Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Chladiče

15.6" Toshiba Tecra /Intel Core I3 /4GB RAM /320GB
Predam 15.6" plne funkcny, spolahlivy, multimedialny NB Toshiba Tecra A11.. LCD 15.6" LED antireflexny s rozlisenim 1366*768MPx ... Procesor Intel Core I3 M370 2x2.4GHz / Virtualne stvorjadro... RAM Operacna pamat 4GB ... Pevny disk o kapacite 320GB... NB disponuje s grafikou Intel HD... Konektivita cez WIFI, Ethernet ... USB x4, Citacka pamatovych kariet, VGA vystup na externy monitor... DVD mechanika... Bateria je slabsia, na siet funguje bez problemov... Jedna sa o svizny, spolahlivy, multimedialny NB... Prislusenstvo: AC Adapter toshiba, NB pracuje s Licencnym WIN 10 64bit v SK...
Vráble
110 €
Chladič pre Socket A/7/370
Predám chladič pre Socket A(462) / Socket 7 / Socket 370. Rozmery ventilátora sú 80x80mm. Cena: 2€ + poštovné
Bratislava III - Nové Mesto
2 €
EK Water Blocks EK-Supremacy EVO Elite Editio
EK Water Blocks EK-Supremacy EVO Elite Editio
Veľké Kostoľany
20 €
pumpa cerpadlo Alphacool VPP655 + plexi blok
pumpa cerpadlo Alphacool VPP655 + plexi blok
Veľké Kostoľany
30 €
water tank Reservoir -zásobník vody
rozmery 340 x 60 mm ,možnosť podsvietenia 4xLED , na každej strane 4x vývod. dohoda možná
Veľké Kostoľany
20 €
radiator PHOBYA
Phobya G-Changer Xtreme NOVA 1080- 60mm ,vratane 9ks. vetrak ebay. dohoda možná
Veľké Kostoľany
60 €
Montážne klipy pre Intel chladič LGA775 a LGA1155
Predám nové montážne klipy pre Intel chladič - socket LGA775 a LGA1155. K dispozícii mám 5ks. Cena za 1ks je 1,--€. K cene bude pripočítané poštovné. Možný osobný odber v Banskej Bystrici. --> Prosím, pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Ďakujem.
Banská Bystrica
1 €
Špičkové chladenie EKWB EK-KIT Classic RGB P360
Predám špičkové vodné chladenie EKWB EK-KIT Classic RGB P360 pre hráčov a fajnšmekrov, náročných, extrémne tiché SUPER CENA Originál zabalené - ešte aj fólia na balení. EKWB je popredný, najväčší a najvýznamnejší hráč na poli vodných chladení! Ich riešenia sú prvotriedne a dlhodobo odborníkmi hodnotené za tie najlepšie. Prosím, kontaktujte ma mailom. Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
270 €
TIP: Twin pack RGB In Win Polaris Aluminium 120mm
Predám špičkový ventilátor do PC In Win Polaris Aluminium 120 mm twin pack SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! K DISPOZÍCII AJ SINGLE PACK - 1KS VENTILÁTOR, CENA 25€ V prípade, ak zoberiete TWIN PACK + SINGLE PACK = CENA 60€ UŠETRÍTE !! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
45 €
RGB In Win Polaris Aluminium 120 mm single pack
Predám špičkový ventilátor do PC In Win Polaris Aluminium 120 mm single pack s nastaviteľným podsvietením RGB SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! K DISPOZÍCII AJ TWIN PACK - 2KS VENTILÁTORY, CENA 45€ V prípade, ak zoberiete TWIN PACK + SINGLE PACK = CENA 60€ UŠETRÍTE !! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
25 €
Ventilátor do PC Noctua NF-A14 ULN 140 mm, 2ks
Predám ventilátory do PC Noctua NF-A14 ULN 140 mm, 2ks (cena za 1ks) SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
15 €
Predám chladiacu podložku pod notebook
Predám chladiacu podložku pod notebook. Cena 10€. Možný osobný odber v Nitre a v Považskej Bystrici alebo na trase NR - PB a posielam aj na dobierku. Pozrite aj moje ďalšie inzeráty.
Nitra
10 €
Ventilátor do PC Noctua NF-S12A ULN 120 mm
Predám ventilátor do PC Noctua NF-S12A ULN 120 mm 1ks, SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
12 €
Chladiaca pasta Alphacool Eisfrost Xtreme 1g, 2ks
Predám špičkovú pasta na CPU Alphacool Eisfrost Xtreme 1g (tekutý kov, vodivosť až neuveriteľných 40W/mK)SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Chladič Be quiet! CPU Cooler Dark Rock Advanced
Ahojte. Predám starší chladič na procesor s päticou LGA 1150 Be quiet! CPU Cooler Dark Rock Advanced BQT-T6601-120 Pôvodná kúpna cena 57,22€ Predajná cena 15 €. Chladič je v dobrom stave a je veľmi tichý. Dôvodom predaja je zmena počítača z Intel na AMD. Upozornenie: Chladič je masívny, odporúčam si skontrolovať rozmery v počítačovej skrini pred kúpou, aby sa vtesnal. Špecifikácia: https://www.overclockers.co.uk/be-quiet-dark-rock-advanced-cpu-cooler-hs-001-bq.html Len osobný odber v Bratislave.
Bratislava
15 €
Chladiče do notebooku
1.ASUS K53U K53T K53B X53T X53U 2.Asus A54H, X54C, X54H, X54L 3.Acer E1 571 4.Acer Aspire 5551,5251, 5.Asus K40AB K40AC K40AD K40AE K40AF K50AB K50AD K50AF 6. HP pavilion G4 G6 G7 G4-1000 G6-1000 G7-1000 7. Acer Travelmate 5542 5551 5742 8.Lenovo Ideapad 100 15IBD 9.HP CQ60,G60 10.Lenovo G770 11.Acer Aspire E1-532 E1-532P 12.HP 625 13.Asus K52 14.Acer Aspire 5738 15.HP Pavilion G6 16.HP Probook 4530s 17.HP Pavilion DV6 18.Dell 1545 19.HP CQ57 20.HP Pavilion DV9000, DV9200, DV9500, DV6500 21.HP 450 G2,440 G2 22.Acer Aspire 5734z 23.Asus P550L 24.Asus K52N 25.Sony Vaio SVE151G17M 26.Toshiba L450 16Q 27.HP 15 r011nc 28.Acer E1 V5WE2 !!!Posielam len pri platbe poštovného vopred na účet!!!
Veľký Krtíš
6 €
Intel Core MacBook_Apple 13,3" 2x2,4GHz 2 Duo
Predam Apple MacBook 13,3" (UnibodyAluminium 2008) Model A1278, 2x2,4 GHz Intel Core 2 Duo Nova LogicBoard - procesor 2x2,4 GHz Intel Core 2 Duo OS X Yosemite 10.10.5 HDD 320 GB RAM 4GB Nova podsvietena klavesnica Nabijacka Cena 240 Eur
Dubnica nad Váhom
240 €
Teplovodivé pasty a podložky
1. Vysoko kvalitná teplovodivá nano-silikónová pasta HY880: - 1 Balenie = 5 gramov v striekačke, vydrží na veľa použití - Tepelná vodivosť: viac ako 5.15W/m-K - Farba: sivá - Použitie pre CPU, GPU, CHIPSETY a iné Cena 6,9€/ks (pri kúpe viac kusov zľava). 2. Kvalitná teplovodivá pasta na základe Aluminum Oxidu GD460: - 1 Balenie = 3 gramov v striekačke, vydrží na viacnásobné použitie - 1 balenie = 30 gramov v striekačke, mega balenie - Tepelná vodivosť: viac ako 2.0 W/m-K - Farba: sivá - Použitie pre CPU, VGA, CHIPSETY a iné Cena 3g balenia = 3,5€/ks (pri kúpe viac kusov zľava) Cena 30g balenia = 19€/ks (pri kúpe viac kusov zľava) 3. Kvalitná teplovodivá pasta Arctic Silver s 10% podielom striebra STARS-700> - 1 Balenie = 1 gram v striekačke - Tepelná vodivosť: viac ako 2.17 W/m-K - Farba: sivá-strieborná - Použitie pre CPU, VGA, CHIPSETY a iné Cena 1,9€/ks (pri kúpe viac kusov zľava). 4. Predám teplovodivé silikónové podložky 10x10mm: Cena za 5 kusov je 1€. ---------------------- Osobný odber Levice, alebo pošlem, len v prípade platby predom na účet: - 1ks bez doporučenia, poštovné 0,80€ - 1ks až 5ks doporučene, poštovné 1,60€ - 5ks až 10ks doporučene, poštovné 1,80€ Kontakt cez formulár dole, alebo Mobil(NIE SMS)/WhatsUp/Viber/Skype
Levice
1 €
Chladič na processor intel
Predám nepoužitý chladič s ventilátorom pre intel socket LGA775. Mal som ho k procesoru Dual core. Na cene sa vieme dohodnúť - ponúknite. Číslo je vymyslené kvôli telefonistom ktorý obťažujú (prosím písať mail).
Piešťany
ponúknite