polanski Obsah: Oblíbené příhody Petra Bajzy i jeho kamarádů Čeňka Jirsáka, Tondy Bejvala, Edy Kemlinka a Pepka Zilvara ve zbrusu nové, vpravdě rošťácké audioknize! Syn majitele koloniálu se smíšeným zbožím na prvorepublikovém maloměstě vypráví o tom, co zažívá se svými čtyřmi kamarády. Mezitím dělá naschvály služce Kristýně (zvané Rampepurda, neboť pochází se vsi Rampuše), dobírá si boubelatého Otakárka Soumara z bohaté, obchodnické rodiny, tropí si legraci ze staromilce pana Fajsta a pokukuje po cukrářovic dceři Evě, za což se mu ostatní kluci smějí. Významnou událostí v Petrově životě je příjezd cirkusu, neboť se musí začít chovat slušně, aby se směl podívat na představení. Pak ale onemocní spálou a během horečnatého blouznění se mu zdá o velkolepé výpravě do Indie. Audiokniha roku 2016: Cena posluchačů Rok vydání: Vydavatelství: OneHotBook Formát: 1 x CD mp3 Délka nahrávky: 7 hodin 40 minut Sleva: 10 % Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
8,96 €
Vsetky pc hry
Vsetky pc hry
Predam vsetky pc hry za 10 eur spolu
Banská Bystrica
2 €
Apple Tv
Apple Tv
Predám čisto nový Apple Tv len skladovaný vo výbornom stave!
Veľká Mača
110 €
DVD/CD player Sony
DVD/CD player Sony
nepoužívaný..................................
Žilina
25 €
Dvd Čarodějovy hodiny
Dvd Čarodějovy hodiny
Predám dvd Čarodějovy hodiny, 1x pozretè, nové. Jazyk český a anglický, titulky slovenské a české. Cena 6€ (pôvodne 12€) + poštovné.
Dunajská Streda
6 €
American Conquest
American Conquest
Anthology-3 hry v jednom.Ako nová.
Žilina-Hliny
4 €
Noc v múzeu 2 DVD
Noc v múzeu 2 DVD
Predám DVD "Noc v múzeu 2" v dobrom stave. Inzerát je aktuálny do zmazania.
Dolný Kubín
4 €
Brbie mix
Brbie mix
v dobrom stave 5 kusov
Spišská Nová Ves
50 €
Ponúkam
Ponúkam
1ks hudobné CD "Silní a nezlomní "- spoločné CD rockových skupín Tublatanka a Citron (Ostrava), najnovšie, r.2018, cena: 8€ + poštovné, 2 DVD Cviky pro posílení svalů pánevního dna, vydalo Hartmann, MOLIMED, ktoré má Slovo odborníka, Prečo je dôležité cvičiť, Cviky a BONUSY. Cena: každé po 6€+poštovné 1 hudobné DVD: Hudobné rozprávky pre tehotenstvo a detstvo. a Magické zvuky pre matku a dieťa......Cena: 6€+ poštovné. Predám aj osobitne každý kus so svojím poštovným. Najlepšie je osobný odber. poštovné. Ak je k Vám dobré vlakové spojenie, pricestujem a osobne donesiem. Po dohovore sa stretneme na žel.stanici a vymeníme si tovar a peniaze. Poštovné sa vtedy ruší.
Banská Bystrica
8 €
Predaj CD/DVD obalov
Predaj CD/DVD obalov
50 ks Krabičiek na CD/DVD typu slim + 3 ks farebne 25 ks Krabiciek na CD/DVD typu normal
Bratislava V - Petržalka
10 €
predám tieto CD + DVD
predám tieto CD + DVD
Predám tieto CD+DVD za 1ks plienok značky lupilu 4 (soft a dry 7-18kg) 1.Leoncavallo Pagliacci 2.Gioacchino Rossini -Ottavio Dantone, Teatro Alla Scala 3.Gaetano Donizetti. Maria Stuarda. Antonino Fogliani.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
POSLEDNÉ 2 BALENIA - TDK DVD+R 4,7GB, 10KS V BAL.
POSLEDNÉ 2 BALENIA - TDK DVD+R 4,7GB, 10KS V BAL.
Predám TDK DVD+R 4,7GB 16x, 10ks slim case, (=10ks slim case - 10 ks v balení). Zostali mi posledné 2 balenia. Cena 1,50€ za balenie. OSOBNÝ ODBER JE MOŽNÝ V MESTÁCH SEREĎ A HLOHOVEC.
Sereď
1,50 €
Diskety HD 3,5 " - rozličných značiek
Diskety HD 3,5 " - rozličných značiek
Predám HD diskety rozličných značiek Maxell, Verbatim,Imation,TDK, BASF, Sentinel, Sony, 3M, Sepi. Velmi zachovalé málo používané. Spolu mám cca. ešte 30 ks. Cena za 1e za 1 ks. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
1 €
CD-čka
CD-čka
Predám tieto CD. Cena za kus 1 €.
Žilina
2 €
Predám gramofónove platne. Cena za všetko 21€.
Predám gramofónove platne. Cena za všetko 21€.
Pozor - jazzové platne, 5 kusov sú už predané. Na fotografiách všetko potrebné. Uprednostňujem osobné prevzatie a predaj všetkého spolu. Cena za všetko 21 €. Na SMS a prezváňanie...
Banská Bystrica
21 €
Predám gramofónove platne.
Predám gramofónove platne.
Pozor - jazzové platne, 5 kusov sú už predané. Na fotografiách všetko potrebné. Uprednostňujem osobné prevzatie a predaj všetkého spolu. Cena za všetko 18 €. Na SMS a prezváňanie nereagujem.
Banská Bystrica
18 €
Arita CD-R Gold 80 minutes /700MB/52x  50 Disc
Arita CD-R Gold 80 minutes /700MB/52x 50 Disc
Arita CD-R 80 Gold 80 minutes / 700MB / 52x 50 Discs TRAXDATA/Arita sortiment CD-R médií ponúka najvyššiu možnú úroveň spoľahlivosti, výkonu a rýchlosti. Naše portfólio raz zapisovateľných a prepisovateľných médií vám umožní ukladať a vychutnať si hudbu, dáta, obrázky a multimediálne súbory kdekoľvek, kedykoľvek znovu a znovu. Ďalšie informácie: SKU: 9017F3RTRA003 Kapacita: 80min / 700 MB. Disc povrch: Color Balenie typ: spindle box Disc / balenie: 50 ks Vysoký výkon CD záznamových médií. Kompatibilný so všetkými drives od 1x až 52x. Cena za 1 cake/50 Discs SUPERIOR QUALITY CD RECORDABLE MEDIA 1x-52x COMPATIBLE Odber je možný osobne. Zaslanie kuriérom pri platbe vopred na účet v cene 4,50 € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks), v cene 5,- € do hmotnosti 20 kg, Zaslanie na dobierku kuriérom v cene 5,50 € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks). V cene 6,50 € do hmotnosti 20 kg. Zaslanie na dobierku Slovenskou poštou zásielka do 2 kg v cene 4,50 €, balíky do 5 kg (100-250 ks)v cene 5,50 €. Prepravné hradí kupujúci.
Nitra
7 €
M-Disc BD-R 25 GB Printable, Životnosť 1000 rokov
M-Disc BD-R 25 GB Printable, Životnosť 1000 rokov
Životnosť 1000 rokov. M-Disc Blu-ray BD-R 25 GB Inkjet White Printable. Originál balenie 25 Cake, predaj aj na ks. Cena je 3,20 € za 1 ks disku. M-Disc DVD-R 4.7 GB Inkjet White Printable. Originál balenie 10 Cake, predaj aj na ks. Cena je 2,20 € za 1 ks disku. Vytesajte svoje dáta do skaly a vydržia večnosť! Samozrejme, že nemusíte brať do ruky dláto a kladivo – stačí, keď sa zoznámite s čerstvou novinkou: potlačiteľné BD, DVD M-DISC so životnosťou 1000 rokov sú tu! Médiá M-DISC sú novým riešením, ako ukladať dáta, bez toho aby ste museli mať strach, že o ne prídete. Ritek predstavuje nový štandard v oblasti digitálneho ukladania. Navrhnutý k zachovaniu a ochrane súborov vyrytím do patentovej vrstvy, ktorá je pevná ako sklala a odolná voči svetlu, teplotám i vlhkosti. To znamená, že pri ukladaní vašich cenných fotografií, hudobných albumov, lekárskych dokumentov alebo iných údajov máte istotu, že sa všetko nachádza na disku, ktorý prečká niekoľko generácii. Dokonca boli testované aj americkým ministerstvom obrany. Sú odolné voči extrémnym svetelným či teplotným podmienkam. Dáta z týchto M-diskov sa nedajú prepísať, vymazať ani ich nepoškodia iné vplyvy. Najväčšou výhodou je, že tieto médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi, môžete tak pristupovať k dátam kedykoľvek a kdekoľvek. A sú potlačiteľné! Máte predstavu ako dlho vydržia vaše dáta na niektorom z dátových nosičov? Pevný disk 1-5 rokov, DVD 3-7 rokov Flash úložisko 5-8 rokov, M-Disc 1000 rokov. For Profesional Use. Pre profesionálne použitie. Made by RiTEK. To najlepšie na trhu. Odber je možný osobne. Zaslanie kuriérom pri platbe vopred na účet v cene 4,50 € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks), v cene 5,- € do hmotnosti 20 kg, Zaslanie kuriérom na dobierku v cene 5,50 € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks). V cene 6,50 € do hmotnosti 20 kg. Zaslanie na dobierku Slovenskou poštou zásielka do 1 kg v cene 4,50 €, balíky do 5 kg v cene 5,50 €. Prepravné hradí kupujúci. Napálim Vaše fotografie a videa na Blu-ray BD-R, alebo DVD-R v cene 0,30 €/ks. Napálim na M-Disc DVD, Blu-ray so životnosťou 1000 rokov v cene 0,50 €/ks.. Cena za napálenie 1 ks M-Discku BD, DVD je 0,50 €. Je potrebné si zakúpiť DVD, BD-R médium. Osobný odber, alebo zaslanie Slovenskou poštou + poštovné.
Nitra
3,20 €
1 2 5