Inzeráty

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Marketing a reklama

Zarábaj ako MARKETÉR
Baví Ťa marketing a práca s ľuďmi? Chceš dostávať peniaze za bežné nákupy a vybudovať si tak pasívny príjem bez finančného stropu? Začni spolupracovať s nami, najväčšou marketingovou firmou na svete, ktorá už dnes pôsobí vo viac ako 47 krajinách a využívaj výhody toho, čo sa deje 24 hodín denne po celom svete Kontaktuj ma mailom, alebo telefonicky a dohodneme sa ďalej.
Čadca
1 500 €
kameraman / strihač TV Hlavné správy
miesto výkonu zamestnania: Bratislava druh pracovného pomeru: živnosť / samostatne zárobkovo činná osoba náplň práce: Točenie reportáži, besied a iných formátov pre TV vysielanie. Spracovanie videa do výslednej podoby. Výhodou je skúsenosť so svetom onlinu a sociálnymi sieťami Pošli nám svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia
Bratislava
1 300 €
reportér / redaktor TV Hlavné správy
druh pracovného pomeru: živnosť / samostatne zárobkovo činná osoba náplň práce: Prinášanie tém z politiky a ostatných sfér života. spracovanie tém do textovej a vizuálnej podoby. Výhodou je skúsenosť so svetom onlinu a sociálnymi sieťami. Nemusíš byť vyštudovaný žurnalista, stačí ak vieš priniesť vlastné témy a spracovať ich po textovej aj vizuálnej stránke alebo si ochotný sa to naučiť Pošli nám svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia
Bratislava
1 300 €
Príjmeme novinárov, redaktorov
Chceš písať? Vieš písať? Myslíš si, že pravda je minca, ktorá má viac než iba jednu stranu? A si v Bratislave? Ozvi sa! Nemusíš mať diplomy či prax – stačí charakter, spoľahlivosť a vlastný názor, ktorý vieš na úrovni napísať a zdôvodniť. Prijmeme novinárov, redaktorov na klasickú novinársku prácu. Tlačovky, rozhovory, analytika, investigatíva
Bratislava
1 300 €
Prijmeme promotérov ihneď na dlhodobo
Pre reklamné a propagačné akcie v nákupných centrách a galériách, na výstavách a pod. prijmeme komunikatívné promotérky a promotérov. Náplňou práce je predovšetkým zoznámenie zákazníka s uvádzanými produktami, poradenstvo, rozdávánie reklamných materiálov súvisiacich s danou akciou. Reklamné akcie sú vždy celodenné so zabezpečenou dopravou na miesto aj späť. Jedná sa o dlhodobú prácu/brigádu, je vhodná aj pre študentov vysokých škôl, ktorí majú voľné dni v týždni a hlavne pre nezamestnaných, ktorí hľadajú stálu prácu na 5 dní týždenne. Od uchádzačov očakávame zdvorilé vystupovanie, samostatnosť, profesionalitu, flexibilitu aspoň 3 celé dni týždenne. Ponúkame vysoké finančné ohodnotenie, priateľský kolektív, a získanie nových skúseností. Budeme sa tešiť na spoluprácu.
Košice
1 200 €
Asisten / asistenka BA
náplň práce: -vybavovanie rôznych záležitostí, pracovné cesty -nerovnomerné rozdelenie prac času, aj cez víkendy. požiadavky: -akčnosť -samostatnosť -vodičák -spoľahlivosť veľmi zaujímavá, akčná práca, vhodná pre mladého človeka, ktorý sa nechce nudiť
Bratislava I - Staré Mesto
1 000 €
Zamestnáme človeka ZŤP
Príjmeme do zamestnania človeka s percentuálnou mierou poklesu pracovnej schopnosti viac ako 70%, na prácu v chránenej dielni. Náplňou práce je práca s počítačom, štylizovanie a písanie textov, článkov, prácu je možné vykonávať z domu.Potrebná je kreativita, samostatnosť a zodpovednosť. Vaše životopisy nám zasielajte na email.
Košice IV - Juh
520 €
Zapisovanie odbernych miest do tabletu
Prijmeme ľudí na pozíciu zapisovania odberných miest elektriny (EIC) a plynu (POD) do tabletu -práca v mladom kolektíve - možnosť kariéry - možnosť služobného auto aj na súkromné účely. Rožňava - okolie Plat: 800€/mesiac ( nie brigáda )
Rožňava
800 €
Obchodný zástupca/kyňa TPP PREŠOV
Sme veľké Celoslovenské vydavateľstvo Týždenníkov a Denníkov týmto Hľadáme nových kolegov/gyňe na pozície Obchodných zástupcov pre predaj reklamného priestoru v naších novinách-pobočka Prešov Práca je flexibilne nenáročná.Ponúkame zaujímavé benefity, služ.auto, telefón kanceláriu, stravné lístky,výplatu na čas. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať
Prešov
550 €
Nadštandardne platená pracovná príležitosť/Košice
Ponúkam možnosť prácovať v TOP prestížnej firme, ktorá pôsobí na trhu viac ako 11 rokov, možnosť benefitov. dovoleniek, firemného auta, vzdelávacie semináre a veľa iného. Možnosť rýchleho karérneho rastu na pozíciu manažéra/ky, možnosť aj vlastnej kancelárie. Čo od Teba očakávame? - príjemné vystupovanie a ukončené aspoň stredoškolské vzdelanie. - vodičský preukaz, nieje podmienkou, ale výhodou - zodpovedný prístup k práci - chuť na sebe pracovať a pośunúť sa v karére o level vyššie V prípade záujmu je potrebné absolvovať osobné stretnutie s oblasntnou manažérkou v Košiciach, ktoré sa bude konať priamo v kancelárii. Ak budete vyhovovať požiadavkám, radi Vám dáme príležitosť pracovaťt v top firme na Slovensku! Len šikovní kandidáti budú vybraní. Plat : 900 Euro/ a viac prac. čas: flexibilný, práca je možná aj popri materkej, popri inej práci, na plný úvazok alebo aj vedľajší prac.pomer. V prípade záujmu nám zašlite sovj životopis s fotografiou.
Košice
900 €
marketingový manažér
Hľadáme marketingového manažéra pre INDALO FARMU Stručné charakteristika spoločnosti Indalo farmu založil belgický kuchár Sascha Carrez. Prostredníctvom svojej skúsenosti vie lepšie ako ktokoľvek iný, že najdôležitejšia vec je iba čistá chuť. So sídlom v obci Lišov, v srdci regiónu Hont na Slovensku, obklopený nedotknutou prírodou. Všetky naše produkty pripravujeme s najväčším ohľadom na udržateľnosžť životného prostredia s vedomím, že tie najchutnejšie produkty sú najbližšie k prírode. Staráme sa o naše životné prostredie, našu krajinu a našu budúcnosť. Veríme, že udržateľnosť je postavená na vzťahoch - vzťah medzi nami a našimi pestovateľmi; Vzťah medzi nami a našimi zákazníkmi; A vzťah medzi nami a životným prostredím. Práca, kompetencie a zodpovednosti • Príprava a implementácia komplexnej marketingovej stratégie pre online a offline • zabezpečenie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami • Komunikácia s predajnými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami • Príprava, spracovanie a realizácia marketingových aktivít • Príprava, spracovanie, spracovanie a výroba propagačných materiálov • Implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti • Príprava dokumentov a spracovanie externých a interných mediálnych výstupov (výkazy a vyhlásenia zástupcov spoločnosti, správy PR). Profil • Titul v oblasti komunikácie, PR alebo žurnalistiky s 6-mes. až 1-ročnou praxou • Silná koordinačná schopnosť • Flexibilita, odolnosť voči stresu • Znalosť sociálnych médií a záujem o marketing • Dôraz na detail • Silné komunikačné schopnosti • Možnosť samostatnej práce • Plynule v slovenčine / angličtine / (nemčina je silným plusom)
Dudince
dohodou
Manažer pre stred a východ Slovenska
Hľadám manažéra do svojej firmy, vek od 21 rokov a vyššie. Náplň práce by bola riadiť tím ľudí a robiť marketing. V prípade záujmu alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Plat je od 800€ a vyššie záleží od výkonu. Mail je vymyslený !!
Humenné
800 €