Software a hry

482 inzerátov
Wow tcg loot kód , warcraft
Wow tcg loot kód , warcraft
Predávam iba loot kód (bez karty)do WoW hry War party hitching post. Kód Vám po zakúpení pošlem buď e-mailom alebo SMS správou. Kontaktujte ma e-mailom alebo na tel.č uvedené dole
Pezinok
30 €
Ovládanie hlasom - Amazon Alexa Dot - ESP8266
Ovládanie hlasom - Amazon Alexa Dot - ESP8266
Popis funkčnosti: Amazon Alexa Dot a NodeMCU fungujú v jednej LAN sieti, kde sa dokážu "vidieť". NodeMCU drží keep-alive server na rôznych virtuálnych portoch UDP, kde funguje ovládanie jednotlivých výstupov. Maximálne je možné použiť 4 on/off callbacky (4 pre ON, 4 pre OFF). Jeden port obsluhuje jeden výstup, ktorý je možné ovládať zapnutím a vypnutím. Amazon Alexa Dot vie v sieti vyhĺadať dostupné zariadenia na UDP portoch a následne vie vydať i príkaz pre ich ovládanie na základe príkazu od používateľa v angličtine s príslušným paramterom Pre nájdenie zariadení je potrebné vysloviť príkaz: "Alexa, Find devices" Alexa po chvíli odpovie: "The Discovery is complete, I found one smart device." - týmto si overíme, či je NodeMCU (ESP8266) viditeľné v LAN sieti. Pre ovládanie relé treba použiť jeden z týchto demo príkazov: "Alexa, Turn relay one on", "Alexa, Turn relay one off" a obdobne pre ďalšie výstupy Použitý hardvér: Amazon Alexa Dot (verzie 1 a 2 sú kompatibilné) Amazon Alexa Dot ESP8266 / NodeMCU (v1/v2/v3) ESP8266, možno použiť aj Sonoff 1+ kanálové relé elmg/ssr Elmg. relé Využitie: Ovládanie svetiel a výstupov priamo z callbacku Ovládanie iných systémov (Loxone a iné, ktoré podporujú HTTP autentizáciu a GET/POST request) Request na webovú službu
Poprad
20 €
Včelárska váha - online na internete
Včelárska váha - online na internete
Ponúkam softvér pre včelársku váhu, ktorá odosiela dáta na internet, kde ich je možné prehliadať, sledovať denný vývoj váhy úľa a pod. HARDVÉR JE VO VAŠOM RIEŠENÍ. JA DODÁVAM IBA FUNKČNÝ A ODTESTOVANÝ SOFTVÉR. Po hardvérovej stránke pre projekt potrebujete: Mikrokontróler (ESP8266, ESP32, Arduino, AtTiny a pod. Prenosové médium: Pri ESP doskách WiFi po HTTPS protokole Pri Arduine, AtTiny: Ethernet shield W5100, Ethernet modul W5500, LoraWan modul, Sigfox modem, GSM shield SIM 800. Modul váhy s prevodníkom HX711 (kupuje sa spolu). Fyzický webserver rozšírením Apache a MySQL databázou, ktorý má prístup do internetu Batéria s dostatočnosťou kapacitou Po softvérovej stránke váha obsahuje: Login systém s možnosťou zmeny údajov Prehľad s real-time dátami s auto refreshom prostredníctvom AJAX-u História posledných 100 hodnôt až všetky namerané Budíková reprezentácia poslednej hodnoty + max, min za 24h, 7 dní, 30 dní. Grafická vizualizácia čiarovými grafmi pre údaje za 2h, 24h, 7 dní. Štatistika (počet údajov v databáze) Program pre mikrokontróler dostupný priamo vo webovom rozhraní pre jeho nahratie v budúcnosti a pod. Možnosť pridávania textov k úľu, poznámky... Odosielanie dát sa rieši v niekoľko minútových intervaloch. Cena 30€ je za webové rozhranie s touto funkcionalitou pre jeden úľ a programom pre jeden z mikrokontrolérov s vami zvolenou metódou prenosu (Ethernet, WiFi, Sigfox, LoraWan). Softvér je možné rozšíriť pre viac úľov, t.j. pôvodná cena * počet úľov + 15% tejto sumy za dodatočnú prácu s prispôsobením pre vás. K dispozícii mám aj univerzálne webové rozhranie s možnosťou pridania neobmedzeného počtu úľov, cena: 450€ Pri záujme pošlem zdrojový kód pre daný mikrokontróler s danou technológiou pre vyskúšanie na mojom webovom rozhraní.
Poprad
30 €
dvd filmy a pc hry
dvd filmy a pc hry
darujem za postovne naklady uhradene vopred na ucet dvd filmy a pc hry
Trenčianske Stankovce
1,10 €
Office 2016 - Kancelářský balík levně a rychle
Office 2016 - Kancelářský balík levně a rychle
Office 2016 Kancelářský balík od firmy Microsoft 32 a 64 bit Česká jazyková variace, na výběr je více jazýků (EN, DE, SK, apod.) Jedná se o licenci trvalou nebo časově omezenou ? Licence je vydávána nově po koupi a je časově neomezená, lze ji používat po celou dobu životnosti pc nebo změny programu za novější. Platba probíhá převodem na účet.
Praha 1
7 €
OFFICE 2019 - Kancelářský balík levně a rychle
OFFICE 2019 - Kancelářský balík levně a rychle
Office 2019 Nejnovější a nejspolehlivější kancelářský balík od firmy Microsoft 32 a 64 bit Česká jazyková variace, na výběr je více jazýků (EN, DE, SK, apod.) Jedná se o licenci trvalou nebo časově omezenou ? Licence je vydávána nově po koupi a je časově neomezená, lze ji používat po celou dobu životnosti pc nebo změny programu za novější. Platba probíhá převodem na účet.
Praha 1
8 €
Windows 10 - Operační systém
Windows 10 - Operační systém
Windows 10 Professional Nejnovější a nejspolehlivější operační systém od firmy Microsoft 32 a 64 bit Česká jazyková variace, na výběr je více jazýků (EN, DE, SK, apod.) Jedná se o licenci trvalou nebo časově omezenou ? Licence je vydávána nově po koupi a je časově neomezená, lze ji používat po celou dobu životnosti pc nebo změny programu za novější. Platba probíhá převodem na účet.
Praha 1
6 €
PC hry a DVD
PC hry a DVD
Predám nové pc hry a dvdčká
Dolný Ohaj
ponúknite
FIFA na xbox 360
FIFA na xbox 360
FIFA 19 za 25 eur, fifa 17 za 10 eur, fifa 16 7 eur ostatné kus 5 eur
Liptovský Trnovec
5 €
Predám licenciu windows 10 pro
Predám licenciu windows 10 pro
Ponúkam na predaj licenciu windows 10 pro na jedno PC. Overená oficiálna licencia v tvare CD-KEY. V obchode ju zakúpite (napr. Alza) za 150€. Mám k dispozícii aj 32bit aj 64bit. Platbu prímam cez prevod na účet. Po obdržaní platby poskytnem CD-KEY cez email. Prípadne viem poslať na dobierku v obálke.
Bratislava V - Petržalka
20 €
Predám licenciu microsoft office 2016 pro
Predám licenciu microsoft office 2016 pro
Ponúkam doživotnú licenciu na jedno PC na Office 2016 Pro. Sú tam zahrnuté softvéry: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access a Skype for Business. Overená oficiálna licencia v tvare CD-KEY. V obchode ju zakúpite (napr. Alza) za 300€. Mám k dispozícii aj 32bit aj 64bit. Platbu prímam cez prevod na účet. Po obdržaní platby poskytnem CD-KEY cez email. Prípadne viem poslať na dobierku v obálke.
Bratislava V - Petržalka
35 €
Predám licenciu microsoft office 2019 pro
Predám licenciu microsoft office 2019 pro
Ponúkam doživotnú licenciu na jedno PC na Office 2019 Pro. Sú tam zahrnuté softvéry: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, and Outlook, plus Publisher a Access. Overená oficiálna licencia v tvare CD-KEY. V obchode ju zakúpite (napr. Alza) za 500€ a to verziu Standart. Mám k dispozícii aj 32bit aj 64bit. Platbu prímam cez prevod na účet. Po obdržaní platby poskytnem CD-KEY cez email. Prípadne viem poslať na dobierku v obálke.
Bratislava V - Petržalka
65 €
Predám licenciu Office 365 na 1 rok 5 zariadenie
Predám licenciu Office 365 na 1 rok 5 zariadenie
Ponúkam licenciu na 5 zariadení na Office 365, licencia je na 1 ROK. Sú tam zahrnuté softvéry: Word, Excel, Powerpoint, Access, OneNote, OneDrive, Outlook, Publisher, Skype for business. Overené oficiálne licencie v tvare CD-KEY. V obchode ich zakúpite (napr. Alza) za 400€. Mám k dispozícii aj 32bit aj 64bit. Platbu prímam cez prevod na účet. Po obdržaní platby poskytnem CD-KEY cez email. Prípadne viem poslať na dobierku v obálke.
Bratislava V - Petržalka
50 €
PS4 HRY vymením poprípade predám
PS4 HRY vymením poprípade predám
Aktuálne mám to čo je tu v zozname (aktualizovaný zoznam 17.8.19 14:15 (foto aktualne 9.8.19) ak hry nepoznáte rád poradím (len volať) cena je OD 5e ------------ PONUKÁM 19,0€ Call of Duty: black ops 4 9,0€ Call of Duty: Infinite Warfare 24,0€ Crash Bandicoot N Sane Trilogy 10,0€ Destiny 17,0€ DOOM 16,0€ DOOM 35,0€ Dungeon 2 20,0€ Dead island (definitive edition) 28,0€ Diablo (Eternal Collection) 22,0€ tom clancy's the Division 2 limited edition CZ 20,0€ Fallout 76 18,0€ Fallout 76 18,0€ Far Cry 4 CZ (o stave sa informujte) 20,0 Far Cry New Dawn CZ 8,0€ Fifa 17 6,0€ Fifa 15 Ultimate team edition Grand theft auto 5 10,0€ God of War 3 (Remaster) 20,0€ Grand theft auto 5 (GTA5) 9,0€ Homefront: The Revolution 22,0€ Nioh 29,0€ No man´s sky 20,0€ Moto GP 15 15,0€ Uncharted (The Nathan Drake Collection) CZ 19,0€ The elder scrolls online tamriel 19,0€ Middle-Earth: Shadow of Mordor (game of the year edition) 5,0€ That´s you! (f.o.) 5,0€ Horizon zero dawn digitálny artbook, motív (najradšej vymením za metro verziu) .............. TOTO SHANAM-Kúpim-Výmena ponuknite aj ine mozno budem mat zaujem tu napisem len priority Star Wars: Battlefront Metro exodus Dungeons 3: Extremely Evil Edition Dungeons 3: complete collection No Man's Sky Marvel’s Spider-Man
Košice
5 €
Dochádzka zamestnancov, Attendance management
Dochádzka zamestnancov, Attendance management
Ak chcete mať poriadok v dochádzke svojich zamestnancoch a financiách tento software je pre vás skvelá voľba Dochádzka je realizovaná pomocou RFID čítačky, čipových kariet/čipov. Program obsahuje časti ako evidencia zamestnancov ,prehľad dochádzky , výpočet financií na výplaty a mnoho iných funkcií. Do programu vieme taktiež pridať služby/funkcie, podľa potreby zákazníka Balenie obsahuje aj mini PC, vďaka ktorému je dochádzku možné realizovať na viacerých pracoviskách aj v exteriéry Základný balíček obsahuje software, mini PC, RFID čítačku, 20 kariet/čipov - cena 200€ V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom
Vranov nad Topľou
200 €
NHL 19- PS4
NHL 19- PS4
V prípade záujmu má kontaktujte e-mailom
Kráľová pri Senci
30 €
FIFA 19 - PS4
FIFA 19 - PS4
Na predaj FIFA19 V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom
Kráľová pri Senci
35 €
Video hry : Tom Clancy’s Rainbow Six, Spellforce 2
Video hry : Tom Clancy’s Rainbow Six, Spellforce 2
Predám tieto Video hry: Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas, 1./ Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas - Video Hra na hernú konzolu XBOX 360 Classics (Microsoft) Simulátor protiteroristickej zásahovej jednotky. Cena 6e + poštovné 2./ Spellforce 2: The Order of Dawn a Shadow Wars Fantasy realtimová stratégia v mixe RTS a RPG 2 plné hry na DVD pre PC pre Windows XP. Cena 6e + poštovné 3./ Mega Mahjongg (CD pre PC pre Windows by Encore) Logická hra pre oddych s rôznymi úlohami. Cena 6e + poštovné Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
6 €
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simula)
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simula)
Predám PC hru traktor simulátor 2 (farming simulator).
Nitra
2 €
Hry na Xbox one
Hry na Xbox one
Predam hry na Xbox one .
Žilina
25 €
hra na PS3
hra na PS3
Hra na PS3. cena za hru 10e
Nemšová
10 €
Staré PC hry
Staré PC hry
Predá staré PC hry. 1 euro za kus.
Prešov
1 €
world of tanks blitz
world of tanks blitz
ahoj, predam namakany 2 mesiace uz neaktivny FA wot blitz acc.. zmena emailu a tel. cisla okamzita.. predam sa smiesnu cenu pretoze ma hra uz omzrela davnejsie a zbytocne mi stoji neaktivna a upada hodnost hviezd.. berem platbu len na bankovy ucet alebo osobne stretnutie.. moozme zjednat dohodu ale idealna cena zhruba 50€ kludne mi piste alebo volajte na tel. cislo..
Rimavská Sobota
50 €
fallout 4 G.O.T.T.Y
fallout 4 G.O.T.T.Y
predam hru na p4 v Bratislave
Bratislava
15 €
PC hry
PC hry
Predám PC hry cenu navrhnite
Trenčín
dohodou
Predám The Sims 3 hru Po zatmení
Predám The Sims 3 hru Po zatmení
Je funkčná. Majú aj kód v balení. Predávam zlacnené a k predaju je: The Sims 3 Po zatmení 18€ a musíte mať zákl. hru aby šla.
Hlohovec
18 €
hry na xbox 360 original
hry na xbox 360 original
predam neposkodene uplne funkcne hry na XBOX 360 originalky , komplet s manuálom , poslem aj dobierkou + postovne. MAm hry iba tie co su v popise. Kinect Adventures od 3rokov 15€, mam 2ks Assassins Creed Brotherhood od 15rokov 10€, Crackdown od 18rokov 15€, Call of Juarez the Cartel od 18rokov 12€ Saints Row IV od 18rokov 15€, Mass 3 Efeect od 15rokov 13€, FAR CRY 4 od 18rokov 20€, Ace Tombat Assault Horizon od 16rokov 13€, L.A.Noire od 17+rokov 10€, Half-Life2: Episode Two Team Fortress 2 od 16+ rokov 12€, FIFA 11 od 3rokov, 10€,, PayDay 2 od 18rokov, 12€, UŽ NEMAM : Kinext Sports Senson Two , Mafia II , LIPS ,
Bardejov
dohodou
Original CD media
Original CD media
Predám originál PC software a hudobné CD.
Bratislava IV - Karlova Ves
ponúknite
X-Box hra
X-Box hra
hra na X-Box 360,NHL 10
Nové Zámky
3 €
PSP hry
PSP hry
Nepoškodene v dobrom stave kus 5euro
Banská Bystrica
dohodou
1 9 17