CD, DVD, Blu-ray médiá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie CD, DVD, Blu-ray médiá

Metallica - Hardwired…To Self-Destruct 2-CD
Predám originál dvoj- CD ešte fóliou obalený obal. Dobierka možná.
Nové Zámky
13 €
PC hry
Predám raz nainštalované PC hry. Crashday - 5 € Men of war - 8 € Shogun 2 - 7 € + poštovné.
Hradište pod Vrátnom
20 €
Madarské dvd filmy Hu, Aj
Nové, väčšinou sú vo fólii, niektoré len rozbalené. Madarským dabingom + ang. jazyk Tolvajok - 3 eu Nagy játszma - 3 eu Az örület fészke - 3 eu Koszorúslány - 3 eu Veszett - 3 eu Agyrém - 3 eu Balszerencsémre - 3 eu Isten haragja - 3 eu Kisértés+Gyilkos ösztön - 3 eu Diszdobozos kiadás - a Halál művészete len spolu, ešte vo fólií, nové - 15 eu
Dunajská Streda
3 €
DVD recorder Panasonic
Predám DVD rekorder Panasonic. Pouzívany, funkčny...
Bešeňová
30 €
Crash Bandicoot The Wrath of Cortex
Super stav Funguje aj na xbox 360 Osobne alebo na dobierku +3,50€
Liptovský Mikuláš
25 €
dvd prehravac PUMPKIN
Synchronizované prehrávanie 10,1-palcový prenosný DVD prehrávač s dvojitou obrazovkou, môžete pripojiť hostiteľský DVD prehrávač a podriadený monitor, aby ste mohli prehrávať rovnaký film alebo video. Veľkokapacitná batéria Vstavaná nabíjateľná batéria s kapacitou 2 700 mAh, hlavný monitor podporuje iba 5 hodín pracovného času alebo dva monitory môžu pracovať spolu asi 3 hodiny. Dodáva sa s nástennou nabíjačkou a nabíjačkou do auta.
Levoča
60 €
Diskety 1-balenie 10ks FLOPPY modre SONY MFD-2HD
Predám vintage balenie diskiet FLOPPY modré SONY MFD-2HD 1.44MB made in USA & JAPAN , assembled in Mexico. Boli používané, ale sú znova naformátované a preskúšané.. Fungujú super. Všetky sú modrej farby. Original komponenty made in USA a JAPAN, mám aj iné značky tej doby, napr.Verbatin, BASF etc... inzerát je aktuálny do zmazania - BA III
Bratislava
3 €
Predám tenké CD obaly
Predám prázdne tenké CD obaly, mám ich celkom veľa, čiže v prípade záujmu môžete aj napísať počet. Cena za jeden kus 0,20€, ale v jednom balení musí byť minimálne 10 kusov. K cene treba pripočítať poštovné a celú sumu je nutné uhradiť vopred na účet. Osobný odber je možný v Turzovke alebo v Žiline.
Žilina-Bánová
0,20 €
Nemčina pre najmenších - Jonas v čarovnej záhrade
Predám: Nemčina pre najmenších - Jonas v čarovnej záhrade - PC CD-ROM. Pre deti od 2 do 5 rokov. 16 rôznych aktivít. Spoznávanie farieb, tvarov, tónov, veľkostí, písmen a čísel. Stimuluje kreativitu a pamäť. Miesto osobného predaja: Bratislava. Je však možné aj odoslanie poštou (3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Nemčina pre najmenších - Jonas v cirkuse
Predám: Nemčina pre najmenších - Jonas v cirkuse - PC CD-ROM. Od 2 do 5 rokov. 16 rôznych aktivít. Spoznávanie farieb, tvarov, tónov, veľkostí, písmen a čísel. Stimuluje kreativitu a pamäť. Miesto osobného predaja: Bratislava. Je však možné aj odoslanie poštou (3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Nemčina pre najmenších - Bolek a Lolek - PC CD-ROM
Predám PC CD-ROM - Nemčina pre najmenších - Bolek a Lolek. Od 3 rokov. 32 rôznych hier. 250 nemeckých slov a výrazov. Farebný obrázkový slovníček. Nové slovíčka sú priraďované postupne. Náročnosť je prispôsobovaná veku detí. Všetky pokyny sú zadávané v slovenčine. Programom sprevádza deti Bolek, ktorý im prekladá do slovenčiny všetko, čomu nerozumejú. Ak má dieťa napriek tomu problémy alebo si nevie s niečim rady, môže si kedykoľvek na pomoc zavolať rozprávkovú vílu, ktorá mu so všetkým poradí. K dispozícii je samozrejme aj obrázkový slovníček. Miesto osobného predaja: Bratislava. Je však možné aj odoslanie poštou (3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Seriál Columbo - DVD-čko - Dve epizódy
Predám DVD-čko - Seriál Columbo - Dve epizódy. Epizóda: V nouzi poznáš přítele. Epizóda: Osudné cvičení. DVD-čko je zapečatené. Obraz: 4:3. Zvuk. 2.0 CZ / EN / PL. Titulky: CZ / PL. Miesto osobného predaja: Bratislava. DVD-čko je však možné odoslať aj poštou (DVD-čko 3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Dve epizódy zo seriálu Columbo na jednom DVD-čku
Predám DVD-čko - Seriál Columbo - Dve epizódy. Epizóda: Dobrá pověst nade vše . Epizóda: Labutí píseň. DVD-čko je doposiaľ zapečatené. Obraz: 4:3. Zvuk: 2.0 CZ / EN / PL. Titulky: CZ / PL. Miesto osobného predaja: Bratislava. DVD-čko je však možné odoslať aj poštou (DVD-čko 3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Columbo - DVD-čko - Seriál - Dve epizódy
Predám dve eprizódy zo seriálu Columbo na jednom DVD-čku. Epizóda s názvom Dvojexpozice a epizóda s názvom Vydat nebo zemŕít. DVD-čko je doposiaľ zapečatené. Obraz: 4:3. Zvuk: 2.0 CZ / EN / PL. Titulky: CZ / PL. Miesto osobného predaja: Bratislava. DVD-čko je však možné odoslať aj poštou (DVD-čko 3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
DVD-čko Columbo - Seriál - Dve epizódy
Predám DVD-čko - Columbo - Seriál. Dve epizódy: To je vražda, řeklo portské - Kandidát zločinu. DVD-čko je doposiaľ zapečatené. Obraz: 4:3. Zvuk: 2.0 CZ / EN / PL. Titulky: CZ / PL. Miesto osobného predaja: Bratislava. DVD-čko je však možné odoslať aj poštou (DVD-čko 3 eur plus poštovné).
Bratislava II - Ružinov
3 €
Predám CD prehrávač Grundig GCDP 8000 modrý
Ako nový v pôvodnom balení. Pôvodná cena - 36 €. Osobný odber v Žiline alebo v Turzovke, inak po dohode.
Žilina-Bánová
25 €
Multifunkčný prehávač
Predám prehrávač LUVIANTA 9". Prehráva DVD/CD/MP3. S možnosťou pripojenia na USB s vlastnou SD kartou . Prehrávač má ešte ročnú záruku. Je spoľahlivý a vo výbornom stave. Cena 100€. Pri rýchlom jednaní možná zľava.
Banská Bystrica
ponúknite
DVD dvb prehravac
Predám DVD dvb prehrávač portable malo používaný zbytočne mi leží v skrini niekomu ešte môže urobiť radosť za super cenu 45 € plne funkčný
Brestovany
45 €
UHD 4K
Predám 4 filmy 4K UHD
Žilina
50 €
1 4 5