USB kľúče a pamäťové karty

61 inzerátov
8 GB USB spiderman
8 GB USB spiderman
8 GB USB Spiderman Cena: 6,-€ KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem + doporučené poštovné 2. trieda (na účet 2,-€, na dobierku 3,30€) Viem sa dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom, ale len pri platbe na účet a na riziko kupujúceho. Nakoľko sa to už potom nedá sledovať a ja s tým neviem nič urobiť, keby to neprišlo. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
6 €
8 GB USB tank
8 GB USB tank
8GB USB tank Cena: 6,-€ KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem + doporučené poštovné 2. trieda (na účet 2,-€, na dobierku 3,30€) Viem sa dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom, ale len pri platbe na účet a na riziko kupujúceho. Nakoľko sa to už potom nedá sledovať a ja s tým neviem nič urobiť, keby to neprišlo. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
6 €
8 GB USB oslík Iáčik
8 GB USB oslík Iáčik
8 GB USB somárik Iáčik z rozprávky Macko Pu Cena: 6,-€ KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem + doporučené poštovné 2. trieda (na účet 2,-€, na dobierku 3,30€) Viem sa dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom, ale len pri platbe na účet a na riziko kupujúceho. Nakoľko sa to už potom nedá sledovať a ja s tým neviem nič urobiť, keby to neprišlo. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
6 €
8 GB sova ružová
8 GB sova ružová
8 GB USB sovička (ružová) Cena: 6,-€ / kus KONTAKT cez mail alebo sms, na volanie nereagujem + doporučené poštovné 2. trieda (na účet 2,-€, na dobierku 3,30€) Viem sa dohodnúť aj na obyčajnom poštovnom, ale len pri platbe na účet a na riziko kupujúceho. Nakoľko sa to už potom nedá sledovať a ja s tým neviem nič urobiť, keby to neprišlo. Pozrite si aj ostatné moje inzeráty. Všetky veci ihneď k odberu.
Partizánske
6 €
Micro SD karta 32GB class 10
Micro SD karta 32GB class 10
Micro SD karta 32GB class 10, vrátanie adaptéra na SD kartu
Vrbovce
7 €
Predám svietiace kryštálové USB Ford
Predám svietiace kryštálové USB Ford
Predám svietiace kryštálové USB Ford. 8GB. Modré. Cena: 12€+ poštovné.
Žarnov
12 €
Micro USB kábel - kľúčenka
Micro USB kábel - kľúčenka
Micro USB kábel zložený do podoby kľúčenky, určený pre rýchly presun dát aj nabíjanie. Kompatibilný so všetkými micro USB zariadeniami. Dodanie najradšej osobne od CA po TN, príležitostne po BJ. Za 8€ + poštovné tiež na dobierku.
Kysucké Nové Mesto
8 €
Originálne USB kľúče - POSLEDNÉ KUSY možné zaslať
Originálne USB kľúče - POSLEDNÉ KUSY možné zaslať
Zostali posledné kusy USB kľúčov v tomto dizajne, takže pri rýchlom jednaní a odbere min. 2 ks zľava. Čierno - drevený 8 gb .. 6 eur Gitara 64 gb .. 16 eur Zľava dohodou, možné poslať poštou.
Zvolen
dohodou
SD adaptéry
SD adaptéry
Predám SD adaptéry, aj jednotlivo. pošlem aj poštou.Možný aj osobný odber v NR alebo BA.
Nitra
1 €
Predám USB čítačku pamäťových kariet
Predám USB čítačku pamäťových kariet
Predám USB čítačku microSD pamäťových kariet. Cena 2 Eurá.
Snina
2 €
Nové 32Gb USB kľúče
Nové 32Gb USB kľúče
Predám 32GB USB kľúče postavičiek. Cena za kus.
Trenčín
15 €
MicroSD karty 16GB/32GB
MicroSD karty 16GB/32GB
Predám nové microSD karty class 10, nové, zabalené, originál karty, nie fake! - LD 16GB za 10€/kus - Mixza 16GB za 10€/kus - Mixza 32GB za 15€/kus - Techkey 32GB za 15€/kus - Wellendorff 32GB za 15€/kus Karty sú originál s ich ozajstnou kapacitou. TIP: Pozor na FAKE karty ktoré sa na bazoši predávajú, stačí si stiahnúť program fakeflashtest a testnúť pomocou tohto programu kartu (program dodám ak máte záujem). Zistíte, že karta za pár eur s deklarovanou kapacitou napr. 64GB má len 4GB a ešte čo je horšie, že sú nepoužiteľné, lebo dáta na nich budete mať poškodené. NEPÍSAŤ SMS, NEODPOVEDÁM! IBA VOLAŤ, ALEBO ODPOVEĎ CEZ KONTAKTOVAŤ INZERENTA.
Levice
10 €
Hliníkový obal na 6 ks SD kariet
Hliníkový obal na 6 ks SD kariet
Predám kvalitný, pekne spracovaný hliníkový obal na 6 ks SD kariet. Cena 5 euro + poštovné (odporúčam platbu vopred na účet, vychádza to lacnejšie, možnosť však aj na dobierku )
Liptovský Mikuláš
5 €
mini SD adaptéry
mini SD adaptéry
2ks adaptér micro SD na mini SD, nepoužívané
Vranov nad Topľou
1 €
pametove karty
pametove karty
predam pametove micro sd karty mam 2x 512gb 1x 256gb 1x 128gb 2x 1gb 3x 512mb
Turany
dohodou
Pamätova karta 512 MB
Pamätova karta 512 MB
Nové odskúšané vhodné do mobilu. Osobný odber v Nitre prípadne môžem zaslať poštou. Stačí poslať SMS alebo rovno zavolaj.
Nitra
4 €
USB klúč Huawei 512GB
USB klúč Huawei 512GB
Kovové zlaté prevedenie malí rozmer USB 3.0 Vhodný na prenos súborov alebo zálohovanie. Osobný odber v Nitre prípadne môžem zaslať poštou. Stačí poslať SMS alebo rovno zavolaj.
Nitra
25 €
Pamätová karta Huawei 128GB
Pamätová karta Huawei 128GB
Karta je nová akurát odskúšaná, dodám spolu z adaptérom. Vhodná na rozšírenie pamäte notebook, mobil, fotoaparát. Osobný odber v Nitre prípadne môžem zaslať poštou. Stačí poslať SMS alebo rovno zavolaj.
Nitra
15 €
Micro usb
Micro usb
Predám micro usb rôznej farby
Galanta
2 €
16 GB . microSDHC/SDXC UHS-I karta A-DATA class 10
16 GB . microSDHC/SDXC UHS-I karta A-DATA class 10
Popis produktu: S rastúcim počtom smartfónov a tabletov a ich používaniu k nahrávniu videí, pozeraniu filmov alebo počúvaniu hudby rastú aj požiadavky na rýchlosť prídavných pamätí. Premier microSDHC/SDXC je SDA 3.0 karta s UHS-I (Ultra-High Speed 1 kompatibilné s SD 2.0 Class 10 speed). Napriek zvyšovaniu kapacity pamäťových kariet sa cena nemení a používatelia sa tak môžu tešiť na rýchlejší výkon UHS-I U1 za dobrú cenu. Sekvenčné čítanie dosahuje až 50 MB/s. Premier microSDHC/SDXC má 1400/100 náhodných vstupno-výstupných operácií čítania a zápisu za sekundu (IOPS). Je vhodná pre používateľov, ktorí si potrpia na fotky a videá vo vysokej kvalite. Používanie viacerých aplikácií súčasne neovplyvňuje rýchlosť čítania alebo zápisu. Naviac majú tieto karty Error-Code Correction (ECC), čím sa predchádza strate a poškodeniu dát, ďalej sú extrémne odolné voči chladu, vysokým teplotám, nepoškodia ich magnet ani röntgenové žiarenie. To z nich robí jedny z najodolnejších kariet na svete. Parametre a špecifikácie: - Kapacita: 16 GB - Typ: microSDHC/SDXC UHS-I U1 - Doživotná záruka - Balenie obsahuje SD adaptér - Ochrana údajov pomocou ECC - Rýchlosť: • UHS Speed Class1 • Speed Class10 - Počet náhodných vstupno-výstupných operácií za sekundu: • Čítania: 1400 • Zápisu: 100 - Kompatibilita: • Smartfóny • Tablety Fyzické parametre: - Farba: Čierna/Sivá - Odolná voči: • Extrémne vysokým a nízkym teplotám • Röntgenovému žiareniu • Poškodeniu magnetom • Poškodeniu vodou • Nárazom - Rozmery: 15 x 11 x 1 mm - Hmotnosť: ~ 25 g
Považská Bystrica
10,32 €
32GB microSD karta
32GB microSD karta
Parametre a špecifikácie: - Kapacita: 32 GB - Rýchlostná trieda: Class 10 USH-I - Rýchlosť čítania až 45 MB/s - Rýchlosť zápisu až 10 MB/s - Optimálne využtie: Rozšírenie kapacity mobilných zariadení - s adaptérom - Súborový formát: exFAT, FAT32 - Doživotná záruka - Úspešne prešiel testami na vodeodolnosť, odolnosť voči otrasom a teplotným výkyvom, odolnosť voči RTG žiareniu - Farba: Čierna - Rozmery: • microSD: 11 x 15 x 1 mm • SD adaptér: 24 x 32 x 2.1 mm
Považská Bystrica
16,56 €
64 GB micro SD karta
64 GB micro SD karta
Parametre a špecifikácie: - Kapacita: 64 GB - Rýchlostná trieda: Class 10 USH-I - Rýchlosť čítania až 45 MB/s - Rýchlosť zápisu až 10 MB/s - Optimálne využtie: Rozšírenie kapacity mobilných zariadení - s adaptérom - Súborový formát: exFAT, FAT32 - Doživotná záruka - Úspešne prešiel testami na vodeodolnosť, odolnosť voči otrasom a teplotným výkyvom, odolnosť voči RTG žiareniu - Farba: Čierna - Rozmery: • microSD: 11 x 15 x 1 mm • SD adaptér: 24 x 32 x 2.1 mm
Považská Bystrica
21 €
WD elements 1 TB
WD elements 1 TB
Predám novy nepoužitý externý disk Wd elements 1 TB Kľúčové vlastnosti Ultrarýchla prenosová rýchlosť vďaka USB 3.0 rozhraniu Aj napriek vysokej kapacite a výkone je kompaktný a ľahko prenositeľný Firma WD si zakladá na vysokej kvalite a výdrži svojich produktov
Prievidza
30 €
Mapy Suzuki SD karta SLDA Europe 2019
Mapy Suzuki SD karta SLDA Europe 2019
Ponúkam originalne mapove podklady na SD Karte pre navigacie Suzuki SLDA (BOSCH) pre rok 2019, pokrytie cela Europa. Karta je od renomovaného vyrobcu (nie lacna kopia z alibaba group,ktorych je plny internet). Cislo dielu: 39921-54PA4. NA KARTU POSKYTUJEM STANDARDNU 2-ROCNU ZARUKU! Takisto, v uvedenej cene (volitelne)ponukam aj update softwaru s tym,ze pribudne menu a hlas v cestine (pre tych,ktori ho dam doposial nemaju),dalej obsahuje nove vylepsenia(Odpada problem spojenia "Mirror Link" a "Apple Carplay ") KARTA JE KAZDY ROK AKTUALIZOVATELNA na mapy,na rozdiel od vsetkych ostanych kariet ponukanych na internete. UZ NIKDY NEBUDETE MUSIET KVOLI NOVYM MAPAM KUPIT DALSIU KARTU !!! V pripade kupy je garantovana cena aktualizacii za 15€ (aj na dialku), plati to len pre tuto kartu. Aktualizacie su zarucene az do ukoncenia podpory vyrobcom mapových podkladov,co znamena niekolko rokov.poskytnem aj referencie na doterajsich spokojných zakaznikov, (po ich predbeznom suhlase). Som jediny predajca ,ktory pomuka tuto sluzbu aktualizacie,u ostatných predajcov musite kupit dalsiu kartu!!!(aj ked ponukaju tzv. "akciovu cenu") Pocet aktualizacii je neobmedzeny (az pokial vyrobca neukonci podporu). Toto vsak neplati pri kartách,kupovanych cez eBay,alebo aj tu na Bazosi,ktore su jednorazove,nedaju sa aktualizovat a aktivovat, t.j musite ju zakazdym vymenit za novu kartu. Nadovazok,v poslednom case ma kontaktovali viaceri záujemcovia,ktorim karty kupovane cez spomenute weby nefungovali,alebo prestali fungovat (vyrobene v Cine) a este k tomu aj mapove data boli o rok staršie,než ako to uvadzali pri predaji.!!! UPOZORNENIE: MAPY 2018-19 NEEXISTUJU , LEN 2018,alebo 2019 Urcene pre vozy: vsetky novsie modely vybavene s: SUZUKI-Bosch Radio Navigation System s dotykovou obrazovkou, VITARA 2014 - SX4 S-Cross Facelift IGNIS BALENO SWIFT Celario V ponuke mam mapy na SD kartach aj pre auta zn.CITROEN , FIAT, FORD , MAZDA , MERCEDES , NISSAN , OPEL , PEUGEOT , RENAULT ,SEAT , SKODA , TOYOTA , VW ,vid dalsie moje inzeraty.
Bratislava
59 €
PRESTiGiO 8GB PFD3SI08A Carbon Fiber Silver luxury
PRESTiGiO 8GB PFD3SI08A Carbon Fiber Silver luxury
Predám 8GB memory stick a elegantné kuličkové pero v jednom. Typ: PRESTiGiO PFD3SI08A Carbon Fiber & Silver Flash luxury pen, 480 Mbps USB 2.0 rozhranie. 14 MB / sec rýchlosť čítania 7,5 MB / sec rychlosť zápisu. Rozmery 139.5x15.4x18.7mm, váha cca 35-40g. Flashdisk je proveden jako propiska ve stylově stříbrné barvě s ozdobným uhlíkovým povrchem. Kapacita: 8 GB, Rozhraní: USB 2.0, Barva: černo-stříbrná Kompatibilní operační systémy: Microsoft Windows 2000, Me, XP, Vista Apple Mac OS 9.0 a vyšší Linux 2.4.0 a vyšší Kúpili sme to pero pred rokom v Maďarsku za 45 euro. Pero aj integrovaný a oddelitelný USB klúč fungujú super. Síce používané ale ligoce sa ako nové. Ideálne na cesty ako prenosné zariadenie ako aj na domáce príp. študijné použitie. To balenie, čiže darčekovú krabicu už nemám. inzerát je aktualny do zmazania, poštovné ZDARMA pri platbe na SKRiLL / PayPal bank.prevod alebo pošt.šekom - platí pre všetky moje inzeráty
Bratislava
18 €
USB flash disc
USB flash disc
Predám USB kľúč značky Samsung 2TB originál nové. V prípade záujmu posielam aj na dobierku.
Dubnica nad Váhom
15 €
USB kľúč MERCEDES a TOYOTA 32GB
USB kľúč MERCEDES a TOYOTA 32GB
Predám USB klúče v tvare klúča od aut Mercedes a TOYOTA Darčekový usb kľúč pre potešenie seba, či svojich blízkych. USB kľúč (flash-prenosný disk) slúži na prenos multimediálnych súborov, či už ide o vaše obľúbené fotky, pesničky, filmy alebo pracovné dokumenty. Po zasunutí vysúvacieho konektoru do počítača, vám bude USB kľúč načítaný ako ďalší (externý) disk a teda na jeho použitie už nemusíte nič inštalovať. Prvé načítanie USB kľúča môže trvať dlhšie.Prenosová rýchlosť s USB 2.0: Kapacita:32 GB Čítanie: do 30 MB/s Zápis: do 25 MB/s Podpora : OS Windows, Mac OS, Android OS Materiál: plast Zasielam aj na dobierku, ale vtedy sa k cene pripočítava 3€ kvôli poštovnému.Vzhľadom na zlé skúsenosti, tovar zasielam na dobierku až po zaslaní poštovného na účet. Cena je pevná
Rastislavice
10 €
Predám SD adaptér pre mikro SD pamäťové karty
Predám SD adaptér pre mikro SD pamäťové karty
Predám SD adaptér pre mikro SD pamäťové karty, úplne nové a plne funkčné, mám viac kusov, cena 20 centov za kus, nie sms, len osobný odber v BA, pozrite moje ďalšie inzeráty, ponuka platí do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
0,20 €
Špičkový USB kľúč Verbatim 256GB
Špičkový USB kľúč Verbatim 256GB
Predám nový špičkový USB kľúč Verbatim Vx400 256GB za skvelú cenu. Vysoké rýchlosti, štýlový dizajn, ľahký, malý a kompaktný - to sú vý hody tohto kľúčika, ktorý sa zmestí kamkoľvek, má odolnú konštrukciu. Neváhajte a využite túto limitovanú cenovú ponuku! Produkt je nový, len raz otvorený produkt ako predvádzací a testovací kus na súkromnej akcii. Prosím, kontaktujte ma mailom. Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty. Inzerát platí do zmazania. PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU. ĎAKUJEM.
Bratislava II - Ružinov
75 €
microSDvstup
microSDvstup
Predam citacku na micro SD karty pouzivana funkcna.Cena6,90+postovne.Mozna pladba na ucet alebo dobierka.V pripade zaujmu mail.
Humenné
6,90 €
1 2 3