CD, DVD, Blu-ray médiá

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie CD, DVD, Blu-ray médiá

DVD Celá séria Pingu Obsahuje 9 Kusov
DVD Pingu Obsahuje 9 kusov
Nitra
9 €
CD-ROM Project 2 Third edition angl. detská hra
CD sa nikdy nepoužívalo, preto mi ho bola škoda zahodiť, lebo pracák a učebnicu už používať nemôžem ak by ste chceli vidieť podrobnejšie fotky, stačí ma kontaktovať na gmail PODMIENKY !!! v prípade záujmu o kúpu, prosím vopred poslať peniaze na môj účet, následne pošlem balík s produktom !!! poštovné (závisí od hmotnosti posielaného produktu) sa pripočítava k cene produktu !!! na inzeráte je napísaná suma BEZ prirátania poštovného (napr. 1€ + poštovné = výsledná suma)
Stupava
1 €
Karel Poláček: Bylo nás pět - Audiokniha
My hoši, co spolu chodíme, prožíváme všelijaká dobrodružství... Autor: Karel Poláček Bylo nás pět Edice: Vypravuje: Jan Zadražil Režie: Jitka Škápíková Ilustrace: Tomski&Polanski Obsah: Oblíbené příhody Petra Bajzy i jeho kamarádů Čeňka Jirsáka, Tondy Bejvala, Edy Kemlinka a Pepka Zilvara ve zbrusu nové, vpravdě rošťácké audioknize! Syn majitele koloniálu se smíšeným zbožím na prvorepublikovém maloměstě vypráví o tom, co zažívá se svými čtyřmi kamarády. Mezitím dělá naschvály služce Kristýně (zvané Rampepurda, neboť pochází se vsi Rampuše), dobírá si boubelatého Otakárka Soumara z bohaté, obchodnické rodiny, tropí si legraci ze staromilce pana Fajsta a pokukuje po cukrářovic dceři Evě, za což se mu ostatní kluci smějí. Významnou událostí v Petrově životě je příjezd cirkusu, neboť se musí začít chovat slušně, aby se směl podívat na představení. Pak ale onemocní spálou a během horečnatého blouznění se mu zdá o velkolepé výpravě do Indie. Audiokniha roku 2016: Cena posluchačů Rok vydání: Vydavatelství: OneHotBook Formát: 1 x CD mp3 Délka nahrávky: 7 hodin 40 minut Sleva: 10 % Osobní předání možné po předcházející telefonické domluvě (722 711 226) v Kutné Hoře nebo v Praze, jinak posíláme na dobírku, poštovné a balné 110 Kč. Při objednávce více položek platíte jen jedno poštovné (podle rozměrů a váhy zásilky), které Vám sdělíme e-mailem
Česká republika
8,96 €
Vsetky pc hry
Predam vsetky pc hry za 10 eur spolu
Banská Bystrica
2 €
Apple Tv
Predám čisto nový Apple Tv len skladovaný vo výbornom stave!
Veľká Mača
110 €
DVD/CD player Sony
nepoužívaný..................................
Žilina
25 €
Dvd Čarodějovy hodiny
Predám dvd Čarodějovy hodiny, 1x pozretè, nové. Jazyk český a anglický, titulky slovenské a české. Cena 6€ (pôvodne 12€) + poštovné.
Dunajská Streda
6 €
American Conquest
Anthology-3 hry v jednom.Ako nová.
Žilina-Hliny
4 €
Noc v múzeu 2 DVD
Predám DVD "Noc v múzeu 2" v dobrom stave. Inzerát je aktuálny do zmazania.
Dolný Kubín
4 €
Brbie mix
v dobrom stave 5 kusov
Spišská Nová Ves
50 €
Ponúkam
1ks hudobné CD "Silní a nezlomní "- spoločné CD rockových skupín Tublatanka a Citron (Ostrava), najnovšie, r.2018, cena: 8€ + poštovné, 2 DVD Cviky pro posílení svalů pánevního dna, vydalo Hartmann, MOLIMED, ktoré má Slovo odborníka, Prečo je dôležité cvičiť, Cviky a BONUSY. Cena: každé po 6€+poštovné 1 hudobné DVD: Hudobné rozprávky pre tehotenstvo a detstvo. a Magické zvuky pre matku a dieťa......Cena: 6€+ poštovné. Predám aj osobitne každý kus so svojím poštovným. Najlepšie je osobný odber. poštovné. Ak je k Vám dobré vlakové spojenie, pricestujem a osobne donesiem. Po dohovore sa stretneme na žel.stanici a vymeníme si tovar a peniaze. Poštovné sa vtedy ruší.
Banská Bystrica
8 €
Predaj CD/DVD obalov
50 ks Krabičiek na CD/DVD typu slim + 3 ks farebne 25 ks Krabiciek na CD/DVD typu normal
Bratislava V - Petržalka
10 €
predám tieto CD + DVD
Predám tieto CD+DVD za 1ks plienok značky lupilu 4 (soft a dry 7-18kg) 1.Leoncavallo Pagliacci 2.Gioacchino Rossini -Ottavio Dantone, Teatro Alla Scala 3.Gaetano Donizetti. Maria Stuarda. Antonino Fogliani.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
POSLEDNÉ 2 BALENIA - TDK DVD+R 4,7GB, 10KS V BAL.
Predám TDK DVD+R 4,7GB 16x, 10ks slim case, (=10ks slim case - 10 ks v balení). Zostali mi posledné 2 balenia. Cena 1,50€ za balenie. OSOBNÝ ODBER JE MOŽNÝ V MESTÁCH SEREĎ A HLOHOVEC.
Sereď
1,50 €
Diskety HD 3,5 " - rozličných značiek
Predám HD diskety rozličných značiek Maxell, Verbatim,Imation,TDK, BASF, Sentinel, Sony, 3M, Sepi. Velmi zachovalé málo používané. Spolu mám cca. ešte 30 ks. Cena za 1e za 1 ks. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
1 €
CD-čka
Predám tieto CD. Cena za kus 1 €.
Žilina
2 €
Predám gramofónove platne. Cena za všetko 21€.
Pozor - jazzové platne, 5 kusov sú už predané. Na fotografiách všetko potrebné. Uprednostňujem osobné prevzatie a predaj všetkého spolu. Cena za všetko 21 €. Na SMS a prezváňanie...
Banská Bystrica
21 €
Predám gramofónove platne.
Pozor - jazzové platne, 5 kusov sú už predané. Na fotografiách všetko potrebné. Uprednostňujem osobné prevzatie a predaj všetkého spolu. Cena za všetko 18 €. Na SMS a prezváňanie nereagujem.
Banská Bystrica
18 €
Excellence DVD-R 4.7GB Waterproof Glossy Printable
Excellence series Kvalitatívne najvyššia séria profesionálnych diskových médií Excellence series. Lesklá vode odolná tlač obrázkov profesionálnej fotografickej kvality. RiTEK Média CD-R 80 min. a DVD-R 4.7 GB Inkjet White Waterproof Glossy ponúka najnovší vývoj pre profesionálov i amatérov, ktorí hľadajú vysoko kvalitnú Glossy/Lesklú Waterproof/ vode odolnú potlač v atramentových tlačiarňach. Vode odolné znamená, že si môžete dať Disc pod tečúcou vodu a vytlačený obraz a povrch zostane dobrý. Traxdata RiTEK Médiá Pro Inkjet White Waterproof tlač na plne profesionálnej úrovni. Vysoký vode odolný lesk tlače. Kvalitou farby kontrastuje a reprodukuje skutočne živý lesklý obraz pri tlači fotografickej kvality. Inkjet povrch ponúka všetky funkcie požadujúce profesionálnym užívateľom, vyžadujúcim produkovať jednotné fotografické obrázky a konzistentnú tlač spolu s bezchybnou manipuláciou. Najvyššia excelentná kvalita tlače, TOP trieda A Grade. Originál balenie je v cake boxe po 50 ks. Cena za 1 ks DVD-R 4.7 GB je 0,40 €, V ponuke: Excellence series DVD-R 4.7 GB Hi-Res Waterproof Printable/Vode odolná lesklá tlač Excellence series CD-R 80 min. Diamond Waterproof Printable/ Vode odolná potlač Excellence series CD-R 80 min. Waterproof Printable/ Vode odolná potlač Pre profesionálne použite. Made by RiTEK. To najlepšie na trhu. Odber je možný osobne. Zaslanie kuriérom pri platbe vopred na účet v cene 4,50 € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks), v cene 5,- € do hmotnosti 20 kg, Zaslanie na dobierku kuriérom v cene 6,- € do hmotnosti balíka 10 kg (500 ks). V cene 6,50 € do hmotnosti 20 kg. Zaslanie na dobierku Slovenskou poštou zásielka do 2 kg v cene 4,50 €, balíky do 5 kg v cene 5,50 €. Prepravné hradí kupujúci. TRAXDATA ponúka ucelený rad formátov DVD, BD, CD, USB, SD, SDHC s najvyššou možnou rýchlosťou záznamu. Rýchla rýchlosťou zápisu a spoľahlivosťou produktov umožňuje ukladanie a archiváciu dát s istotou. TRAXDATA má perfektné riešenie pre všetky vaše potreby nahrávania. Výber TRAXDATA znamená, že môžete ukladať a vychutnať si všetky vaše digitálne súbory znovu a znovu. Je to ideálne médium pre masívnu archiváciu, duplikáciu, zálohovanie siete, multimediálne prezentácie a digitálne video / fotografie editáciu. TRAXDATA/Arita pre tlač Média predčí vaše najvyššie očakávania a poskytnete vašej súkromnej tvorbe profesionálny vzhľad.
Nitra
0,40 €