Elektrotechnika a energetika

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Elektrotechnika a energetika

Elektrikari a zamocnici, stred SR, IHNED
Prijmeme elektrikarov a zamocnikov na stredne Slovensko. Ubytovanie je zabezpecene. Splatnost faktur je do 30 dni. Moznost zaloh. Praca je na zivnost. Nastup je ihned. Elektrikari - plat 9 Eur na hodinu. Zamocnici - vyzaduje sa znalost citania vykresov, montaz ocelovych konstrukcii, plat 7 Eur na hodinu. Kontaktujte ma telefonicky.
Levice
9 €
Přijmeme ihned elektrikáře
Náplň práce: jednoduchá kompletace elektro v obytných kontejnerech, 12h směny ranní a noční, možnost turnusu. Nabízíme: ubytování zdarma, svoz do místa zaměstnání, týdenní zálohy, stabilní zaměstnavatel, práce na HPP na dobu neurčitou, mzda 180 - 190kc/h. Požadujeme: praxi v oboru elektro, fyzická zdatnost, zručnost, znalost čtení jednoduchých technických výkresu, vyhlášku 21, časovou flexibilitu. Lokalita Uherské Hradistě Vice info. tel. - +420604239108
Uherské Hradiště
1 500 €
Přijmeme ihned pomocné elektrikáře
Napln prace: vychystávaní, kompletace a výpomoc hlavnímu elektrikaři u montaže obytných kontejneru, 12h směny ranní a noční, možnost turnusu. Nabízíme: ubytování zdarma, svoz do místa zaměstnání, týdenní zálohy, stabilní zaměstnavatel, práce na HPP na dobu neurčitou, mzda 150kc/h.(6€) Pozadujeme: častecná praxe v oblasti elektro, fyzická zdatnost, časová flexibilita Lokalita Uherské Hradistě Vice info. tel. - +420604239108
1 300 €
Elektrikár - Linz
- Prijmeme elektrikárov na práce v Rakúsku, okolie Linz - Jedná sa o komplet elektrikársku prácu na stavbách - Uprednostňujeme ucelené 2 - 3 členné partie, kde jeden pracovník ovláda nemecký jazyk. - Platobné podmienky od 12,00€ - 15,00€/hod. - Ubytovanie zabezpečené - Osobné pohovory sa vykonávajú v Bardejove alebo po telefonickom dohovore. - Životopisy, spolu s telefonickým kontaktom na Vás zasielajte na nižšie uvedený e-mail - prax v danom obore - nemecký jazyk a vlastné auto výhodou
Rakúsko
15 €
Facility manager
Náplň práce : - komplexná technická a administratívna starostlivosť o zverený objekt (Obchodné centrum) - riadenie projektov a procesov - zabezpečenie prevádzky - pravidelné kontroly, servisy a revízie - odstraňovanie závad podľa požiadaviek klienta - riadenie dodávateľov a subdodávateľov - vedenie súvisiacej dokumentácie - zodpovednosť za fakturáciu a podklady na mzdy - zodpovednosť za podriadených zamestnancov Požiadavky : - vzdelanie stredoškolské s maturitou - práca s PC (word, exel, outlook) - vodičský preukaz B Výhody a benefity: - služobné auto aj na súkromné účely - notebook, telefón a internet bez obmedzení - teambuildingy - možnosť absolvovať zahraničnú stáž v rámci holdingu Osobnostné predpoklady a zručnosti : - manažérske zručnosti - kultivovaný slovný a písomný prejav - finančná a ekonomická gramotnosť - prezentačné schopnosti, vyjednávacie zručnosti, schopnosť rozhodovania; - samostatnosť, tímová spolupráca - pozitívny a proaktívny prístup k práci Pracovný pomer : HPP/živnosť Miesto výkonu práce : Košický a Prešovský kraj Termín nástupu : 1.9.2020
Košice
1 350 €
Elektrikari, paragraf 23, nad 1000 V
Prijmeme elektrikarov na Stredné Slovensko. Musia mat vyhlášku, paragraf 23, nad 1000 V. To je podmienka. Ubytovanie je zabezpečené. Splatnosť faktúry je do 30 dní. Možnosť zaloh. Práca je do zimy. Plat dohodou. Nástup ihneď. Kontaktujte ma telefonicky.
Banská Bystrica
dohodou
Firma B&E hlada Elektrikarov
FirmaB&E hladame elektrikarov jednotlivcov alebo ucelene partie.Praca po celom Nemecku ide o priemyselnú inštaláciu.Dlhodobe projekty po dohode nástup možný ihneď.Ponukame prácu počas celého roka,kariérny rast pre zamestnancov ale aj živnostníkov.Hodinová sadzba17€ ubytovanie hradené.
Nemecko
3 500 €
Klimatizer, elektrikár v Bratislave
Hľadám prácu v Bratislave v odbore montovanie a servis klimatizácii, elektrikár. Mám eltech. vzdelanie s maturitou, mám osvedčenie §22 ods.1,2,3 vyhlás.,prax 16 rokov, certifikát pre chladiarenskú a klimatizačnú techniku kategórie F1. Zváračský certifikát na spájkovanie medených trubiek, ovládam aj stavebné práce, odpoviem na akúkoľvek ponuku.
Bratislava
1 200 €
Hľadáme šičku do výrobnej spoločnosti !!!
Do výrobnej spoločnosti hľadáme šičku (prax v technickom smere je vítaná). Čisté, tiché prostredie s menším kolektívom. Lokalita: Bratislava – časť Nové Mesto (Kuchajda cca 10 min. pešo, železničná zástavka Vinohrady 15 min. pešo, dobrá dopravná dostupnosť aj s MHD) Jednozmenná pracovná doba! Termín nástupu august/ september Platové ohodnotenie od 800 eur Brutto + polročné a ročné bonusy V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať!
Bratislava III - Nové Mesto
800 €
Elektrikár v Žiline
Firma s dlhoročnou históriou hľadá do svojho kolektívu elektrotechnika na pracovnú zmluvu. Pracovná doba pondelok - piatok, od 7.30 - 16.00 hod.
Žilina
700 €
Montážna pracovníčka v Župčanoch
Mzdové podmienky (brutto) od 700€ + dochádzkový bonus + kvartálny bonus + ročný bonus + dovolenkový bonus Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - komplexná práca na viacerých pozíciách /bunkový systém/ - montáž elektronických komponentov na zautomatizovanom pracovisku - ovládanie PC - práca s dotykovými obrazovkami - montáž podľa pracovných inštrukcií - dodržiavanie bezpečnosti a čistoty na pracovisku Zamestnanecké výhody, benefity - dochádzkový bonus - dovolenkový bonus - kvartálny bonus - ročný bonus - zákonné príplatky za nadčasy - príplatky za nočnú prácu - príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov - práca na 3 zmeny (PO - PI, ranná, poobedná, nočná) Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Osobnostné predpoklady a zručnosti - podmienkou je vlastniť auto na dochádzanie do práce, vzhľadom na komplikovanú dopravu z Prešova a okolia (vo večerných hodinách) - práca zameraná na jemnú motoriku - skúsenosť s prácou na PC - zdravotná spôsobilosť (poobedné a nočné zmeny) - flexibilita - manuálna zručnosť - schopnosť pracovať v tíme - zodpovedný prístup k práci - nejedná sa o stereotypnú prácu - práca v sede aj v stoji - rotácia každú hodinu v rámci bunky - práca v tempe
Župčany
705 €
Elektromonter
Som dochodca elektrikar s dlhorocnymi skusenostami platnym paragrafom 23 z inspektoratu prace. Hladam si pracu na dohodu aj podobne.
Nové Zámky
ponúknite
Elektro-Elektropráce
Zabezpečujeme -návrh elektro projektov -realizáciu elektro inštalácie -revízne práce -zabezpečovacie a kamerové systémy Prosím kontaktujte nás v čase od 8:00 do 15:30 len v pracovných dňoch alebo emailom. Foto je len ilustračná
Brezno
10 €