USB kľúče a pamäťové karty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie USB kľúče a pamäťové karty

Predam USB kluc SUPERSTAR 8GB, eding 8GB
Predam USB kluc SUPERSTAR 8GB, eding 8GB, novy - bez zavad, (cena nezahrna postovne)
Žilina-Vlčince
3 €
USB Tom a Jerry 32GB
Pre milovnikov Tomma a Jerryho, USB v tvare postaviciek tejto rozpravky 32GB
Ploské
8 €
USB Ľudské telo 32GB
USB v tvare ludskych organov,32GB, cena 8,-/kus
Ploské
8 €
USB vodné zvieratká 32GB
USB v tvare vodnych zvieratiek 32GB, cena 8,-/kus
Ploské
8 €
128GB USB 3.1
128GB USB 3.0 ihned k odberu Úplne nové,plne funkčné
Banská Bystrica
16 €
USB Simpsonovci 32GB
USB v tvare postaviciek Simpsonovcov, 32GB, cena 8,-/kus
Ploské
8 €
KINGSTON SD 128 GB [NEVYUŽÍVANA]
Rýchlosť čítania 90mb/s. Kartu mám rok, bola nevyužívaná.
Bratislava V - Petržalka
25 €
USB opička 4GB
Predám nové USB v tvare opičky. Kupované pred takmer 10 rokmi. Nebolo nikdy použité, funguje. Kapacita: 4 GB Cena: 4,5 eur + poštovné
Sliač
4,50 €
Predám zabalené micro SD karty značky LEXAR
Predám originál micro SD karty značky LEXAR Cena za 64GB verziu 13 eur Cena za 128GB verziu 20 eur K cenám sa pripočítava poštovné. Osobný odber možný v Nitre pri odbere minimálne dvoch kusov Mám ešte 30 kusov Odpovedám na mail a sms
Nitra
13 €
micro sd 32 gb
Micro SD karta 32gb značky Adata + adaptér
Veľký Krtíš
7,49 €
Externý hardisk 500mb
Lacné externý hardisk viď. Foto
Námestovo
15 €
ARCANITE 128GB microSDXC + Adapter - UHS-I U3
!!!skontrolujte podla obrazkov zhodu z vašim!!! = možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +2,7€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo ! Píšte na email pretože číslo je vymyslené Ďakujem = !!! Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem . ďakujem za pochopenie !!!
Humenné
17 €
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 100MB/s + adaptér
Popis produktu Karta je vhodná pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android, s kapacitami až do 256GB môžete nahrať až 13 hodín Full HD videa, vysoká rýchlosť čítania 100 MB/s, rýchlosť zápisu nižšia, UHS klasifikácia: UHS-I (U1), nahrávanie videa: Class 10, vhodné pre natáčanie Full HD videa vo vysokom rozlíšení, A1 pre rýchlejší výkon aplikácií Vďaka adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využiť ako klasickú SD kartu a použiť ju do vášho fotoaparátu, videokamery, notebooku a pod. Karta je nárazuvzdorná, vodeodolná, odolná voči vysokej teplote a rontgenovému žiareniu Karta je kompatibilná so všetkými microSDHC a microSDXC zariadeniami a s použitím adaptéru so všetkými SD/SDHC/SDXC zariadeniami Prevádzková teplota: -25°C až 58°C Skladovacia teplota: -40°C až 85°C Rozmery: 14,99 x 10,92 x 1,02 mm Adaptér Základné parametre: Značka: SanDisk Prevedenie: MicroSD Extended Capacy (microSDXC) Vrátane adaptéru: SD adaptér Kapacita pamäti: 256GB Max. prenosová rychlosť: 100 MB/s UHS štandard: UHS-I App Performance Class: A 1 Standard Speed Class: Class 10 !!!skontrolujte podľa obrázkov zhodu z vašim!!! = možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +3,15€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo !!!! Píšte na email pretože číslo je vymyslené. Ďakujem = !!! Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem . ďakujem za pochopenie !!!
Humenné
34 €
Toshiba M203 Exceria 256GB + adaptér
Micro SDXC 256GB / Rychlost čtení 100 MB/s / Rychlostní rating: Class - 10, Class Video - V10, UHS - I, UHS Class - U1 / Teplotní odolnost / Výchozí formátování ExFAT / Adaptér SD/Micro SD / Černá / Pro Full HD záznam / Černá !!!skontrolujte podla obrazkov zhodu z vašim!!! = možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +3€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo ! Píšte na email pretože číslo je vymyslené Ďakujem = !!! Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem . ďakujem za pochopenie !!!
Humenné
34 €
SanDisk microSDXC 200GB + adaptér
Popis produktu Karta je vhodná pre mobilné smartphony a tablety s operačným systémom Android Vysoká rýchlosť čítania 100 MB / s UHS klasifikácia: UHS-I (U1) Nahrávanie videa: Class 10, vhodné pre natáčanie Full HD videa vo vysokom rozlíšení A1 pre rýchlejší výkon aplikácií Vďaka adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využiť ako klasickú SD kartu a použiť ju do vášho fotoaparátu, videokamery, notebooku a pod. Karta je nárazuvzdorná, vodeodolná, odolná voči vysokej teplote a röntgenovému žiareniu Parametre: Typ pamäťovej karty: microSDXC Kapacita [GB]: 200 Trieda: A1 Class 10 UHS-I Rýchlosť čítania [MB / s]: 100 Video speed: C10, A1, U1 Rozmery [D x Š x H mm]: 14,99 x 10,92 x 1,02 SD adaptér: Áno Kompatibilita: Kompatibilné s microSDHC a microSDXC !!!skontrolujte podľa obrázkov zhodu z vašim!!! = možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +3,15€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo !!!! Píšte na email pretože číslo je vymyslené. Ďakujem = !!! Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem . ďakujem za pochopenie !!!
Humenné
22 €
SanDisk Ultra microSDXC 400GB 100MB/s Class 10 A1
-vďaka adaptéru a vysokým kapacitám je možné kartu využiť ako klasickú SD kartu a použiť ju do vášho fotoaparátu, videokamery, notebooku a pod. - karta je nárazuvzdorná, vodeodolná, odolná voči vysokej teplote a rontgenovému žiareniu - karta je kompatibilná so všetkými microSDHC a microSDXC zariadeniami a s použitím adaptéru so všetkými SD/SDHC/SDXC zariadeniami -prevádzková teplota: -25°C až 58°C -skladovacia teplota: -40°C až 85°C -rozmery: 14,99 x 10,92 x 1,02 mm -adaptér Základné parametre: Značka - SanDisk Prevedenie - microSD Extended Capacy (microSDXC) Vrátane adaptéru Kapacita pamäti - 400 GB Max. Data Transfer Rate - 100 MB/s UHS štandard UHS-I !!!skontrolujte podla obrazkov zhodu z vašim!!! = možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +3,20€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo ! Píšte na email pretože číslo je vymyslené Ďakujem = !!! Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem . ďakujem za pochopenie !!!
Humenné
49 €
SanDisk Extreme microSDXC 128GB 160MB/s + adaptér
Ultra rychlá paměťová karta typu microSDXC Extreme UHS-I V30 C10 A2 s kapacitou 128 GB, 160 MB/s čtení, 90 MB/s rychlost zápisu, volně stažitelná aplikace SanDisk Memory Zone app, součástí adaptér na velikost SD. vysoce výkonná karta vhodná do smartphonů, tabletů a ostatních zařízení s operačním systémem Android, akčních kamer nebo dronů Class 10, UHS-I Speed class 3 (U3) a video Speed Class 30 (V30) ideální pro natáčení Full HD a 4K UHD videa A2 pro rychlejší výkon aplikací karta je voděodolná, odolná vůči teplotám, nárazuvzdorná, odolná vůči rentgenovému záření
Humenné
18 €
Micro USB kábel - kľúčenka
Micro USB kábel zložený do podoby kľúčenky, určený pre rýchly presun dát aj nabíjanie. Kompatibilný so všetkými micro USB zariadeniami. Dodanie najradšej osobne od CA po TN, príležitostne po BJ. Za 8€ + poštovné tiež na dobierku.
Kysucké Nové Mesto
8 €
USB čítačka vo forme USB kľúča pre micro SD/SDHC k
= možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +2,95€ ( dobierku platíte vy ) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo ! Píšte na email pretože číslo je vymyslené Ďakujem =
Humenné
6 €