Marketing a reklama

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Marketing a reklama

Asisten / asistenka BA
náplň práce: -vybavovanie rôznych záležitostí, pracovné cesty -nerovnomerné rozdelenie prac času, aj cez víkendy. požiadavky: -akčnosť -samostatnosť -vodičák -spoľahlivosť veľmi zaujímavá, akčná práca, vhodná pre mladého človeka, ktorý sa nechce nudiť
Bratislava I - Staré Mesto
1 000 €
Hlavné správy hľadajú redaktora
Chceš písať? Vieš písať? Myslíš si, že pravda je minca, ktorá má viac než iba jednu stranu? A si v Bratislave? Ozvi sa! Nemusíš mať diplomy či prax – stačí charakter, spoľahlivosť a vlastný názor, ktorý vieš na úrovni napísať, zdôvodniť a poslať mailom.
Bratislava
1 200 €
Zamestnáme človeka ZŤP
Príjmeme do zamestnania človeka s percentuálnou mierou poklesu pracovnej schopnosti viac ako 70%, na prácu v chránenej dielni. Náplňou práce je práca s počítačom, štylizovanie a písanie textov, článkov, prácu je možné vykonávať z domu.Potrebná je kreativita, samostatnosť a zodpovednosť. Vaše životopisy nám zasielajte na email.
Košice IV - Juh
520 €
Zapisovanie odbernych miest do tabletu
Prijmeme ľudí na pozíciu zapisovania odberných miest elektriny (EIC) a plynu (POD) do tabletu -práca v mladom kolektíve - možnosť kariéry - možnosť služobného auto aj na súkromné účely. Rožňava - okolie Plat: 800€/mesiac ( nie brigáda )
Rožňava
800 €
marketingový manažér
Hľadáme marketingového manažéra pre INDALO FARMU Stručné charakteristika spoločnosti Indalo farmu založil belgický kuchár Sascha Carrez. Prostredníctvom svojej skúsenosti vie lepšie ako ktokoľvek iný, že najdôležitejšia vec je iba čistá chuť. So sídlom v obci Lišov, v srdci regiónu Hont na Slovensku, obklopený nedotknutou prírodou. Všetky naše produkty pripravujeme s najväčším ohľadom na udržateľnosžť životného prostredia s vedomím, že tie najchutnejšie produkty sú najbližšie k prírode. Staráme sa o naše životné prostredie, našu krajinu a našu budúcnosť. Veríme, že udržateľnosť je postavená na vzťahoch - vzťah medzi nami a našimi pestovateľmi; Vzťah medzi nami a našimi zákazníkmi; A vzťah medzi nami a životným prostredím. Práca, kompetencie a zodpovednosti • Príprava a implementácia komplexnej marketingovej stratégie pre online a offline • zabezpečenie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami • Komunikácia s predajnými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami • Príprava, spracovanie a realizácia marketingových aktivít • Príprava, spracovanie, spracovanie a výroba propagačných materiálov • Implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie spoločnosti • Príprava dokumentov a spracovanie externých a interných mediálnych výstupov (výkazy a vyhlásenia zástupcov spoločnosti, správy PR). Profil • Titul v oblasti komunikácie, PR alebo žurnalistiky s 6-mes. až 1-ročnou praxou • Silná koordinačná schopnosť • Flexibilita, odolnosť voči stresu • Znalosť sociálnych médií a záujem o marketing • Dôraz na detail • Silné komunikačné schopnosti • Možnosť samostatnej práce • Plynule v slovenčine / angličtine / (nemčina je silným plusom)
Dudince
dohodou
Manažer pre stred a východ Slovenska
Hľadám manažéra do svojej firmy, vek od 21 rokov a vyššie. Náplň práce by bola riadiť tím ľudí a robiť marketing. V prípade záujmu alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Plat je od 800€ a vyššie záleží od výkonu. Mail je vymyslený !!
Humenné
800 €
Grafik / Dizajnér / Fotograf
Informácie o ponuke: Do nášho tímu DOUBLE RED hľadáme nového a kreatívneho člena s chuťou budovať celosvetovú značku. Budeme tvoriť zaujímavé kampane, fotiť produktové fotky a spracovávať ich do najmenších detailov, hľadať nové spolupráce , tvoriť kontent aj v teréne, pripravovať materiály do výroby v anglickom jazyku,... Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa - vysokoškolské II. stupňa Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti: Adobe Illustrator - pokročilý Adobe Photoshop - pokročilý Adobe Premiere Pro - základy *možnosť sa zaučiť pri menších nedostatkoch. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Hlavnou náplňou práce bude: - kreatívna tvorba propagačných materiálov - retuš a fotomanipulácia - *výhoda mať znalosti pre fotografovanie/filmárčenie Doplňujúce informácie: Po obdržaní životopisu dostanete skúšobné úlohy. * požadujeme spätne zaslať aj úkážky prác (portfólio)
Brezno
700 €
Práca pre PR agentúru
Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý má ozajstnú chuť pracovať. Náplň práce: telefónna a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, redakciami a novinármi, administratíva, písanie a úprava textov, vyhľadávanie nových príležitostí, online marketing. Vzdelanie: SŠ,VŠ - vhodné aj pre absolventov Plat: 700 - 1200 eur + odmeny za získanie zákaziek Pracovný pomer: podľa dohody, (práca na živnosť, trvalý pracovný pomer, brigáda, skrátený úväzok, práca z domu, voľný pracovný čas,...) Predpoklady: ozajstná chuť pracovať, aktívny a tvorivý prístup, spoľahlivosť, vysoká miera samostatnosti, komunikatívnosť, schopnosť riešiť efektívne problémy, odolnosť voči stresu. V prípade záujmu pošlite CV a motivačný list. PR agentúra Paper Life PR agentúra, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 18 rokov. Hlavnou činnosťou agentúry je vytváranie tlačových správ a organizácia tlačových konferencií, online marketing. Zodpovedáme za kompletný PR servis klientom podľa ich potrieb.
Prievidza
800 €
-1