Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Pevné disky

Ext hdd 2tb
Predám nerozbaleny, nepoužitý externý HDD Toshiba 2tb, 3.0 USB a priame napojenie. Osobne alebo poštou, dopláca sa 5€ k cene, poštovné sa neráta do ceny disku, ďakujem za pochopenie
Senec
50 €
Hard disk 3TB, 3,5", WD RED , SATA , 64MB CACHE
Predám používaný , plne funkčný HDD 3TB, 3,5", WD RED, WD30EFRX , SATA 6GB/s, 5400RPM , 64MB CACHE . Vhodný do PC. Otestovaný 100% zdravie , bez vadných sektorov. Zašlem na dobierku poštou , poštovné 3,25e. Píšte volajte smskujte. HDD vhodný ako vianočný darček alebo darček k narodeninám.
Stará Ľubovňa
50 €
2TB Hard disk , 3,5", WD RE WD2004FBYZ
Predám používaný vysoko výkonný hdd 2TB, 3,5", WD RE Enterprise class, WD2004FBYZ , 7200 rpm , 128 MB cache , sata 6GB/s. Otestovaný 100% zdravie , bez vadných sektorov. Vhodný do PC alebo pre firemné úložiská. Zašlem na dobierku poštou , poštovné +3,25e. Píšte volajte smskujte. HDD vhodný aj ako vianočný darček, alebo darček k narodeninám.
Stará Ľubovňa
40 €
Ext.disk 256 gb... 2.5" hdd ssd, elegant dizajn
15€ plne funkcny,prazdny, nepouzity, 15€...co este? Aha 15€
Bratislava II - Ružinov
15 €
Western Digital 3 TB (3000 GB) - HDD 3,5" - Nový
Predám nový HDD Western Digital 3,5" do počítača. Kapacita: 3 TB (3000 GB) K HDD dostanete zadarmo aj dátový kábel na pripojenie do počítača.
Dunajská Lužná
50 €
HDD Maxtor 250 Gb
Interny HDD 250 Gb/7200, 16 Mb, do PC, cisty. Poslem postou na dobierku + postovne
Brezno
15 €
Externy 2,5" HDD WD Passport 250GB
Predam 2,5" externy HDD WD Passport 250GB, USB 2.0, 480Mbps, 5400ot., + orig. kabel. malo pouzivany.
Bratislava
20 €
WD My Passport 256GB, WDBK3E2560PSL-WESN, 2ks
Predám špičkový externý ultrarýchly SSD disk Western Digital My Passport 256GB, 2ks (cena za 1ks) SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
80 €
Externý pevný disk (HDD) WD My Passport 2TB, 2ks
Predám externý pevný disk HDD Western Digital WD My Passport 2TB, 2ks (cena za 1ks) SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! K DISPOZÍCII: 1ks 2TB disk žltý (yellow) 1ks 2TB disk červený (red) Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
65 €
Externý pevný disk (HDD) Western Digital 1,5TB
Predám externý pevný disk typu HDD Western Digital Elements 1,5TB SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! (model. ozn. WDBAAU0015HBK-00) Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
45 €
Externý USB 3.0 box pre M.2 Axago EEM2-U3
Predám externý USB 3.0 box pre M.2 Axago EEM2-U3 SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
12 €
PCIe x16 adaptér pre NVMe M.2 Axago PCEM2-S
Predám PCIe x16 adaptér pre NVMe M.2 Axago PCEM2-S SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
12 €
SUPER TIP: 2,5" box na M.2 SSD Axago RSS-M2SD
Predám 2,5" box na M.2 SSD Axago RSS-M2SD SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
10 €
Externý box Axago ADSA-1S6
Predám externý box Axago ADSA-1S6 SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
7 €
Redakcia SATA na M.2 SSD Akasa AK-PCCMSA-02
Predám redakciu SATA na M.2 SSD Akasa AK-PCCMSA-02 SUPER CENA Prosím, kontaktujte ma mailom. Využite túto limitovanú ponuku! Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM. V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty Kontaktujte ma prosím cez formulár * Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom. * Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich. * Záruka štandardne cez sériové číslo produktu u výrobcu. * Férový osobný a priateľský prístup. * Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to. * Osobne, alebo poštou hradí príjemca. * Súkromný inzerát, bez nároku na vrátenie a záruky ak nie je uvedené inak.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Ssd disk intenso 120gb
Predám ssd disk 120gb ktorý vám zrychli váš pc. Môže ist aj do notebooku. Len vážny záujemcovia. Keď nedvíham písať sms alebo email.
Bardejov
12 €
SSD disk 480GB 2.5"
Predám funkčný SSD 480GB 2.5" je ako nový, málo používaný cca mesiac, je pre mňa zbytočný. Bloky ani záruku k tomu nemám.
Trnava
27 €
Predám 1TB disk
Predám 1TB disk WD10EVDS
Bratislava II - Ružinov
33 €
Predám SSD disk -Samsung 860 Pro, 512GB.
Predám SSD disk -Samsung 860 Pro, 512GB - krátko používaný. Samsung 860 Pro, 2,5" SSD, kapacita - 512GB V záruke SAMSUNG ešte viac ako 4 roky. Bol používaný 115 dní. Prepísaných 7TB (pri SAMSUNG PRO to je skoro nič). Pôvodné balenie s papiermi.
Košice IV - Nad jazerom
100 €