Software a hry

493 inzerátov
Playstation 3 hry, príslušenstvo
Playstation 3 hry, príslušenstvo
Predám hry a ovládače s kamerou na Playstation 3. Hry cena od 5€ do 10€ V prípade odberu všetkých assassinov cena 30€ Dohoda možná pri odbere viac kusov. Ovládače s kamerou 40€
Bratislava
dohodou
Hry na PC a PS4
Hry na PC a PS4
obrázok je iba ilustračný. Ponúkam rôzne hry na PC a PS4 platformu. Napíšte mi do mailu alebo smsky aký titul chcete alebo hľadáte a ja Vám obratom pošlem mail aj s cenou ponukou danej hry. Jednoducho sa rozhodnete či hru beriete alebo nie. Snažím sa byť cenovo vždy čo najprívetivejší a vždy sa dá nejako dohodnúť. Aby to bolo celé rýchlejšie píšte vždy radšej e-mail je to zadarmo rýchlo sa dohodneme, napíšeme si a vybavíme všetko potrebné. Vždy sa snažím vyhovieť ... Teším sa na vás. Odpoveď dostanete max do 48 hod...
Dolné Trhovište
dohodou
Ovládanie 6 relé cez NodeMCU ESP8266
Ovládanie 6 relé cez NodeMCU ESP8266
Ponúkam systém pre ovládanie 6-tich relé cez internet, ktoré je možné dynamicky meniť z web rozhrania (názvy relé a ich stavy). Z web rozhrania je možné relé ovládať ZAP/VYP, vždy sa aplikuje posledne známy stav. Meno a heslo je možné zmeniť online vo web rozhraní po prihlásení, to je ukladané hashovacím algoritmom. K softvéru dodávam i schému zapojenia. Teším sa na vašu objednávku.Cena je za zdrojové kódy pre web a pre mikrokontróler NodeMCU. Kód je kompatibilný s akoukoľvek vývojovou doskou s čipom ESP8266. Na web je možné napojiť sa pod HTTP alebo HTTPS protokolom podľa vášho zvolenia. Špecifikujte mi doménu, kam chcete projekt umiestniť (internet/LAN sieť).
Košice I - Ťahanovce
15 €
Hry na PS4
Hry na PS4
Hry na Playstation 4
Nitra
dohodou
hra na PS4 LEGO MARVEL Super Heroes
hra na PS4 LEGO MARVEL Super Heroes
Hra je kupovaná v marci za 29,99 Nie je ani raz prejdená. Minimálne hraná. Možem poslať aj na dobierku za 4 eurá
Trenčín
20 €
Sudoku Millenium PowerBrain
Sudoku Millenium PowerBrain
Predám logickú hru Sudoku Millenium PowerBrain v nepoškodenom, plne funkčnom stave, aj baterkou. Predaj osobne v Komárne alebo v prípade dohody môžem poslať aj dobierkou (+poštovné). Volajte, píšte sms alebo email - odpovedám každému.
Komárno
9 €
pc hry
pc hry
predám neposkodene hry na PC Tournament 2004 , HALF LIFE , 1ks 4€ nezalezi kolko ma v obale CD, komplet s knizkou a kodom k hre , poslem aj dobierkou + postovne.
Bardejov
4 €
Monitor teplôt a vlhkosti v domácnosti s ovládaní
Monitor teplôt a vlhkosti v domácnosti s ovládaní
Ponúkam systém vo webovom rozhraní, ktorý používa 2x Arduino Mega2560 a 2x Ethernet shield Wiznet W5100. V systéme sú 2 moduly, každý ovláda jedno Arduino. Systém používa prihlásenie s registráciou a centrálne webové rozhranie pre správu a ovládanie oboch modulov, ktoré v systéme jestvujú. Modul1: Monitor 4x vlhkosť a 12x teplota (8x DS18B20, 2x SHT21, 2x DHT22) Modul 2: Monitor 16x teplôt (16x DS18B20), 6x IO vstup (monitor, či je kúrenie skutočne aktívne), 6x IO výstup. Modul 2 sa riadi automatickým režimom pre vykurovanie s navoleným teplomerom a hysterézou a cieľovou teplotou. Okrem toho je ich možné riadiť aj manuálne ZAP/VYP. Webové rozhranie ďalej umožňuje: Registráciu a prihlásenie používateľov, aktuálny stav webu (konektivita HTTP, HTTPS, spojenie s databázou), zmena názvov každého vstupu/výstupu, teplomera, vlhkomera. Štatistika nameraných údajov v tabuľke x záznamov, v grafoch za 24h /7 dní / 30 dní. Budíkové reprezentácie priemeru nameraných údajov, maximá a minimá. Výpis a zmazanie logov, ktoré ukladajú dáta o chybných senzoroch, chybne nameraných dátach, vzdialený reštart dosiek, zdrojové kódy pre obe Arduino dosky na webe. Systém funguje na HTTP protokole, ktorý obe Arduino dosky podporujú, resp. HTTPS pre používateľa. Ponúkam iba softvér!
Poprad
100 €
Softvér pre tlačidlový panel k PC simulátorom cez
Softvér pre tlačidlový panel k PC simulátorom cez
Softvér je vyhotovený pre 10 tlačidiel k Arduino Leonardo s 32u4 procesorom (funguje ako HID zariadenie, teda myš, alebo klávesnica). Tlačidlá sú naprogramované pre jednoduché účely k populárnym hrám, napríklad z funkcionality: (Otvor dvere, zaraď rýchlosť, smerovka, stierače, brzda, svetlá, vystúpiť) a pod. Systém je vhodný pre tituly: Euro Truck Simulator / American Truck Simular Flight Simulator X Farming Simulator Bus Simulator OMSI Kerbal Space Program Silent Hunter F1 Colin McRae Project CARS Asseto Corsa Live for Speed Trainz Railroad Simulator Systém je možné po nahratí do Arduina osadiť do vlastného panelu a používať pri vašej obľúbenej hre. Stačí prepojiť Arduino s počítačom. Následne je možné systém používať v akejkoľvek hre. Systém nefunguje v momentálnom softvérovom vyhotovení s analógovými prvkami: Volant Joystick Analógová brzda, plyn, spojka (pedál) Analógová Ručná brzda s pákou Podsvietenie Foto ilustračné pre predstavu!!! Leonardo je kompatibilné aj pre Pro Micro i Mini s 32u4 čipom.
Poprad
20 €
Web portál vykurovania - otvorený hardvér
Web portál vykurovania - otvorený hardvér
Vyhotovený web backend napísaný v jazyku PHP, ktorý funguje ako zberná brána pre dáta od používateľov registrovaných na stránke. Každý registrovaný používateľ si zvolí hardvér, ktorý využíva - vývojovú dosku, prostredníctvom ktorej dáta odosiela na web. Používateľ má na výber z platforiem: - Arduino + Ethernet shield W5100/ modul W5500 - NodeMCU/ESP8266 - ESP32 Stránka umožňuje nahrávať a prezerať až 6 teplôt, pričom jedna z nich je regulačnou teplotou, ktorou sa riadi kúrenie v dome. Teploty sa zaznamenávajú senzormi DS18B20 v počte 6ks, ktoré je možné ťahať až na desiatky metrov od zdroja. Je teda možné pokryť celú domácnosť, vonkajšie priestory a pod. Pri aktívnom napájaní (3-pin zapojenie). Kúrenie obsahuje 2 režimy: - Automatika - spína sa na základe nameranej teploty, cieľovej so započítaním voliteľnej hysterézy (+-0,5 - 2°C) (bude implementované) - Manuál - klasicky na vyžiadanie ZAP/VYP(bude implementované) Samozrejmesťou je aj reprezentácia nameraných teplôt počas dňa a ich vykreslenie do grafu priamo na webe a to za 24 hodín, alebo 7 dní. Webstránka umožňuje zmeniť názvy miestností/čidiel, z ktorých sa dáta berú, stránka vygeneruje zdrojový kód pre mikrokontróler, ukazuje stav pripojenia dosky (či je pripojená, čas poslednej prijatej informácie). Používateľ môže nahrávať teploty raz za 30 sekúnd. Systém ponúka i real-time chat medzi registrovanými používateľmi. Aplikácia je svižná, ponúka zaujímavý spôsob zberu a reprezentácie dát v multiuser webaplikácii. Každý používateľ má jednoznačný identifikátor, ktorým môže na stránku dáta nahrať. Z administračného rozhrania je možné spammerov (dosky, ktoré odosielajú neplatné dáta zablokovať). Nakoľko sú do systému integrované aj Arduino dosky s Ethernet shieldmi, ktoré nepodporujú HTTPS, je nutné mať ako HTTP, tak i HTTPS variantu stránky. Každé zariadenie môže dáta na web poslať raz za minútu (ak odosiela častejšie, systém tieto dáta zahodí) - predchádza preplneniu databázy + pravidelne maže staré dáta. Systém používa MySQL databázu a sériu tabuliek pre používateľov, namerané dáta, stav kúrenia.
Košice II - Západ
100 €
Meteostanice - Portál otvoreného hardvéru
Meteostanice - Portál otvoreného hardvéru
Ponúkam naprogramovaný portál (iba súbory, nie doménu) pre pripojenie používateľov s otvoreným hardvérom do webového backendu, ktorý sa stará o záznam a vyobrazovanie nameraných dát. Backend ponúka spracovanie nameraných dát: - Teplota - Vlhkosť - Tlak vzduchu Každý registrovaný používateľ si zvolí jeden z dostupného hardvéru, ktorý chce využiť: - Arduino + Ethernet shield W5100/ modul W5500 - NodeMCU (v2, v3) - ESP32 (devkity) Používateľ si ďalej tvorí meraciu konfiguráciu pre veličiny: - BME280 - DHT22, BMP280 - SI7021 (SHT21), BMP280 - DHT22, BMP180 - SI7021 (SHT21), BMP180 Web: - Web backend vygeneruje zdrojový kód pre príslušnú dosku s odkliknutým hardvérom, ktorý si sám používateľ nahrá do dosky a tá bude komunikovať s webom. Každá doska odosiela na web dáta + bezpečnostný kľúč, ktorý dosku overuje, aby dáta dotyčného používateľa dorazili a boli vizualizované práve jemu. Systém je stabilný, svižný. - Pri Arduino a Ethernet moduloch Wiznet W5100/W5500 je podporovaná len HTTP konektivita. Pri ESP32 a ESP8266 aj HTTPS konektivita a pri ESP32 aj podpora podnikových a univerzitných sietí na 802.1x protokole. - Web kontroluje, ako často používateľ nahráva dáta, v štandardnom nastaví zapíše iba jeden záznam za 5 min, čo úplne postačuje pre vývoj počasia. - Web vie dáta reprezentovať graficky, tabuľkovo hierarchicky za 24h / 7 dní / 30 dní. Používateľ na webe môže v reálnom čase vidieť príchod nových dát. - Vrámci webaplikácie môže svoju meteostanicu používateľ sprístupniť, aby bola viditeľná a ktokoľvek si ju môže prezrieť vrátane lokality používateľa, ktorú zadáva a taktiež i jeho výšku nad morom. - Používatelia majú na webe aj real-time chat, kde môžu komunikovať, vymieňať si otázky a odpovede, komunikovať. - Administrátorský účet na webe môže používateľa zablokovať a tým aj jeho meteostanicu z dôvodov: Neprípustná úprava zdrojového kódu mikrokontroléra (generuje ho web), vulgarizmy, nevhodné správanie a pod.
Košice II - Západ
100 €
Original obaly na hry
Original obaly na hry
Platí do zmazania.Predám nové original obaly na hry. Cena za 1kus 0,50 euro. Pošlem aj poštou na dobierku alebo doporučene. Obaly Neobsahujú cd,dvd a návody,, predávam len original obal Sú tam obaly hry ako mafia, nhl, fifa,nfs,the sims,medal of honor,shift 2 ,golf,gran turismo, battlefield,harry potter,tomb riader a iné na pc, xbox 360,ps2 ps3,psp wii... pozri fotky
Lehota
0,50 €
Lacno predám novú originálnu PC hru Dračí oko 3D.
Lacno predám novú originálnu PC hru Dračí oko 3D.
Lacno predám novú originálnu PC hru Dračí oko 3D za 2,50 eura. Osobné prevzatie v Banskej Bystrici alebo pošlem poštou na dobierku, úhrada pri prevzatí.
Banská Bystrica
dohodou
1 16 17