Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Klávesnice a myši

Klávesnica k počítaču
Predám novú klávesnicu, cena 8,-eur +poštovné
Rakoľuby
8 €
bezdrôtová herná myš
Predám bezdrôtovú hernú myš na ktorej sa dá nastaviť senzitivita čiže DPI. Cena je 6€+poštovné. Inzerát aktuálny do zmazania.
Terchová
6 €
Klávesnica Genesys RX11 gaming backlit keyboard
Ponúkam takmer nivu minimálne používanú klávesnicu Genesys RX11 cena 15,-€
Šamorín
15 €
Klávesnica evogear connect gaming keyboard
Ponúkam takmer nivu minimálne používanú klávesnicu hernú evogear connect . cena 20,-€
Šamorín
20 €
Myš Genius NetScroll 200 laser, PS2, 1600dpi, čier
Predám myš Genius NetScroll 200 laser s PS2 konektorom, rozlíšením 1600dpi, čiernu. Cena: 3€ + poštovné
Bratislava III - Nové Mesto
3 €
Klávesnica Logitech
Predám novú klávesnicu Logitech, ergonomická v originálnom balení. Pôvodná cena 55€,teraz 30€
Šamorín
30 €
Klávesnica pre Lenovo G570
Dobrý deň, ponúkam klávesnicu k Lenovo Essential G570.
Košice
dohodou
Klávesnice plne funkčné, velmi zachovalé
Predám veľmi zachovalé, plne funkčné a málo používané klávesnice: - značka SpeedLink ktorá je podsvietená modrou a má aj tlačítko na uspanie PC. Cena 10e + poštovné. - značka TECH ktorá má klávesy na priame vypnutie/zapnutie, spánok, zobudenie (zapnutie) PC. Cena 5e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Predam klavesnicu CANYON CNE-CKEY2
Predam multimedialnu klavesnicu CANYON CNE-CKEY2, uplne nova nepouzivana: Technicke parametre Označenie výrobcu: CNE-CKEY2 Umiestnenie zariadenia: Externé Technológia pripojenia: Pevná Rozhranie: USB 2.0 Počet klávesov: 107, makka mebrana pre pohodlne pisanie Počet klávesových skratiek: 9 Rozloženie klávesov: QWERTY Vlastnosti klávesnice: Multimediálne funkcie Certifikáty: CE, RoHS kompatibilita: OS Win a Mac
Bratislava II - Ružinov
5 €
Multimedialna klávesnica HP typ RT7H10
predam novú Multimedialna klávesnica HP typ RT7H10 s konektorom PS 2 ,nepouzivana , este zabalena, cena 5e
Bratislava II - Ružinov
5 €
Logitech pro wireless
Používané cca 4 mesiace ,dôvod predaja ...nesedi veľkosť
Beniakovce
85 €
Klávesnica GenesysThor300
Ponúkam výbornú hernú klavesnicu pre milovníkov hier. Genesis thor 300 je herná mechanická klávesnica s modrými switchmi a vysoko kvalitnými spínačmi. Klávesnica je podsvietena zelenou farbou klávesnica je vybavenou funkciou N-KEY Rollover konštrukcia klávesnice znesie skoro všetko. Vlastnosti Kompaktné rozmery vysoko kvalitné mechanické spínače N-KEY Rollover zelené podsvietenie až 20 rôznych režimov 11 multimediálny kláves.
Šamorín
30 €
Nová nepoužitá Apple klávesnice SK layout
Prodám úplně novou nerozbalenou SK magic keyboard, která byla k iMacu. Měl jsem již numerickou.
Brno
80 €
Zowie FK2 & EC2-A
Predám ZOWIE myši FK2 a EC2-A vo veľmi dobrom stave, používane na hranie, originálne balenie. Cena 30€ za jednu. Cena novej je 60€.
Galanta
30 €
Špičková TOP herná klávesnica od hráčov Xtrfy K2
Predám špičkovú hernú klávesnicu Xtrfy K2 s RGB podsvietením SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
120 €
TIP: Herná klávesnica Riotoro Ghostwriter Prism
Predám cenovo dostupnú a vybavenú výbornú hernú klávesnicu Riotoro Ghostwriter Prism s RGB podsvietením SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
110 €
Špičková herná klávesnica Roccat Isku+ Force FX |
Predám špičkovú hernú klávesnicu Roccat Isku+ Force FX s RGB podsvietením SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
95 €
Špičková herná myš ROCCAT Leadr | TOP PRODUKT
Predám špičkovú hernú myš ROCCAT Leadr (bezdrôtovo-káblová kombinácia!!!) SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
85 €
Špičková herná myš SteelSeries Rival 710
Predám špičkovú hernú myš SteelSeries Rival 710 SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
70 €