Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Administratíva

Obchodný zástupca s nemeckým jazykom
Firma F.T.Mont s.r.o. hľadá nemecky hovoriacu obchodnú zástupkyňu s vysokoškolským vzdelaním na akvizičnú činnosť-oslovovanie potencionálnych zákaznikov-firiem v Nemecku, administratívne práce, vystavovanie faktúr, komunikácia s nemeckými úradmi. Ponúkané výhody: - uvedený plat je základ, pohyblivá zložka mzdy závisy od výkonu Pracovný čas: 8:00 - 16:00 - jednozmenný pracovný režim Požiadavky na zamestnanca: Požadované vzdelanie: Vyššie odborné vzdelanie Dĺžka praxe: aspoň 2 roky Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: - analyzovanie a riešenie problémov - finančná a ekonomická gramotnosť - komunikácia (jednanie s ľudmi) - kultivovaný prejav, schopnosť vyjadrovať sa - organizovanie a plánovanie práce - samostatnosť - vyjednávanie Cudzie jazyky: Nemecký jazyk-úroveň vysoká: C1-C2 Počítačové schopnosti, znalosti: - Microsoft Windows- pokročilí - Microsoft Word- pokročilí - Microsoft Excel- pokročilí - Microsoft Outlook- pokročilí - Open office- pokročilí Ďalšie požiadavky: - plynula komunikácia v nemeckom jazyku - základy fakturácie Osobné predpoklady: - komunikatívnosť - cieľavedomosť - iniciatívnosť - asertivita Kontaktná osoba: František Krcho - konateľ Údaje o zamestnávateľovi: F.T.Mont s.r.o. Vlčie hrdlo 60 821 07 Bratislava-Ružinov
Bratislava
600 €
Písanie podkladov k záverečným prácam
VY hľadáte prácu? Chcete si privyrobiť? Máme pre vás zaujímavú ponuku! MY hľadáme šikovných a vyštudovaných ľudí zo všetkých druhov škôl a odborového zamerania pre spracovanie podkladov k rôznym typom prác. Ak sa chcete stať súčasťou nášho dynamického tímu, ozvite sa nám na e-mailovú adresu! Čo ponúkame? - príjemná brigáda a možno základ Vášho budúceho biznisu. - zaujímavé finančné ohodnotenie až do 50% z cien uvedených v cenníku na našej webovej stránke. - možnosť pracovať z domu v rozsahu aký Vám vyhovuje... Čo požadujeme? - znalosť daného oboru - schopnosť rýchlo a presne vyhľadávať rôzne informácie - spoľahlivosť, korektnosť, časovú presnosť, lojalitu, prispôsobivosť...
Bratislava
5 €
Ekonómka
NÁSTUP IHNEĎ Firma MajkaTransport s.r.o., príjme ekonómku na TPP alebo živnosť. Náplň práce : práca s PC, zapisovanie objednávok, spracovanie faktúr v programe Omega, práca s CMR-kami (zahraničné), účtovanie v Omege Požiadavky : prax v odbore (ak nie je zaučíme) znalosť v programe Omega Plat: prvé mesiace plat od 1 000€
Kapušany
1 000 €
Práca na doma
Hľadáme spolupracovníkov,ako aj brigádnikov na výpomoc v administratívnej oblasti Ide o ľahkú brigádu na doma, cez internet, len pridávanie inzerátov, odpovedanie na telefonáty, odpisovanie na e-maily, Pozývanie ich na osobné stretnutia k nám do kancelárie, flexibilný pracovný čas aspoň 3 hod / denne, odmena mesačná - od 200€ - 550€ aj viac podľa vašej šikovnosti a pracovitosti. Ak vás ponuka zaujala dojednajte si osobný pohovor v Košiciach, kde máme centrálu Zmluvný vzťah: Dohoda o brigádnickej práci študentov Dohoda o pracovnej činnosti Požiadavky:Dojednať si osobný pohovor - Košice Doniesť so sebou aktuálny životopis s fotkou Doniesť so sebou fotokópiu dokladu o vzdelaní Dostaviť sa na osobný pohovor Vek od 18 rokov Stredná a Vysoká škola
Košice
550 €
Asistentka
Prijmeme šikovnú asistnentku, ktorá sa stane pevnou súčasťou nášho tímu. Náplň práce : - administratívna agenda ( dokumenty, príprava podkladov, administratívna podpora ) - poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory riaditeľovi spoločnosti vrátane manažovania pracovného kalendára - činnosti v koordinácií spolu s ďalšími oddeleniami spoločnosti ( HR, právne a marketingové oddelenie ) - príprava podkladov na obchodné jednania, stretnutia a porady - príprava prezentácií, cenových ponúk a ďalších podkladov - komunikácia v rámci spoločnosti Výhody a benefity : - stabilné zázemie v silnej spoločnosti - služobný mobil, notebook - príjemný a priateľský kolektív - teambuildingy Požiadavky : - microsoft excel ( pokročilý ) - microsoft word ( pokročilý ) - microsoft outlook ( pokročilý ) - komunikatívnosť - precíznosť - spoľahlivosť - organizačné schopnosti - príjemné vystupovanie
Bratislava II - Podunajské Biskupice
900 €
Hľadám administratívnu prácu
Som 20 ročné dievča a hľadám administratívnu prácu. Mám ukončené gymnázium s maturitnou skúškou. Mám už skúsenosti s takou prácou. Mojími výhodami sú: zodpovednosť, diskrétnosť, spoľahlivosť. Ovládam maďarský aj slovenský jazyk. Ovladam pracu s PC - World,Excel,PowerPoint. Somm ochotná učit sa nové veci.
Tomášikovo
550 €
Administratívna pracovníčka
ADMINISTRATÍVA Pobočka reklamnej agentúry v NITRE prijme mladého, veselého kolegu/kolegyňu na pozíciu pracovník v administratíve. Požadujeme: 100% spoľahlivosť, komunikatívnosť, otvorenosť novým veciam,pozitívny vzťah k práci,vek od 18, odpracovať minimálne 3 krát za týždeň Plat 3/hod. Práca na brigádu. V prípade záujmu nám zašlite Váše CV a po dôkladnom preštudovaní Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.
Nitra
3 €
Hladam
Hladam pracu Administrativa Asistent Kuchyna Predavac Poprosim na mail ci viber
Košice I - Staré Mesto
600 €
Konzultant v Rožňave
Prijmeme do novootvorenej pobočky v Rožňave troch vhodných kandidátov na pozíciu konzultant, vedúci, manager. Podmienkou je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo výučný list. Ak si komunikatívny,schopný pracovať v tíme,učiť sa nové veci pošli motivačný list.
Rožňava
1 000 €
Pracovník v agenturnej kancelárií
Ak nechceš len bezducho chodiť do roboty, ale pracovať na svojom vlastnom biznise, príď medzi nás!!! Mám pre Teba ponuku, ktorá sa neodmieta a Tebe stačí len opustiť svoju komfortnú zónu. Ak máš chuť pracovať a ďalej rásť stačí ak sa mi ozveš mailom alebo telefonicky Náplň práce: - starostlivosť o klientov - identifikácia potrieb klienta, nájdenie najlepšieho riešenia a jeho prezentácia - servis klienta Výhody: - flexibilný pracovný čas - individuálny prístup - bezplatný a prepracovaný systém vzdelávania - možnosť kariérne rásť už počas prvého roka - práca v stabilnej spoločnosti - podpora profesionálneho a osobného rozvoja - kvartálne bonusy až do 1222€ - príspevok na výpočtovú techniku - nadštandardné platové ohodnotenie Požiadavky: - stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou
700 €
Zapisovanie odberných miest pre SPP a.s
Ponúkam pracovné miesto obchodného zástupcu pre spoločnosť SPP a.s Hľadám do svojho tímu ambiciózneho človeka , ktorý sa nebojí výziev a rád pracuje s ľuďmi. Ak chceš byť pánom svojho času , chceš zarábať tisíce eur , rád sa učíš nové veci , túžiš po kariére a máš obchodného ducha, hľadám práve TEBA . Dohodni si osobné stretnutie.
Nitra
1 000 €
Regionálny obchodný manazér - Východ
Obsadzujeme pracovnú pozíciu s danými parametrami: Náplň práce: - starostlivosť o existujúcich klientov - plánovanie, riadenie a kontrola obchodných aktivít - vypracovávanie a príprava cenových ponúk - elektronická a telefonická komunikácia s obchodnými partnermi - pravidelné odborné vzdelávanie - účasť na odborných konferenciách a eventoch - možnosť spolupráce ako SZČO Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody - flexibilný pracovný čas - neustále odborné vzdelávanie - firemný počítač, mobil a auto k dispozícii aj na súkromné účely Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Požadované úplné stredné odborné vzdelanie Bez požiadavky na odbornú prax Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov komunikácia (jednanie s ľuďmi) finančná a ekonomická gramotnosť kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa organizovanie a plánovanie práce pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Počítače: Internet - pokročilá Microsoft Word - pokročilá Microsoft Excel - pokročilá Microsoft PowerPoint - pokročilá Ďalšie požiadavky: - skúsenosti s finančnými službami/predajom výhodou - vedenie seminárov a školení - možnosť rýchleho kariérneho rastu - možnosť získania špecializovaných školení a certifikátov Osobnostné predpoklady ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) empatia praktické myslenie
Prešov
800 €
Administrat. pracovník/Asistent
Náplň páce: - vytváranie inzerátov, - odpovedanie na e-maily, - sprostredkúvanie záujemcov, - komunikácia s klientmi. Výhody práce: - časovo flexibilná práca - výška zárobku závisí od vykonanej práce - možnosť si privyrobiť od 200 až 800 € za mesiac, - práca je vhodná aj pre študenstov, dôchodcov, ženy na RD, aj popri zamestnaní, - možnosť pracovať aj formou home office, teda z domu. - budete zaškolení.
200 €
Klientsko - administratívny pracovník
Hľadáme nové posily do kancelárie v Nitre. Práca ideálna na privyrobenie popri štúdiu ale aj popri práci, samozrejme možnosť aj hlavného príjmu. Čo ponúkame? - Práca v mladom dynamickom kolektíve, - príjemné prostredie, - teambuildingové akcie, dovolenky, výlety, - flexibilná pracovná doba, - kariérny rast, - príjem dohodou. Čo očakávame? - Minimálne stredoškolské vzdelanie, - aktívna práca s počítačom (WORD, EXCEL), - pracovná doba min. 15 hod./týž., - práca v administratíve, - osobné stretnutia s klientmi, - e-mailová a telefonická komunikácia. Viac informácií ochotne poskytneme na osobnom pracovnom pohovore. Svoje životopisy spolu s tel. číslom posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Nitra
800 €
Pomocná účtovníčka-administratívna pracovníčka
Hľadám si prácu ako pomocná účtovníčka, prax v účtovníctve 13 rokov, vlastním účtovný program Money S3, alebo pomoc v administratíve, spravovanie eshopu/ aktualizovanie údajov, komunikácia so zákazníkmi.../ Práca na živnosť, externe. Ďakujem za všetky ponuky.
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
800 €
práca v admiistratíve
dôchodkyňa s vysokoškolským vzdelaním hľadá prácu v sociálnej sfére resp. v administratíve,
Bratislava I - Staré Mesto
850 €
Asistentka
Ponúkam volnú pracovnú pozíciu pre asistentku. Hlavná pracovná náplň -telefonické oslovenie a kontaktovanie klientov, práca s databázou, plánovanie stretnutí a administratívne úkony (práca v systéme, odosielanie pošty). Práca z kancelárie vhodná aj pre študentku cca 5-10 hodín týždenne. Flexibilný pracovný čas + objemová provízia.
Nitra
3 €
Administratívna podpora
Do nášho skromného kolektívu firmy INCOM TRADE, s.r.o. hľadáme novú posilu na TPP. Práca zahŕňa jednoduché administratívne práce, ako aj administratívu spojenú napr. so spracovaním faktúr, vytváraním tabuliek s číselnými údajmi a mnoho podobných úloh, ktoré sa týkajú obchodu. Preto hľadáme človeka, ktorý má pokročilé zručnosti v programe Excel a niečo mu hovoria základné pojmy týkajúce sa obchodu. Jazykové znalosti: anglický jazyk (B2) alebo ruský jazyk (B2). Jeden z jazykov na pokročilej úrovni je podmienkou. Iné znalosti: Microsoft Word - mierne pokročilá úroveň, Microsoft Excel - pokročilá úroveň Platové podmienky: Základná zložka mzdy od 850€ (brutto). Výška platu sa dohodne na pohovore podľa zručností a schopností uchádzača. Gastrolístky: 4€/deň
Bratislava
850 €
Hľadám prácu
Dobrý deň, hľadám prácu v oblasti administratívy. Som vyučená čašníčka, mam prax v oblasti vedenia tímu, kedže som bývala majiteľka a prevádzkarka kaviarne. Rada čítam knihy, nakupujem, turistika, príroda. Som komunikatívna, milá, cieľavedomá, ambiciozna, rada sa učím novým veciam.
Trenčín
600 €