Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Bankovníctvo a poisťovníctvo

Rozbehnite si vlastnú kariéru
Končí Vám materská? Hľadáte flexibilnú prácu s dobrým príjmom? Ak ste komunikatívna, baví Vás práca s ľuďmi a číslami, pošlite svoj životopis a kontaktné údaje.
Bratislava
850 €
obchodný zástupca
do svojho tímu hľadám ambicióznych cielavedomych ľudí. jedná sa o prácu v kancelárii , prácu s PC ,prácu s ľudmi, starostlivosť o existujucich klientov a získavanie nových klientov možnosť pracovať aj popri zamestnaní
Topoľčany
1 600 €
Administratívno-klientsky pracovník-Senica,Malacky
Do kancelárie v Senici a Malackách hľadáme ambicióznych, cieľavedomých, komunikatívnych ľudí - administratívne práce - práca s PC (WORD, EXCEL) - komunikácia s klientmi (telefonická, mailová, osobná) - audit zmlúv Finančné ohodnotenie neobmedzené, závisí aj od vlastnej šikovnosti
Senica
500 €
Manažér obchodného teamu
Obsah a náplň práce : - hľadáme leadra, obchodníka, ktorý vie motivovať team - hľadáme kľúčového managera s riadiacimi schopnosťami - účasť na školeniach a vzdelávacích procesoch - účasť na poradách a mítingoch - možnosť stať sa súčasťou nového a úspešného projektu - možnosť rozrastať vlastný team a vybudovať si vlastnú agentúru - komunikácia s obchodnými partnermi - zodpovednosť za klientske portfólio svojho teamu - plánovanie time-managementu - pre úspešných uchádzačov sú pripravené manažérske pracovné pozície Zamestnanecké výhody a benefity : - nadštandardné fixné odmeňovanie - quartálne a ročné bonusy - úspešná a dlhodobá kariéra - obsadenie kľúčových manažérskych pozícií - práca v mladom a dynamickom kolektíve - absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu - podpora od manažérov s medzinárodnými skúsenosťami v každom kroku programu - vytváranie pasívneho príjmu už od 1.mesiaca spolupráce - penzijný plán v našej spoločnosti - účasť na svetových konferenciách v prípade plnení nastavených plánov Požiadavky na zamestnanca - vysokoškolské vzdelanie I.stupňa - vysokoškolské II.stupňa - vodičský preukaz B - prax v obchode výhodou Osobnostné predpoklady a zručnosti - vítané skúsenosti s riadením teamu - zameranie na výkon s postojom lídra - ambiciózny, otvorený novým výzvam - flexibilita, ochota učiť sa , odhodlanie - záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti Informácie o výberovom konaní V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Na výberové konanie budú pozvaní len úspešní uchádzači.
Bratislava I - Staré Mesto
1 500 €
Hľadáme maklérov – lepšie podmienky, nové príležit
Pracuješ v realitke alebo v oblasti finančného sprostredkovania? Myslíš že sa to dá aj bez večných motivačných školení, nátlakov a nereálnych plánov? Chýba ti zdroj klientov a chceš zároveň konečne začať zarábať? Možno hľadáme práve teba. Obsadzujeme 2 voľné miesta na pozíciu realitný maklér a finančný špecialista. Pozícia nie je vhodná pre začiatočníkov, mal by si mať už čo to v biznise odskákané (reality alebo financie). Na oplátku ponúkame profesionálne, ale pohodové pracovné prostredie, jasné podmienky a skutočne vysoké provízne ohodnotenie. Viac sa dozvieš na osobnom pohovore. Pošli CV na mail a posuň svoje podnikanie vpred. Koľko zarobíš maximálne je len na tebe, ale u nás pod 1500€,- nepôjdeš.
Levice
1 500 €
Finančný konzultant Levice
Ponúkam prácu na pozíciu: finančný konzultant. Vyžadujem komunikačné zručnosti, chuť vzdelávať sa a angažovať. Prax z finančného sektora vítaná, nie však vyžadujúca. Práca je na DIČ alebo ŽL. Fixný nástupný plat 400Eur. Nástup ihneď.
Levice
400 €
Finančný konzultant ALLIANZ
Do svojho tímu vyberám komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí nových výziev. Chceš pracovať u JEDNOTKY na trhu? Chceš mať flexibilný pracovný čas a nadštandartný príjem? Máš priamy ťah na bránu a nerobí ti problém komunikácia s klientami? Ak sa rozhodneš pre nás, tvojou pracovnou náplňou bude: - prezentácia produktov spoločnosti klientom - ponuka a dojednávanie poistných produktov - pravidelný servis klientov Čo ponúkame : - atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku - zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti - príjemné pracovné prostredie v novozriadenom Allianz centre v Trenčíne - moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast - flexibilný pracovný čas Ak Vás ponuka zaujala , pošlite nám životopis alebo zavolajte
Trenčín
1 500 €
Finančný konzultant
Allianz - Slovenská poisťovňa, najväčšia komerčná univerzálna poisťovňa na Slovensku poskytujúca kvalitné produkty, ponúka pracovnú pozíciu : Finančný konzultant Manažér obchodnej skupiny Požiadavky na kandidáta: - skúsenosti s poisťovníctvom a administratívou výhodou - proklientský prístup - MS Office (Excel, Word) - komunikatívnosť, tímovosť - asertivita, trpezlivosť, flexibilita - chuť vzdelávať sa Náplň práce: - finančný konzultant v Elitnej sieti - práca v agentúrnej kancelárii - sledovanie a dodržiavanie - obchodnej politiky, metodiky a interných oznámení pre obchodnú sieť - práca so štatistikami - starostlivosť o existujúcich klientov Každý nový finančný konzultant získava bezplatné vzdelávanie ukončené certifikáciou a možnosť nadštandartného finančného ohodnotenia.
Senica
1 000 €
Ponuka práce vo finančnom sektore
Máš rád/rada prácu v tíme, nebojíš sa výziev, si ochotný/ochotná učiť sa nové veci a tvrdo na sebe pracovať? Potom hľadáme práve Teba. :-) Požiadavky: minimálne stredoškolské vzdelanie, komunikatívnosť, ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka - nie je ale podmienkou ale je vítané, základy administratívy , práca s PC, outlook, internet . Prácu je možné čiastočne vykonávať aj popri práci, materskej dovolenke alebo škole. V prípade záujmu poprosíme o zaslanie Vášho životopisu uvedenú na e-mailovú adresu: Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor
Bratislava
500 €
Manažér spoločnosti Brokéria
Ponúkam obsadenie volnej pracovnej pozície Manažér. Hlavnou náplňou je komplexné riešenie a zabezpečenie klienta. Od uchádzača vyžadujeme predovšetkým komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilitu a chuť učiť sa nové veci. Pozícia vhodná aj pre absolventov. Ponúkaná mzda: - 1500Eur Pracovná náplň: Budovanie vlastného tímu,distribúcia služieb, adaptácia nových ludí. Požiadavky - práca s PC základy, ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou Ponúkame - karierny rast, navýšenie príjmu, osobnostný rozvoj, prepracované vzdelávanie, zaškolenie. Pracovný čas - flexibilný Miesto výkonu práce - Nitra
Nitra
1 500 €
Zástupca
Hľadám niekoho šikovného, ktorý by ma zastúpil v starostlivosti o nových a existujúcich klientov. Zaučím, zaškolím a dodám potrebné podklady k naštudovaniu.
Rožňava
1 000 €