Software a hry

502 inzerátov
Virtual Bike Arduino 32u4 architecture
Virtual Bike Arduino 32u4 architecture
Softvér pre Arduino Uno, umožňuje bicyklovať sa po Google mapách z pohodlia vášho domova. Je potrebné Arduino z rodiny 32u4 s podporou HID, ktoré dokáže fungovať ako klávesnica. K projektu potrebujete bicykel/rotopéd. Na neho sa namontuje magnetický spínač a na riadidlá bicykla 2 tlačidlá pre pohyb doľava a doprava. S každým pretočením pedálov okolo osi Arduino číta počet otáčok a ak dosiahnu určitý počet, pošle do počítača signál, ktorý vás posunie dopredu. Systém je rýchly, svižný, funguje v akejkoľvek StreetView službe: Google, Geoguessr, Earthpicker. Dodávam softvér, nie hardvér! Kontaktovať mailom. Číslo vymyslené
Košice I - Ťahanovce
dohodou
Ovládanie hlasom pre NodeMCU cez Amazon Alexa Dot
Ovládanie hlasom pre NodeMCU cez Amazon Alexa Dot
Predávam softvér pre NodeMCU pre ovládanie hlasom v angličtine prostredníctvom Amazon Alexa Dot. Princíp funkčnosti: NodeMCU počúva na virtuálnych UDP portoch, kde prijíma ON/OFF callback od Amazon Alexa Dot. Používateľ pri zadaní hlasového príkazu na príslušný port typu: "Alexa, Turn relay on" spustí request na určený port, kde NodeMCU počúva, ohlási on callback a NodeMCU vykoná HTTP request, prípadne HTTPS request. NodeMCU slúži ako prostredník medzi koncovým zariadením (relé, či iný systém) a Amazon Alexa Dot. Maximálne je možné použiť 14 virtuálnych prepínačov, pričom je ich možné použiť na akýkoľvek účel, napríklad zapínanie portov pre Loxone, HTTPS request na web, či odoslanie dát po HTTP na server v lokálnej sieti. Možností je veľa. Mnou dodávané riešenie ukazuje: HTTP request na Loxone s overením používateľa a hesla priamo v HTTP hlavičke HTTPS request na web HTTP request na web v lokálnej sieti Kontaktovať mailom
Košice I - Ťahanovce
dohodou
Hry
Hry
Predam hru na ps4 - Ghost Recon Wildlands, hra je v 100% raz prejdena. Osobny odber Ba, postou +3€
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
13 €
Hry na ps4
Hry na ps4
Predam hru na PS4 - UFC2, hra je v 100% stave 3 krat hrana. Osobny odber Ba,alebo postou +3€
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
13 €
Ovládanie závlaha kúrenie chladenie Arduino Wiznet
Ovládanie závlaha kúrenie chladenie Arduino Wiznet
Webaplikácia ponúka ovládanie závlahy v automatickom režime - 2 štartovacie časy s možnosťou zvolenia intervalu od týchto teplôt, manuálny režim, nastavenie minútového intervalu od momentálneho času. Systém dbá na efektivitu závlahy a tá môže byť aktívna iba počasí bez dažďa. Systém vie ďalej automaticky (na základe teploty) ovládať volitelný systém kúrenia, alebo chladenia. Je možné si navoliť požadovanú teplotu vrátane hysterézy. Systém umožňuje modifikovať názvy jednotlivých izieb/periférii. Možnosť zmeniť prihlasovacie meno a heslo, logy systému s chybovými hláškami o neplatných dátach od senzorov, real-time tabuľka prehľadu so všetkými hodnotami. Možnosť vzdialeného reštartu dosky. Cena je za celý softvér. Hardvér pre projekt: Arduino UNO/Mega 6x relé 1x ds18b20 1x FC-37 (alebo príbuzný dažďový senzor) Wiznet W5100 shield (kompatibilný i W5500 modul) Systém je svižný, webovo orientovaný. Pri výpadku pripojenia sú všetky výstupy bezpečne vypnuté a ihneď po nadviazaní spojenia s webom sa Arduino synchronizuje s webom. Systém je vhodný pre polievanie črepníkov, záhrady, záhonov. K relé je možné pripojiť napríklad solenoidy, či rôzny typy elmg ventilov na vodu, prípadne čerpadlá. Každé relé dokáže utiahnuť 2,3kW. Celá logika systému beží na webe, Arduino spúšťa PHP scripty, ktoré aktualizujú všetky výstupy so zohľadnením časov, vstupných hodnôt, hysterézy, atď. V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte cez mail, číslo vymyslené!
Košice I - Ťahanovce
dohodou
Ovládanie hlasom -  Arduino NodeMCU ESP32
Ovládanie hlasom - Arduino NodeMCU ESP32
Vytvoril som webaplikáciu pre ovládanie hlasom. Aplikácia využíva technológiu Webkit od Googlu (Voice recongnition). Ovládanie hlasom plne podporuje: Slovenčinu - k dispozícii Češtinu - k dispozícii Angličtinu - k dispozícii podporuje všetky svetové jazyky Ovládanie hlasom funguje iba z prehliadača Chrome a Samsung Mobile! Webstránka, kde je nahratá táto webaplikácia musí byť na HTTPS protokole, inak Chrome blokuje mikrofón. Webstránka je univerzálna pre všetky mikrokontroléry, ktoré sa na ňu pripájajú. Mám k dispozícii parser pre NodeMCU, Arduino a Ethernet shield W5100/W5500, ESP32 (Wroom-32 devkit). Webaplikáciu si môžete upraviť podľa vášho gusta, v základe, ktorý dodávam vie ovládať 3 relé a to príkazmi (z SK verzie): Zapni/Zapnúť Vypni/Vypnúť svetlo v kuchyni Zapni/Zapnúť Vypni/Vypnúť svetlo v izbe Zapni/Zapnúť Vypni/Vypnúť svetlo von ----Obdobne i pri CZ/EN verzii... K webaplikácii dodávam schému zapojenia, príkazy, ako prvý krát rozpoznávanie hlasu v prehliadači spustiť a ďalšie zaujímavé info, ktoré je potrebné o systéme vedieť. Cena je za zdrojový kód pre webstránku (CZ/SK/EN lokalizácia zvolená vami) a kód pre jeden z mikrokontrolérov, ktoré sú napísané vyššie. - túto voľbu mi prosím nahláste v objednávke! Web časť sa dá dodať aj samostatná v ponuke na mieru, ak si viete parser vyhotoviť sami. K webu je možné použiť aj iné mikrokontroléry, ktoré som nespomenul, napríklad Bigclown, C.H.I.P., Maple, BananaPi, OrangePi, rôzne klony s konektivitou cez Wifi/Ethernet/LoraWan. Čítanie z webu prebieha v sekundovom intervale. Sekunda pauza a čítanie všetkých troch premenných pre výstupy. Celková odozva systému je okolo 1 sekundy. V prípade odstránenia tejto pauzy je odozva tak do max 50ms. Systém je možné uspôsobiť na príkazy aké potrebujete a zvládne ho upraviť aj laik podľa vzorových php súborov, ktoré mu sú dodané. Systém je svižný a preklad hlasu na reč takmer okamžitý vďaka Google serverom. Systém je tvorený technológiou PHP s procedurálnym kódom. Mám i demo aplikáciu na skúšku, kontaktujte ma, pošlem link.. Kontaktovať mailom.
Košice I - Ťahanovce
dohodou
Webwars - Online hra v štýle Travianu
Webwars - Online hra v štýle Travianu
V minulosti som sa niekoľko mesiacov venoval hre Webwars, ktorú by som rád posunul ďalej... Info o hre: Webwars je zaujímavou internetovou - browser hrou. Jedná sa o hru založenú na technológii PHP s využitím procedurálneho kódu, spôsobom hry pripomína Travian, i keď nemá mnoho interaktívnych prvkov, bola tvorená pri rôznych pokusoch programovania... Hra je kompletne preložená do: sk, cz, en, de, rus, ita jazykov. Hráč si vyberie jednu z frakcií za ktorú hrá: (USA, ZSSR, ENG, ITA, GER, SVK) Každá frakcia má svoje operácie, ktoré sú reálne späté s nejakou historickou udalosťou: významná bitka, misia, udalosť. Každá frakcia má svoje vybavenie vrátane jednotiek, zbraní, mechanizmov, strojov V hre sú 3 meny: zlato, jedno a diamanty (prémiová mena - nedokončená). Akcie v hre --> získavanie surovín a iné sú brzdené batériou, pre menší rozdiel medzi hráčmi Splnením operácií hráč odomyká nové jednotky, ktoré môžu priniesť napr viac surovín, viac vyrobiť/vydolovať Každá frakcia má svoju klikateľnú mapu podľa štátu za aký hraje, tiež preloženú do všetkých jazykov Každá pešia jednotka je spájaná so svojou zbraňou/zbraňami, ktorými môže byť vybavená pre navýšenie útočnej/obrannej sily XP systém, Quest systém, ktorý sa hierarchicky navyšuje, po určitých úlohách sa jedná o násobné plnenie tej istej úlohy, napríklad dvojnásobný počet tých a tých jednotiek Tabuľka najlepších hráčov(majorov) s možnosťou zaútočenia na iného hráča Možnosť vytvoriť odboj (klan) PM správy a real-time chat, minihra pre stavenie surovín vrátane prémiových Možnosť kontaktovať administrátora Logy chatu, prihlásení, odhlásení, registrácii Zistené chyby a bugy v hre: Nefunkčnosť obchodovania medzi hráčmi, Zamedzenie zaútočenia na Allied hráčov Allied frakciou a to isté pre Axis Nie je vytvorená funkcia pre zmenu/zaslanie hesla Artilériu a obranný kanón nezaráta do celkovej sily obrannej/útočnej Hra nie je vyvážená, čo sa týka množstva surovín, jednotiek atď.. Features: Ochrana proti spam registráciám zaslaním overovacieho e-mailu s kódom pre aktiváciu účtu Základná ochrana pred SQL Injection a XSS Real-time stav servera a beh služieb, test spojenia s db atď. Hra mala zaregistrovaných v štádiu testovania vyše 250 hráčov. Kontaktovať mailom.
Košice I - Ťahanovce
dohodou
HTTP parser pre Arduino + Ethernet shield W5100/W5
HTTP parser pre Arduino + Ethernet shield W5100/W5
Máte Arduino + Ethernet shield a chceli by ste čítať dáta z internetu? Napríklad stav svetla, ktoré je nastavené online a aplikovať toto nastavenie priamo vo vašej domácnosti pre relé/PWM pin? Prinášam riešenie v podobe parsera, ktorý dokáže z prijatej HTTP hlavičky a odpovede vyňať iba premennú, ktorá je obsiahnutá buď v textovom súbore, stránke, html elemente. Podmienkou je, aby odpoveď bola v jednom riadku, nie vo viacerých. Všetko pred odoslaním k vám testujem. Vzorový kód je navrhnutý pre čítanie premennej zo súboru v 5 sekundových intervaloch. Úspešnosť prevzatého reťazca je demonštrovaná na LED dióde, ktorá sa podľa prijatej parsovanej premennej zopne/rozopne na základe stavu z internetu. Riešenie je možné aplikovať na Ethernet modul, ktorý pracuje s knižnicou Ethernet.h (W5100) a Ethernet2.h (W5500). Kontaktovať mailom, číslo vymyslené.
Košice I - Ťahanovce
dohodou
krabicová ver.predám office 2010 pre podnikateľov
krabicová ver.predám office 2010 pre podnikateľov
krabicová ver. predám office 2010 pre podnikateľov písať imejl
Žilina-Hliny
dohodou
Hra na XBOX 360
Hra na XBOX 360
Predám originálnu hru na XBOX 360 Majin and Forsaken Kingdom - 13 eur. Kontaktovať emailom, číslo vymyslené.
Ružomberok
13 €
Microsoft Windows NT 4.0 originálne zabalený nový
Microsoft Windows NT 4.0 originálne zabalený nový
Predám inštalačky OEM MS Windows NT 4.0 + Service pack 4 12/98, originálne zabalené, nepoužité v češtine. Cena 5e + poštovné 3e. Uprednostňujem osobný odber, alebo pri dobierke úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
5 €
Fashion - Škola módy, PC hra
Fashion - Škola módy, PC hra
Profesionálna verzia s českým dabingom.Super hra. Calor úspešne zložila prijímacie skúšky na vyhlásenú návrhársku školu módy a je pripravená tvrdo pracovať na tom, aby sa z nej stala skutočná skvelá módna návrhárka. Lenže zatiaľ čo pilne študuje, stane sa niekoľko podivných udalostí, ktoré vážne ohrozia slávnosť na záver školského roka. Carol sa pokúsi so svojimi novými priateľmi rozlúštiť záhadu a prísť podivným udalostiam na kĺb. Skoro sa sama presvedčí, že nie všetci a všetko sú tým, čím sa na prvý pohľad zdajú byť... Hra má dva oddelené herné módy – dobrodružný mód a voľný mód. Adventúrna časť oplýva klasickým 3D point and click príbehom s možnosťou zbierania predmetu, interakcie s ostatnými postavami v príbehu a riešením hádaniek. Navyše musíte navštevovať niekoľko školských seminárov zameraných na kreativitu a vzdelávanie v rámci designérstva. Každý týždeň musíte získať dobré známky z jednotlivých seminárov, aby ste úspešne prešli týždennými testami a skúškami. Vo voľnom móde sú jednotlivé kreatívne semináre prístupné okamžite, bez nutnosti skladať skúšky z každého z nich. Môžete teda rovno prísť ku kreatívnej časti hry a vytvoriť návrhy šiat, šperkov, upravovať modelkám účes, líčiť ich a trénovať v promenáde na prehliadkovom móle. Hlavné rysy : - Adventúrna časť. - Obliekanie. - Nanášanie Make Upu. - Šperkovanie. - Fotografovanie. - Prehliadka. Hra je raz hraná,v super stave.
Piešťany
3,50 €
Týždenné relé cez internet - Arduino
Týždenné relé cez internet - Arduino
Ponúkam softvér pre Arduino. Vytvoril som webaplikáciu, ktorá umožňuje automaticky (bez zásahu používateľa) ovládať až 32 relé podľa času vrámci celého týždňa. Do webaplikácie po prihlásení stačí zadať časy, kedy má byť ktoré relé zapnuté od - do. V systéme je možnosť zapnúť relé v nastavenom dni a čase. Vo webaplikácii je možné ďalej meniť názvy relé, meniť prihlasovacie meno a heslo do webaplikácie, prezrieť si a stiahnuť si program pre Arduino pre jeho nahratie do Arduina. Komerčné relátka k Arduinu sú väčšinou dimenzované na 230V 10A (2,3kW) na relé, je možné použiť i SSR relé - komerčné OMRON pre Arduino dokážu spínať 230V 2A (660W) neindukčnej záťaže. ebaplikácia je rýchla, ponúka rýchlu aktualizáciu všetkých 32-relé. Systém je autonómny a nepotrebuje vašu pozornosť, aktualizáciu relé - logiku systému spustí Arduino samo prostredníctvom PHP requestu. Arduino s Ethernet shieldom podporuje HTTP protokol, na ňom musí bežať webserver, kde sa Arduino nastaví. Je možné využiť jedno, alebo dve Arduiná - konkrétne Mega2560 (Uno je nedostačujúce pamäťou) a Ethernet shieldy W5100, prípadne W5500 od Wiznetu. K Arduinám je vhodné zakúpiť 8-kanálové, alebo 16-kanálové relé a pridať k nim externé napájanie. K projektu dodávam: PHP súbory webovej časti SQL súbor s exportovanou šablónou db Arduino program pre 16-relé pre každé Arduino Schému zapojenia s externým napájaním
Košice II - Západ
dohodou
Call of Duty : Ghost XBOX 360
Call of Duty : Ghost XBOX 360
Ponúkam na predaj hru Call of Duty : Ghosts pre konzolu XBOX 360. Hra je originál zabalená (neotvárané/nepoužité). Mám jednu navyše. Poštovné hradím sám.
Košice I - Sever
25 €
Battlefield hardline deluxe edition
Battlefield hardline deluxe edition
Predam hru na plastation 4 Batlfield .Pc 40€ teras 20€.Nie je použitá ani raz.
Žilina
20 €
PC hry ceny v texte
PC hry ceny v texte
Ponúkam na predaj nasledujúce hry: Batman : Arkham Asylum GOTY - 7 euro Batman : Arkham City - 7 euro Lord of the Rings : War in the North - 8 euro Scribblenauts Unlimited - 25 euro Guardians of Middle Earth plus DLC - 15 euro Lord of the Rings Online: Steely Dawn Starter Pack - 14 euro Gotham City Impostors: Professional Kit - 3 euro The Millennium Skins Pack for Batman™: Arkham Origins - 3 euro Air Conflicts : Pacific Carriers - 14 euro PC Galaxy on Fire 2: Full HD - 12 euro Thunder Wolves - 7 euro
Košice I - Sever
dohodou
Video hry : Tom Clancy’s Rainbow Six, Spellforce 2
Video hry : Tom Clancy’s Rainbow Six, Spellforce 2
Predám tieto Video hry: Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas, 1./ Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas - Video Hra na hernú konzolu XBOX 360 Classics (Microsoft) Simulátor protiteroristickej zásahovej jednotky. Cena 6e + poštovné 2./ Spellforce 2: The Order of Dawn a Shadow Wars Fantasy realtimová stratégia v mixe RTS a RPG 2 plné hry na DVD pre PC pre Windows XP. Cena 6e + poštovné 3./ Mega Mahjongg (CD pre PC pre Windows by Encore) Logická hra pre oddych s rôznymi úlohami. Cena 6e + poštovné Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
6 €
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simula)
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simula)
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simulator).
Nitra
2 €
Hry na Xbox one
Hry na Xbox one
Predam hry na Xbox one .
Žilina
25 €
hra na PS3
hra na PS3
Hra na PS3. cena za hru 10e
Nemšová
10 €
Staré PC hry
Staré PC hry
Predá staré PC hry. 1 euro za kus.
Prešov
1 €
PC hry
PC hry
Predám PC hry cenu navrhnite
Trenčín
dohodou
Predám The Sims 3 hru Po zatmení
Predám The Sims 3 hru Po zatmení
Je funkčná. Majú aj kód v balení. Predávam zlacnené a k predaju je: The Sims 3 Po zatmení 18€ a musíte mať zákl. hru aby šla.
Hlohovec
18 €
Hry na PS4
Hry na PS4
Predam hry na PS4 vo vybornom stave. Osobne alebo dobierka 3 eura HRY NA PS4 Pri kupe 2 hier na PS4 hra FIFA 16 ZADARMO Battlefield 1 - 9,0 € Battlefield Hardline - 10,0 € Bladestorm - 10,0 € Call Of Duty Advance Warfare - 9,0 € Call Of Duty Black ops 3 - 10,0 € Call OF Duty WWII - 11,0 € Destiny - 5,0 € DMC Devil May Cry - 12,0 € Dragon Age Inquisition - 10,0 € Dragon Ball Xenoverse - 12,0 € Dying Light - 13,0 € Fallout 4 - 8,0 € Fallout 76 - 15,0 € Fifa 16 Cz tit - 2,5 € Fifa 17 Cz tit - 3,0 € Fifa 18 Cz Tit - 9,0 € Just Cause 3 - 12,0 € Killzone - 7,0 € Metal Gear Solid V Ground Zero - 8,5 € Metal Gear Solid V Phantom - 11,0 € Minecraft Story Mode - 15,0 € Mx Vs Atv Supecross - 14,0 € Nickelodeon Kart Racers - 25,0 € Nioh - 12,0 € Onrush - 10,0 € Star Wars Battlefront - 8,0 € The Elder Scrolls - 5,0 € The Evil Within 2 - 11,0 € Yooka-Laylee - 12,0 € Zombie Army Trilogy - 15,0 €
Zlaté Moravce
2 €
FIFA 17 hra na PS4
FIFA 17 hra na PS4
Fifa 17 deluxe edition hra na PS4 bez poškodenia, cena 11,90€
Prievidza
11,90 €
ESET SMART SECURITY 2019 PREMIUM LEVNĚ
ESET SMART SECURITY 2019 PREMIUM LEVNĚ
Nabízím nevyužité elektronické licence pro nejnovější sadu ESET Smart Security 2019 Premium. - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 1PC/NTB na 1/2 roku (6. mesiacov) :149Kč (5eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 1PC/NTB na 1rok: 299Kč (11eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 1PC/NTB na 2roky: 349Kč (13eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 2PC/NTB na 2roky: 499Kč (19eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 3PC/NTB na 1rok: 399Kč (15eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 3PC/NTB na 2roky: 599Kč (23eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 5PC/NTB na 1rok: 499Kč (19eur) - ESET Smart Security 2019 PREMIUM pro 5PC/NTB na 2roky: 899Kč (35eur) Omezený počet! > INZERÁT PLATÍ DO SMAZÁNÍ < Jsem ověřený prodejce, shlédněte moje hodnocení zde na bazaru, děkuji. Likvidace nevyužitých licencí z firmy. Záruka na funkci licence vrácením prostředků. Hlavní funkce programu: antivirus NOD32, Firewall, Internetová ochrana, šifrování dat a mhono dalšího - zjistíte na oficiálních stránkách. Program stáhnete z oficiálních stránek ESETU. Funguje vždy na aktuální verzi programu, včetně aktualizací. ESD distribuce - dodání licence elektronickou formou přes Email. DODÁNÍ: cca 2 - 4 hodiny Kontaktujte mě v případě zájmu přes e-mailovou adresu nebo přes telefon. V případě že chcete objednávku urychlit volejte!
Badín
5 €
hry na xbox 360 original
hry na xbox 360 original
predam neposkodene uplne funkcne hry na XBOX 360 originalky , komplet s manuálom , poslem aj dobierkou + postovne. MAm hry iba tie co su v popise. Kinect Adventures od 3rokov 15€, mam 2ks Assassins Creed Brotherhood od 15rokov 10€, Crackdown od 18rokov 15€, Call of Juarez the Cartel od 18rokov 12€ Saints Row IV od 18rokov 15€, Mass 3 Efeect od 15rokov 13€, FAR CRY 4 od 18rokov 20€, Ace Tombat Assault Horizon od 16rokov 13€, L.A.Noire od 17+rokov 10€, Half-Life2: Episode Two Team Fortress 2 od 16+ rokov 12€, FIFA 11 od 3rokov, 10€,, PayDay 2 od 18rokov, 12€, UŽ NEMAM : Kinext Sports Senson Two , Mafia II , LIPS ,
Bardejov
dohodou
Hra na PC DVD-ROM: Rayman Šílení Králíci 2006 Ubis
Hra na PC DVD-ROM: Rayman Šílení Králíci 2006 Ubis
Predám originál hru na PC DVD-ROM: Rayman Šílení Králíci 2006 Ubisoft, DVD zachovalé v dobrom stave. Cena 8e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
8 €
Original CD media
Original CD media
Predám originál PC software a hudobné CD.
Bratislava IV - Karlova Ves
ponúknite
Nintendo Wii hry
Nintendo Wii hry
Zdravím. Mám k dispozici rôzne hry, príslušenstvo a konzole v perfektnom stave, ktoré ponúkám k odpredaju. Cena sa líší podľa herného titulu. V prípade záujmu pošlem na dobierku do 2 dní. Ceník hier môžem zaslat na email.
Banská Bystrica
dohodou
1 10 17